Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Sajgó Attila

morzsa25
Létrehozva: 2008. január 14. 23:09
Sziasztok!
Biztos nagyon sok topik van már doktorokról, de én szeretnék a budapesti Kááli intézetben dolgozó Dr. Sajgó Attiláról érdeklődni! Ismeri valaki?Jár esetleg hozzá valaki?Jöhet priviben is.....Szakmai oldala érdekelne inkább, empatikussága....
Beírtam a keresőbe, de nem talált semmit.
Előre is köszi a válaszokat!(ha lesznek)
  1. 2008. június 26. 09:09126.

    Szia Györgyi !

     

    Szerintem nagyon jól állsz hozzá a dologhoz.

    Ha  a vérvétel azt mutatja, hogy nem maradt veletek a baba, akkor is ott a lehetőség, hogy akár 2 hónap múlva újra sikerül és minden rendben lesz.

    Azért vigyázz magadra és írj, ha megkaptad az eredményt !

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2008. június 25. 23:00125.

    Sziasztok lányok!

     

    Bocs,hogy eddig nem jöttem,de el voltam havazva,no meg keseredve! A dokim szabin van-mikor máskor?! Így csak egy helyetteshez tudtam bemenni,aki meg nem nagyon izgatta magát! No,azért nem hagytam magam kidobni,csak elmondtam neki néhány állomást az elmúlt 3 évből,nehohy már azt higgye,hogy csak simán parázok,hogy terhes vagyok-e!Erre csinált egy uh-t és azt mondta,vagy spontán kilökődés,vagy méhen kívüli terhesség,ezért elküldött vérvételre-ez volt pénteken-de az eredmény csak jövő hétfőn lesz meg! Szerintem-úgy érzem-,hogy már nincs baba!Próbálom a jó oldaláról felfogni a történteket:eddig az volt a helyzet,hogy nem tudok teherbe esni,hát most megmutattam,hogy azért ez nem egészen így van! Felhívtam a régi insemes dokim,ő azt mondta,hogy legközelebb,ha csak gyanítom,hogy van baba,kezdjem el azonnal szedni az utrogestánt és pihenjek sokat! Hát majd így teszek! Próbálok pozitív maradni! Drukkolok nektek is!

    Most megyek,mert leragad a szemem! Majd próbálok többet jönni! Sziasztok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2008. június 24. 21:21124.

    Sziasztok!

    Györgyi!

    Merre vagy?  Csak nincs baj????

     

    Poci!

    Igazatok van,  nem parázunk.

    Gondolom, milyen jó lehetett a tengervíz!Bár én csak a meleget szeretem.

    Júl.4.-én mész UH.-ra:Akkor én csak később tudom meg az eredményt, mert 5.-én lezs a lagzi, és előtte napok zsúfoltak....

    Bár most is minden napunk zavaros, hisz rengeteg a tennivaló, és sok helyre kell menni, és még 1.-éíg dolgozom.Szóval nem tudom, mit hagyunk el. 

     

    Na, léptem , dolgozom:)

    Szép estét nektek! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2008. június 20. 21:03123.

    Sziasztok !

    Györgyi hol vagy ? Mi van veletek ?  Nekem is volt barátnőm, akinek megjött még az első menzi, el is számolták neki a szülés időpontját, aztán csodálkoztak, hogy lehet egy 8 hónapra született kisfiú  majdnem 3 kiló .

    Remélem minden rendben, szorítok !

    Morzsa: Nem egészen azonos a két torna (bár nagyon hasonlít), de magköszönném, ha átküldenéd a könyvet.

    Július 4-én megyek megint UH-ra, most szedem a Marvelont. Eldöntöttem, hogy minden rendben lesz !

    Egyébként bocs mindenkitől, hogy ilyen ritkán jelentkezem, de múlt hét végén Portugáliában voltam ! Beleálltam a az óceánba, szuper volt (és jéghideg).

    Nálunk bent nem gond a netezés, csak a jómúltkor többször olyan érzésem volt, mintha a hálózaton keresztül valaki rajta lenne a gépemen.

    Morzsa, ne parázzatok és főleg ne veszekedjetek. Gyönyörű esküvőtök lesz és boldogan éltek, míg világ a világ .

