Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Magyarok Észak-Amerikában!

Bikercat
Létrehozva: 2002. Április 15. 15:38
Szia Bagoly!



A shrimp magyarul: apró tengeri rák, (Grangon)garnélarák



Üdv,



  1. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2011. augusztus 15. 16:0613051.

    azt szeretem benned, hogy mindig talalsz kifogast O viselkedesere.

     

    egyre kevesebben vannak igy , mint te.

     

    Ugyanis, ha pont mint tegnap amit atkuldtel megnezed a penzugyi, gazdasagi szakemberek VELEMENYET, egyontetuen - kiveve ha O. hipnozis alatt all - megmagyarazzak MIERT O A FELELOS.

     

    nem azert mert fekete,

    nem azert mert aki maskepp gondolja raszista

     

    hanem mert az adminisztracioja altal hozott INTEZKEDESEK BUSINESS ELLENESEK.

     

    szoval, viszonylag eleg egyszeru... ezert nagyon probaljak MEGELOZNI hogy meg 4 evig ott legyen, mert addigra.... kampec doloresz....az orszagnak. Marpedig erre nincs szuksege a mai nehez vilaggazdasagi viszonyok kozott. 

     

    magyarul, igy is nehez... de ha meg gatoljuk is a dolgokat...akkor meg nehezebb!

     

    aztan azt is tudod, megint csak igen egyszeru, hogy a szegeny ember meg sosem adott munkat senkinek!

    viszont ha mindenki a gazdagokat GYULOLI, es annak tapsol hogy azokat is LE KELL SZEGENYINTENI, akkor mar ugye egyre nagyobb lesz a problema. 

    de azert amikor a "gazdagokat" kell adoztatni szolamot hangoztatjak, valahogy sosem latom a Kennedy, Rotschild, Kerry, Obama, Clinton , Pelosi, Reid VAGYONOKAT SZETOSZTVA!

     

    HMMMMMMMMMMMMMMM !!!

     

    sot...a treasure secreterija az orszagnak, IS ELFELEJTETTE befizetni az adojat!

     

    szoval.... ?????????????? 

     

    akkor kit is akarnak "gazdagokat" adoztatni???????????? 

     

     

    előzmény:
    piros_ász (13050)
    2011-08-15  08:21
  2. 2011. augusztus 15. 08:2113050.

    Jobb, ha nem tudod az igazsagot meg. Nincs ertelme.

     

    Csak csinaljak ugy ahogy a legjobb.

     

    Egy orszagban, ha ennyi baj van, akkor ugy is csak a legfontosabbat probaljak megoldani.   Ha tudjak.

     

    Nehez a munkahely teremtes akkor, amikor a technika oriasi fejlodesben van es az is kiszoritja a munkalehetosegeket.

     

    Kepzeld el, ha a dolgozok egy bizonyos reszenek majd nem kell a munkahelyre bemenni, mert otthonrol is vegezhetik  munkajukat. Mennyi epulet all majd uresen es elhagyatottan, el sem merem kepzelni.

    Irodaepuletek sokasagaval mi lesz?

     

     

    Nem tudom csak Obamat hibaztatni ezert.  Ha lenne jo otletem Istenbizony  mondanam neki, hogy ne legyen annyi munkanelkuli.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (13049)
    2011-08-15  07:56
  3. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2011. augusztus 15. 07:5613049.

    emlekszel mikor mondtam, hogy ha lassan is , de biztosan EBRED A NEP???

     

    Gallup: Obama job rating sinks below 40% for first time

     

    President Obama leaves the Oval Office on Saturday on his way to play golf at Andrews Air Force Base.

     

    ( ha golfbol osztalyoznak....kituno lenne! )

     

    Reid blamed everything that ails Washington and the nation on Republicans. He slammed the GOP for its refusal to go along with tax increases as part of this month's debt-ceiling deal, saying hard-core fiscal conservatives are making it impossible to strike a long-term deal that slows the growth of the national debt.

     

    tudod mit szeretnek tudni?

     

    hogy ennyire halvany lila gozuk valoban nincs mi tortenik korulottuk?

    vagy ilyen POFATLANOK, es megjatszak a hulyet?

     

    vagy a nepet nezik ilyen hulyenek?

     

    soke nem adnam ha tudnam az igazsagot!

     

     

    előzmény:
    Bikercat (1)
    2002-04-15  15:38
  4. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2011. augusztus 15. 07:4813048.

    nagyon jo kis eloadas.

     

    es milyen igaz, hogy akinek adosaga van, ha csak a minimumot fizeti, sosem tudja kifizetni.

    viszont akinek meg penze van, es befekteti, ahhoz meg dol, orokos gond hogy mibe fektese.

