Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Sajgó Attila

morzsa25
Létrehozva: 2008. január 14. 23:09
Sziasztok!
Biztos nagyon sok topik van már doktorokról, de én szeretnék a budapesti Kááli intézetben dolgozó Dr. Sajgó Attiláról érdeklődni! Ismeri valaki?Jár esetleg hozzá valaki?Jöhet priviben is.....Szakmai oldala érdekelne inkább, empatikussága....
Beírtam a keresőbe, de nem talált semmit.
Előre is köszi a válaszokat!(ha lesznek)
  1. 2008. május 7. 17:34101.
    Megjöttek a képek! Most csak erre van időm, majd benézek még.,Puszi Nektek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_690193
    Torolt_felhasznalo_690193
    2008. május 6. 18:02100.

    Sziasztok! A 11. napon vagyok és ma elkezdett görcsölgetni a hasam. Mintha meg akarna jönni. Lehet, hogy holnap reggel tesztelek egyet. Szerettem volna Sajgó dokihoz időpontot kérni, hogy a következő ciklusban mégis megnézzük a petevezetéket, de a titkárnők lepattintottak. Lehet, hogy kiadták nekik utasításba, hogy szereljék le a szerencsétlen betegeket, de ugyanazt a hülyeséget hajtogatják, hogy várjuk meg az eredményt. Majd 2 hétre kapok is időpontot, de az átjárhatóságit pedig pont 2 héten belül kell csinálni. Ezenkívül inszem után kb. 2 órán keresztül görcsölt az az oldalam, ahol a petesejt megért, de hát nem jutok el a dokiig, hogy megkérdezzem, ez normális-e.

     

    előzmény:
    Györgyi74 (98)
    2008-05-06  15:07
  3. 2008. május 6. 15:1499.

    Lányok!

    Pocinix most hajókázik? Vagy már hazajött?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2008. május 6. 15:0798.

    Morzsa!

    Köszönöm szépen! Aranyos vagy! Nem írigyellek a beosztásod miatt! Hogy bírod követni? És mikor pihensz? És ha pihensz,akkor mikor szórakozol? Belefér egyáltalán ilyen munkamenetbe?

     

    Fridika!

    Mi van? Gyere,mesélj!

    előzmény:
    morzsa25 (96)
    2008-05-06  01:22
  5. 2008. május 6. 01:2597.

    Bocsika, véletlenül az elküld gombra kattintottam.Ebben a magasságban nem is csoda, ha melléütök.

     

    Szóval Fridika!

    Hajrá, hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nagyon szurkolunk Neked!!!Vigyázz magadra!!!!

     

    Én sajnos nem sokat leszek a héten, vaséárnap kezdtem, és a  mai napom lesz csak pihenő(éjszaka után), szerda csütörtök nappal, pénteken tudományos értekezlet, szombat nappal, vasárnap éjjel.Szóval nem leszek sokat.

     

     

     

    Megyek, vagyis mennem kell, beteg jött.

     

    Puszi nektek, majd képeket dobok fel a kis keresztemről, imádnivaló kis csajszi

    előzmény:
    morzsa25 (96)
    2008-05-06  01:22
  6. 2008. május 6. 01:2296.

    Sziasztok!

    Györgyi!

    Jogos, régen nem volt külön!

    De sajna a mai nappal elcsúsztam, illetve  a tegnapi nappal, és most írom, hogy nagyon sok boldog névnapot kívánok!!!!!!

     

    Fridika!

    előzmény:
    Györgyi74 (93)
    2008-04-30  19:56
  7. 2008. május 1. 19:0095.

    Szia Fridika!

     

    Pihenj sokat és főleg ne emelj! De gondolom ezt a doki is mondta!

    A görcsölést mondtad neki? Mert azért nem árt említeni legközelebb,ha nem! Nekem ugyan nem görcsölt ,hanem égő fájdalmat éreztem 1-2 percig,aztán meg is feledkeztem róla és csak a 3. insemnél szóltam,mert egyre tovább tartott! A doki azt mondta,miért nem szóltam előbb! Lehet,hogy allergiás vagyok a kezelő anyagra! Aztán másikkal csinálták és az már nem is fájt! De te lehet,hogy tényleg a t.repedést érezted,ha előtte nem volt! De a doki nem nézte meg előtte uh-val,hogy megrepedt-e?Nekem mindig megnézték! De az másik doki volt! Ők sem egyformák!

