Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Magyarok Észak-Amerikában!

Bikercat
Létrehozva: 2002. Április 15. 15:38
Szia Bagoly!



A shrimp magyarul: apró tengeri rák, (Grangon)garnélarák



Üdv,



  1. Torolt_felhasznalo_537068
    Torolt_felhasznalo_537068
    2002. Április 28. 00:58126.
    Gabi! Biztos most este van a Tavaszi bal, mert nincs otthon az Eva. Errol is lemaradtam. . . Holnap van egy masik a Polish Community Centerben, Latin -American tancok, jo tancos parok jarnak, par evet mar tanultak Tanciskolaban. Megakarjuk nezni a Scorpion King c. filmet is. Te, vagy a lanyaid lattak mar?Amugy reggel koran kell kelnem, mert egy oreg neni nem tud bejonni az uzletbe, es kikell szallnom a lakasara, reggel 8-kor. Vettem egy burat, ami egy madarkalitckanak nez kies kinyilik a nyaka, es az asztalra kell tenni. Es Te mit csinalsz hetvegen? Udv. Ildy.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116359 (125)
     
  2. Torolt_felhasznalo_537068
    Torolt_felhasznalo_537068
    2002. Április 28. 00:49125.
    Sziasztok, Mindenkinek kellemes hetveget! Szia, Gabi!Ma , vagy holnap van a Magyar clubban a Tavaszi Bal, Scenactady-ben. A Varady Eva szama;518-283-5726, de most felhivom, es visszajovok ide, es megmondom pontosan mikor lesz! Szia, Ildy.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_999182 (121)
     
  3. Torolt_felhasznalo_513092
    Torolt_felhasznalo_513092
    2002. Április 28. 00:28124.
    Albuquerque, NM - udv minden topiclakonak innen. Most talaltam ratok, remelem, nem maradtam le semmi fontosrol! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_671962
    Torolt_felhasznalo_671962
    2002. Április 27. 07:29123.
    Szia Rubintosvi!Én Budapestről irok, de itt a lányok mindenkit szeretettel fogadnak!
    előzmény:
    rubintosvi (122)
     
  5. 2002. Április 27. 04:49122.
    Joestet mindenkinek ! Itt Montrealban este 10-ora van. Tik az igazak almat aluszatok. Szeretnek kozottetek kapni egy kis hejet, ha befogadtok magatok koze, Nagyon megorultem, mikor felfedeztelek benneteket. mar egyszer irtam nektek egy par hettel ezelott. Mostjutottam ujra ide, ugyanis csak egy honapja kezdtem tanulni acomputert es az enternetet. Sokszor minden folfordol ebben az ordongos masinaban, es kezdhetek mindent elolrol. Na, de fo a turelem es a kitartas. Szeretnek baratokra talalni kozottetek. En kulonben nagyon elvagyok foglalva, nincs idom utazgatasra. es latogatasokra. Ezuton keresek egy kis kikapcsolodast. Mostpedig tovabbi szep almokat mindenkinek. R. V
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_999182
    Torolt_felhasznalo_999182
    2002. Április 27. 02:09121.
    Nagyon aranyos vagy Ildy, hogy ránk gondoltál! Mi is voltunk már a Great Escapben két évvel ezelőtt, azóta nem jutottunk el, mivel négyünknek elég drága mulatság, azonkívül nem mindig van időnk, kedvünk, bár talán kedvből még lenne, inkább időből nem nagyon vagyunk eleresztve! Viszont a lányaim voltak tavaly mindketten, de a kisebbiknek olyan szerencsétlenül alakult az a nap, hogy mire odaértek olyan záporeső jött, hogy elmosta őket, a nagyobbiknak, amikor mentek a barátaival, akkor meg olyan meleg volt és annyian voltak, hogy alig tudtak lépni /szó szerint/! De lehet, hogy idén azért megpróbálunk eljutni oda! A strandot én is nagyon szeretem ott, bár mindig elég sokan vannak, de ez érthető! Mi jót csináltok a hétvégén? Mikor jön anyukád vissza? Remélem, hogy jól érzi magát otthon és hiányoztok neki!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_537068
    Torolt_felhasznalo_537068
    2002. Április 27. 01:22120.
    Szia GabiUSA!Rad gondoltam, amikor vettem csaladi tagsagi berletet(season pass)-t a Great Escape Vidamparkba, Lake George-ba. Biztos szeretnenek menni a lanyaid tobbszor, anyaron, nagyon megeri, es ebben az evben Montrealban, a La Ronde amusement parkban is ervenyes!Csak 59$-ba kerul, fejenkent, es ervenyes majustol-novemberig. Tavaly nem vettem, de elozo evben igen, es nagyon jo volt, van hullam is, olyan, mint a Palatinus strandon, es lehet berelni kerekeket is, fedett csuzdak, es sok mas klassz doldok is vannak. Ha mar unom a hullamvasotakat, es a korhintakat, csak napozni es furodni szoktam. Biztos voltatok tavaly. Szia, Ildy.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_999182 (116)
     