     

    most hogy itt a tozsde 2 het alatt 1800 pontot eset, pont errol beszeltek, hogy hova tegye akinek penze van? mert AZ IS gond!

     

    persze, sokkal kellemesebb gond, mind hogy csak fizetsz, meg fizetsz, es sosem telik le!

    előzmény:
    piros_ász (13047)
    2011-08-15  07:08
  5. 2011. augusztus 15. 07:0813047.

    Idonkent azon gondolkodom, hogy vajon erdemes falra hanyni a borsot?

     

    Valoszinu. Hatha egyszer raragad.

     

    Ha van idod olvasd el, erdekes.

     

     China's not dong us a faver

     

    http://globalpublicsquare.blogs.cnn.com/2011/08/ 14/why-china-needs-u-s/?hpt=hp_c1

     

     

     

    Erdekesen hajtogatott konyv

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (13044)
    2011-08-14  17:49
  6. 2011. augusztus 15. 06:4613046.

    Koszonom az ajanlatod, feltetlen meg fogom nezni a ket filmet.

     

    Hallottam mar roluk, de mivel nem vagyok mozijaro lelek, majd meg kell vennem a filmeket. 

     

    Ma magyar filmeket neztunk anyosommal. Ugy tetszett neki egy par regi film, olyan aranyos volt, jo kikapcsolodas volt mindkettonknek.

    Igy hat itt aludt ma is. 

     

    A lanyomek hoztak at ebedet es egyutt ettunk, a vacsorat en foztem.

    Van meg sok irni valom is, meg hozzatok is beneztem, igy fenn vagyok meg egy kicsit.

     

     

    Ez egy 1500 eves fa.   Kulonleges.

    előzmény:
    doknagyi (13045)
    2011-08-15  00:53
  7. 2011. augusztus 15. 00:5313045.
    Sikkererült megnézned a Király beszélc. filmet, és a Fekete hattyút?Kivállóak ,nagyon ajűnlom, persze csak felnőtteknek.
    előzmény:
    piros_ász (13039)
    2011-08-14  06:22
  8. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2011. augusztus 14. 17:4913044.

    kedves wineguy

     

    nem alltam be semmijen klubba!

     

    sot, kepzeld el, te a nagy pszihologus...meg csak nem is GYULOLLEK sem teged, sem baratodat...

     

    csak mint egyszeru kis ember megallapitottam, hogy ti , a nagy muvelt, es intelligens forumozok, akik ugyan melysegesen lenezik itt ezt a por nepet, ( de azert olvasoi vagytok!) 

     

    minden hol ahol latlak beszolasokban SZERETTEK BELERUGNI AKI LELKILEG LENN VAN!

     

    mint irtad, eleget hallgatod "munkad" folyaman az ilyen "obegatos" panaszokat... mire azt tanacsoltam, hogy ha igy latod a dolgokat, KI VAGY EGVE... MENJ EL SZABADSAGRA..

     

    odajarsz, olyan nev alatt, azt irsz, akkor amikor akarsz....felnott ember vagy!

     

    de mint en is felnott megallapitottam, hogy az aki a foldon van meg egyszer egy masik "belerug"... az NAGYON LELKI SZEGENY TEREMTES.

     

    azt mar meg sem merem emliteni, hogy esetleg EBBEN VAN A NAPI OROME? 

     

     Barmit mondhatnak rolunk hiszen az eletben azok maradunk akik jelenleg is vagyunk,

     

    IGY IGAZ! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_807121 (13042)
    2011-08-14  08:15
  9. 2011. augusztus 14. 17:2913043.

    El kell mondanom neked, hogy kicsit elszomorodtam ma reggel.

     

    Kaptam egy telefont es megtudtam, hogy egy magyar, a magyarsagert igazan sokat dolgozo ember, a kanadai  magyar TV rendezoje tegnap

    itt hagyta ezt a vilagot.

     

    Elment egy olyan ember, aki szivvel-lelekkel a magyarsagert volt,hosszu-hosszu evekig dolgozott, hogyhirdesse, hogy itt vagyunk, itt elunk es hagyomanyainkat vigyuk tovabb.

     

    Sajnalom  vegtelenul es oriasi koszonet reszemrol amit tett a magyarokert ebben az orszagban.

