Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Sajgó Attila

morzsa25
Létrehozva: 2008. január 14. 23:09
Sziasztok!
Biztos nagyon sok topik van már doktorokról, de én szeretnék a budapesti Kááli intézetben dolgozó Dr. Sajgó Attiláról érdeklődni! Ismeri valaki?Jár esetleg hozzá valaki?Jöhet priviben is.....Szakmai oldala érdekelne inkább, empatikussága....
Beírtam a keresőbe, de nem talált semmit.
Előre is köszi a válaszokat!(ha lesznek)
  1. 2012. június 25. 11:443876.

    Sziasztok!

     

    Majusban volt egy par ember aki Sajgo ellen eleg sok uzenetet irt. Nah mindegy, nem akarom azt ujbol felhozni. Csak az a furcsa, akkoriba az illeto szemely nagyon dicsekedett hogy nagyon profi helyre jar, es nagyon jo dokihoz. Ezert meg is kerdeztem privibe kihez jar, hisz hosszu meg az elet, kitudja alapon. :)

     

    Akkor azt irta, majd ha nem sikerul a lombikom megirja a doki nevet, bar nem ertem minek ez a nagy titkolozas.

     

    Most keresem vissza uzeneteim, rakartam kerdezni a nevre, es nem talaltam sehol az uzenetet, visszakerestem a forumon az uzeneteket, es latom hogy torol felhasznalo. De o lenne aki mar masodjara torli. Nem emelkszem de tudom hogy o mar ket nev alatt is szerepelt itt felenk.

     

    Nem telejsen ertem miert kell annyit torolni magad, mi ez a nagy hiszti. Ha az ember nem akar irni, nem ir, nem kotelezo, de felesleges a sok torles. aztan uj nickel ujbol megjelenni, nem szep dolog bujkalni.

     

    Ha olvasod forumunk, ami szinte biztos hogy igen, akkor legyszi ird meg privibe a titkozatos doki nevet, mert erdekel. Valamint megigerted

     

    koszi!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  2. 2012. június 25. 10:503875.

    Sziasztok!

    Előszőr is Solya, üdv köreinkben! 

    Amaretta!Nagyon-nagyon szorítunk!REmélem minden okés lesz és megnyitod a sort!Azt vettem észre,hogyha valaki megnyitja a sort,utána szépen sorban sikerül még! Úgyhogy hajrá-hajra!

    Én most nagyon elterelem a gondolataimat és nem foglalkozom semmivel!Megpróbálok feltöltődni és nagyon sokat pihenni,hogy szeptemberben újult erővel tudjunk belevágni!

    Mindenkinek nagyon szép napot,most jöttemk hozzám,de jövök még!

    Pusszancs! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  3. 2012. június 25. 10:313874.

    sziasztok!

     

    uuu Amaretta ezek nagyon szuper hirek:) Meg hogy meg szombaton is ilyen kedves volt, ki gondolta volna?:) Gyere majd hirekkel, hanyan lesznek csutortokon pl:) es pihenj sokat szerdan. Ez a cetrotide nekem nem okozott semmi mellekhatast, de csodalkoztam mikro nover felvilagositott, hog tudom-e hogy okozhatbor iritaciot... csak neztem bamban minek mondja ezt, hisz multkor sem mondtak, es nem is volt semmi gond:) de ezek szerint van ellenpelda is..

     

    Nem is tudom, hogy ok szombaton dolgoznak, mindenki?  en azt hittem csak ugyelet van olyankor.

     

    Solya, udv kozottunk, jo kezekben vagy, es hajra szeptemberi lombik:) Nem tudom olvastal-e visszamenoleg, de erdmes egy IR vizsgalatot nezetni mensmentisbe, mert az IR nagy bunos lehet... 

     

    Kismamak! :) mar annyian vagytok:) hogy gyujto nevet kell hasznaljak ;) facebokon nezegetm neha kepeket, nagyon edesek vagytok midnannyian, a ksi gyerkocok, es egyre nagyobbak:) es fotogenebbek:)

     

    Gyombi, veled mi ujsag? Latom jol pancsizol ;) mikorra varhato a lombik?