  8. Torolt_felhasznalo_537068
    Torolt_felhasznalo_537068
    2002. Április 27. 00:17119.
    Szia, miszisz! En mar hasznaltam Nutragena onbarnito kremet. Eleg jol dolgozik, csak nagyon alaposan elkell kenni a boron. Nemelyik Solariumban, vagy fodraszuzletben lehet kapni dragabbat is, egyszer vettem egyet egy Suntanning helyben, de ugyanugy dolgozik, mint a Nutragena. Kellemes hetveget kivanok Mindenkinek! Ildy.
    előzmény:
    miszisz (118)
     
  9. 2002. Április 26. 23:21118.
    Sziasztok hétvégézők! Ildy a szerelem lehet nem csak első látásra, de mint látod Moli is tapasztalja, első hallásra is. :-) Szóval csak bizzál! Különben nem tudom hogy van ez, de nekem csak jó tapasztalataim vannak a férfiakról. Na jó nem CSAK jó, de azért átlagban pozitiv. Ahogy olvasgatom van aki csak a negativumot látja bennük. Miért van ez? Én válogattam volna ilyen jól? Persze annak is tudatában vagyok, hogy én nagyon könnyen mélyre leásom a rossz dolgokat és sokszor már ha akarnám sem jutnak az eszembe. Képzeljétek tegnap voltunk eloszor angol nyelvű szinházban. És kellemes élményeink lettek. A szinház is olyan IGAZI volt, régi aranyozott erkéllyekkel, függönnyel, szóval nem az a mindent elöntő modern szügletesség. Egy Tennessy Williams darabot néztünk meg és képzeljétek még a szinészek is jók voltak! Szóval kellemes este volt. Szia Juhász45 én a Silicon Valleyben élek, San Franciscótól délre. És te merre vagy kalifornában? Emese, kiváncsi vagyok te hol élsz, mert hogy kulturházról , és magyar discóról irsz. Hol vannak ilyenek? Lányok timit csinálnátok a helyemben? Kirándulni voltunk és egészen rendes szinem lett helyenként. De ahol a bakancs, a rovidnandrág, és a poló eltakarta ott most olyan mint ha Hófehérke lennék. És hát táncolni megyünk a hétvégén, ahova is egy pántos ruhát akarnék felvenni. De hát hogy nézek ki benne? Egy megoldás lenne talán az önbarnitó krém. Hasnzálta már valaki. Hogy működnek ezek? Magamra kenem és lesz valamlyen szinem, ami aztán lekopik? Vagy megmarad? Vagy van egyéb ötlet a napozáson kivül! Mert hát ugye utálok napozni, és a felhők fölé sem tudok most menni egy kis kirándulásra!Szóval? Jó hétvégét!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2002. Április 26. 19:07117.
    Udvozlet mindenkinek! Az nagyon jo, hogy hetvege van, de sajnos az idojaras nem valami jo. Remelem, hogy azert holnap vagy vasarnap a nap is ki fog sutni. Nalunk nem esik, de nagyon el van szomorodva az ido. A honvaggyal kapcsolatban csak annyit, hogy ha olyan valakivel toltod az idodet, akivel erdemes, akkor konnyebben el lehet viselni az idegen orszagot. Nekem eloszor nehez volt, hiszen a korulottem levok nem igazan konnyitettek meg a helyzetem, annyira nem, hogy mindent megadtam volna, hogy hazamehessek, de aztan a parom segitsegevel sikerult megtalalnom a helyem. Az termeszetesen nagyon sokat segit, ha vannak az embernek baratai es van olyan elfoglaltsaga, amit szeret.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_999182
    Torolt_felhasznalo_999182
    2002. Április 26. 12:45116.
    Szép jó reggelt mindenkinek! Végre péntek van!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon kellemes pénteket és hétvégét mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_537068
    Torolt_felhasznalo_537068
    2002. Április 26. 01:04115.
    Sziasztok Mindenkinek!Szia, Miszisz!En egy kicsit regimodiasabb vagyok, Madonnaval majdnem egyidos, es azert kepzeltem el a "szerelem elso latasra" fele dolgot. Latom, neked is bevalt a modern parkereses, biztos nyitottabb leszek ezzel kapcsolatban is hamarosan. Udv. Ildy.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_670383 (114)
     
