Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Sajgó Attila

morzsa25
Létrehozva: 2008. január 14. 23:09
Sziasztok!
Biztos nagyon sok topik van már doktorokról, de én szeretnék a budapesti Kááli intézetben dolgozó Dr. Sajgó Attiláról érdeklődni! Ismeri valaki?Jár esetleg hozzá valaki?Jöhet priviben is.....Szakmai oldala érdekelne inkább, empatikussága....
Beírtam a keresőbe, de nem talált semmit.
Előre is köszi a válaszokat!(ha lesznek)
  1. 2008. december 20. 13:42151.

    Drágáim !

     

    Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt és egy gyönyörű szép, egészséges babákban gazdag új évet kívánok. Egyetek finomakat, kapjatok és adjatok sok szép ajándékot.

     

    A műtét valószínűleg jan. 10-én lesz, előre is köszönöm a szurkolást.

     

    Puszi

    előzmény:
    Györgyi74 (150)
    2008-12-17  21:26
  2. 2008. december 17. 21:26150.

    Sziasztok!

     

    Fridika nagyon vigyázz magatokra! Csak semmi karácsonyi strapa! Nyugodtan kényeztesd magad! Tök jó,hogy ilyen rendes a doki! Jó tudni,ha majd mi is oda jutunk,hogy jó kezekben leszünk!

     

    Poci!

    Szerintem ez olyan,mint az átjárhatósági volt-legalábbis nekem. Azt altatásban végezték,3 pici vágás a pocin!Gondolom most csak körülnéznek odabent,hogy minden ok-e?! Drukkolok neked!

     

    Legyetek jók! Nyugis készülődést az ünnepekre!

     

    Pussz!

     

    Györgyi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_690193
    Torolt_felhasznalo_690193
    2008. december 9. 18:44149.

    Szisztok! Ketten vannak a bébik és holnap töltöm be a 10. hetet. A doki már átadott a nődokimnak. A munkát is abbahagyom és a bébikre koncentrálok. :)

    Sajgó doki nagyon szuper. Mindig megmondta. hogy mi fog történni és úgy is lett. Jó kezekben vagytok!

     

    előzmény:
    Györgyi74 (147)
    2008-12-04  11:16
  4. 2008. december 8. 14:15148.

    Sziasztok !

     

    Nincs semmi titok, diagnosztikus laparoszkópiát javasolt, ami talán januárban meg is lesz.

    Volt valaki közületek ilyenen? Kicsit cidrizek tőle, de hátha majd itt találnak valamit.

    Remélem jövő karácsonyra már nem kell ajándékot kitalálni az "emebreinknek". Vagy egy babaillatú csomag vagy egy kétcsíkos teszt  

    előzmény:
    Györgyi74 (147)
    2008-12-04  11:16
  5. 2008. december 4. 11:16147.

    Sziasztok!!!

     

    Morzsa!

    Annyira aranyos ez a kutyuli!És az az ártatlan nézése!De bínám dögönyözni! Alig várom,hogy elkészüljön a kerítésünk-sajna ez az idő miatt valószínűleg csak tavasszal esedékes-és aztán jöhet a kutyó! Ti honnan hoztátok? Tenyészet,ismerős...?Nekem nem kell,hogy mindenféle papírja legyen,csak ne valami túltenyésztett(vagy beltenyésztett)családból legyen,a betegségek,meg túlérzékenység miatt! Mert szeretném,ha jó sokáig velünk maradhatna! A bátyómék kutyusa(doberman)sajnos nagyon fiatalon elment és addig is sokat szenvedett...

     

    Amúgy mi a neve a drágának?

     

    És ti többiek,hova lettetek?Hahó! Írjatok!

    Fridika! Mi van??? Hogy vagytok?

    Poci! Elárulhatsz néhányat a doki javaslataiból a várakozási időre?Vagy titkos technikák?

     

    No,megyek! Mindenkinek kellemes Adventi készülődést!