    Szóval most csak pihizz,és értesíts majd minket,hogy mik a fejlemények!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_690193 (94)
    2008-05-01  09:29
  8. Torolt_felhasznalo_690193
    Torolt_felhasznalo_690193
    2008. május 1. 09:2994.
    Tényleg nem volt nagy dolog. 3 perc. Utána görcsölt a bal oldalam elég sokáig. Gondolom, repedt a tüsző. Most semmit nem érzek. Ez még csak a 6. nap.
    előzmény:
    Györgyi74 (93)
    2008-04-30  19:56
  9. 2008. Április 30. 19:5693.

    Bocsi lányok! El voltam havazva!

    Fridika! Több optimizmust!!!Most,hogy túl vagy rajta,ki lehetett bírni nem? Pár nap és kiderül,sikerült-e! Én nagyon drukkolok!

     

    Morzsa!

    Bocs,hogy megkevertelek,de gyerekkoromban Györgyi nap külön nem volt,csak egyben a György nappal! Aztán v.miért szétszedték,de én ezért nem teszem át máskorra! Csak a család és a barátok tudják,hogy ekkor tartom,ezért is leptek meg nagyon a kőmíjjesek!

     

    No mára ennyi-húzós 3 nap volt,besűrítve az egész hét!

     

    Jó pihenést mindenkinek a 4 napra,aki teheti! Ja! És szebb időt,mert mifelénk éppen szakad az eső!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2008. Április 25. 20:4692.

    Fridika!
    Természetes, h pozitívan kell nekiindulni!!!!!!!!!!Szurkolok Nektek nagyon!
    Bár az én ismerőseim is annyira rossz helyzetben vannak, hogy csak a lombik jöhetett szóba, így nem sok inszemes ismerősöm van!!!Légy Te az egyik példa!!!!

    Olvass, keress olyan topikokat, ahol inszemről társalognak, és pozitív élményük van!Más most tilos!

    Drukkolok holnapra!!!!!!!!!!!!!!!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_690193 (91)
    2008-04-25  18:17
  11. Torolt_felhasznalo_690193
    Torolt_felhasznalo_690193
    2008. Április 25. 18:1791.
    Köszi Gyötgyi az érdeklődést! Kipróbáljuk a 2 inszemet. Végülis csak a 2 hónap és tényleg meg kell adni az esélyt! Csak nem hiszek igazán benne, de a párom bíztatott, hogy miért is ne lehetne esély rá, és feleannyira sem olyan komoly beavatkozás mint a lombik. Holnap megyek az elsőre. 1 tüszőm van a bal oldalon. 23-án volt 20 mm-s! Most már biztos még nagyobb! A szuritól kicsit féltem, de nem volt nagy dolog. Nem izgulok. Kicsit olyan mintha az esélytelenek nyugatlmával indulnék. Nem ártana magam pozitív gondolatokkal bombázni.
    előzmény:
    Györgyi74 (84)
    2008-04-22  15:36
  12. 2008. Április 24. 21:0290.
    Sziasztok Lányok!
    Köszönöm nektek a dicséretet.Remélem jól is fogom benn eérezni magam.Nem vagyok egy központi ember, nem szeretek a középpontban lenni.Így nem tudom, hogy fogom érezni magam:)

    Poci!
    Igérem a tortából küldök majd!Ha nem lennél olyan messze, még el is vinném!:)
    A férjed adta a szurit??Atya ég!Az enyém ha tűt lát, menekül.:D:D:DVárjuk nagyon a képeket!