     

    http://hu.wikipedia.org/wiki/Kosaras_Vilmos

     

    emlekeiert, a csaladjanak szoljon ez a  kedvenc eloadojatol

     

    http://www.youtube.com/watch?v=00eUebsh68M&feature=related

     

     

    http://www.youtube.com/watch?v=c7LP1CkosjE&feature=related

     

    http://www.youtube.com/watch?v=OlKJ-0bnxdA&feature=related

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (13037)
    2011-08-14  03:57
  10. Torolt_felhasznalo_886091
    Torolt_felhasznalo_886091
    2011. augusztus 14. 08:1513042.

    Szia Houston!  :-)

     

    Lattam,  hogy  te  is  bealltal  a  "Desperate  Grandma's "  klubba!

     

    Most  ITT  valaszolok  neked  erre  a  kedves  megjegyzesedre amely  nekem  es  wineguy-nak  szolt:

    Houston  irta:             ".. milyen EGYHURON PENDULTOK!

     

    Nem csoda ha minden topikbol kiutalnak benneteket!

     

    szomoru lelkivilagotok lehet, ugy kulon kulon is, de egyutt meg duplan!

     

    nem eloszor figyeltem meg!"

     

    Tudod   mit?  En,  reszemrol  megegyszerusitem  az  eletedet!!  Jo??

     

    Mielott  m'eg  ebbol  a  szegenyes  kis  topikbol  TE  is  kiutalsz,   en  inkabb  tovabb  allok.

    Mashol  is  lehet  magyarul  tanulni,   nem  kell  ahhoz:

      "HATE---HATE---HATE"  !!!

    I feel  very  sorry  for  you.  :-(((

     

    God be with you.

    Best  regards  to  your  sidekick,  named hus/piros-ass,  also.

     

     

     

    idézet:
    cuncigoreny (13030)
    2011-08-13 23:43:58

    Cunci!

    Lealltal magyarazkodni?

    Ugyan miert? Ki a peneszt erdekli hogy egy

    fixaideas nincnek milyen velemenye van a masikrol.  Most oszinten forum tema az hogy vlaki filmet nezett az a nyosaval vagy ki mosogatott el ki helyett, vagy mit es hol vett vagy eppen mit fozott?

    Egyeni szocproblema tobbnyire maganlevelezesek vagy chat temaja lehetne.

    A Forumokon meg az ember hozzaszol a temahoz, a helyzethez a szituaciohoz. Kinek ez kinek az a velemenye egy egy dologrol. Mondjuk tudomanyos esetekben azert nelkulozhetetlen nemi szakismeret.Az meg hogy ki kedvel vagy ki nem egy bulvarfurumon ugyan ki nem fekaliazza le. 

    Barmit mondhatnak rolunk hiszen az eletben azok maradunk akik jelenleg is vagyunk, es ugyanez vonatkozik az "agnusdei " figurakra is.  Hajol meggondolom eleg szepszamu  szellemileg magasan allo nick elvezhette az utalatot mar pl draksi , mozdonj, vaskalapos,(jack)... es sorolhatnam. Na essssssssssss akkor mi van. Mellesleg mindketten tudjuk hogy ugyanarrol a temarol egy helyzetben allitani es ugyanazt tagadni is rudjuk ha akarnank.

     

    Abban meg igazad van annyi hely van nyelvgyakorlasra hogy egy korbevizelt topicban leragadni tulzas.

     

    Aludj jol! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_283243 (13028)
    2011-08-13  23:43
  11. 2011. augusztus 14. 07:4713041.

    Visszaneztem, hogy irtal-e esetleg es mit lattam. Ezt nezd meg, ilyen meg nem volt.

     

    http://www.nlcafe.hu/forum

     

    Olyan alacsony a hozzaszolasok szama, hogy belekerult ez a topik es a nagymamas  a Top 9 listaba.

     

    Jo ejt, es  aludj jol.

    előzmény:
    Bikercat (1)
    2002-04-15  15:38
  12. 2011. augusztus 14. 06:5313040.

    Jaj de szepek, szeretem oket nagyon.

     

    Olyan kulonlegesek tudnak lenni, szinte hihetetlen, hogy ilyet hord hatan a viz.

     

    Kaptam egy nagyon szepet en is, megkeresem a kepet rola ha lehet.

    Zold es vajszinu, kaptam az oceanbol. Odahoztak nekem es ragyogo szemmel azt mondtak, hogy  felhoztam neked az aljarol a legszebbet.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (13037)
    2011-08-14  03:57
  13. 2011. augusztus 14. 06:2213039.

    Nem rad mondtam, hogy utalod, csak altalanossagban mondtam emberekre.

    De amit ide ebbe a topikba szantam azt azert tettem, ha valakinek annyira nem tetszik ez a topik, akkor miert jar ide?

    Beszolni?   Mit gondolsz, bevallalja?

