Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Sajgó Attila

morzsa25
Létrehozva: 2008. január 14. 23:09
Sziasztok!
Biztos nagyon sok topik van már doktorokról, de én szeretnék a budapesti Kááli intézetben dolgozó Dr. Sajgó Attiláról érdeklődni! Ismeri valaki?Jár esetleg hozzá valaki?Jöhet priviben is.....Szakmai oldala érdekelne inkább, empatikussága....
Beírtam a keresőbe, de nem talált semmit.
Előre is köszi a válaszokat!(ha lesznek)
  1. 2012. június 26. 13:303901.
    Ezek szerint Sajgónál te is most vagy először?
    előzmény:
    Amaretta (3899)
    2012-06-26  12:39
  2. 2012. június 26. 13:183900.

    Sziasztok!

    Amaretta,holnap nagyon szorítok érted! Biztos sok szép petécske lesz!És marad még fagyibabának is!Majd írd meg mi volt!

     

    Marika,na ne már.....Tessék jönni fórumozni.Egyik ember ilyen a másik meg olyan .Nem kell mindenkinek a véleményére adni.Mi szeretünk és várunk vissza.

     

    Jajj annyira nincs időm mostanában olvasgatni a fórumot és még írni is ,ezért ne haragudjatok ha csak ilyen rövid vagyok.De mindenkinek drukkolok akinek kell.

     

    Ma este veszem be az uccsó fogigátlót,vasárnap első Gonal szúrás. Izgi!

    előzmény:
    Amaretta (3899)
    2012-06-26  12:39
  3. 2012. június 26. 12:393899.

    Igen, holnap dél körül lesz a leszívásom.:)))

    Az uh-n kb. 10 tüsző látszott. Kíváncsi leszek, hogy mennyi lesz majd.

    A Sajgó doki minden alkalommal kihangsúlyozta, hogy nyugodjak meg nem lesz 24 tüszőm, mint legutóbb a másik dokinál, de még 16 sem, mint Kaposváron.

    De nagyon remélem annyi azért lesz, hogy lehessen belőlük válogatni, és esetlg még fagyiba is kerüljön néhány!:))

    előzmény:
    ariel001 (3898)
    2012-06-26  12:07
  4. 2012. június 26. 12:073898.

    Most megnéztem a googleban, hogy mi az a punkció

    Szóval holnap lesz a leszívásod?

    Mennyi tűszőt láttak az uh-n?

    Nagyon izgulok érted is! 

    előzmény:
    Amaretta (3894)
    2012-06-26  11:32
  5. 2012. június 26. 12:043897.

    Igazad van teljesen. Mindannyian kapunk a lombik során hideget és meleget is.  És főleg azért szeretem ezt a fórumot mert azok is adnak tanácsot akik már vígan babáznak, és segítenek nekünk akik még csak az álmainkat hajtjuk.

    Szerintem (ahogy szokták nekem mondani ha plafonon vagyok) beszív-kifúj-beszív-kifúj........

     

     

    előzmény:
    Amaretta (3894)
    2012-06-26  11:32
  6. 2012. június 26. 12:013896.
    Egyetértek veled teljes mértékben.
    előzmény:
    ariel001 (3893)
    2012-06-26  10:27
  7. 2012. június 26. 12:003895.

    Marika

     

    Egyrészt köszönöm amit lentebb írtál, másrész viszont az istenért el ne menj innen, nem ér annyit az egész.

    És igazad van azért vagyunk itt, hogy segítsük egymást még akkor is, ha valaki nem tud jót csak rossz tapasztalatot leírni. de legalább, mások (mint én is) sajnos más hibájából tanulnak. Nem győzőm ismételni magam, ha nincs ez a fórum eszem ágában sincs elmenni IR vizsgálatra.

    előzmény:
    marika80 (3892)
    2012-06-26  09:53
  8. 2012. június 26. 11:323894.