    Már próbáltam felrakni fotót, de valami gubanc van. Ha itthon lesz az "uram", megkérem hogy segítsen. 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2008. június 19. 21:44122.

    Sziasztok Lányok!
    Sajnos nem sok időm volt mostanában, de ez nem is meglepő, ha vki ismer engem.Már az a furcsa, ha nem heti 5 napot dolgozom....

     

    Györgyi! 

    A sok magnézium vesebetegség esetén is előfordul, más értéked nem lett magas? Bár gondolom, azóta már látta a dokid, és ha baj lenne, mondott volna terápiát.....

    Németország...Hmmm.Én is szeretnék egyszer oda eljutni:)

    Pozitív teszt?????????? De jó!De jó! De jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nagyon örülök Neked!!!!!!!Dokinál voltál már?MIt mondott????Gyere és mesélj!!!!!!OLvastam tovább, és szomorú lettemKegyetlen a sors.Adott egy kis reményt, és most el akarja venniRemélem tényleg a nővéred példáját követed, és csak azért menstruálsz.....Drukkolok nagyon!!!POzitív még a teszt azt hiszem 2 hétíg vetélés után:(Sok idő!:(

     

    Poci!
    Szia!!!!!!!!Már azt hittem babásan jössz vissza!!!!Megértem a munkahelyi aggodalmad, sajna én is csak éjszaka tudok írni..Nappal  "Nem szabad" netezni, fegyelmi jár érte.Nem kockáztatok sűrűn.

    Arwen torna az ugyanaz mint az aviva?ÉN valahonnan megkaptam doc.-ban elmentve,egy egész könyvet.Ha érdekel átküldöm.

    Fránya ciszta tünjön el

     

    Fridika!

    Sajnálom, hogy nem sikerült az inszem, de gondolj bele, lombikkal tuti befutók lesztek!!!!!Csak hát a lelki része nem olyan könnyű.Megértem, hoyg várni akarsz, meg aztán itt a nyár, nem hiszem, hogy azzal szeretnénk tölteni az "utolsó" nyarunkat, hoyg dokihoz járjunkMi is a nyarat kihagyjuk, pont ezért, elmegyünk nyaralni, még utoljára

     

    Az esküvő 2 hétre van.Sajna elég idegesek vagyunk, sokat vitatkozunk, apró cseprő dolgokon, alíg alszunk, sok a meló, és a szervezés....Ha előlről kezdeném, nem csinálnék nagy lagzit, csak elmennénk 2 tanuval, és kész.

    Párom még mindig pestre jár, az is fárasztó, minden nap fél 5.-kor kelni, ha megyek dolgozni, ha nem, és olyan rossz visszaaludni.De már csak 1 héíg jár, és én 1.-étől szabin vagyok.Utolsó leánynapjaim legalább pihenéssel telnek Úgyhogy beindult  a para

     

    Bocsi a litániáért, igérem mostmár sűrűbben jövök majd 

    előzmény:
    Györgyi74 (117)
    2008-06-04  07:44
  6. 2008. június 16. 13:26121.
    Szia Fridika!Sajnálom az insemet!Nekem a bal oldalt fújták át,a jobbal nem volt gond! A bal viszont nagyon csúf volt a dokim szerint! A Péterffyben műtöttek tavaly! Nekem is azt mondták,hogy nem lesz tökéletes,az is lehet,hogy vissza tapad,mert ha nem működik a petefészek,akkor semmi szükség a vezetékre,ezért "ellustul" és letapad! Ennek ellenére nekem szinte mindig ott érett pete! Ki érti ezt? Ma beszéltem a dokimmal,azt mondta menjek be uh-ra a héten! Erre fél órája megjött,de úgy rendesen! Majd leszakad a derekam és ég a hasam! Eddid csak kis pecsételős vérzésem volt,azt mondta,az nem számít,feküdjek sokat! A nővéremnek viszont mind a két gyerekével megjött rendesen az első hónapban! Most tanácstalan vagyok! Remélem megmarad a kismanó! Már kezdtem beleélni magam! Próbálok sokat pihenni,hátha az segít! Nem tudja valaki,hány nap múlva érdemes új tesztet csinálni? Mert azt tudom,hogy vetélés után egy darabig még + a teszt,de meddig??
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_690193 (120)
    2008-06-13  19:22
  7. Torolt_felhasznalo_690193
    Torolt_felhasznalo_690193
    2008. június 13. 19:22120.