    Györgyi!
    Ez jó!Kitetted az esőre:D:D:D:DNem olyan jó, hidd el, ha magas a pasi.Nem érem fel, és nincs akkora sarok, ami ezt "gyógyítaná":D:D:DKissé megtévesztettél ezzel anévnappal.Komolyan elgondolkoztam, milyen nap is van:D:D:D

    Puszi nektek, és szép álmokat!
    előzmény:
    Pocinix77 (88)
    2008-04-23  22:58
  13. 2008. Április 24. 12:3389.
    Morzsa!
    Ezek baromi jók!(Smile-k nélkül is!) A menyecske-ruha nagyon dögös! Gyakoroltad már a beállást hozzá? Nekem az első tordadísz nagyon bejön! Ilyet még nem láttam eddig, de nagy ötlet! Úgy tűnik ruhák terén hasonló az izlésünk! De a torták közül én sem tudnék választani! Kettő nem lehet? Egy kisebb, meg egy nagyobb-esetleg más ízesítéssel!?Legfeljebb a kisebbre nem tesztek díszt! Ha sokan lesztek úgyis elfogy!
    Irigyellek,hogy ilyen magas a párod-én 173 cm körül vagyok és az én "kis drágám" egymagas velem! Pedig kiraktam a minap az esőre,de nem nőtt meg!Ez eddig még sose vált be,de azért nem adom fel!

    Poci!
    Én nem tudom,hogy merjem-e a páromra bízni a szurkálást, már csak azért sem, mert ha együtt vagyunk szinte mindig hüjülünk, és nevetve ugyebár nem célszerű bökdösni! Amúgy meg kung-fu-zik és a keze jól ki van eddzve,ezért nem túl alkalmas finom műveletekre!
    De valamit majd csak kitalálunk! Még azt sem tudom, milyen közelebbről egy ilyen szurka-kütyü!

    Lányok! Ma a névnapomra még a nap is kisütött, a burkolónk hozott egy hatalmas bokor futó petúniát(győőnyörűű!),már vagy egy tucat e-mail-t meg sms-t kaptam és a párom sem felejtett el felköszönteni!Ez eddigi éveim legjobb termése! De legalább felvidítottak! Rám fért! Legyen nektek is csodaszép napotok!!!
    előzmény:
    morzsa25 (87)
    2008-04-23  20:27
  14. 2008. Április 23. 22:5888.
    Morzsa !
    Nagyon szépek a ruhák. A tortából majd virtuálisan küldj egy szeletet nekünk, úgy legalább nem hízlal.

    Nekem a férjem adta be a szurikat, tök ügyes volt. Most pont úgy jön ki, hogy 2 napot vidéken lesz, már előre izgulok hogy fogom megoldani.
    Képeket rakok fel, ha hazajöttünk.
    Kitartás mindenkinek, mindjárt itt a május !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2008. Április 23. 20:2787.
    A hajam még nem tudom, milyen lesz, a díszítést sem.
    Megvettem a cipőm is tegnap, egy nagyon egyszerű fehér cipőt, kb 3 centis sarokkal.Majd lefotózom, és teszek fel képet.Nagyon kényelmes.
    Kissé bántott a dolog, hoyg ilyen kis sarkos lesz, de ebben tudok egész éjszaka lábfájás nélkül menni, táncolni.
    Párom 2 méter magas kereken, én 165.Szóval a legnagyonn sarkú cipő(10 centis talán), nem sokat javít a helyzeten.
    :)
    Csokrom a párom választja.
    Neki nem lesz öltöny, rendőr lagzi lesz, kardozással.Egyenruhában:)
    Majd esküvő után dobok fel képeket iwiw.-re, vagy ide, és megnézitek.De arra még várni kell:)

    Röviden ennyi....Ha lesz még valami fix, majd felteszem.
    előzmény:
    morzsa25 (86)
    2008-04-23  20:19
  16. 2008. Április 23. 20:1986.
    ez is lesz még...Bocsika, kicsit hosszú leszek:)
    előzmény:
    morzsa25 (85)
    2008-04-23  20:16
  17. 2008. Április 23. 20:1685.
    Györgyi!
    Húú, el is felejtettem(szégyenlős smile)
    Úgyhogy akkor most pótolom a hiányosságaimat....
    előzmény:
    Györgyi74 (84)
    2008-04-22  15:36
  18. 2008. Április 22. 15:3684.
    Halihó csajok!