     

    Eszter, nagyon kemenyen nyomod a dietat es tornat, le a kalappal :) hajra!

     

    Csebe, neked nem mostanaba lesz?

     

    szep hetet mindenkinek!

     

    előzmény:
    Amaretta (3872)
    2012-06-25  08:48
  4. 2012. június 25. 10:203873.

    Amaretta

     

    Olyan jó, hogy neked is pozitiv tapasztalataid vannak vele kapcsolatban. Szerintem nagyon jó, hogy mi mind hozzá kerültünk. 

    A tüszőidnek meg gratulálok, nagyon ügyesek, csak így tovább.

    előzmény:
    Amaretta (3872)
    2012-06-25  08:48
  5. 2012. június 25. 08:483872.

    Sziasztok!

     

    Bocs, hogy eltűntem, de program volt a hétvégén.

     

    Szombaton reggel voltam uh-n, van kb 10 szép tüszőm.:)))

     

    Tegnap meg ma reggel kellett beadni Cetrotide-ot, amitől jól bedurrant a pocim. Ahogy tegnap beadta a párom, egyből elkezdett vörösödni körben, majd a tű nyoma mellett 5-6 szép hólyag is megjelent, égett, viszketett, kicsit megijedtünk, hogy akkor most mi lesz, de mivel "csak" ennyi volt a tünet, ami délre elmúlt, így nem foglalkoztunk vele. Ma reggel is paráztam tőle, ugyanúgy bevörösödött a helye, meg ég, meg fáj, de nem hólyagosodott fel. És már nem kell belőle több.:)

     

    Éjjel egykor beadjuk a tüszőrepesztőt, és szerdán délre megyünk a leszívásra. Remélem, hogy továbbra is minden rendben lesz!!!

     

    A Sajgó dokiról továbbra is csak nagyon pozitívan tudok nyilatkozni.:))

    Mondtam neki szerdán, hogy pénteken nem tudok menni, lehetne-e szombat az uh, és szombaton is kilencre már máshol kellene lennem, erre mondta, hogy akkor szombat reggel 8-ra menjek. Nem éreztem rajta, hogy felháborítaná, hogy miért neki kell hozzám alkalmazkodnia.

    Szombat reggel odamentünk korán. Majdnem nyolcig ültünk az új épület előtt, mire megnéztem, hogy mi van kiírva az ajtóra. Hát az, hogy hétvégén a két doki is a fő épületben rendel. Átrongyoltunk. Nem sokan voltak előttünk. Nyolckor kinyitották az ajtót, és becsekkoltunk. Mondtuk, hogy jöttünk uh-ra. Kérdezte a csaj, hogy vérvétel nem lesz? Mondtam, hogy nem. Erre mondja, hogy akkor nagyon korán jöttünk, mert a doki nem szokott nyolcra bejönni. Mondtam, hogy bízom benne, hogy most kivételt tesz, mert megbeszéltem vele.

    Negyed órát vártunk, amikor csörgött a recepción a telefon, majd szólt a csaj, hogy menjünk át a másik épületbe, mert ott vár a Sajgó doki, vigyem a paksamétámat. Átmentünk, és tök üres volt az egész épület. Nem volt nővér, senki, csak a doki a vizsgálóban. Levetkőztem, és már nézett is. Direkt úgy fordította a monitort, hogy én is lássam, amit Ő, és mondta, hogy ez a nyálkahártya, 10 mm ami tökéletes, meg mutogatta a tüszőket is.:))

    Aztán átmentünk az irodájába, és megbeszéltük a továbbiakat.

    Nagyon jó fej volt, és még oda is értünk időre, ahova mennem kellett.

    Azon kicsit elgondolkoztam utána, hogy kellett volna-e adni neki lóvét hálám jeléül, hogy ennyire figyelmes volt, de mivel akkor és ott nem adtam, így utólag nem tudok mit kezdeni az érzéssel. Majd a végén meglepem valamivel, mert ennek a lombiknak sikerülnie kell!!!:)

     

    Azonban azt hallottam, hogy szombattól nem lesz a doki és a jövő hét elején sem, és ugye a beültetés valószínű, hogy szombatra fog esni. Kíváncsi leszek, hogy mi lesz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  6. 2012. június 24. 21:133871.