    Sziasztok!

     

    Holnap megyek punkcióra, és nagyon nem értem, hogy itt mi folyik már megint!!!

     

    Mi a fenének van szükség erre az egész veszekedésre???

    Semmit nem old meg, ha szapuljuk egymást.

     

    Mondjuk tényleg nem kellemes olvasni negatív dolgokat a dokiról, akihez járunk, de el kell fogadni, hogy vannak ilyen vélemények is, és biztos, hogy mindenkiről lehet jó és rossz dolgokat írni. Ez így normális. És le kell írni, mert ezért is van a fórum. A negatív kritika is építő. Tanulság, hogy legközelebb érdemes mindenkinek jobban meggondolnia a hozzászólását.

    És ez a sértődősdi annyira óvodás!!!

     

    Pl.: az IR kérdésben - sokan tapasztalhattuk - még maguk az endokrinológusok sincsenek egyenvéleményen, így nem csoda, hogy más szakterületen dolgozó dokik sem úgy állnak a kérdéshez, ahogy esetleg kellene vagy elvárnánk. 

    És valóban bosszantó, hogy sok mindent magunknak kell kideríteni ahhoz, hogy végre babásak lehessünk. Megértem mindenki elkeseredését, mert így hónapokat, éveket lehet elvesztegeni. Tapasztalat.

     

    Marika!

    Remélem nem gondolod komolyan, hogy nem fórumozol többet!!!

    Mint ahogy írtad, sok erőt tudunk egymásnak adni, és a tiédre is szükség van, most épp nekem.:)

     

     

     

     

     

       

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  9. 2012. június 26. 10:273893.

    Marika!

     

    Ne vicceljél már, hogy ezért elköszönsz innen a fórumról. Annak mi értelme lenne????

     

    Ezt nehogy már magadra vedd.

    Nekünk fontos hogy itt vagy. Legalábbis nekem az és szerintem a többieknek is, főleg akik még kezdők vagyunk mint pl. Eszter is.

     

    Úgy gondolom, hogy nincs itt miért mosakodni, mindenki leírta a véleményét és pötty. Valaki ezt érzékenyebben vette valaki kevésbbé.

    Mások vagyunk, de ez így van jól.

     

     

    előzmény:
    marika80 (3892)
    2012-06-26  09:53
  10. 2012. június 26. 09:533892.

    Kedves Lola Bellomo!

     

    Nem teljesen ertem miert haborodtatok igy fel, ha nem lett volna torolve a felhasznalo, teljesen normalis hangnembe, mint ahogy azelott is privibe beszeltunk, elkertem volna az orvosa nevet. Mivel mar torolte magat, igy gondoltam ujbol olvassa, es reagalni fog. Es igazam volt mert olvasta is, o is es latom meg sokan masok is. Csak azt nem ertem ha ennyire Sajgo ellen vagytok.. minek olvassatok? Ujabb masok kudarcaiba remenykedtek?

     

    Azzal sem volt baj hogy leirtatok Sajgorol a negativ velemenyt. Lpotty is teljesen leirta szepen, de nem gondolom hogy az o velemenye barkit is megbantot, mert nem egy masszivan szapulos velemeny volt, hanem egy finoman elmeselt sajat elmeny. Mig majus elejen Bellomo v. Lola nem kicsit szapulta, hanem latszott hogy mindenkep meg akar gyozni arrol mindenkit hogy Sajgo milyen rossz doktor. Gondolom ha elkezdtem volna en is szapulni Sajgot, akkor mar is jo taborba lennek:) De nem fogom, soha. Ha negativ velemenyem van leirom es kesz, de ugyanugy majus elejen en is leirtam a negativ reszemet is, mert nem igaz hogy csak pozitiv van Sajgoval kapcsolatban.