     

    Mondjuk az is egy idotoltes.

     

     

     

    Kedvenc filmejeim egyike,  ami szerintem legjobban adta vissza a konyvben irottakat.

     

    http://www.youtube.com/watch?v=VnUG_8jQGvY&feature=related

     

    One flew over the cuckoo's

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (13035)
    2011-08-14  03:31
  14. 2011. augusztus 14. 05:3213038.

    Houstonkam, az anyos tema amirol meseltem kepzeld, hogy sikerult.

     

    Miutan elmentem innen a ferjem meg rendezett telefonokat, odaultem a TV ele, anyosom epp Vilmos herceg eskuvojet nezte. Mivel tudom, hogy imadja az ilyet en is neztem vele, habar kivalasztottuk  a filmet amit akartunk nezni.

    Ultem, ultem, neztem megint az eskuvot, aztan elalmosodtam, ratettem szepen fejem a parnacskara es elaludtam.

     

    Most, hogy felebredtem, a konyhaba minden elpakolva, hutoszekrenybe a gyumolcs beteve, a stove felett csak az ejjeli lampa egett.

     

    Igy csinaltam magamba ott egyedul. Pedig en akartam mindent ki es felszolgalni, elramolni.

     

    Hat mondd meg oszinten, akkor miert is ne legyen meg a gondolatomban is az, hogy neki mindent mindenkor.  Felment  aludni. Erdekes, a haloszobaja ajtajat  mindig nyitva hagyja.  Meg sosem kerdeztem meg miert.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (13033)
    2011-08-14  03:25
  15. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2011. augusztus 14. 03:5713037.

    nezd meg oket kulon , kulon, milyen csodalatosan van "megcsinalva" minden egyes kagylo.

     

    a termeszet csodas..itt egy bizonyiteka!

    előzmény:
    piros_ász (13031)
    2011-08-14  02:07
  16. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2011. augusztus 14. 03:4613036.

    szoval azt mondod hogy meg kell egyes emberkeket tanitani hogy "szerencsed hogy oreganyadnak szolitottal"....

     

    maskeppen hadd el hadd lesz!

     

    jo mozizast!

     

    nekem nincs anyosom, hogy meg visszaterjek a temara, de a lanyomet nagyon kedvelem, sot a lanyom is nagyon kedveli ot!

     

    o az mellesleg, mar azt hiszem meseltem rola mas temaban, special teacher kepzese van.

    no hat o aztan tud meselni, meg "dicserni" Bush es  felesege "no child left behind" otletet! 

     

    mi, akiknek egeszseges es okos gyerekeik vannak, sokszor talan el sem tudjuk kepzelni milyen rettenetes disabilitivel szuletnek gyerekek.

    meghallgatnad a storyait..a hajad az egnek allna...

     

     

    előzmény:
    piros_ász (13032)
    2011-08-14  02:14
  17. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2011. augusztus 14. 03:3113035.

    mondjuk 24 orat...termeszetesen mas neven!

     

    mellesleg nem uuuuuuuuuutalom en ot...csak csunya dolog mikor valaki a foldon van lelkileg es akkor  meg egyet belerugni..

     

    es o azt tette abba a bizonyos topikba, amihez en nem szoltam hozza, mert hala Isten olyan problemam sincs.

     

     

    előzmény:
    piros_ász (13031)
    2011-08-14  02:07
  18. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2011. augusztus 14. 03:2913034.

    bekat csak uveg mogott szeretem nezni...mondjuk muzeumban, vagy aquariumban..

     

    nem tudom ma a fiataloknak hanynak van pl hobbyja? persze a telefonja gombjainak nyomogatasan kivul. 

     

     

    előzmény:
    piros_ász (13030)
    2011-08-14  01:44
  19. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2011. augusztus 14. 03:2513033.

    biztos igazad van!

     

    temahoz, amiben nincs tapasztalatom nem igen szolok bele, vagy adok tanacsot.

    az anyos temad ilyen..

     

    igy radhagyom...ha te ugy latod jol..biztos igazad van!

     

     

    előzmény:
    piros_ász (13029)
    2011-08-14  01:34
  20. 2011. augusztus 14. 02:1413032.

    Koszonom, hogy gondoltal ram!

     

    A becsuletes nevem: hus,  piros_ász  es a tobbi, es a tobbi.

     

    Kerem szepen a jovoben igy hasznalni.   Ha nehezedre esik, akkor sehogy se hasznald.

     

    Sok jo szorakozast kivanok mas topikokba, remelem sikeres leszel mindenhol es nem itt ebben a dogunalom topikban kell eletedet eltengetni.