    Sziasztok!

     

    Solya

    Üdv közöttünk! :) Jó kezekben vagy, ez tuti. :) És itt a lányok is nagyon aranyosak! :) Jó kis csapat ez!

     

    Amaretta

    Mi újság? Remélem tüszőkék szépen növögetnek!! Tudsz már valami konkrétumot? Drukkok továbbra is!

     

    Ariel

    Holnap a te napod! :D

     

    Marika

    Még nem voltunk Sajgónál. Azért kezdtem újra a diétát, mert összevissza jött meg a miku, és kicsit megijedtem, hogy lehet hogy a bűnözéseim hatására masszív IR-es lettem. Háát, meglátjuk rendeződik-e a dolog a hatására.

     

    Eszter

    Ez igen, futás! Hát én és a futás nem jövünk ki. :D Nagyon ügyi vagy, hogy újabb -1kg az eredményed. Gratula!! :D

     

    Györgyi

    Kedd, szerda bármikor jó! Gyertek csak!! Tök jó lesz! :D Remélem jó idő lesz!! Jaaj, akkor nagyon jöhet az a fogacska!

     

    Többieket puszilom, most mennem kell, hulla fáradt vagyok (Leus nem aludt valami jól az éjszaka).

     

    Pussz

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  7. 2012. június 24. 15:153870.
    Szia

    szerintem jó helyen leszel ott is és itt is. Nekem is nagyon sokat segítettek itt a lányok, az orvosról meg csak áradozni tudok.

    Szép napot
    előzmény:
    Solya77 (3868)
    2012-06-24  12:01
  8. 2012. június 24. 15:103869.
    Ariel

    Köszi az infot, nem is gondoltam volna. Én meg direkt hallgatok a munkahelyemen, hogy nehogy emiatt egyenek ki.
    előzmény:
    ariel001 (3865)
    2012-06-23  21:10
  9. 2012. június 24. 12:013868.

    Sziasztok! Solya vagyok, most találtam rá erre a topicra és szeretnék csatlakozni Hozzátok, mivel én is Sajgó doktorhoz járok.

    Röviden magamról: 35 éves vagyok, férjem 49 és még nincs babánk. Úgy 3 éve próbálkozunk. Túlvagyunk egy rakás vizsgálaton (remélem az összesen), amiből annyi derült ki, hogy féremnek alacsony a spermaszáma, nekem meg koromnak megfelelő mértékben enyhén emelkedett az FSH-m. Többi eredményünk jó lett. Lombik lesz úgy tűnik. 

    A doki szerint szeptemberben kezdhetjük az előkészületeket és talán októberben meglehet a beültetés.

     29-én megyünk vissza az utolsó eredményekkel. Kíváncsi vagyok, hogy mi jön még ez után.

    Üdv.,

    Solya 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  10. 2012. június 23. 21:183867.

    Sziasztok!

    Amaretta,mi volt ma az uh-n?Mikor lesz a leszívás?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  11. 2012. június 23. 21:173866.
    előzmény:
    Norcus82 (3863)
    2012-06-23  18:36
  12. 2012. június 23. 21:103865.

    Ha tájékoztatod a munkáltatódat arról, hogy lombik programban veszel részt, akkor rendes felmondással nem rakhatnak ki, és kötelesek elengedni a kezelésekre.

    Gondolom orvosi igazolást kell vinni ilyenkor.

     

    Googleban nézzél szét - reprodukciós eljárás - munkajog

     

     

     

    előzmény:
    Norcus82 (3863)
    2012-06-23  18:36
  13. 2012. június 23. 18:593864.

    Szia

     

    Szerinem nincs, csak ha már tudod, hogy babát vársz és ezt a tényt velük is megosztod.

    előzmény:
    Norcus82 (3863)
    2012-06-23  18:36
  14. 2012. június 23. 18:363863.

    Sziasztok!!

     

    Azt szeretném kérdezni, hogy a lombik kezelés alatt lévő nőknek van a munkahelyen valami védelem? Vagy nyugodt szívvel kirughatnak??