     

    Ami a doktor dicsekvest illeti.... hat igen.. ha szapulsz valakit egy forumon, es valaki megkerdi toled privibe hogy kihez jarsz, akkor leirod. Gondolom tobbnyire a forumok azert vannak hogy erot meritsunk, informaciot kapjunk, s segitsunk egymasnak.

     

     

    Es azt nem ertem ha ennyi mindenen keresztul mentetek, hogy tudtok ennyi rossz indulattal irni ide, ennyit bantani azokat akik pl ujabbak. Mert nem felejtem el, hogy Esztert egybol kifikaztatok, mert hogy o meg uj es az elejen van, igy normalis hogy "Isteniti" Sajgot. Hogy o milyen alapon mert szegeny bele szolni a  temaba. Higyjetek el ugyanolyan nehez ez a lombik tema egy kezdonek, vagy annak akinek mar nem sikerult X lombik, vagy annak aki mar feladta teljesen.

     

    Elenka,  koszonom hogy felhivtad a figyelmem hogy nem a legszebben fogalmaztam!  De a mod ahogy irt Bellomo majusban, es ahogy kitartoan egyre csak jobban melyiteni probalta a szapulast, ha az nem hiszti, akkor nem tudom mi. Plusz az x.-re torolt felhasznalo, plusz most mar fejr felhasznalo is van.  Es nem koveteloztem, megkertem hogy irtja meg, Bellomo ha olvassa, emelkszik hogy privibe teljesen normalisan kerdeztem az orvosa nevet, akkor azt irta, hogy most lombikba vagyok nem irja meg, de igeri ha nem sikerult megirja. Ennyi. Eszembe jutott az igerete, s porbaltam irni neki, csak mar nem volt kinek. Hogy miattam hagyta el a forumot? hat na... egy evel ezelott Bellomo volt... akkor ki miatt hagyta el? nem volt semmi veszekedes itt. Aztan lett Lola, jott egyet jot veszekedett, majd becsapta maga utan az ajtot ismet, mergebe letorote magat. nem kerte senki se hogy letorolje magat, arra se kert bennetek senki hogy elmenjetek a forumrol, hanem csak arra, hogy ez a sajgo szapulast hagyjatok alabb, es inkabb segitsetek infokkal, tanacsokkal. 

     

    Ezennel en is elkoszonok a forumrol, mert semmi ertelme olyan helyre irni, amit rossz indulatu emberek olvasnak. Es meg talan azon szurkolnak hogy ne sikeruljon a lombikom. Bar azt is hozza teszem, hogy nagyon sokan segitettek, es meg priviben is irtak kellemes uzeneteket masok.

     

    Amaretta, szurkolunk tovabb, ne foglalkozz itt semmivel

     

    ha van forum tali szivesen elmegyek, talan ott nem harapjak le a fejem.

     

     

    előzmény:
    Lola Bellomo (3888)
    2012-06-25  20:23
  11. 2012. június 26. 07:373891.

    Lola Bellomo

     

    sokat gondolkodtam, hogy reagáljak-e erre az írásodra, de sajnos elég nagy az igazságérzetem, mind gondolom neked is. Sajnálom, hogy annak idején a feleséged félreértette az én kérésemet. Nem is szívesen hánytorgatom fel azokat a "beszélgetéseket". tényleg mások vagyunk ahogy a lányok írták. Nekem abban az időben arra volt szükségem, hogy pozitív dolgokat kapjak arról az orvosról akihez bejelentkeztem. De mint ahogy írtam előző levelemben hálás vagyok azért, hogy felhívták a figyelmemet az IR-re, és szerintem az egyik aki leírta a káros mellékhatását eme betegségnek pont a feleséged volt. És azt is leírtam, hogy felháborít az a tény, hogy ezt nem kérik automatikusan.Lehet, hogy én is így reagáltam volna le, ha azon megyek keresztül amin ti.

     

    Remélem, akárhova is jártok most sikerrel jártok. És mi is akik itt maradtunk a kaáliban.