     

    Puszi!

    előzmény:
    morzsa25 (146)
    2008-11-26  22:29
  6. 2008. november 26. 22:29146.
    Még egy pár kép, aztán eldugulok:)
    előzmény:
    morzsa25 (145)
    2008-11-26  22:25
  7. 2008. november 26. 22:25145.

    Helló lányok!
    Jót nevettem a vizslás vágyakozáson:):):):)

     

    Dobok majd fel pár képet, hogy mégjobban kedvet kapjatok

     

    Boszorkány kollegám és kedvese, azt jósolta, mire beköltözünk az új házba, azután tuti pozitívat tesztelekÖrülnék neki, bízom is benne, csak akkor a felújjításban nem tudok segíteni

     

    MIndenkinek sok sok sikert az orvosmentes gyermekáldáshoz

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2008. november 18. 22:38144.

    )Sziasztok lányok!

     

    Bocsi,hogy így eltűntem!Rengeteg meló volt,de most már kifújhatom magam!

     

    Fridika!

    Szívből gratulálok!!! DEJÓ,dejó,dejó!Vigyázz nagyon magatokra!Lehet már tudni,hogy mennyi picurid van? Úgy örülök,hogy végre valakinek sikerül!

     

    Mi egyenlőre nem mentünk vissza! Kicsit elegem lett,főleg a múltkori kudarc után! Próbáltam nem gondolni az egész baba-projektre,ahogy sokan ajánlották! Hát,időm se nagyon lett volna rá! Úgy gondoltam,idén még pihenek,aztán jövőre meglátjuk...ha csak nyárra lesz időpont,vagy később,hát akkor később! Rábizzuk a véletenre! Addig gyakorlunk orvosi irányítás nélkül!

    Hétvégén a kisállat kiállításon beszereztünk egy kiscicát,most tanítom rosszalkodni-jól megy neki! Ha megnő,remélem elkergeti a szomszédom tucatnyi macskáját!Elneveztem Lecsónak(vörös-cirmos-a párom szerint narancssárga)! Később,ha a végleges kerítésünk elkészül,szeretnénk egy vizslát! Nagyon menő ez a fajta kutyus mifelénk-úgy látom! Érdemes lenne közvélemény kutatást tartani a Kaáliban!Nekünk gyerekkoromban is vizslánk volt-imádtam! Mióta ő nincs,azóta nem volt kutyám,de ha lesz,az tuti csak vizsla lehet!Addig megtanítom a macsekot ugatni!Bár lehet,én előbb megtanulok angolul-egész jól haladok!(a cicó nem annyira)

     

    Úgy látom szépen alakulgatnak a dolgok mindenkinél! Írjatok gyakrabban,én is jövök többet,megígérem! Puszi mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2008. november 7. 15:36143.

    Sziasztok !

     

    Csupa jó hír, egyik helyen baba, másik helyen kutyus .

    Fridika: Nagyon gratula. te leszel a példaképünk, a hónap "dolgozója". ÉLJEN !!! Részletes beszámolót kérünk a továbbiakban is ! És UH képet ha már lesz ! Hátha vizualizációs technikával nekünk is sikerül pocakba varázsolni egy manócskát.

     

    Én most éppen talpmasszázsra járok és kiskutyát szeretnék. A vizsgla nálunk is szóba került, de mi is lakásban lakunk, ezért valószínűleg valami kisebb lesz.

    A beszerzés és ügyintézkedés nálunk is meg volt, csak mi még  kisebb léptékben gondolkodtunk (autót vettünk ill lecseréltük a régit).

     

    Jók legyetek és mindenki vigyázzon magára !

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2008. november 2. 17:17142.

    Fridika!

    Komolyan mondom, a hideg futkos rajtam az örömtől!!!!!!!!!!!!!!!!GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    !!Annyira örülök Nektek!!!Kívánom, hogy minden a legnagyobb rendben legyen!!!Azért néha írj majd , mi van Veletek!!!!!

     

    Puszi 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_690193 (141)
    2008-11-02  12:24
  11. Torolt_felhasznalo_690193
    Torolt_felhasznalo_690193
    2008. november 2. 12:24141.