    Köszi!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  15. 2012. június 23. 11:533862.

    Igenisss,Kannácska,jelentkezem! :-)

     

    Bocsi mindenkitől,de ez a hőség+fogzás egyszerre elég fárasztó mindkettőnknek.Odáig jutottam,hogy néha elolvastam,mit írtatok,de írniu már nem volt időm.Most alszik Bubis egy kicsit,így felrohantam.

     

    Marika! Szurkoltam nagyon,és nagyon sajnálom,hogy nem sikerült,de mivel te erős csaj vagy,mész tovább emelt fővel,tudom! :-) Hajráááá!

     

    Amaretta! Nagyon szorítok! Sok-sok gyönyörű és életerős petécskét kívánok! Nem lehet könnyű ebben a hőségben hormonokkal telenyomva! De szülni már hűvösebb időben fogsz! :-)

     

    Eszter! Futnii?? Te jó ég! Le a kalappal! Én sose tudtam megszeretni a futást.Amióta aszthmás vagyok meg már nem is próbálom! A taiji viszont hiányzik.Talán nemsokára itthon belekezdek újra,bár azt a legkönnyebb halogatni. :-(

    Ariel! A bringázás is jó kis sport! Bár nekem tavaly kedvem szegte,hogy akkorát zakóztam,hogy ihajj! :-) Így már terhesen meg se fordult a fejemben,pedig azt nem tiltották a dokik.Csak az esést. :-) Jó vicc!

     

    Kannácska! Remélem jövő héten eljutunk hozzátok,csak majd egyeztessünk! Bubis csütörtökön újabb oltást kap,talán jó lenne még előtte,hogy ne legyen nyűgös. Akkorát nőtt,hogy meg fogsz lepődni.Fél kilót hízott,és nyúlt is,úgyhogy az összkép ugyanaz,csak nagyobban. :-) Továbbra is kis zabagép!

    Anyucik! Gyerkőcökkel mizujs? Gombis! Ti mikor mertétek először bevinni Zsombit a Velencei tóba? (Már ha jól emlékszem,és ott voltatok vele.)

     

    Most futok teregetni,míg Bubis alszik.Mindenkinek szép hétvégét és hajráááááá csajok !!!

     

    Pussz!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  16. 2012. június 22. 10:153861.

    Amaretta, annak kapcsan amit irt az Eszter, nekem is eszembe jutott, hogy irni akartam tenyleg uzd ki a ksiordogot, mert nem tesz jot:) Tudom sokan tesztelnek hamarabb, 1. lombiknal en is azt tettem, van akinel ez bejon mert eppen pozitiv, s egyre csak pozitivabb lesz a teszt (lasd Kannacska :))  ...

     

    de... ha nem pozitiv, attol meg lehet pozitivabb, viszont az mar elrontsa a kedved ha nem latsz semmit. En pl egy nappal teszteltem hamarabb, de tenyleg megfogattam, hogy tobbet soha:) mert az az egy nap is pokol volt hetfoig, hogy miert halvany a teszt... aztan hetfon ujra halvany lett, akkor kedden mar vervetelre mentem.

    Szoval nem hiaba mondjak hogy 2 het, szerintem meg utana is raer par napra ra tesztelni:) mert ha pozitvi akkor pozitiv es kesz.  Sot az is lehet nem is kene tesztelni:) csak bemenni 2 hetre ra vervetelre s akkor abbol sok minden kiderul.

     

    persze tudom, hogy van olyan is hogy ilyenkor gyorsan megemelik a progeszteron szint adast... s ezert jo esetleg idobe tudni... de oszintennem hiszem hogy ha a baba megmarad azert marad meg mert gyorsan nagyobb adag progeszterint irnak fel:) nekem pl nem irtak fel.. mert latszott hogy alacsony a hcg.. s kivartuk hogy hogy alakul..

     

    szoval tudom nagyon nehez:) de nagyon varni ket hetet, de ha hamarabb tesztelsz ugyanolyan nehez ha nem pozitiv, mert akkor meg remenykedsz, ha meg pozitiv, akkor meg azon aggodsz, hogy nah akkor mikor mehetsz mar vervetelre.