  13. 2002. Április 25. 23:23114.
    szia emese! Valoban egy nyelviskola segithet, ajanlom az ESOL-t( English as a second language), ingyenes es nagyon jo program, csak nem tudom most indul e, vagy majd csak osztol, egy tesztet kell irni elotte, eszerint sorolnak be kezdo, halado. . stb. kategoriaba, erdeklodj a legkozelebbi public library-ban. A honvaggyal kapcsolatban azt hiszem mindenki maskent eli es veszeli at, nekem 6 honapig tartott, most mar jol vagyok azt hiszem. Szoval ne csuggedj, menni fog es minel tobb baratra teszel majd szert, annal konnyebb lesz es meg elvezni is fogod. Szerintem is jo otlet, ha nyitsz egy forumot, meglatod jelentkezik majd valaki a kozeledbol. En is talaltam igy baratnot, most szombaton is jonnek hozzank, nagyszeru dolog. . . jo fozocsket, en vadast foztem, nagyon szeretjuk krumplikrokettal, ismeritek? Es a lanyom kedveert meg kakaoscsigat is sutottem, ma nalunk is esett, mi sem dugtuk ki az orrunkat, este majd megyek suliba. Bye: laca
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_999182
    Torolt_felhasznalo_999182
    2002. Április 25. 22:23113.
    Sziasztok! Hogy van mindenki? Nálunk borzalmas rossz idő van, szinte egész nap esik az eső, az ember ilyenkor még a kutyáját sem engedi ki! Én már nem is tudom, hogy mikor lesz már jó idő! Remélem hamarosan! Emese tényleg egy iskola sokat tud segíteni az unalom, illetve a baráttalanság ellen, azonkívül még jó is lehet valamire a jövőben! Tudom ajánlani a nyelviskolákat, amilyenbe mi is járunk a párommal, igaz mostanában kevesebbet, mivel elég sokfelé kell rohangálnunk, de azért járogatunk, amikor csak tudunk. Szóval ott egy nyelviskolában rengeteg emberrel tudsz találkozni, beszélgetni, és ki tudja, talán még jó barátságok is születhetnek belőle! Nos, most csak ennyire futotta az időmből, de még este benézek megint, addig is legyetek jók!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2002. Április 25. 18:42112.
    Hello Ildy Mar csinaltam is egy kis kutatast, magyar hentes van, kulturhaz, szini eloadasok, sot meg magyar diszko is van. Talan nem leszek nagyon elveszett. Kicsit mar jobb a helyzet, eltelt az elso het. . . azert meg mindig osszeszorul a szivem amikor a parom reggel elmegy dolgozni. Ti mennyi ido alatt hevertetek ki a naponta kinzo honvagyat? (csak hogy mennyi idot adjak magamnak mielott osszepakolom a borondomet) Most muszaj mennem, itt igazi haziasszony lettem, a mai ebed is ram var. Jok legyetek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116359 (109)
     
