Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Régi-új 2007 áprilisi babá

Evis
Létrehozva: 2008. március 17. 20:40

Lassan egy évesek leszünk. Az előző topicunk kimerült, vagyis veszekedésbe fulladt, de itt folytathatjuk békésen tovább. Akiket érdekel, akiket érdeklünk, akik az előző topicról megunták a sárdobálást, no, és persze bárki (nem csak áprilisiak és nem csak babások) véleményét, hsz-át várjuk. Téma legyen bármi, nem csak szarospelenkákról kell beszélni, nem csak ebből kell álljon a világ, csak mert gyerekesek vagyunk. Vita lehet, elvégre nem egyforma szemszögből és földrajzi helyről látjuk a dolgokat, de veszekedést ne provokáljon senki. Aki meg nem tudja magát modorálni, kíméljen meg minket és magát a megjegyzéseitől, ne pazarolja itt az idejét. Köszönettel az alaptagok: Evis, borcsa1975 és mumof2monkeys  

  1. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. Április 2. 09:19226.

    naholisjartam

     

    katinka - parom is detto ez.. pont irtad, es mondom neki, azert mi szinte semmit nem veszunk eddienek, aaron meg minden szrt megkap. erre beszolt, hetvegen se kapott aaron semmit!!! no az 50 euros (itt karomkodtam egy olyan hosszut ide se ferne) roller az vajom mi az (es itt megint karomkodtam egy kb fel akkorat) .... aztan mondta hogy na igen. legszebb az egeszben hogy anyos szrja a szomszedjat, mert a nagyobbnak mindent megvesznek a nagyszulok, a kicsinek meg semmit... eddienek egy vasat se hagyott hogy ugye szulinapja lesz nem sokara... hmmmm no majd kiosztom en itt a nepseget varjatok csak ki

     

    remelem nem betegedtek itt le tavaszra csajok?

     

    kepzeljetek, aaronnak vettunk gatyat tegnap!! hatha megjon a kedve a bilizesre, de jobban tetszik neki a wc otlete ugyhogy majusban elhozzuk az uloket (2 van otthon mar nem veszek megegyet.. 3 bili 2 wc uloke eleg.. abbol lesz eddienek minden szobaban, nem panaszkodhat hihi)

     

    evis - porszivozni en se szeretek, de mi otthon vettunk felaron egy brutalis allatot, vax aszem, es dyson kaliberu, csak olcsobb, viszont erzed ahogy megemeli a padloszonyeget olyan szinten szivja... erdekes, attol nem fel eddie, ettol a kis huzogatostol meg sikit, de olyan hulye magas hangja van lehet azert..

     

    torta... en a repatorta meg egy narancsos piskota szeru kozott mozgok most... a narancsos piskotat csinaltam aaronnak, es a krem kozotte gyumolcs meg vaj kikeverve, egyik malnaval, masik ketto meg mas gyumi nem jut eszembe a nevuk magyarul, de lila, rozsaszin es zoldes, es semmi mesterseges nincs benne.. tetejere meg pici porcukor, aztan kesz.. mondjuk aaronnak bevontam, rakok majd arrol is kepet... persze receptje otthon, de hatha meglelem neten..

     

    na, lepek, megyunk ma is.. rajottem nagyobb rend marad ha legalabb kimozdulunk es megyunk egy magyar nohoz kavezni varos masik vegebe ma. van egy szep erdo meg parkok arra, ugyhogy fiuk szeretni fogjak. 

     

     

    evis - meretet kuldjed es ha latok olyat mint eddienek vettem akkor elkuldom, mert mindjart megyek masik aldiba a bukosisakot megnezni (9 euro!!! 30+ helyett... csak legyen ravalo.. ebayen mar latom veszik es adjak el tobbert.. ehem) a lenyeg, hogy ez a vizallo micsoda eleg vastag hogy ne szakadjon ki, viszont ossze lehet picire hajtani, es taskaban elfer ha megy az ember vilagga... majd privizd el milyen magas a fiu kb.. gondolom 86os korulnel nem nagyobb??

     

    na, szep napot napsutest meleget szarazsagot mara mindenkinek, kavet osszatok el ha valamit kihagytam majd delutan bepotolom.. 