     

    tehat legjobb ha mindenki azt hiszi legalabb 2 hetig hogy terhes:)  es az olyan boldog erzes...hogy el nem tudom mondani, mar alig varom hogy 9 honapig erezhessem azt amit ereztem 2-3 hetig :)

     

    szep hetveget mindenkinek, most hogy mar volt gy hideg zuhany, talan jobb lesz a homerseklet

    előzmény:
    Eeszter01 (3860)
    2012-06-22  07:42
  17. 2012. június 22. 07:423860.

    Kedves kisördög (Amaretta)

     

    Ezek a pozitív gondolatok nagyon helyesek és jók. Én ezt még megspékeltem azzal, hogy otthon is mindenhova kitüztem kis sárga cetliket a saját pozitív gondolataimmal, hogy ha pl. fésülködök, vagy a gépnél ülök akkor is az nézzen velem szemben. 

     

    A kisördögnek meg azt üzenem, hogy távozzon belőled, mert kénytelenek leszünk ördögűzést csinálni. Biztos, hogy nem könnyű, de szerintem ne vegyél egy raklap tesztet. Csak arra az egyre koncentrálj, amit megcsinálsz majd a megfelelő időben és hogy milyen érzés lesz 2 vastag csíkot látni rajta.

     

    Na belekezdek a munkába, bár semmi kedvem hozzá.

     

    Szép napot

     

     

    előzmény:
    Amaretta (3858)
    2012-06-21  14:32
  18. 2012. június 22. 07:363859.

    Jó reggelt

     


    Ariel: mi is ugyanígy vagyunk ezzel. Csak nagyon kevesen tudnak rajtatok kívül a lombikról. És akik tudnak azoknak is megmondtuk, hogy a hormon és a lombik időpontját már nem fogjuk terjeszteni, mert nem akarjuk mi sem a sajnálkozó nézést, és a felesleges vigasztalást olyantól akinek átdobják a feje felett az alsónadrágot és úgy marad. A legjobban azt a 2 mondatot utálom, hogy  ennek íg kellett lennie/vagy hogy biztos nem volt rendben valami és a természet megoldotta.

    És szerintem sokkal jobb olyanokkal megosztani mindent, még ha nem is ismerjük egymást régről, vagy arcot nem is tudunk párosítani a nevekhez, akik hasonló cipőben járnak. Ti sokkal jobb tanácsokat tudtok adni és sokkal több erőt.

    A velem egy szobábam ülő kollegám tud mindenről és mindig kérdezi, hogy a többiekkel mi van és velem együtt izgul, örül vagy bánatos, ha történik valami. Mindig kérdezi, hogy mi történt veletek? 

    Kicsit azért rossz ez a titkolózás, mert én pl. egész nap tudnék erről beszélni mindenkivel. 

     

    Szép esőmentes napot

    előzmény:
    ariel001 (3857)
    2012-06-21  13:00
  19. 2012. június 21. 14:323858.

    Ariel!

     

    A petefészkeim a stimutól nem  fájnak igazán, inkább feszülnek. Meg nap végére szépen felfújódok, A fekvésnél egyre nehezebb forgolódni. Olyan fura érzés. Várom már a leszívást.:)

     

    Hogy mennyit kérünk vissza? Én hármat szeretnék. Ez a 3. lombik, 3 béby, 3. napon. Ez a tervem, és hogy ez sikerülni fog.:))))

    Egyelőre teljesen pozitív vagyok.

     

    Épp azon filózok, hogy rendeljek-e teszteket. Az a gond, hogy tesztfüggő vagyok. Mindne nap ellőttem az előző lombikoknál egyet-egyet. Először még szépen mutatta a tüszőrepit, így láthattam pozitív teszteket, aztán meg követtem, hogy hogyan tűnik el napról napra a 2. csík, és reménykedtem, hogy másnap újra előtűnik és egyre erősödik majd, de ez nem következett be.

    Szóval már többször elhatároztam, hogy most nem fogok idő előtt tesztelni, de újra meg újra átgondolom ezt a kérdést. Eddig még nem rendeltem, de. itt a kisördög.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  20. 2012. június 21. 13:003857.