  16. 2002. Április 25. 17:17111.
    Szia Miszisz! Elnezest, de ha jol ertem te Californiabol irsz ugye? Melyik reszerol? En is Cali-ban vagyok! Egyebkent mindenkinek szep jo napot kivanok! Most nem vagyok az irkalo kedvemben, majd kesobb vissza jovok!
    előzmény:
    miszisz (110)
     
  17. 2002. Április 25. 06:44110.
    Szia Ildy! Látszik hogy még nem találkoztál internetes szerelemmel. CSodálatos. Én is igy ismertem meg a páromat. Igaz nekünk voltak fényképeink egymásról, de nem is igazán a fénykép számitott. Hanem a telefonok, levelek. Persze hogy valaki igy szerelmbe essen szerintem kell hogy ki legyen éhezve erre az érzésre. Nekünk csodás hat hónapunk volt. Szóval én megértem Molit , de az aggódókat is körülötte. Engem is hülyének nézett mindenki, hogy kikötöttem egy fiunál akit még élőben akkor soha nem láttam. Persze meg van a hátránya a dolognak, mert meg kell tanulni a másikat később a valós életben is szeretni és az nem olyan zökkenőmentes mint a távszerelem. Kivánom hogy találj egy valódi független embert magadnak, aki már nem cipeli magával a volt házassága súlyát. Kaktusz! Azért nem irtam neked, mert nem Phonixbe érkeztünk, hanem Vegasba. És valójában Arizónának csak az Északi felét láttuk. Kicsit sajnálom már hogy nem mentünk le délebbre, mert igy igazi óriás kaktuszokat nem láttunk, amire nagyon vágytam pedig. De hát nem tudtam hogy azok a Highdeserten nincsenek. Valószinű lesz még alkalom hogy megyünk. De addig is szeretettel várunk errefelé benneteket. HA kiváncsi vagy valamire csak kérdezz, ha tudok válaszolok. Emese szereintem a legjobb elfoglaltság ha keresel valamilyen sulit magadnak. Nálunk Kaliforniában nagyon sok teljesen ingyenes felnőtt képzés van, ahogy nem csak a nyelvet de sok más félét is tanitanak ami hasznos lehet ha itt vagy.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_537068
    Torolt_felhasznalo_537068
    2002. Április 25. 02:34109.
    Szia, moliere! Nekem mindig az volt a problemam, hogy nem tudtam szerelmes lenni senkibe, es nem tudtam bizni senkiben sem. A Te esetedben , hogy meg nem is lattam az illetot, biztos nem tudnek szerelmes lenni bele, es nem hinnem el, amit irkal, mert mindent lehet mondani, igerni, foleg manapsag mar mindenki tudja, atlagosan mit szeretne hallani egy no!De azert ez a ferfi alaposan "levizsgazott" a multkori viselkedesevel, fenykep se kell, mert eltudom kepzelni, annelkul is. Kaktusz! Ha en nem ilyen lennek, akkor en is talalnek valakit, de en nem akarok barkit, akarkit, valakit!En kizarolag fenykepes levelekre valaszolok!!! Laca! Hat nem csodalom, hogy jokat nevetsz! En is kacaraszok itt , es a gyerekek tolem is kerdezik, hogy mi olyan jo szorakozas?En is kaptam egy -ket ajanlatot olyan ferfitol, aki meg hazas, nagyon nagyon csinos, magas beosztasu, szepbeszedu, csendes, jololtozott, de en nem akartam magam megbantani. Valas ele allt, a felesege nem biztos benne, kie az elso gyerek. (Vagy valami hasonlo) Ket es fel eve vagom a hajat, azota is, meg mindig nincs vege a valasnak. En nem szeretnem megegetni az ujjamat, azt hallani, hogy visszamenta felesegehez, mert csinaltak vervetelt, stb. E mese!A kornyeketekben biztos van Magyar Kulturhaz, vagy templom, nezd meg a telefonkonyvben, en is ott ismerkedtem meg a barataimmal. Mar megismerkedtel egy par magyar emberrel?Mi mindig belebotlunk az anyuval magyarul beszelo emberekbe, mindenhol. Mi is ketten beszelgetunk, es minket is megszolitanak, vagy mi szolitunk meg masokat. Nyiss egy uj topic oldalt, biztos valaszol majd valaki, mar volt pelda ra, nem is egyszer!A varosod, es allamod nevevel, mar sokan talatak baratnore igy!Udv. Ildy.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_573599 (102)
     