    Sziasztok! Kicsit eltűntem, mert annyi minden történt. Szeptember végén kezdődtek a szurik, majd október közepén a leszívás. A jobb petefészkem kevésbbé dolgozozott, de így is sikerült 10 petesejtet nyerni. MÁsnapra 9 megtermékenyült, és biztam, hogy bírják 5 napig, de a 3. napon szóltak, hogy menjek, mert 2 fejlődik csak szépen. Visszakaptam a 2 embriót, akik viszont szép állapotban voltak. Itthon töltöttem 2 hetet, amiből az első héten semmit sem éreztem. Próbáltam pihenni, de azért itthon tettem-vettem is. 1 hét elteltével jelentkeztek a görgcsök és éjjel nagyon fájt a petefészkem és az egész hasam. Másnapra akkora hassal ébredtem, mintha 6 hónapos terhes lennék. Fel voltam fújódva és fájt az egész hasfalam is. Gondoltam másnapra elmúlik, de ehelyett éjjel már hánytam is. A dokink szabin volt, de bementünk és Krisza doktor rámnézett és mielőtt 1 szót is szólhattam volna, közölte, hogy terhes vagyok!!! A puffadt has a sok víztől van, amit megkötök, és kb. 2-3 hét míg eltűnik. Hazajöttünk és a 10 napon este már kimutatta a teszt, hogy a dokinak igaza van. Még most sem hiszem el!!!

     

    előzmény:
    morzsa25 (140)
    2008-10-22  22:01
  12. 2008. október 22. 22:01140.

    Sziasztok LÁnyok!
    Ezer és egy éve nem jártam erre... sajnos össze vissza dolgozom a melóhelyen is, és olyan strapás, hogy este már nincs erőm ideülni, pihenőnapom nem sok van, így elmaradt a net is. 

     

    Fridika!

    Hajrá lombik!!!!! Mostanság kezdted a szurit...Belejöttél könnyen? Írj mi van Veled!!!!!

     

    POci! 

    Február????Atya ég!Akkor én majd a nyáron bejelentkezem télre.Sajnos egyre többen vagyunk, akik segítségért fordulnak.....:(

     

    Györgyi! 

     

    Hogy megy az a ngol?Jó lenne nekem is nyelvet kezdeni, de nincs kitartásom(no meg időm sem):)

    Ti mikor is mentek vissza?

     

    Rólam: 

     

    Kaptam egy kiskutyit, egy csodaszép vizslát, igényli a törődést, végre a bennem rejlő, lappangó szeretetet rázúdítom, olyan mint egy kisgyerek, igényli a nap 24 órájában a  törődést.

    Állandóan futunk, még csak 4.5 hónapos, így sok mozgásra van szüksége. Legalább én sem hagyom el magam,  kondiban tart

     

    Ezen felbuzdulva gyorsan néztünk magunknak egy családi házat, hisz panelban kínzás állatot nevelni, főleg egy nagytestű kutyát.Szerencsére több napi utánajárás után találtunk is egyet, ami szuper, 3.5  szobás, dupla telkes.....Egyből beleszerettünk,most intézzük a papírokat, hhogy meg tudjuk venni.Közben áruljuk a miénket is, hisze z csak így megy. Szóval amikor van is egy kis időm, akkor vagy alszom, vagy ügyet intézek.Amióta kutyus van, vége a délíg tartó alvásnak, este is még 10 órakkor leviszem, nehoyg baleset legyen.

    Bár egy szavam sem lehet rá, első naptól kezdve szobatiszta

     

    Szóval velem ennyi történt, teljesen lenyugodtam, már nem görcsölök a babán, nem mondom, hogy nem hiányzik, de most tuti nem, amíg a költözködés, pakolás, felújítás tart. Ha ennek vége, visszamegyünk mi is a Kaáliba, hacsak addig nem jön össze spontán. Terveink között szerepel, hogy jövő télre megyünk vissza, addigra végzünk mindennel. 