     

    sziasztok 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_828011 (225)
    2008-04-02  00:47
  2. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. Április 2. 00:47225.
    na ezek nagyobbak.. konyha most... szeressuk nagyon
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_828011 (224)
    2008-04-02  00:46
  3. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. Április 2. 00:46224.
    kep... a francba..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_828011 (223)
    2008-04-02  00:45
  4. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. Április 2. 00:45223.

    na, kitkat - igy mar jobb mi vittuk aaront minden ultrahangra ( a kettore amink jart...) a 20 hetesre anyukam is jott, es olyan jo volt, tudjatok az o idejeben ilyen nem volt, es bar nem 4D volt, hanem hagyomanyos, uj gepuk van aaron ota es mikor megszamolta a csak a szivenek a negy kis zugat vagy mi az, akkor anyamnak szerintem picit meg konnyes is lett a szeme... aaah.. szep idok.

     

    mirminc - nagyon edesek a kepek - jobbulast!!!

     

     borcsa - gardony anno stoppal tizenevesen efotton.. idoutaztam most egy pillanatra gondolatban

     

    no, felkelt eddie majd reggel indulas elott befejezem... kuldok magamnak kavet is: evisnek is:

    meg nektek is:

     

    remelem eleg lesz

     

    előzmény:
    kitkat2 (222)
    2008-04-01  22:22
  5. 2008. Április 1. 22:22222.

    Sziasztok!

     

    Na úgy megnéztük pindurkát, hogy már untam :):):) Pörgentyűnek hívom, meg se állt. Doki minent megnézett, megmutatott, minden OK. És így a férjem is tudott jönni, legalább a dokit is látta.

     

    Hangának mondogatom néha és esküszöm érti, hogy van valami:)

     

    Katinka: Hanga is  arégi idő szerint múködik, ami eddig pl 7-kor volt, az most 8-kor. Csak ugye nem tudom emddig, így kiszámíthatatlan:)

     

    Most izgulok, hogy megyünk el májusban székelyudvarhelyig (majd 600 km), mikor Egerből Miskolcig se bírta ki cirkusz nálkül. Félek elindulni 11 órás útra, de nagyon szeretnék menni. Majd kitalálunk valamit. Májusban már nem kell vastag cucc, emrt azt nagyon utálja.

     

    Jó éjszakát.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2008. Április 1. 21:15221.

    Mirminc, jobbulást! Annyira aranyosak ezek a fiúk

    Én ilyen kicsi helyen örökké attól tartanék, hogy Levi véletlenül rálép Timire!

     

    Evis, mára egy jobb éjszakát!

     

    Mum, tök jó, hogy sikerült új barátságot kötnöd! Talpraesett csaj vagy Te, nem féltettelek eddig se

     

    KitKat, mi volt az uh-n?

     

    Borcsa, én is cataflamot szoktam bevenni, ráadásul annak a leírásában benne is van, hogy migrénroham esetén hogy kell beszedni. Csakhogy volt itthon tegnap 1 db algopyrin és 1 db cataflam!

    Hajnalban bevettem az egyiket, reggel a másikat. És nem múlt el! Aztán mielőtt mentem Leviért oviba, elmentem gyógyszertárba (otthagytam egy valag pénzt, mert az összes gyerekgyógyszer kifogyóban van) és vettem magamnak Nurofen-t. Délben vettem be az elsőt, kicsit jobb lett, de estére megint kismanók kalapáltak a fejemben.  Akkor már nem akartam bevenni semmit. Reggelre lettem jobban. De valami náthaféleség készülődik előtörni belőlem... Mindjárt megyek fürdeni, utána 1 kamillatea és alvás!

     

    Ma megvolt a nagybevásárlás. Timi először jött babakocsi nélkül, végig a bevásárló kocsiban ült. Tök jól viselte!!!

