Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Cipő ha szorít...

adrienn84
Létrehozva: 2008. február 25. 16:48
Sziasztok!

Kíváncsi lennék, hogy kinek milyen praktikái vannak új cipő betörésére.
  1. 2020. július 14. 08:4729.

    Én már évekkel ezelőtt megoldottam ezt a problémát, egyszerűen nem veszek olyan cipőt, ami szorít. Vagy ha mégis nagyon beleszeretek  akkor csak bőrt veszek és otthon hordom esténként. Vagy cipészhez viszem, vagy használom a cipőtágítási praktikákat. De tényleg nem veszek olyan cipőt, ami szorít 

  2. 2008. február 27. 13:0628.
    A nedves harisnyát szigorúan otthoni betörésre ajánlom,zoknit meg semmiképpen nem szabad használni(itt értve pamutzokin, sportzikni stb.), mert szerintem az már túl vastag főleg ha az ember lánya körömcipőt szeretne megszelidíteni, és a végén ponnt az ellenkezőjét érjük el.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_200062
    Torolt_felhasznalo_200062
    2008. február 27. 09:3427.

    Szia,

    én be szoktam krémezni (valami olcsó, zsíros krém, pl a hagyományos nivea) belülről a cipőt a kritikus helyeken. Puhítja a bőrt.

    előzmény:
    adrienn84 (1)
    2008-02-25  16:48

Címlap

top