    Látom mindenkinél halad a szekér!
    Május mozgalmas hónap lesz nekünk!

    Apropó képek!

    Morzsa!

    Ígértél nekünk képeket a rucidról, vagy legalább hasonlót! Hagy irígykedjünk mi is!

    Ez a nyamvadt gép nem teszi ki a smile-kat! Tegnap meg folyton szétbontott a net!-és most itt jönne a kis vörös-fujtatós smile!persze nem jön!:-(

    Poci!

    Földközi-tenger!!!Hmmm! Gondolj ránk a habokon suhanva!
    És ne felejtsd otthon a naptejet! Ott a napsugarak fognak"szurkálni"! Az azért mégiscsak jobb nem?

    Amúgy én is írtózom a tűktöl! Mondtam a dokinak, hogy nem tudom,hogy fogom magamnak beadni a szurikat!A párom azt mondta, majd tesz rá tollakat a végére és pár méterről próbál eltalálni vele, mint a darts-ban! A hasam lesz a 100 pontos! Vicces fiú!
    Mára elég belőlem! (Nehéz az élet smile-k nélkül!)


    Na és Fridika vajon hova tűnt? WANTED!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2008. Április 21. 18:5483.

    Sziasztok Lányok!(Leendő anyukák)

    Véget ért a hajtás.Mától 3 nap pihim van.Ki is használtam, aludtam sokáíg!

     

    Györgyi!

    Örülök, h túl vagy a vizsgálaton.Reméljük a  többi nem lesz ilyen kellemetlen!1 hónap hamar el fog telni!!!Én is megyek májusban rákszűrésre, vérvételre, hogy az esküvő után azonnal tudjam hívni a kedvenc dokimat, hogy kezdjünk.:)

    Én is nagyon furcsállottam, hogy nem 2 percet vagyok bent a dokinál, és figyelnek rám.....De meg lehet ezt szokni!

     

    Poci!

    Nemsokára indulsz!Már csak 9 nap!!!!Kicsit irigy vagyok! De nagyon jó utat kívánok, és kérünk majd képeket, hisz én tuti soha nem jutok el!

     

    További szép estét Nektek! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2008. Április 18. 22:1182.

    Sziasztok !

     

    Györgyi: Örülök, hogy túl vagy a vizsgálaton. Szerintem is nagyon rendesek, nálunk pl. elsőre megértette a vérvételes nővér, hogy jobban jár, ha nem próbálja kiküldeni a férjemet. Nem nagyon bírom a tűt . Ehhez képest jó "hobbit" választottam magamnak, nem ?

     

    Valami olyat hallottam a dokitól , hogy 400 párt átadtak neki ??? Lehet, hogy azért vannak ilyen eszméletlenül sokan.

     

    Bejelentkeztem 21. napi UH-ra május elejére. Utána már kapom is a Suprafactot, aztán a Gonalt ...

     

     

    Az utazás nagyon szuper lesz, Földközi-tenger, 15 szintes luxushajó és a legjobb, hogy egy fillérembe sem kerül (céges jutalomút) .

    Mindenkinek jó hétvégét !

    előzmény:
    Györgyi74 (81)
    2008-04-17  09:26
  21. 2008. Április 17. 09:2681.

    Sziasztok!

     

    Tegnap előtt voltunk a Dokinál,megcsinálta a méh-vizsgálatot. Hát mit mondjak,nem egy leányálom! De túl vagyok rajta és minden rendben van,szerencsére!Rengetegen voltak,várnunk is kellett több,mint egy órát! Remélem ilyen nem sűrűn lesz! Volt,aki el is ment,mert nem bírt tovább várni! Valami zavar lehetett a rendszerben! No meg ahogy elnéztem,csak a Sajgó doki rekeszébe pakoltak minden kartont! Lehet,hogy a többiek sztrájkolnak? Az ma divatos!Amúgy most is nagyon rendesek voltak,a nővérke még a karomat is megsimogatta vígasztalás képpen,mert látta,hogy nagyon szenvedek! Tök jól esett! A doki 3-szor is megkérdezte,hogy biztos nem vagyok-e rosszul! Ezt a figyelmességet még szoknom kell,de azt hiszem menni fog!