     

    Amit viszont nem értek... bevásárlólistával megyünk és persze sokkal több minden beugrik a kocsiba, mint amit eredetileg terveztünk. És a férjemre ilyenkor mindig rájön, hogy megígéri odafelé Levinek, hogy kap valami apróságot. Ennek gyümölcse ma egy újabb tintó (távirányítós) autó lett!!! Én meg nem hagytam annyiban a dolgot és közöltem vele, hogy akkor Timinek is kapnia kell valamit, olyan nem lesz többé, hogy egyik kap, másik meg nem! Mert 2 hónapja az volt, hogy csak Levinek vett játékot, persze az is tintó autó volt De az mást tudott, mint a mai új! Levi meg legjobban a 120 Ft-os világítós nyalókának örült, pedig arra sem tudtam rájönni, hogy hogyan ehetne a nyalókából, annyira be van csomagolva. De világít, ha megnyom rajta egy gombot. Megyek, meg is nézem őt, mert lefekvéskor bekucorodott a paplan alá és ott "világított"

    Na, rendesen alszik mindkettő
     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_557501 (219)
    2008-04-01  20:41
  7. 2008. Április 1. 21:03220.

    szia Mirminc!

    köszönjük a képeket irtó aranyosak a gyerkőcök!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_557501 (218)
    2008-04-01  20:40
  8. Torolt_felhasznalo_557501
    Torolt_felhasznalo_557501
    2008. Április 1. 20:41219.
    no még egy adag...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_557501 (218)
    2008-04-01  20:40
  9. Torolt_felhasznalo_557501
    Torolt_felhasznalo_557501
    2008. Április 1. 20:40218.

    végre odajutottam, hogy kiválogattam néhány jó képet a gyerkőcökről.

     

    nyakig betegek vagyunk, valami vírusos izé. Pepe rém nyűgös és én is elkaptam.

    Boldog szülinapot mindenkinek!

    előzmény:
    Evis (1)
    2008-03-17  20:40
  10. 2008. Április 1. 19:39217.

    Mum:........akkor nők lennének !!ez marha jó nagyon tetszik.Nálunk sok minden forditva van pl.férjem főz én utálok!!!ő viszont nem mosogat.egyébként sokat segit nem panaszkodhatok..

    Evis:a Velencei-tavon voltunk Gárdonyban,egész nap.Irtó jók a képek Töpiről!!!

    Katinka:mi lett a fejfájással?nekem ha iszonyúan fáj cataflamot veszek be.

    még valamit akartam ragálni de szenilis vagyok....

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_828011 (208)
    2008-04-01  08:54
  11. 2008. Április 1. 19:37216.

    Mom, felcsigáztál ezzel a vízálló gatyával. Vennem kell!! Töpörtyű egyfolytában ki akar menni az udvarra, de olyan nedves-vizes minden. Esik az eső. Legalább nem ázna át a gatyó. Na, most vadászok én is olyat.. mi is a neve?? Waterproof pants??

    Nálunk nincs ALDI. Félek, megint hülyének néznek, mint a gumitalpú zokninál. Az is mekkora találmány! Nekem nagyon bejött! A cipőbe beleizzad a lába, de ez szellőzik. Nagyon tuti.. Na, megyek gatyakereső... . .

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_828011 (214)
    2008-04-01  19:26
  12. 2008. Április 1. 19:32215.

    Borcsa, jók a képek Így első ránézésre mondanám, Tiszapart (nálunk legalábbis hasonló volt egy részen anno), de kicsit Omszki-tóra is hasonlít, bár ez nagyobbnak tűnik. Talán Velencei-tó?? Vagy egyenesen a Balaton?? Na, jó, nem találgatok. De mindenképpen szép hely. A víz, a csönd nagyon megnyugtató tud lenni. Az idő is nagyon szép, ahogy látom.

    Bezzeg nálunk! Szakad az eső két napja, de ma legalább 16 fok van már korán reggel, így egész nap szellőztetek. Reggel meg is lógott töpörtyű, mert ajtók nyitva, hiába tettem oda az ajtó elé a folyosó végén a kerítést, szépen kinyitja már. Nem tudom mit fogok eztán csinálni, mert már túl okos ahhoz, hogy egy kerítéssel elbarikádozzam a kijáratot. Kint ült az esőben és szedegette a füvet.

     

    Borcsa, mindjárt teszek fel én is az utazó babáról képet... Mindig ez megy 10 perc után...

    No, meg mégegyet, a laptopok iránti rajongásáról. Nem látja, fel sem éri, de kitapogatja a gombokat és micsoda sikerélmény, ha megnyomhatja a gombokat!