     

    Na, lépek is, megy a kedvenc sorozatom(dr.House)

     

    Puszi mindenkinek, és gyertek meséljetek, igérem, én is gyakrabban fogok jönni:)

    Szép álmokat mindenkinek 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2008. október 1. 15:03139.

    Hello !

     

    Néha benézek, de mivel mi most parkolópályán vagyunk, túl sok újat nem tudok írni.

    Elég nagy lett a zsúfoltság a Kaáliban, mert mi legkorábban februárban mehetünk vissza.

    Addig még majd meglátjuk, mi lesz, mivel közös dokink javasolt pár dolgod a viszonylag hosszú várakozási idő eltöltéséhez.

    Ha valamelyikőtök úgy érzi, hogy felkészült a következő "akcióra", javasolm, hogy mielőbb beszélje meg vele, mert nagyon durva az előjegyzés !

     

    Aki pedig olyan szerencsés. hogy októberben már megy is, annak egy nagy kalappal !

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2008. szeptember 16. 21:46138.

    Hé,Lányok! Merre vagytok????

    Mindenki vadul dolgozik? Én most kezdtem angolra járni,hogy lefoglaljam maradék energiám(van ilyen?) és szabadidőm is! Úgy kell nekem! Mi van veletek?? Írjatok! Puszi mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2008. szeptember 3. 06:59137.

    Sziasztok!

     

    Csak beugrottam megnézni,hogy mi a helyzet és már rohanok is dolgozni!

     

     

    Fridika!

     

    Ne búsulj,majd a lombik sikerül!!!Nagyon drukkolok! Mennyi picurit szeretnétek vissza??

     

     

    Mindenkinek szép napot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_690193
    Torolt_felhasznalo_690193
    2008. augusztus 29. 16:34136.

    Sziasztok!

     

     Dajnos nem sikerült a 2. inszem sem, így eljutottunk a lombikig. Október közepén lesz. 3 hét múlva kezdem szedni a gyógyszert. Megnézettem az inzulint is. Szerencsére az rendben van. Már nagyon várjuk!!!!

    előzmény:
    morzsa25 (134)
    2008-08-08  22:11
  17. 2008. augusztus 17. 20:42135.

    Sziasztok!

     

    No,látom, nem csak én maradozok ki időnként!

     

     

    Poci!

     

    Nagyon sajnálom,hogy nem sikerült semmi!Ez olyan igazságtalan! És attól csak még rosszabb,hogy az ember előtt megcsillan egy kis remény,aztán paff! Legalább tényleg lett volna egy + teszt! Én az enyémet eltettem-néha megnézem,hogy igaz volt-e... Most telt le a második hónap azóta és kicsit bevallom,reménykedtem,hátha...de tegnap megjött sajna!

    No,majd a következő!!! Értetek is drukkolok!

     

    Morzsa!

     

    Gratulálok az új autóhoz!Teljen benne sok örömötök! Reméljük, hamarosan gyerekülést is vehettek bele!Én 17 éve vezetek és nem tudom megunni! Kivéve a dugókat,amiket próbálok elkerülni-nem mindig sikerrel!

     

    Mindenkinek szép nyarat a hátralévő hetekre!Gyeretek néha beszámolni!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2008. augusztus 8. 22:11134.

    Sziasztok LÁnyok!

     

    Györgyi!
    Azért ne hajtsd magad nagyon túl!!!Én is azt mondom, sokszor el kell engedni a  témát, nem szabad görcsölni...

    MOst 2 lány ismerősöm is abbahagyta a lombikozást!Elis hiszem, hogy bele lehet fásulni, hisz én is benn vagyok.

     

    Poci!
    A szívem szakad meg érted!!!!!HOgy a fenébe lehet mindez??? Nagyon sajnálom, hogy nem maradt fagyikád.Csak tényleg azt nem értem, mi a fenéért mondták, hogy szépen fejlődnek?Aztán reménykedsz, lesz még fagyid, még lesz "olcsó" esélyed, nem kell magad szúrni, és a  végén közlik, sajnos mégsem!Nagyon sajnálom, és azt is, hogy az 5 napos embrikéid nem maradtak veled. Egy lány, akivel voltam annó, neki sem sikerült az 5 napos embrikével.,Neki maradt 1 szem fagyikája, é s kockára tettek mindent, hitel, majd belevágtak. Sikerült, azóta már babázik.