    Hát ez nagyon szuper!!!!! Err mondják azt, hogy akkor jön össze, amikor az ember a legkevésbbé számít rá! Mikor mész a dokihoz a jó hírrel? Nekem sajnos nem sikerült a 2. inszem sem. Szeptemberre elő vagyok írva lombikra. Nem szeretném még. Várnék vele jövő tavaszig. Lehet, hogy elmegyek még 1 terheléses inzulin viszgálatra. Átjárhatósági nem lesz. Györgyi! Neked mindkét oldalt átfújták a műtétnél? Mikor volt a műtéted? Melyik kórházban? Mennyire voltak gyulladtak? A doki azt mondta, hogy valószínűleg a funciók már nem tökéletesek, így ha nyitva van, akkor sem működik. :(

    Vigyázz nagyon magadra!!! 

    előzmény:
    Györgyi74 (119)
    2008-06-13  08:29
  8. 2008. június 13. 08:29119.

    Helló lányok!

     

    Hű,de eltűnt mindenki!

     

    Muszáj írnom:6 napja késik és teszteltem egyet! Pozitív lett!!!!!!!!!!!

    Már 100-szor megnéztem-nem hiszem el!!! Legalább 40 tesztet csináltam eddig, és már kezdtem azt hinni,hogy kétvonalas teszt nincs is!De gyanús volt,hogy nem bírok reggel felkelni,visszahúz az ágy,máskor meg csak kipattanok még fáradtan is!A sógornőm mondta,hogy neki is így volt!Két hónapja nagy a hajtás és szinte arra se volt időm,hogy a babásodással foglalkozam-úgy lászik ez kellett!A munka jótékony hatásai!No meg az,hogy a késői időpontok miatt úgy voltam vele,hogy akkor most hagyjuk egy kicsit,pihizünk,élvezzük a nyarat,aztán majd ősszel újult erővel belevágunk!Ennyit a lelki tényezőről! Jajj,remélem nem lesz baj,jó helyen van(a letapadás miatt),meg ilyenek járnak a fejemben,miközben nagyon örülök és próbálom felfogni!Tudom,csak pozitívan! Még hihetetlen!Néha legszívesebben ugrálnék örömömben-tudom,hogy nem szabad,ezért csak gondolatban!

     

    Veletek mi van??? Gyertek mesélni!!!

     

    Morzsa!

    Megnyugodtál már?-már amennyire lehet ilyenkor!

     

    Mi van az előkészületekkel?Lehet,hogy nektek is ez segít majd,hogy az esküvővel vagytok elfoglalva?! De jó lenne!!!

     

    Poci!

    Mi van a fránya cisztával? Lehet már tudni? Vagy még nem voltál azóta uh-n?

    Ja,és hol vannak a képek az utatokról??

     

    Fridika!

    Jelentkezz! Tudni szeretnénk,hogy mi lett az insem eredménye?!

     

    Írjatok!!!

     

    Addig is szívből kívánok spontán babásodást mindenkinek!!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2008. június 7. 17:12118.

    Bocsi Lányok, hogy ilyen sokáig nem jelentkeztem, de a melóhelyről nem nagyon akarok "ilyen" oldalakra jönni, az itthoni gép meg lassan feladja.

    Sajnos megint nincs jó hír, nagyobb lett a ciszta és látott benne valami kis izéket is. Most felírt egyhavi Marvelont és újra 21. napi UH. Tragikomikus, hogy a gyerekhez fogigátlón át vezet az út.

    Nektek van valami tapasztalatotok az Arwen tornával kapcsolatban ? Gondoltam, kipróbálom, most hogy kaptam még egy hónapot

    Morzsa: Sajnálom a barátnődet, ez szörnyű, főleg, hogy így kellett megtudnod.

    Jótanács az esküvővel kapcsolatba ? Hát nekem csak annyi lenne, hogy arra koncentrálj, Ti érezzétek jól magatokat. Ha folyamatosan a vendégekkel foglalkozol, akkor ők sem fogják jól érezni magatokat. A boldog ifjú párnál nekik úgysem kell több ! Nálunk anyukám igazi háziasszony típus, így ő kínálgatott mindenkit és intézte a torta felszolgálását meg ilyesmit.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2008. június 4. 07:44117.