     

    Azép napot nektek

    előzmény:
    Lola Bellomo (3888)
    2012-06-25  20:23
  12. 2012. június 26. 07:323890.

    Elenka

     

    Szívből kívánom, hogy sikerrel járjatok mind a ketten és mind akik babára vágyunk. Sajnos megint előjött ez a téma, pedig nem kellett volna. 

    előzmény:
    Elenka (3887)
    2012-06-25  19:16
  13. 2012. június 25. 22:503889.

    Sziasztok!

     

    Bocsi, hogy csak ritkán írok, mindig olvasó üzemmódban vagyok, de csak a telefonomról, az meg valamiért nem enged írni hozzászólást.

    Nálunk megkezdődött a nyaraló szezon, ezért sosem vagyunk gépközelben, Zsombi végigpancsolta az egész múlt hetet, láttam Leus is hasonlóan jól szórakozott.

    Györgyi mi 5 hósan vittük be először a tóba, nagyon élvezte, ti már bőven mehettek vele, természetes víz, jót tesz nem lesz tőle semmi baja.

    Zsombit felvették a bölcsibe, csütörtökön megyek életem első szülői értekezletére!

     

    Nem írok külön mindenkinek, a háttérből folyamatosan drukkolok az éppen aktuális akcióhoz.

    Marika sajnálom hogy nem sikerült, de az jó hír, hogy vannak fagyibabák.

    Szerintem mi is kifizetünk még egy évet, hátha...., holnap fel is hívom a Kaálit, hogy hova kell utalni a pénzt.

    Egyébként tesómék is voltak múlt héten Sajgónál, szóval lassan ők is nekiindulnak a dolgoknak.

     

    Csajok, Bubis és Leus találkozója nagyon jól sikerülhetett a képekből ítélve,nagy a szerelem

    MOst nálunk is nagy a szerelem barátnőm (aki a képeket készíti) kislánya teljesen odavan Zsombiért még külön dalt is költött neki, meg kell zabálni, ahogy énekli, és folyton emlegeti hogy mennyire hiányzik neki Zsombi.

     

    lpötty, Mór baba is zabálni való, gratula hozzá mégegyszer, a neve is nagyon tetszik.

     

    Galaxis hogy bírod a rohangászást Bence után?

     

    Solya üdv köztünk, jó helyre jöttél ez tényleg egy jó csapat!

     

    Na megyek mert még ezer a dolgom

     

    Puszi nektek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  14. 2012. június 25. 20:233888.

    Kedves Fórumozók és Kedves Marika80!

    Soha nem hittem volna, hogy valaha is irni fogok ebbe a fórumba, de mint a dr. Sajgó Attila ellen üzenetet iró, s „csodadoktorával dicsekvő ember” férje, úgy érzem, most – egyszer és utoljára – kénytelen vagyok ezt megtenni. A hozzászólásom elküldése után magamtól is el fogok innen húzni, minden külön felszólitás nélkül, s a fórumot sem fogom olvasni. (A mai napig nem is olvastam.)

    Visszaolvasva a május első heteiben született beirásokat, azt hiszem, aligha vitatható, hogy felségem és két másik lány persona non grata-nak lett nyilvánitva ezen a fórumon, mivel bátorkodtak olyan információkat megosztani, amelyek némileg eltértek a dr. Sajgó Attilával kapcsolatban itt olvasható véleményektől. A kiutasitás attól még kiutasitás marad, ha a mondandónkat esetleg megpróbáljuk cukormázzal bevonni, s ezen a szelektiv emlékezet („senki sem küldte el őket”) sem fog változtatni; ugye, Kedves Eszter? Sőt, olyan is volt, aki egyenesen arra szólitotta fel őket, hogy nyissanak új topicot. Valóban, senki nem küldte el a három lányt…

     

    Feleségem mindezt tudomásul vette, és megirta, hogy a fórum békéje érdekében, többet semmilyen néven sem fog jelentkezni. (Tudom, hogy azóta olvasni sem nagyon szokta, de úgy látszik, Murphy törvénye ma délelőtt közbeszólt.)