     

    Katinka, van itt is olyan bolond időjárás..! tegnap még hűvös, 6-7 fok, ma meg 17-18 fok.. és megint hideget mond holnaputántól. Ha kinézek az ablakon, tiszta ködös homály minden, nagy a páratartalom a levegőben. Vagy az álmosságtól látok homályosan? Töpörtyűt hiába kérdezem, nem beszél, hogy ő mit lát... De ez a sötét borongós idő biztosan rásegít az amúgy is borzalmasan fáradt állapotomra. Mindjárt elalszom

     

     Kitkat, szóval 3 hónap alatt 20 deka?? Hááát akkor nem ijedek meg annyira. mi is 20 deka, de mi december óta...

     Uh fotót meg nem fontos scannelni, én anno lefotóztam és úgy tettem gépre. Van scannerünk, csak hónapok óta nem volt időn (leginkább kedvünk) beinstallálni se a nyomtatót, se a scannelt.Remélem a doki legalább megnézi a szívhangot, meg a méretet. Majd írd meg!

     

    Mom, nálunk férjem akarta és én nem használni a mosogatógépet. Mosogatni szeretek, azzal nincs bajom. Csak a vasalás... . ehhh

    No meg a porszívózás, de azért, mert én négykézlább a csövével szívom fel minden porszemet. Nem azzal a fejjel. Mert így jobban szív. A hangja miatt se szeretem, meg a sok hajolgatás miatt sem. Az amcsi porszívó meg annyira fura, az olyan nagy kocsiszerű, üres lakásba biztos kurvajóó, de nem fér egy zsúfolt lakásban sehova a fej, és külön a kis csövét kell rángatni, mellé huzigálni a nagy nehéz porszívót. Egyik porszívó sem az igazi. A morzsaszívó az igen, de az meg hamar lemerül .. töpörtyű kedvence. Kikapcsolt állapotában végigmegy vele a konyhán. Ha bekapcsolom meg elpucol a szobába.. hehe..

    Mom, mekkora igazság! Ha tökéletesek lennének, akkor nők lennének

     

     

    Katiinka, töpörtyű mostanában rázza jobbra balra (nemet bólogat) a fejét. Apja utánozza. Nálunk fordítva működik, nagy utánoz kicsit Levi beszólásai annyira aranyosak !

     

    Kár volt emlegetnem tegnap a régi jó éjszakai rendet. Hajnal 2től fél4ig virrasztottuk, már a hajamat téptem. Mirmic tanácsára letettem a földre. Otthagyott, elment és paskolta a szőnyeget, közben mászkált. Én jobban féltettem lent a földön a sötétben, így felkaptam és bírkóztam vele tovább, majd csak elalszik -reménnyel. Hát nem is dicsérem inkább, mert visszaüt.

     

    Hajni, ha nálunk csokitorta lenne, az a fiúknak nagyon buli lenne, mindketten imádják a csokit. Én meg nem. Inkább valami krémesebb dolog, vagy gyümölcsös.. De most ugye nem nekem lesz szülinapom. Lehet, hogy csoki lesz nálunk is végül. Apjuk ezt szponzorálja... meglátjuk. Megvan már a sk ajándék? Nekem még mindig nincs Gondoltam arra, hogy Dominikán, meg Floridában összevadásztam rengeteg apró kagylót, olyan icipiciket. Azzal akartam kirakni egy képkeretet régen, de az esküvői volt. Most  csináltatnom kell töpörtyű anyakönyvezéséhez kis képeket, és egyiket felnagyíttatnám majdnem élő nagyságba, és azt kagylókkal kiraknám. Ez még csak ötlet, de nagyon tetszene, mármint így elképzelés az nekem nagyon bejön. Csak idő nincs rá...  minden napra annyi dolog van... és vettem a virághagymákat is, kertészkedni is kéne.. ehhh.. most ráfogom az esőre: ilyen időben kint lenni??? Még a kutyának se való! Majd máskor.. No, így lesz a képkeret is .. félek..

     

    No, ebédelek egy pár virslit, mert ma még főzni sem volt időm ..

     

    előzmény:
    borcsa1975 (202)
    2008-03-31  20:43
  13. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. Április 1. 19:26214.