    Sziasztok!

     

    Morzsa!

     

    Köszönöm a szülinapi köszöntést!

    Részvétem a barátnőd miatt,erre akkor se lehet felkészülni,ha tudsz róla,de így talán még érthetetlenebb!...

     

     

    Épp a héten gondoltam rátok,hogy már csak 1 hónap a nagy napig! Drukkolok,hogy minden időben meglegyen és úgy,ahogy szeretnétek!

     

     

    Ma kaptam meg a vérvétel eredményeit! Jók lettek,csak a magnézium sok egy kicsit,de az gondolom nem nagy baj! Régebben kis szívrendetlenkedés miatt úgyis azt javasolták,hogy szedjek külön magnéziumot!Hát most van!Ma megpróbálok a dokinkkal beszélni,hogy mikorra van időpont,de ahogy mondjátok,háááát...nem hiszem,hogy túl hamar lenne,de talán nem is baj!Most tényleg sok a munka,a csütörtöktől 3 napig Németo-ban leszünk-no azért megpróbálok nem csak dolgozni,ha már kijutok oda-aztán sietünk vissza,mert itthon kell haladni a teendőkkel!

     

     

     

    Fridika!

     

    Mi van??? Meg volt az inszem? Hogy vagy? Ha jól számolom ez már a 9. nap! Érzel valamit? Mit mondott a doki?

     

     

     

    Poci!

     

    Merre vagy? Mi van veletek?

     

     

     

     No,én most megyek,még rajzolnom kell néhány látványtervet! Ha hazajöttem,jelentkezem! Addig írjatok! Puszi mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2008. május 31. 21:58116.

    Drága Györgyi!

    Nagyon sok boldog születésnapot szeretnék kívánni!!!! Most csak ennyire ugrottam be, nagyon szomorú hírt kaptam ma. Nagyon jó barátnőm,elhunyt...... Ma hívtam, hogy meghívjam az esküvőmre.Teljesen kivagyok.Hírtelen halál, betegség....Eltitkolta, hogy beteg.  

    ha összeszedem magam, majd jelentkezem. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2008. május 31. 10:09115.

    Sziasztok LÁnyok!
    Kicsit eltüntem az éterben, de ugye "nyaralni" voltunk, majd másnap megérkezett a rokonság egyik fele, 4 napíg élveztük társaságukat, de "szerencsére" vége.Azóta doklgozom, ma is, csak gondoltam bejelentkezem, élek még. Képeket fogok feltenni, mihelyst feltesszük a gépre.

    Készülödünk az esküvőre is, már nincs hátra csak 1 hónap, izgulok, hogy minden jól süljön el....MIre figyeljek???Ti már tuti túl vagytok rajta, jól jönne pár tanács, sokmindenki adott okosságokat....

     

    Györgyi!

    Nem moindom, hogy elegem volt, de az utolsó nap úgy sütött a nap,mint itthon Sok szép helyre eljutottunk, de sztem ha 2 hetet töltöttünk volna ott, akkor is találunk újdonságot.Hamar vége lett. Hazafelé az autó adta meg magát, így megbeszéltük, jövőre Lengyelországba megyünk, de csak akkor, ha a mi autónkkal megyünk

    Utolsó előtti nap ellopták a másik pár pénztárcáját, így az kissé beárnyékolta felhötlen boldogságunk.Minden pénzt, iratot elvittek:(

     Azért ne dolgozz ám ilyen sokat! Én is örülök, hogy nem kell most járni a dokihoz.

    Barátnőm hívta a dokinkat, és sajnos az én augusztusi időpontom is veszélyben van, majd hívni fog. Valahol én is a spontánban reménykedem, így örtülök, hogy nem kell visszamenni.No meg a fránya anyagiak miatt is:(

     

    Fridika!
    Neked úgy csinálnak inszemet, hogy nem is nézték meg, átjárható vagy -e???Nekem ez egy kicsit furcsa, hisz az alapfeltétel, hogy átjárható légy!!Vagy rosszul tudom??? (Lombiknál nem lényeg, de inszemnél....)Lehet írtad már korábban is, csak elkerülte a figyelmem.....

     

    Poci!
    Merre jársz?????