     

    A fentiek tükrében, finoman fogalmazva is etikátlannak tartom, Kedves Marika, hogy egy olyan emberre teszel személyeskedő és gúnyos megjegyzéseket (bár az irónia láthatóan nem erősséged – hogy egy fél sor erejéig a Te stilusodra váltsak), aki időnként lehet, hogy beleolvas a fórumba, de nyilvánvalóan nem fog már oda irni. Ez kb. olyan, mint ha a Sándor-palota előtt álló őröknek szólsz be vagy mutatsz be, azok sem reagálnak rá, feleségem sem fog. A többes regisztrációval és a netikettel kapcsolatos értékes észrevételeidet feleségem nevében is köszönöm.

     

    Köszönöm, hogy végigolvastátok, Elenkát, Lpöttyöt, Gyombit és Pocinixet pedig ismeretlenül is üdvözlöm. Mindenkinek sok sikert kivánok!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  15. 2012. június 25. 19:163887.

    Sziasztok!

     

    Marika, minthogy  megszólítottad "a lányokat, akik Sajgó ellen szóltak", ideértve engem is, így egyszerűen nem tudom szó nélkül hagyni a hozzászólásodat.

     

    Megpróbálok nagyon diplomatikusan fogalmazni. 

    Ha szeretnél kérni valakitől valamit, történetesen bellomotol az új orvosa nevét, elérhetőségét, szerintem nem így kellene megszólítanod őt.

     

    Azt hiszem az illendőség határát túllépted azzal, hogy hisztisnek és nem is tudom még minek tituláltad,  az egész hozzászólásodból süt valami nagyon bántó és ellenséges, arrogáns és követelező hang.

     

    Nem hinném, hogy elszámolással tartozna neked azért, mert törölte magát erről a fórumról. Egyébként csak halkan jegyzem meg, hogy ebben neked elég nagy szereped volt.

     

    Ne követelőzz olyan emberrel szemben, akit így fogadtál itt a fórumon.

     

    Nem akarok bellomo nevében beszélni, remélem elmondja ő maga a hozzászólásoddal  kapcsolatos érzelmeitEgyébként végleg elhagytam a Kaálit, lemondtam Kriszához az időpontot, és jelenleg bellomo csodadoktorához járok én is.

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  16. 2012. június 25. 19:153886.

    Szia Solya!

     

    Először is üdv. itt köztünk.

    Én is nemrég csöppentem ide, de nagyon sokat segítenek itt a lányok.

     

    Én még nem hallottam erről a méhtükrözésről soha.

     

    Az IR vizsgálatot tényleg érdemes elvégeztetni.

     

    Én ma említettem a dokinknak, hogy voltam cukorterheléses vizsgálaton, de még nincs meg az eredménye, mondta egyből hogy azt is kéri ám.

    Tényleg én sem értem, hogy miért nem csinálják ezt meg mindenhol alapból!?

    előzmény:
    Solya77 (3879)
    2012-06-25  17:21
  17. 2012. június 25. 19:113885.

    Hú Prága! Irigykedem most. Mi pár éve voltunk és szuper volt.

     

    Sting koncerten 2x voltunk eddig, az is nagyon jó!

     

    Jó kis napok elé nézel akkor most :o))) 

    előzmény:
    Eeszter01 (3880)
    2012-06-25  18:32
  18. 2012. június 25. 19:083884.

    Sziasztok

     

    Voltunk ma. Mindig ennyit kell várni? Majd 3/4 órát vártunk a megbeszélt időponthoz képest.

     

    A doki normális volt, tényleg nem az a szószátyár fajta, tárgyilagos nem mosolygós. Nekem ez annyira nem jön be, a férjemnek viszont kifejezetten szimpi volt, hogy nem blablázik, hanem konkrét.