    ???? kitkat - megverjuk??? mi az hogy nem kapcsolja be??? hmmm.. majd meselj ha este sikerul latni a kis torpit

     

    megint pangtok - fogadok jo ido van!!! mi voltunk parkban, lekestuk a magyar anyukakat, de osszefutottunk egy londoni csajjal ugyhogy nem voltunk tarsasag nelkul - azok is vettek ugyanolyan rollert a kisfiuknak mint az aarone, o persze odaszaladt es elment vele no persze csak rohogott, de pont jot fogott ki legalabb megdiskuraltuk hova erdemes vinni a gyerkocoket

     

    ja, es vettunk aldiban vizallo gatyat eddienek is!!! es el is kezdett szakadni az eso ugyhogy tok jo volt.. vagy 5 eu volt kantaros jo vastag eros anyagbol, es mar csak 1 db volt az is a mi meretunk!! tiszta karacsony.. - bukosisagbol (aaronnak olyan gyerek bicajos) bezzeg nem volt csak ami kicsi lett volna aaronra, de majd egyszer jovo heten meg bemegyek oda, csak 2 gyerekkel nem buli ez az egesz menetel valahogy, de mar legalabb mindketto vizallo

     

    most megyek, varjuk apjukot jonni vajuhoz, de galyazik meg mindig szegeny... pedig koran is ment ma

     

     

    csajok, ti micsi??  

    előzmény:
    kitkat2 (213)
    2008-04-01  17:15
  14. 2008. Április 1. 17:15213.

    Sziasztok!

     

    Megjártam az uh-t, de a ygereket nem láttam, emrt a kedvenc szonográfusom még a szívhangot se kapcsolta be, nemhogy a monitort. És a hosszán és a nyakiredőn kívűl semmit nem nézett.

    Este ügyeletes a dooki, bemegyek hogy nézze meg. Én nem tudok bízni a szonográfusban. Így este már láthatom is:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_405505
    Torolt_felhasznalo_405505
    2008. Április 1. 12:20212.

    A szülinapi torta az biztos, hogy csokis lesz, alig várom, hogy összemaszatolja magát Aji megvan, sk aji nuku.

     

    Egyébként nem tudom, hogy ti hogy vagytok, de az utóbbi 2-3 napban meg vannak őrülve  a lányok, vagyis inkább a nagyobb. Nyűg, nem jó neki semmi, rombol, szétszor mindent. Olyan érzésem van, mintha állandóan veszekednék vele, de ezeket azért nem lehet szó nélkül hagyni. Most nem tudom, hogy jön a jó idő vagy jön a rossz idő, vagy front, vagy az óraátállítás? Na mindegy. Azt hiszem mára is sok türelmet kívánok magamnak

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_828011 (209)
    2008-04-01  09:37
  16. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. Április 1. 11:16211.

    katinka - mit fogunk csinalni ha felnonek??? mert azert kitoltik gyermekeink az eletunket eleg rendesen mostansag, nem??? en epp belegondoltam ha veletlen bejonne egy harmadik, ugy ugranek a hidrol mint a huzat.. persze kussban vagyok, 3x is irtam ma.. (ok, egyszer thomast neztek, egyszer a taskam boritottak ki, most meg aaron actimelt iszik es mar nem is hanem latom megy gyepalni eddiet.. )

     

    a maszirozasra az en paromnak ha itthon van se nagy kedve van.. egesz ejszaka dolgozott a dragam meg persze kozben meg a budit is ketszer huzta le hogy nehogy 10 percnel tovabb aludjak egyhuzamba.. most bezzeg pihenhetek..

     

    oh, kep

    előzmény:
    H_Katinka (210)
    2008-04-01  10:13
  17. 2008. Április 1. 10:13210.

    Hali mindenkinek!

     

    Mum, fejfájás már csak nyomokban... vagyis inkább már csak azt érzem, hogy hol ütötték kalapáccsal 2 napig a fejemet.

    Férjem pedig nem tudott volna megmasszírozni, mert éjszakás volt... 