    Spontán babát mindenkinek!!!!!! És további szép napot, Nekem mennem kell, sajna beteg mindig van:(

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_690193
    Torolt_felhasznalo_690193
    2008. május 25. 10:09114.
    holnap megyekre inszemre. Amúltkorinál görcsölgetett a hasam. Most semmi. Úgy néz ki, hogy nyáron elküld a doki HSGre és az inzulint is meg szeretném nézni.
     Én sem nagyon szeretnék nyáron dokikhoz rohangálni. Hátha a szabi alatt összejön.
    előzmény:
    Györgyi74 (113)
    2008-05-25  09:15
  14. 2008. május 25. 09:15113.

    Sziasztok!

     

    Egész héten dolgoztam(még ma is),így megy ez már 2 hete,napi 3, 4 néha 5 óra alvással...Még jó,hogy nem most kell a Kaáliba rohangálnom! Hát nem tudom,mi legyen! A nyarat nem akarnám én se orvoshoz rohangálással tölteni,már azért sem, mert van bennem egy olyan kis hátsó szándék,hogy ha nincs időpont,akkor annak biztos így kell lennie, és hátha a nyáron,ha nem gondolok rá annyit,összejön a pocaklakó magától is!Jó lenne! Mindenesetre,ha csak szeptemberre van időpont,akkor kérek egyet,aztán majd meglátjuk,hogy mi lesz!

     

    Fridika!

    Nyugi! Mind drukkolunk nektek! Most biztos sikerül!!! Küldjük az energiákat!

     

    Poci?? Hol vagy? Nincsenek fotók? Mi van veletek?

     

    Morzsa!

     

    Már pihiztek!!! De jó!! Remélem szép időtök van! Nézzetek meg mindent,szívjátok tele magatokat energiával,aztán kérjük az élménybeszámolót!

     

    Na megyek,mert hiányolnak a munkásaim! Jók ne legyetek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2008. május 22. 23:14112.

    Sziasztok!
    Györgyi!
    Igen, valószínű az a helyzet, hogy sok betege lett....Egyre többen vagyunk sajnos:(

     

    Én nem hívtam, mert most elmegyünk nyaralni(előnászút), majd aztán lagzi, és aztán felhívom.Igazán én nem is akarokmost menni júliusban, augusztusban, majd valamikor év vége felé.....Lagzi után gondoltam felhívni.Írtam egy nővérkének, ő tanácsolta hívjam fel, mert sajna ezt nem tudja. De aztán megbeszéltük párommal, nem hívom, majd csak lagzi után, és ha januárban lesz időpont, akkor memgyünk:)

     

    Fridika!
    Most nem tudom, örüljek, vagy szomorkodjak, hogy a 2. inszem elkezdődött.Közelebb vagy a babához, ez igaz.Úgy bíztam benne, hogy sikerül.Olyan szép lett volna.Bízunk a másodikban, meglásd, annyi pozitívumot adunk, sikerülnie kell!!!!!!

     

    Poci!
    Merre csavarogsz??Mensike ? 

     

    Na, lépek, nemsokára kelünk, indulunk.Aztán hétfőn hozok Nektek sok sok képet!!!!!!!

    Puszi és szép álmokat mindenkinek! 

    előzmény:
    Györgyi74 (110)
    2008-05-18  21:07
  16. Torolt_felhasznalo_690193
    Torolt_felhasznalo_690193
    2008. május 19. 07:33111.
    Elkezdtük a 2. inszemet is. :( Tudtam beszélni a dokival még előtte. Ragaszkodott a 2.-hoz, de azt mondta, hogy a nyáron megcsináljuk az átjárhatóságit, de ő mindenképp a röntgenest javaolja az én esetemben. Nem értem miért. Márciusban még augusztusra jegyzett elő lombikra, de mivel akkor felújítják az épületet, így áttett szeptemberre. Ha van esélyünk (átjárhatók a vezetékek), akkor még várnék egy kicsit a lombikkal. A férjem szinte már teljesen normalizálódott.
    előzmény:
    morzsa25 (109)
    2008-05-18  14:58
  17. 2008. május 18. 21:07110.

    Morzsa!

    Dehogy vígasztal! Legalább te pihenhettél volna! Én most is dolgozom,igaz délben tartottam két óra pihenőt,de hát kell a pénz,és most legalább van munkám! Az én szakmámban ez elég bizonytalan,nem szabad semmit visszamondani!