     

    Kért mindenféle vizsgálatokat. Férjemtől kért hormonokat is, hogy mitől lehet kevés a "cucc". 

    Ott mindjárt megcsináltattunk amit lehetett - egy vagyont hagytunk ott.

     

    Ha készen vannak a vizsgálatok - a genetikai 5 hét - akkor kell visszamennünk hozzá hogy megnézze őket ill. nekem akkor lesz egy ultrahang vizsgálat is.

    Novembert mondott a lombikra. Nyári lesz a gyerek :o)

     

    Összességében pozitív a benyomásom, csak még hónapok... 

    előzmény:
    Eeszter01 (3881)
    2012-06-25  18:33
  19. 2012. június 25. 18:593883.

    No erre tényleg emlékeznék. Ilyet nem csináltam még. Köszi, hogy szóltál.

    Azért én titkon minden hónapban reménykedek, hogy összehozzuk a babát otthon. Elvégre nekem csak egy spermiumra van szükségem abból a 4-5 millióból. :)

    Remélem, összejön Neked szeptemberben!

    előzmény:
    Eeszter01 (3882)
    2012-06-25  18:36
  20. 2012. június 25. 18:363882.

    Solya77

     

    Ha voltál cukor terhelésen arra biztosan emlékszel. Ott meg kell inni egy cukros löttyöt és 2 órán belül 3/vagy 5X vesznek vért tőled. azthiszem én amíg élek ezt nem felejtem el. Azért fontos, hogy ezt megcsináltasd, (saját példámból okulva és hálát adva itt a lányoknak), mert én sem gondoltam volna, hogy nekem ilyenem van. De elmentem és sajnos elég rossz lett az eredményem. Ez a tény nagy valószínüséggel tolni fogja a szeptemberi lombik idejét. Bár a sajgó még nem vetette le az utolsó reményemet.

     

    A méhtükrözésre nm tudok mit mondani.

     

     

    előzmény:
    Solya77 (3879)
    2012-06-25  17:21
  21. 2012. június 25. 18:333881.

    Ariel

     

    Mi volt ma a dokinál??? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  22. 2012. június 25. 18:323880.

    Sziasztok

     

    Nekem is elég kusza ez a lombik alatti védelem, mert én leragadtam a 6 hónapnál és úgy döntöttem inkább mégsem osztom meg a főnökeimmel a tényt, hogy babázni szeretnék a számlák helyett.  Ha esetleg valakipontosabban tudja értelmezni vagy hall valami okosat az jó lenne, ha megosztaná.

     

    Visszatérve a 2 lányra ha jól emlékszem senki sem küldte el őket, csak mindenki azt kérte (én legalábbis), hogy ne nyilvánosan szapulják. Nekem is vannak könnyebb és nehezebb napjaim. És hála ennek a fórumnak rögtön elmentem az IR vizsgálatra és meg is lett a rossz eredmény. De hálás vagyok nektek hogy felhívtátok rá a figyelmem (még a 2 lánynak is), mert előtte nem is hallottam erről a betegségről. És így megelőztem pár kudarcot.

    Viszont azt a mai napig nem értem, hogy ez miért nem egy alapvizsgálat a kaáliban, mint pl. az AIDS és a Hepatitisz teszt.Az egyik barátnőm is lombikozik ő a Jánosban és ő sem hallott róla még, de ezt mondta, megcsináltatja.

     

    Szép estét nektek

     

    Ui: holnap este Sting koncert aztán irány Prága. már várom a kikapcsolódást.

     

    előzmény:
    lpötty (3877)
    2012-06-25  16:15
  23. 2012. június 25. 17:213879.

    Sziasztok, köszönöm a kedves szavakat és fogadtatást. Én is kívánom nektek, hogy mielőbb sikerüljön.