    De jó is lett volna, ha legalább egy szem kis fagyikád marad!

    Kíváncsi vagyok rá, mit fog mondani a dokink..... 

    Én azóta sem beszéltem vele, egy lány innen a  városból szintén hozzá jár, tőle tudom, hogy amit megbeszéltünk márciusban, már közel nem úgy van, és igérte, fel fog hívni.Nem tette a zóta sem, de gondolom ezer betege van, nem is neheztelek rá...Egyébként is pihenünk, bízunk a csodában, a gyogyit nem hagytam abba, mert iszonyú nehéz volt hozzászokni

     

    Fridika!
    Merre jársz? Megvolt már a terheléses inzulin vizsgálat???

     

    Na, lépek, mert ismét most voolt egy kis időm, dolgozgatok.....

    Új autó megvan, már le is teszteltem, én hoztam haza, vezettem forgalomban(10 éve van jogsim, azóta 4 X ültem volánnál).Isteni érzés vezetni, nem is tudom, miért hagytam ezt eddig ki!

     

    Remélem nem okozok balesetet, iwiw.-en van kép a kocsiról.... 

     

    Puszi mindenkinek 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2008. augusztus 5. 18:09133.

    Hello Lányok !

     

    Visszatértem.

    Hát az eleje tökéletesen indult, 13. napon leszívás, 10 petesejt (nem 3 mint a múltkor), 5 napig 8 tökéletesen osztódott és szombat de. időpont beültetésre. Na ekkor jött egy hidegzuhany. Ki akatram fizetni a transfer előtt a fagyasztást - mert ugye 5 napos embrikéből max. 2-t adnak vissza, így 6 maradt volna - mikor a recepciós csaj (!) közli, hogy a lapomon ki van húzva a fagyasztás !!! Pont jött a doki, egyből meg is kérdeztem, hogy most mi van. Mondta, hogy 3. napig tök egyenletesen fejlődtek, és utána az a kettő, akiket visszakaptunk elhúzott, a maradék 6 pedig ugyan 10-12 sejtes, de a biológus szerint nem fagyasztható. Ehhez képest nekem a biológus mondta péntek de. hogy tökéletes mind a 8. Ezen egy kicsit szerintem meglepődött a doki is. Gondolhatjátok milyen nyugodtan mentem fel, úgy hogy kiderült, nincs "B terv".

    Héfőn éjjel arra keltem, hogy mintha a gyomorégés lecsúszott volna a méhem környékére. Tök jó, biztos most ágyazódtak be. Sajnos tévedtem, mert azóta megjött és a teszt is negatív. Teljes összeomlás.

    Már az is eszembe jutott, hogy irígykedem Györgyire, mert neki már legalább egy pozitív tesztje volt életében.

    Gondoljátok el, a jólfejlett tűfóbiámmal kb. egy hétig szurkáltam magam (közben arra koncentrálva, nehogy elájuljak), mert a férjem vidéken dolgozott és még ez sem elég. Mit kell még megtenni egy gyerekért ?

    Az 5 napos embrikék esélye 50-70 %, nem igaz, hogy nekem megint a másik fele jutott.

    Bocs a kirohanásokért, de nagyon kivagyok.

    Remélem nektek jobban sikerül majd a következő, vagy akár a spontán (igaz Györgyi ).

    Egyébként Sajgó dokink aug. 26-ig szabin van, így még nem is tudtam beszélni vele.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2008. július 31. 22:45132.

    Helló lányok!