    Marika! Rossz, hogy most ilyen lelkiállapotban vagy, valószínűleg egyikünk sem lenne jobban... ahogy Eszter is írta, próbálj vmi elfoglaltságot találni. Bár én utálom a legjobban, mikor azt mondják, hogy nem szabad rágörcsölni.. ez csak olyanok száján jön ki, aki hipp-hopp teherbe esett. Én egyébként pont a környezetemben nem mondom el szinte senkinek hogy mi áll előttünk és itt írom le "idegenek" (nagyon idézőjeles!) és sorstársaknak hogy mit érzek - a sajnálkozó tekintetekből nem kérek és nem akarom majd, hogy kérdezgessenek egyfolytában, hogy mi a szitu. Férjem szintén így van ezzel. Uh. ide jövök nektek kiönteni majd a lelkemet.

     

    Eszter! Nagyon ügyesen megy neked az életmódváltás. Le a kalappal. Most én is elkezdtem bringázni járni, illetve szedek most egy új fajta állítólag hiper-szuper vitamint - remélem használni fog az is. 

     

    Valóban már csak hétfőig kell várnunk az első konzira. Nagyon kíváncsi vagyok és egyben izgulok is. 

    előzmény:
    marika80 (3853)
    2012-06-21  10:04
  21. 2012. június 21. 10:273856.

    megyek dokihoz jul 10, endokrinologus, jul 11 gasztroenterologus...

     

    ugyhogy van eleg jarni valo, mar eleg unalmas ennyit dokikhoz jarni.

     

    nyaralas lesz persz, irtam hogy megyunk.

     

    a szaladas nagyon jo otlet:) en sajnos nem tudok felkelni koran, de nyaron valoban nagyon udito reggel 6-7 fele az idojaras.

    előzmény:
    Eeszter01 (3855)
    2012-06-21  10:13
  22. 2012. június 21. 10:133855.

    Marika

     

    Mikor mész a dokinőhöz? Vagy nem a Majorhoz mész?

     

    Egy kicsit valamivel fel kellene töltődnöd, ami átsegít ezen az időszakon. Nem mentek nyaralni? Bár én nem tudok jó tanácsot adni, mert még nem vagyok a lombik közelében sem, de lehet hogy egy kicsit pihentetned kellene az egészet. (ami biztos nem könnyű).

    Vagy lehet, hogy az is jó lenne, ha találnál valami olyat amivel kikapcsolod magad és nem a lombikon gondolkodsz. 

     

    Csak erőt és kitartás tudok kívánni neked és egy sikeres lombikot

     

    Ja és persze mindenkinek

    előzmény:
    marika80 (3853)
    2012-06-21  10:04
  23. 2012. június 21. 10:063854.

    Sziasztok

     

    Kannácska köszi a biztatást. Most eljutottam odáig, hogy reggelente kimegyek futni egy kört. Szegény férjem csak néz engem negyed 6-kor, mert ő még azon töri a fejét, hogy pisiljen vagy inkább fogatmosson én meg már húzom a cipőmet és megyek. Nem futok sokat csak 6 max 10 percet, és nagyon lassú tempóban, de én is pont úgy szeretném ahogy te írtad, hogy megmutassam nekik, hogy képes vagyok rá. Meg igazából olyan reggel még nagyon kellemes kint, utánna egy langyos zuhany. Ráadásul tegnap már a reggeli is jobban esett, és már alig vártam hogy 7 óra legyen és ehessek.

    Meg most a munkahelyem is hál istennek jól alakulnak a dolgok, mert megengedték, hogy átmenjek 6 órásba, így többet is tudok pihenni, mert engem nagyon elálmosít a gyógyszer. Mint a gyerekek már 8 órakkor alszom, de igazából már 7-kor is tudnék, ha lehetne, csak szegény férjem esténként a melegtől nem tud aludni és halálra unja magát. .

     

    Sőt megint lement egy kiló is, úgyhogy megy minden mint a karikacsapás. 

     

    Mindenkinek szép napot kívánok 

     

     

    előzmény:
    Kannácska_ (3852)
    2012-06-21  09:41
  24. 2012. június 21. 10:043853.