    Most van kb.1 hónapon a többi vizsgálatra,aztán jön a hajrá!

     

    Poci!

    Merre lesz a pihizés? Majd rendelek nektek is szép időt!

    Na,megyek a dolgomra! Jók legyetek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2008. Április 16. 20:3980.
    Eltüntek a  kis smile-im.......:(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2008. Április 16. 20:3779.

    Sziasztok!

    Bocsika, és ezer elnézés mindenkitől, de mentségem, hogy munkamániás vagyok!Ma van 16.-a, és a mai nappal ledolgoztam a 11. napomat!!!A maradék 5.-ben volt egy pihenőnapom, és 4 éjszaka utáni alvóm......Nem unatkoztam.Rengeteg a beteg

     

    Györgyi!

    Ez édes!Nincs érdekeltségem!De ha ennyire népszerű a nevem, akkor kérek jutalékot!

    HOgy vagy egyébként?

     

    Fridika!
    Gratula a  férjed ereményéhez!!!Tök jó, hogy nem lombikkal kezdtek.Nekem annó azt mondt a doki(Sajgó doki)volt olyan párja, aki végígcsinálta az 5 lombikot, majd a 2 inszem sikerült!!!(eredmények alapján csak a lombik jöhetett szóba, és mikor kimerítették, akkor gondolták, megpróbálják az inszemet)Szóval nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    HIdd el, a doki tudja, mi kell nekünk!Nem sok dokiban bízom, de az egyik az a Sajgó doki! És ebben nincs érdekem!

     

    Poci!

    Te is nemsokára indulsz.....Ha ilyen tempóban halad a hónap, nemsokára itt lesz 29.-e....Még csak most kezdtük a hónapot, és már a fele eltelt....Hihetetlen.

    Igazad van, előre nézünk, és majd a  babókkal is elmegyünk Prágába Kívánom Neked is, hogy  5 napos embrikéid legyenek!!!!!!

     

    Na, most lépek, még a hétvégém nagyon zűrös, vasárnapíg még 3 X megyek.....Jövő héttől többet leszek!

     

    Szép estét mindenkinek! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2008. Április 11. 21:4478.

    Szia Fridika!

    Gratu a férjednek!Most aztán mindent bele!

    Az uh-s átjárhatóságit nem ismerem,nekem is lapar volt és maradt a gyulladás,6 insem sem segített,de nálunk immunprobléma is van!Kettőt talán ki lehet próbálni,hátha! Mégis kevésbé megterhelő és várni sem kell a kettő között, és 15-20 perc pihi után mehetsz is haza! És miért ne sikerülne mindjárt az első,hamár így bele húztatok!

     

     

    Holnap már indulunk haza,hamar eltelt ez a pár nap! De legalább szép idő volt! És képzeljétek! A Morzsa ABC-ben vásároltunk!Komolyan!Azt hittem, nem jól látok!A párom meg is kérdezte:Nem így hívják az egyik lányt,akivel a neten szoktál dumcsizni? Mondtam,hogy azért nézek ilyen elkerekedett szemekkel! Erre ma láttunk egy Morzsázó nevű pékséget!

    Morzsa! Csak nem üzleti érdekeltségeid vannak erre!?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_690193 (77)
    2008-04-11  14:04
  25. Torolt_felhasznalo_690193
    Torolt_felhasznalo_690193
    2008. Április 11. 14:0477.
    Képzeljétek! A férjem szinte teljesen rendbejött! Így tegnap voltunk a dokinál és inszemet ajánlott. Viszont nekem volt novemberben lapar műtétem, ahol mindkét vezetékem átfújták, de sajnos gyulladtak maradtak. Így 5 hónap után nincs sok esélyem, hogy nyitva vannak még, de a doki erősködött, hogy 2 inszemet próbáljunk meg. Az ultrhangos átjárhatóságira azt mondta, hogy nem terhelné a szervezetem felelslegesen. Szerintetek????
    előzmény:
    Pocinix77 (76)
    2008-04-09  11:07

Címlap

top