    Visszaolvastam rendesen, az elejéből vagy 300 hsz-t meg a végéből is. Nagyon jó látni, hogy visszajárnak ide azok is, akiknek már van babájuk és erőt adnak azoknak, akiknek még nincs. A sok hasznos tanácsról és tapasztalatról már nem is beszélve.

    (Pl. a javasolt IR vizsgálatot most Google-ön kellett megnézzem, nem tudtam mi az. De talán megvolt, otthon megnézem.) 

    Ha megengeditek, máris kérdezek.

    Aki lombikra készül, mindenképpen át kell essen a méhtükrözésen? Akkor is, ha a többi lelete rendben van?

    Előre is köszi a választ.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  24. 2012. június 25. 17:033878.

    szia Lpotty:)

     

    szivesen vagy latva ;), nem azert irtam amugy mert elakarok menni Sajgotol, mint irtam lentebb is, csak mert sose tudni alapon. S az elozo lany, nem emlekszem egyik nickjere se, pedig ketott is hasznalt , megigerte hogy megirja a dokija nevet. Es ezert irtam nyilvanosan ide, mert kozbe toroltette magat, megint...  , igy most nem tudom elerni... es biza kivancsi voltam a doki nevere, aki olyan hires, es jartas az ugyben.

     

    Potty teljesen igazad van, hogy itt azert sokszor le meg fel mennek a hangulatok, es sokszor nincs kedvunk irni, vagy kivagyunk sertodve stb.. en is osszeomlos fajta vagyok, es nehezen is viselem a kudarcot, es mindig ketsegbe esek hogy sose lesz babam... de azert ide is probalok jonni, mert tudom hogy mindig van valaki akinek tamaszra van szuksege.

    vagy van aki csak kviancsi, vagy van aki csak eppen unatkozik, fusztralt, nem erdekli eppen semmi csak errol a babaugyrol beszelni akar itt..

     

    szoval  nem akartam senkit sertegetni:) csak fura volt hogy megint eltunt a lany aki irta a dolgokat ennyi.

     

    szoval barki irhat barmit, csak ennek a bujkalodasnak nincs ertelme szerintem. en is rengetegszer ugy erzem torolnem magam facebookrol, iwiwrol, a vilag felszinerol:) de ilyenkor rajovok semmi ertelme,  mert lesz idoszak hogy visszakivankozok, igy mellozni is lehet egy forumot, facebookot, ha nincs kedve az embernek.. nem kell veglegesen torolgetni magad.

     

    elnezest megegyszer!

    előzmény:
    lpötty (3877)
    2012-06-25  16:15
  25. 2012. június 25. 16:153877.

    Sziasztok Lányok!

     

    Ezer éve nem írtam, de olvasni tudlak titeket, így nagyjából képben vagyok :) Mindenkit üvdözlök, akit még nem ismerek, és nagyon szorítok nektek, most különösen Amarettának, hiszen neki élesben megy most. Hajrá!!!!!!

     

    Csodák csodájára a kis drága már vagy 2 órája alszik, nem szokott nappal szinte soha, szerintem örül a hűvösnek, annak ellenére tud aludni, hogy a szomszédban lakásfelújítás megy (4 éve költöztünk, nem értem, minek verik szét az egész lakást az új vevők....), és szétmegy a fejem a fúrástól. Ha hagy rá időt, akkor csatolok majd képet is, de ha valakinek mailt próbálok írni, mindig gyorsan felébred, tehát nem biztos, hogy sikerülni fog Már 5500 gramm és 60 centi, egyre több ruhácska kerül a kinőtt cuccos fiókba :)) Nati, kíváncsian várom, Kisnyuszi hogy viselte a keresztelőt, mi is nyárra tervezzük, hááát azért kicsit tartok tőle, hogy végigüvölti :)

     

    Csodaszépek a gyerkőcök és nagyon nőnek, húúú, csak lesem fb-n a képeket róluk. Leus és Bubis randija is jól sikerült, úgy láttam :)