     

    Végre újra van egy kis időm írni! Őrültek háza van mifelénk ilyenkor! Főszezon a lakberendezésben is,nem csak a túristáknál és szétszednek a megrendelők! De nem baj-jó ez így-most egy kicsit én is besokalltam,ezért nem kértem még időpontot sem! Majd talán augusztus végén, és lesz,ami lesz! Titkon kicsit bízom benne,hátha spontán is összejön a baba,de legalább egy esélyt akarok adni rá magunknak! Na,meg a lakhatási engedélyt is meg kéne még szereznünk,meg efféle pénznyelő dolgok,úgyhogy most mi sem foglalkozunk a babásodással nap,mint nap-vagy legalábbis próbálunk nem "rágörcsölni"!

     

    Veletek mi van? Remélem nyaraltok,vagy legalább egy kis pihi és azért csak ritkán jön mindenki!

     

    Azért néha írjatok néhány sort! Puszi mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2008. július 26. 21:18131.

    Merre vagytok Lányok????????Mindneki dolgozik ezerrel?

    MI sajnos nem folytatjuka babaprojectet, autót szeretnék venni, és sajna együtt a kettő nem megy.

    Nem fontosabb az autó, de valamivel el kell tereljem a gondolataim, beleörülök, ha állandóan azon görcsölök, h még nincs gyermekem.

    Sajnos most is csalódtam, ma vagyok a 2 cn.-onEz van..MÉg nem jött el az én időm.

     

     

    Veletek minden ok??????????? 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2008. július 13. 23:16130.

    Sziasztok Lányok!!!!

    Végre itthon!Nem véletlenül van az a mondás, h mindenütt jó, de legjobb otthon!

     

    Poci!

    Nagyon köszönjük!!!!!! Iwiw.-en nem vagy fent?Akkor neked dobok át pár képet priviben, vagy emailon, nem teszem közszemlére, ha nem baj:)

    Örülök, hogy felszívódott a ciszta!!!!Szuper!Lassan véget is ér a stimud......Hogy megy a szurizás?Izomba vagy bőr alá kell adni?Te adod?Vagy párod? 

     

    Györgyi!
    Meg tudod nézni a képeket az iwiw.-en.....Dobok majd egy új nevet, hisz megváltozott!:) A helyettes dokiról had ne mondjak véleményt......Én biztos mondtam volna 1-2 szép szót. MIcsoda paraszt!(Bocsika).Gondolom rohansz hozzá , ha baj van..MÉghogy a meddőségi orvosokat szidja! Menjen a fenébe.Százszor többet tud nála!Grrrrrrrrrrrrrr

     

    Fridika!

    Merre jársz? Már lehet boldog kismamás napjaid töltöd, és nekünk nem szólsz?:) 

     

     Esküvő sikeresen végetért, csak hát hogy ne legyen teljes az örömünk, volt egy kis gond.Mi pakoltunk össze a végén, és reggel(10 körül) vittük el a maradékot, amit éppen nem tettek el a pincérek.Történt ugyanis, hogy tudtam mennyi kaja maradt meg, és a felét kaptuk meg.HIába mondtuk, láttuk mennyi volt, azt választ kaptuk, ők ennyit vettek át :(Sztünk a piából is vettek el(azt nagyker áron vettük, és nem csináltunk buli után leltárt), mert a végén nagy számlát kaptunk:(
    Szomorú az egészben az, hogy még nekik is pakoltam sok sok sütit, és lazán fogyasztottak ők is a piákból:(Engedve volt, nem akartunk bunkók lenni.
    Rengeteg husit rendeltünk, semmi nem maradt, (sztünk ki sem hoztak annyit), leves sem, pörkölt is 3 kis piklivel, ami azért feltünő , mert 75 vendégre volt rendelve, pedig 66.-an voltunk:(Szóval bőven maradnia kellett volna:(
    Bérleti díjat 2 órával többet számoltak el, mert ott maradtunk segíteni összepakolni.Szóval ez volt a negatív része.
    Maga a buli része nagyon jó volt, rengeteget táncoltam, szinte egész éjjel, a kaja finom volt(már amit kaptunk)

    Eddig pozitív vélemények jöttek vissza.
    Majd csinálok egy honlapot, ahova felteszem a képeket, csak legyen időm.