    Kicsit megijedtem ezzel az időponttal kapcsolatban! Lehet,hogy közben annyi betege lett a dokinknak,hogy már tele van a naptára?? Jövő héten felhívom,talán most sikerül és megkérdezem,hogy mi a helyzet?

    Ha nem tudnék jönni már a héten,akkor jó utat nektek! Aztán beszámolni ám!

    előzmény:
    morzsa25 (109)
    2008-05-18  14:58
  18. 2008. május 18. 14:58109.

    Poci!
    Igen, sajnos sokszor nem találnak semmi okot, mégsem sikerül, elindítják az öribabát, és lenyugszanak a kedélyek, és akkor sikerül. Nagyon nagyban befolyásolja a lélek.Ha lenne időm, én is eljárnék pszichológushoz, biztos rendbe tenne

    Örülök, hogy ennyi szép helyre eljutottatok.Mi most indulunk pénteken hajnalban, alíg várom.Persze közelebb megyünk mint Ti, de mi sem megyünk jó pár évíg ezután

     

    Györgyi!

    Ha ez vigasztal, én is dolgoztam még ma, de csak 7 órát, ugyanis éjszakás voltam ma reggelíg.Olyan jó volt hazajönni, lefeküdni, nemrég keltem. Egész éjjel jöttek, pihenés nem voltDe ezért vagyunkÖrülök neki, hogy elfogadták az 5. napot....Nem kell várnod!

    Én is hívni fogom a héten(vagyis jövőhéten ) a dokimat, mert az egyik lány csak szeptemberre kapott időpontot, holott márciusban azt mondta neki, ha jó az eredmény, kezdenek.Nem volt jó, szedett gyogyit,helyrejött, mentek is vissza, ,és ilyen soká kapott.

    Nekem is azt mondta márciusban, lagzi után menjek vissza, és kezdünk.De ezek után felhívom, van e időpont, ha már augusztusban nincs, akkor beírtaom magam egy üres helyre

     

    Most annyira nem sietünk vissza, a lagzi rengeteg pénzünk elvitte, és vettünk egy kiseb plazma tv-t(régi vágyunk), így ezt az évet ha tudom, végígdolgozom, aztán semmi nem jöhet közbe(biztos közbejön, de akkor már nem érdekel, hacsak addig spontán nem lesz baba)

     

    Fridika????

     

    Na, léptem, felhívom a meghívókészítő csajszit, mikor is lesz kész, már időszerű lenne(nemrég kezdtünk csak hozzá, teljesen kiment a fejünkből) Szép vasárnapot mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2008. május 18. 00:51108.

    Helló Lányok!

     

    Lassan egy hete beteg vagyok! Mi jöhet még? A régi dokim aszisztensét hívtam fel végül,hogy mit csináljak,és ő azt javasolta,hogy vegyük le a vért,biztos,ami biztos,legfeljebb újra kérik,de ha nem,akkor nem kell emiatt halasztani! Szerinte amúgy is jó még az 5.napon! Remélem igaza lesz! A dokit még nem tudtam elérni,de jó a visszahívós ötlet! Majd kipróbálom! Köszi,Poci! Úgy örülök,hogy jól éreztétek magatokat! És ne aggódj,nem nézlek hülyének! Szerintem is a legtöbb testi tünetnek lelki oka van!És ezt talán még nehezebb érteni és rendbe tenni! De az jó,hogy pihentetek!Biztos meg lesz az eredménye!

     

    Fridika!

    Mi van veled? Gyere,mesélj! Tudni szeretnénk,hogy vagy?!

     

    Morzsa!

    Aranyos vagy! Mentem is volna,ha közelebb vagy...Szerencsére a régi helyen is ilyen segítőkészek voltak! Remélem nem hiába!

     

    Na, megyek egy kicsit aludni! Sajna holnap(azaz már ma) is dolgoznom kell! De nem panasz-végül is szeretem a munkámat,csak hát a vasárnap az mégiscsak vasárnap!

    Jó pihenést mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2008. május 17. 11:24107.

    Nem mondott semmit a cisztára, de én nagyon hiszek benne, hogy majdnem mindennek lelki okai vannak. Ezt most nem lett volna szabad elkezdenünk valamiért, így a szervezetem produkált rá egy látható indokot. Remélem nem néztek a véleményem miatt hülyének.