     

    Felmondás: a védelem szempontjából júliustól változik a szabály, most a lombik program is és a terhesség is objektív védelmet biztosít, tehát akár tud róla a munkáltató, akár nem, nem mondhat fel. Júliustól ez csak akkor áll fenn, ha szólsz előre, azaz ha bejelented, hogy babát vársz vagy lombik programban (vagy inszemen) veszel részt. Engem az aggaszt azért (szakmai szempontból), hogy a lombikra max 6 hót ír, de egy kezelés nem tart 6 hónapig, és nem érhetnek össze a kezelések, tehát mondjuk ha szólsz, hogy lombikozol, de nem sikerül, szerintem a következő megkezdéséig nincs védelem, és simán elküldhet, persze más indokkal...

     

    És csak egy gyors kitérő arra, amit Marika hozott most fel érintőlegesen újra: a régi fórumozók tudják, hogy én nagyon nem voltam elégedett Sajgóval, sem emberileg, sem szakmailag, én nem voltam olyan lelkiállapotban, hogy  mosolyogni tudtam volna rá, én tőle vártam volna kedvességet, de nem kaptam, szakmailag pedig nekem egy több éves endometriózist nem vett észre. Ezeket anno meg is írtam. Én teljesen megértem, hogy van, aki nagyon elégedett vele, és emberileg is kedveli, de vannak olyanok is, akik ezzel nem így vannak. Lehet, hogy akkor kicsit sok negatív vélemény jött egyszerre és folyamatosan, és azt is megértem, ha pl. Marikának, aki épp egy kezelés kellős közepén volt, nem jött az jókor, és nem szeretett volna ilyen véleményeket látni, de szerintem nekik meg fontos volt, hogy elmondhassák, és megbeszélhessék valakivel, aki ugyanígy érez. Abban sem vagyunk egyformák, hogy ki milyen erős, és mennyire bírja, amit hozott a sorsa, ne bántsuk ezért egymást. Én pl. nem vagyok közel sem olyan erős, mint itt sokan, én nagyon kétségbe voltam esve, és azért nem is írtam egy ideig, mert még megosztani sem voltam képes másokkal. Viszont nagyon sokat segítettetek, itt, fórumtalikon, Györgyi és Kannácska a várandósság alatt és most is nagyon sokat segít, meg el se tudom mondani, Pocinix milyen sokat segített lelkileg nekem. Azt szeretném csak mondani ezzel, hogy olyan jó lenne, ha nem bántanánk egymást, hanem - ahogy asszem Gyombi is írta - megtartanánk ezt a fórumot ilyen családiasnak, elfogadva, hogy van, aki pozitívabb, erősebb ember, és van, aki sajnos ilyen összeomlós fajta, mit én is Ebbe nyilván az is belefér, hogy ha épp sok a negatív vélemény, vagy valaki nagyon ki van akadva, akkor megkérni a lányokat, hogy folytassák kicsit priviben, mert valakinek épp nagyon bíznia kell Sajgóban, de elküldeni őket szerintem nem fér bele. Annak is jól esik elmondani a véleményét, akinek negatív a véleménye.

     

    Bocsi, hogy megint felhoztam ezt, és elfogadom, ha akkor én se jöjjek ide többet, bár tényleg hiányoznátok, csak épp most volt egy alvásnyi időm bejelentkezni és írni egy hosszabbat.

     

    Marika, azért írtad, mert többet nem próbálkozál Sajgónál? Fagyibabák vannak, ugye? Mert akkor gondolom, még egyszer legalább visszamész hozzá. 

     

    Mennem kell, puszi mindenkinek, és nagyon szorítok!!!

     

    UI: Sajnos nagy a képméret, és nincs időm átméretezni, úgyhogy ez elmarad most...

    előzmény:
    marika80 (3876)
    2012-06-25  11:44

Címlap

top