  19. 2002. Április 25. 00:51108.
    Sziasztok! Kaktusz: orulok, hogy irtal es, hogy a fiadnak jol megy az ovi. Az enyem is megszerette mar, nagyon kedveli az ovonot. Majus 28. -an fejezik be ezt az evet es augusztus 5. -en megy vissza megint oviba. A ferjem jol van, de meg mindig nem gyogyult meg. sajnos nem ugy alakultak a dolgok ahogy elterveztuk. Arrol kerdeztel, hogy milyen itt Amerikaban szulni. Azt kell mondjam, hogy nagyon jo. Van egy nagyszeru orvosom, a korhaz nogyogyaszati reszet most fejeztek be, felujitas alatt volt. Nagyon meg voltam elegedve az orvosi ellatassal is. Ez alkalommal ugyanaz az orvosom, aki volt azelott. Gondolom, hogy az egeszsegi problemakkal kapcsolatban, / ami a ferjemre vonatkozik, tudod mit ertek/ majdnem minden egyes alkalommal ultrasound-ot adnak nekem. Ez eleg jo hiszen igy nyomon tudjuk kovetni a baba fejlodeset. Jovo heten megint megyek es akkor majd lehetseges, hogy megtudjuk mi lessz a baba. Legutoljara valahogy nem volt hajlando a gyerekem egyuttmukodni velunk. Remelem, hogy fiu lessz megint!!!! Molinak uzenem: Legy ovatos, mielott beleugrassz az ilyen fajta kapcsolatba. Azert megis azt kell mondjam, hogy csak azert mert nem volt neki igazan komoly kapcsolata senkivel es meghozza 40 eves, az meg nem jelenti azt, hogy valami szornyeteggel van dolgod. Az en ferjem sem volt hazas soha sem azelott mielott velem talakozott es 42 evesen kerte meg a kezem. Nem is nagyon ismertem, joval idosebb mint en, de azt kell mondjam, hogy nagyon jol osszejottek a dolgok. Azt hiszem , hogy adhatnal neki egy lehetoseget. Soha nem tudod, hogy mi fog kijonni a dologbol. Ez az en velemenyem, nem kell, hogy ram hallgass, nem tudom , hogy rossz tanacsot adtam -e vagy sem! Udv: Juhasz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2002. Április 24. 21:51107.
    szerintem ezt bizzuk Molira, ne itelkezzunk, amig nem ismerjuk es szinte semmit sem tudunk rola. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2002. Április 24. 21:49106.
    Valoban van ilyen, de nem normalis szegenyke. Szerintem nem kell senkinek, es igy azt mondja "nekem, nem surgos, raerek". Ez a fajta nem ismeretlen senkinek szerintem. . .
    előzmény:
    windycity (105)
     
  22. 2002. Április 24. 19:00105.
    Sziasztok, . . Kaktusz idezlek " Tudod, foleg azert erdekelt, hogy volt-e mat felesege a sracnak, vagy nem (es, hogy hany eves), mert pld. ha 35-40 eves, es meg SOHA nem volt komoly kapcsolata, Te vagy ez elso igazi Nagy Szerelem, az is kicsit gyanus " Ne gyanakodjatok mint Kaktusz, van akinek nem surgos, van olyan aki raer es nem kapkodja el a dolgokat. . . Udv. :-))
    előzmény:
    k@ktusz (99)
     