     

      Ha... veletlenul ... megis jossz majd, akkor koszonj szepen illedelmesen az oreglanyoknak.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_283243 (13028)
    2011-08-13  23:43
  21. 2011. augusztus 14. 02:0713031.

    Mit gondolsz, hany napot saccolsz cuncikanak, hogy ide  hozza az okoskodasa megint?

     

    Te erted azt, ha valaki utal valakit, akkor miert megy mindig oda ahol az utalatos van?

     

    Na tenyleg megyek.

     

     

    A kep cime hipnozis.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (13027)
    2011-08-13  22:48
  22. 2011. augusztus 14. 01:4413030.

    Latod ez a felelmetes. Semmi, de semmi ami meg tudna oket fogni a munkaval kapcsolatban.  Dolgoznanak, ha lenne mit. Mint az orultek ugy dolgoznanak jo penzert, ha ereznek a szagat.

     

    Az a baj, hogy ezeket a gyerekeket nem csak hasznositani  kellene, hanem nekik  sajat magukat kellene hasznosan foglalkoztatni.

     

    Megyek, most nezek az en jo anyosommal egy jo filmet.

     

    Kesobb fogok jonni.

     

    Szemeztel mar piros szemu bekaval?

     

    Jegesmedve falatozas utan.

     

     

     

     

    Peter & Gordon - World Without Love (1965)

     

     

    http://www.youtube.com/watch?v=aVbLNPwi_r0&feature=related

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (13027)
    2011-08-13  22:48
  23. 2011. augusztus 14. 01:3413029.

     

    Beneztem ide, olvasom, olvasom amit iertal, aztan olvasom amit en irtam es nem ertette mirol van szo. Nezem tovabb, latom, hogy eszrevetted, hogy egy masik hozzaszolasrol beszeltem.

     

    Nezem tovabb a hozzaszolasokat, latom, hogy valamelyik topikban nem ertettetek megy egymast puncikaval.  Nezem azt a bizonyos forumot, ott tortent meg az eset kettotok kozott, de mi kozom nekem ehhez?

     

    Itt van anyosom, most elotte, utana, mogotte alatta mindent le es felmosok, behizelgem magam nala. .   Jol megetetetem, elkenyeztete, lefektetem.

    Reggel megkaveztratom, fincsi reggelit keszitek neki, ellefetyelunk kicsit, nevetgelunk kicsit, finom ebeddel kinalom, kremessel kenyeztetem, majd kicsit lefektetem egy kis delutani szundizasra. majd 5 orai teat keszitek neki es szepen hazaviszem. Ez lesz a tervem.   Mert jo anyossal igy kell banni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (13025)
    2011-08-13  22:40
  24. Torolt_felhasznalo_283243
    Torolt_felhasznalo_283243
    2011. augusztus 13. 23:4313028.

    Szia Houston!  :-)

     

    Lattam,  hogy  te  is  bealltal  a  "Desperate  Grandma's "  klubba!

     

    Most  ITT  valaszolok  neked  erre  a  kedves  megjegyzesedre amely  nekem  es  wineguy-nak  szolt:

    Houston  irta:             ".. milyen EGYHURON PENDULTOK!

     

    Nem csoda ha minden topikbol kiutalnak benneteket!

     

    szomoru lelkivilagotok lehet, ugy kulon kulon is, de egyutt meg duplan!

     

    nem eloszor figyeltem meg!"

     

    Tudod   mit?  En,  reszemrol  megegyszerusitem  az  eletedet!!  Jo??

     

    Mielott  m'eg  ebbol  a  szegenyes  kis  topikbol  TE  is  kiutalsz,   en  inkabb  tovabb  allok.

    Mashol  is  lehet  magyarul  tanulni,   nem  kell  ahhoz:

      "HATE---HATE---HATE"  !!!

    I feel  very  sorry  for  you.  :-(((

     

    God be with you.

    Best  regards  to  your  sidekick,  named hus/piros-ass,  also.

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (13027)
    2011-08-13  22:48
  25. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2011. augusztus 13. 22:4813027.

    Average Teen Unemployment Rate in D.C. is 50.1%, Analysis Shows

     

     

    kar a sok unatkozo, majd randalirozo fiatalert!

    hogy ENNYIRE nem tudjak oket HASZNOSITANI!

     

     

    nem csoda ha az arab allamokban ahol hasonlo a munkanelkuliseg meg a felnott ferfiaknak is, nem jut jobb eszukbe, mert beallni terroristanak.

     

     

    előzmény:
    Bikercat (1)
    2002-04-15  15:38

Címlap

top