    Az út egyszerűen fantasztikus volt, 6 nap alatt 4 országban voltunk és annyi élménnyel gazdagodtunk, hogy ha a baba/babák miatt nem tudunk 2-3 évig sehova menni majd, akkor sem lesz hiányérzetem.

     

    Mi lett a vérvétellel ? Levették az 5. napon ?

     

    Én úgy szoktam bezsélni a dokival, hogy a recepción elkérik a nevet és a telefonszámot és amint van ideje, visszahív. Eddig még mindig sikerült így utólérnem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2008. május 14. 20:41106.

    Sziasztok Lányok!

    Poci!

    Húúúú, szuper lehetett!!!Kicsit irigy vagyok.De csak icipicit! Sajnálom a csúszást!:(

     

    Fridika!

    Mizujs? Azóta volt másik teszt? Vagy elkezdted a követkzeő clostyt már?Sajnálom ha igen

     

    Györgyi!
    Sajnálom, hogy nem sikerült elérni a dokit!Én eddig mindig tudtam vele beszélni, ha hívtam a KaálitRemélem nem kell 1 hónapot csúszni!!! Szegény barátnőmnek is a 4 napos ünnepre esett a vizsgálat, szerencsére dolgoztam, így meg tudtam szúrni.....Sajna nem vagy közelebb, szivesen levettem volna.....

     

    Szép estét mindnekinek! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2008. május 12. 22:51105.

    Sziasztok lányok!

     

    Újra együtt a csapat!

    Sajna nem jól indul nekem ez a hónap,de lesz ez majd jobb is! 2-4.nap között kellett volna vérvételre mennem,hát nem pont a három napos szünetre esett? A Sajgó dokit én sem tudtam telefonon elérni,folyton visszapattantam a nővérekről! Kicsit fura,mert a régi dokim kapásból adott mobilszámot,hogy el lehessen érni,ha kell! Pedig csak azt akartam volna tudni,hogy jó-e még az 5. napon a hormonvizsgálat,de nem sikerült megtudnom! Azért holnap mégiscsak elmegyek,legfeljebb potyára,de nem akarok még egy hónapot halasztani emiatt! Hátha!

     

    Morzsa! Ez a kiscsaj nagyon ari!Olyan igazi nőcis! Nem csoda,ha oda vagy érte!

     

    Fridika! Tök jó,hogy tudsz majd személyesen beszélni a dokival! Kérdezz meg mindent,mert telefonon nem egyszerű-vagyis eddig még lehetlen volt!No és mi van a teszttel?

     

    Pocinix! Isten hozott újra itthon! De hol vannak a fotók?? Nagyon várjuk! Egy kicsit részletesebb élménybeszámoló esetleg?

    Mi van azzal a cisztával? Az mitől lett? Lehet tudni?

     

    Na mára ennyi! Hulla vagyok! Alig kapok levegőt és a hátam is fáj-lehet,hogy elkaptam valamit? Megyek,megpróbálom kialudni magamból! Sziasztok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2008. május 12. 18:04104.

    Hello Csajok !

     

    Megjöttem, valami fantasztikus volt !!! Teljesen kipihentem magam, de sajnos úgy néz ki, hogy hiába. Voltunk kedvenc Sajgó dokinknál és bal oldalon talált egy cisztát. Ott volt tavaly az endo is, de most 100 %-ra mondta, hogy ez csak egy sima ciszta. Így el kell halasztani egy hónappal az akciót. Most várom, hogy megjöjjön és utána kérek egy újabb uh időpontot a 21. napra. Ott már tutira minden rendben lesz és végre kezdődhet a szurizás.

    Még nem vártam enniyre azt, hogy naponta többször hasba szurkáljanak .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_690193
    Torolt_felhasznalo_690193
    2008. május 8. 18:30103.
    Hááát! Ma teszteltem 1-et, de nem túl bítató. Sajnos. Holnap megyek az újabb closti adagért. De! Kaptam jövőhétre időpontot a dokihaz! Így meg tudom beszélni vele a tapasztalataimat, félelmemet!
    előzmény:
    morzsa25 (102)
    2008-05-07  17:36
  25. 2008. május 7. 17:36102.
    és az utsók...:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top