  23. 2002. Április 24. 18:25104.
    sziasztok! Hat e mese, Te sem atlagosan jutottal ide ki, de talan majd annal izgibb lesz, nehez lehet, gondolom, az ember mit meg nem tesz azert akit szeret? Szoval fel a fejjel, idovel talan valtozik a helyzet es nem leszel annyira egyedul. Moli olyan jokat nevettem itt azon, amiket kaktusznak irtal, nagyon optimista ember lehetsz, szoritok, hogy megmaradjon es mindig igy erezd. Szia kaktusz, olyan regen nem lattalak, de olyan jokat irtal Molinak, hogy hangosan nevettem rajta, a lanyom meg is kerdi neha, jol vagyok-e, ha olvaslak itt benneteket. Nalam az ujsag az, hogy ma voltunk beiratkozni a kozeli public schoolba a kindergartenbe, nagyon rendes es aranyos helynek nez ki, kedvesek voltak, ennek ellenere, mikor bementek a gyerekek rajzolni egy ido utan hallom ahogy a lanyom sir hangosan bent, mert azt hitte otthagytuk. Szegenykem, nehez lesz eleinte neki, mert most mar lassan megszokta a preschoolt, most ujabb valtozas, uj arcok. . . stb. A masik gond, hogy a kindergarten is csak 8. 50 a. m. -tol 11. 25-ig van, igy utana buszokkal elviszik a gyereket a daycareba ha a szulo keri, ha nem hazamegy. Ha szeretnek dolgozni osztol, jo lenne, ha legalabb delutan 2-ig bent lehetne a daycareben, igy azonban neki nehezebb lesz, mert meguint egy idegen helyre fog menni. Szoval felek egy kicsit az egesztol, de hat nincs mas valasztas, ez van. Raadasul ugye julius elejetol hazamegyunk es csak aug. kozepen jovunk vissza, igy nehez lesz ujra alkalmazkodnia a gyereknek. Remelem tulesunk rajta gond nelkul. Nektek mik a tapasztalataitok? irjatok, udv: laca
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2002. Április 24. 16:41103.
    Kedves lacafaca es mindenki aki biztato szavakat kuldott! Hogy mikent keveredtem ide? Meglepo modon egy chatszerelem folyomanya ez. A baratom magyar, de mar kint el 10 eve, hozza jottem ki egyenlore juniusig, aztan ahogy alakul a kapcsolatunk ugy alakul ki az is hogy egyutt maradunk-e es hogy hol elunk majd. Az ugy bonyolultsaga hogy jelenleg meg hazas. . . ugyhogy ezzel a problemaval is kuzdenem kell. Kozben nem tudok tamasza lenni mert a sajat honvagy, magany, egyedullet okozta sebeimet nyalogatom. Esetleg felvehetnem a csodtomeg nevet :) Nagyon hianyzik hogy valami ertelmeset csinaljak, dolgozzak, elfoglaljam magam. . . egyenlore egyetlen szorakozasom hogy delutan elmegyek ele a munkahelyere. . . napkozben emilek, chat, kis tanulas es ennyi. Mit tegyek hogy gyorsan kilabaljak ebbol? Ti merre fele, hol es hogy eltek? Lassan bogozom a szalakat az elozo hozzaszolasokbol, hogy ki kicsoda :) Meg egyszer koszonom a biztatast, szuksegem is van ra rendesen. Rendszeres latogatotok leszek, ugy vigyazzatok :)) Mindenkinek szep napot kivanok sok mosolygassal:) udv: E. mese
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_670383 (90)
     
  25. Torolt_felhasznalo_573599
    Torolt_felhasznalo_573599
    2002. Április 24. 10:00102.
    Szia k@ktusz! Kiváncsi voltam a reakciódra, ezért most innen a szinházból gyorsan felszaladtam a NETre. Nos a paramétereiről annyit tudok, hogy kb. 180 cm magas, 78 kiló, szeret sportolni, barna szeme és haja van, azt mondja, hogy erősen őszül. Nos, ebből kifolyólag nem valószinű, hogy tök kopasz. Amennyiben 3 füle van, abban is pozitivum, mert ha esetleg mérgemben leharapom az egyiket, még mindig marad neki kettő. Úgyhogy fő az optimizmus! :-)) Sziasztok, Moli
    előzmény:
    k@ktusz (101)
     

Címlap

top