    Sziasztok!

     

    Amaretta, nagyon jol allsz:) es mar nagyon keveset kel varakozni, hogy legyen leszivas, szuper:) Hajra tuszok!

     

    Eszter, ez egy jo hozza allas:) a doki megnyugtatasa, sokat fog jelenteni lombik alatt is.

     

    Kanancska, nagyon ugyes vagy hogy ujra IR dietazol:)  ezek szerint kis tesora keszulsz :D Voltatok Gyorgyivel Sajgonal latogatoba?  mit mondott mikor mehetsz kistesoert?

     

    En meg nem tudom mikor megyek fagyikert... egyelore pihenek, valoszinu majd csak utolag mondom el itt, hogy mi lett az eredmeny ha megyunk.... mert lelkileg nem vagyok tul jol most, es nehez a komunikalas.

     

    Ugy erzem az egesz vilag ellenem van:( Most eppen laktoz intoleranciat vizsgalok, es ugy nez ki laktozerzekeny vagyok:( akkor valahol olvastam hogy laktozmentes tejek pont nem jok a cukrosoknak:(( igy akkor lehet azt sem fogyaszthatom:(

    plusz volt ilyen terheleses cukor szint nezes, de nem a glukoz terheles, hanem ez a laktozcukor terheles... es hat nagyon nagyon rossz lett az eredmeny,.... a nover azt kerdezte hogy cukorbeteg vagyok-e ?:(

     

    egyelore vegul is nem tudom mit jelentenek az eredmenyek, valami kis morze kodok vannak:) majd a dokino remelem tobbet magyaraz, s remelem valami nyugtatot is mond majd, valami biztatot. Egyelore aggodok, hogy miert van most velem ennyi gond?:(

     

    es igyekszek nyaralni menni, s nem foglalkozni most a kaalis baba temaval...  lelkileg azert ez nem konnyu, menni es varni ket hetet es nem sikerul:( plusz ugy erzem sok egyebb egeszsegugyi gondot kell elotte rendeznem... ha egyaltalan lehet ezeket rendezni..

     

     

    pusz mindenkinek, s aki lombikba van, hajra, kitartas, sikerulni fog!

     

    előzmény:
    Kannácska_ (3852)
    2012-06-21  09:41
  25. 2012. június 21. 09:413852.

    Halihó Lányok!!

     

    Amaretta

    Szuper!! Hajrá tüszők! :))

     

    Eszter

    Tök jó, hogy elégedett vagy a dokival. :) A bizalom fontos!! :D Hajrá diéta és bogyók!! Mutasd meg az edokrin dokidnak, hogy pár hónap alatt is lehet sokat javulni!! Hajráááááá! :D

     

    Csebe

    Neked is mennek a drukkok, 1,5 hét és jönnek a szurik!! Szuper!! :D

     

    Ariel

    Még 3-at kell aludni, és itt a konzi ideje!! :) Ez már nagyon hamar itt van!

    Majd írd meg mi volt a benyomásod a dokival kapcs., és egyebek... :)

     

    Gyombi

    Nővéred kislánya olyan tündéri! Nagyon csajos a kis pofija és hogy hasonlít a tesódra!! :D Mindig nézem fac-en, ha raksz fel képet róla!! :D

     

    Györgyi

    Na, veletek mizu?? Kicsit el vagy tűnve innen! Tessék jelentkezni itt is! :D Kész már a konyhabútor? :)

     

    Marika

    Fagyiibabákat mikor tervezed visszakapni? Beszéltél már a dokival erről?

     

    Én 1,5 hete újra kezdtem az IR diétát. Hát Leus mellett nem olyan eccerű, meg a szoptatás után olyan éhségroham jön rám sokszor, hogy tyűűűűűű.... nem egyszerű, de végülis kibírható. És a súlyom is kezd csökkenni, szóval jó lesz ez. :)

     

    Többieket is puszilom!

    Most megyek, muszály kicsit gazolnom az udvaron, míg Leus alszik, mert a paradicsom palántáimat lassan ellepi a gaz!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     

Címlap

top