    Nászúton a Kékesbe, Eger, Egerszalók, Aggteleki cseppkőbarlangban voltunk.Nem foglaltunk szobát, elindultunk a vakvilágba, mondván, majd alszunk valahol:)Szuper volt, erről is majd lesznek képek:) 3 napos kis túra volt, jól elfáradtunk.Voltunk az egerszalóki élményfürdőben, 17 medencés "kis" strand, oltári nagy! Szuper volt!

     

    Röviden ennyi!, Nem foglalom tovább a lapot, mostmár többet tudok majd jönni. Szerdáíg szabin vagyok, barátnőmék házat építenek át(kis parasztházat fullosra), ott segédkezem 2 napja:) Holnap si megyek....Ezek után meggondolom, felújjítunk e.Pedig terben volt, kis parasztházat venni, átalakítani..... 

     

    Szép álmokat Nektek, gondolom már mindenki alszik, csak én vagyok még fent, pedig korán kelek.Memgyek is:) 

    előzmény:
    Pocinix77 (128)
    2008-07-06  21:09
  23. 2008. július 8. 23:21129.

    Morzsa!

     

    Millió+egy gratula! Gondoltam ám rátok sokat,csak hát a sok meló! Igazság szerint nem bánom,kicsit direkt is feledkeztem bele,hogy ne kelljen gondolkodni,de jelentem jól vagyok! Ezt is túléljük,mint már annyi minden mást is! Éljen a nyár és a szerelem!Szívből kívánok minden nagyon szépet és jót nektek! Hozd ám majd a lagzis fotókat!

     

     

    Poci!

    Már szurkáltok?! Mi újság? Örülök,hogy nyista ciszta!Drukkolok!

     

    Fridika!

    Nálatok mi hír???

     

    Ez a hetem még zűrzavar,de jövő héten megpróbálok többet jönni!

    Csak rövid szösszenet a múltkori helyettes dokitól: azt mondta,lehet,hogy csak odaképzeltem a második csíkot a tesztre!Hi-hi! Aztán megkapta a vérvétel eredményét(amit 1 héttel a mensi megjötte után vetetett le),aszongya-több,mint duplája a terhes hormon-erre vállat vont!Ja! Akkor spontán felszívódott! Szerentim meg az ő agya! És hozzátette,hogy eddig nem is mondtam,hogy meddősségi kezelésre járok-akkor ezt is biztos csak képzeltem-,no és a karton minek van az orra előtt? Aztán 5 percig szidta a meddősségi klinikákat és az összes ott dolgozó orvost,majd közölte,hogy dehát ő nem dolgozik ott! Búcsúzóul közölte,ha panaszom van,forduljak nyugodtan hozzá! Na,ezen hazáig mulattam!

     

    Szép hetet mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2008. július 6. 21:09128.

    Először is: Éljen az ifjú pár !!!!

    Milyen volt az esküvő ? Képeket kérünk !

    Mentek most nászútra ?

     

    Györgyi ! Merre vagy ? Sokszor eszembe jutsz, remélem minden rendben van.

     

    Nálunk csupa jó hír . A ciszta felszívódott, így hétfőtől már kezdjük is a szurit. És most rövid protokoll lesz. Szurkoljatok !!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2008. június 26. 21:55127.

    Györgyi drága!
    Nagyon sajnálom, hogy így alakult.Annyira átérzem amit érzel:(Olyan szemétség, reménykedünk, kis reményt kapunk, majd elveszik tőlünk.De sajnos azt mondom, a természet tudja mit csinál.Nem jött még el a mi időnk!
    Viszont jó hír, hogy spontán sikerült!!!!!És igaza van a dokidnak. Azonnal utró......Nagyon drukkolok továbbra is, bár most az utolsó héten nagy hajtás lesz "minálunk" Aztán majd jövök a képekkel!!!Sikerekben gazdag hetet mindenkinek!!!!! (beleértve magam is!)

    előzmény:
    Györgyi74 (125)
    2008-06-25  23:00

Címlap

top