     

    Levi azt szokta mondani, hogyha mindkét kezében van valami és kérek tőle valamit, hogy "nincs két kezem"

     

    Timi 8 után ébredt viszont 3/4 12-kor legkésőbb ebédelnie kéne, hogy együtt mehessünk Leviért oviba és utána egyből indulhassunk ósanba. Ja, amiért a mondatot elkezdtem: vergődik a kiságyban - alvás helyett!!!

     

    Katinka 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_828011 (208)
    2008-04-01  08:54
  18. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. Április 1. 09:37209.

    no, gluten - en nagyon utanaolvastam, es mindenutt azt irtak, hogy 6 honap es 2 ev kozott leggyakoribb hogy gluten erzekenyseg kialakul - (5 ev alatt meg mindig suru) ezert nem ertem az egy evet... nalunk (tudom nem kell hasonlitgatni, de a gyerek az gyerek, es ezert nem ertem miert mondanak mast egyik orszagban mint a masikban...) vedono, doki es minden amit olvastam azt irta mondta, hogy ha valaki a csaladban gluten erzekeny, akkor lehet kihagyni, de akkor hagyja ki az ember es kesz, viszont ha nincs csaladban gluten erzekeny akkor tok mindegy ha adjuk 7-8 honapos kortol... nekem egyiknek se lett baja tole. nalunk pl en rakra allergias vagyok, de kicsi koromban tej-tojas erzekenysegem volt, amit kinottem - ezzel vigyazunk, rakkal viszont olyan szinten durvan reagaltam, hogy azt majd vagy 4-5 eves korukban fogjuk adni (mondjuk pont rak nelkul szerintem nem lesz bajuk - parom tengerpartos orszagi leven imadja.. de igy jart...)

     

     

    kitkat - remelem jol telik az uh - az olyan jo mikor mar latja az ember a kis manot... majd meselj

     

    borcsa - nagyon jok a kepek!! kis kirandulos a gyerek

     

    evis - jo latni itt - bocsi hogy eltuntem, de havazva lenni... haz - akit nem erdekel ugorjon... mar kettot lattunk, masodik csodaszep, nagyon regi hazban csak 3. emelet, lift nuku, erkely sincs... egy babazeneiskola folott!!! van ket kislany a hazban, egyik aaron idos, masik eddie idos!! csak icipicit dragabb mint szeretnenk (77m2 1 kicsi 2 nagy szoba, icipici konyha, de 100m2-est nagy konyhaval talaltunk 2 utcaval arrebb rajnaparttol 100m-re... nem olyan rongyrazos, hanem panel, de en meg akkoraban az eletben nem laktam!!! ja, es ez nem duplan uvegezett a 100m2es pedig igen, es erkely es lift is van ami jol johet es a mosogep a lakasban van!! es konyha is van beszerelve) 

     

    no, meg van 3 megnezni -ferjurammal osszekaptam mert o meg ebben a draga szrban akar maradni meg egy honapot, mert majd akkor talalunk jobbat.. haaat nem tudom de ma reggel fel kell hivnom az irodat es szolni megyunk vagy maradunk hovegen.. nem tudom nem tudom nem tudom...

     

     

    na, vissza - katinka - hogysmint a fejfajasod?? en nem akarok beleszolni, de ferjurad igazan megmaszirozhatna teged, vagy el kene kuldenie egy valami hetvegere valami kis hotelbe teged egy pezsgofurdovel a szobadba meg ilyesmi... es akkor biztos elmulna, nem???? ennyi szrral megbirkozni napi szinten szerintem van benne egy kis stressz, nem?   

     

    no, hol is tartottam.. most olvasok ugy,hogy kozepen van nyitva ez z ablak amibe irok... haaat... oo kitkat - az alberleted jol hangzik!!! 

     

    no, rakok kepet es eldugulok

     

     hajni - nekem se meg otletem se szulinapra nem hogy megvenni vagy csinalni!!! szerintem egy kis parti meg valami repatorta amit mar ehet lesz.. de azon kivul semmi fingom

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_828011 (208)
    2008-04-01  08:54
  19. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. Április 1. 08:54208.

    sziasztok

     

    huu - re ferjek.. mindig aszondom, ha tokeletesek lennenek nok lennenek ferjem vegre beleegyezett hogy hasznaljuk a kva mosogatogepet ha mar itt van!!! nem azert hogy lusta vagyok, de nem tudok egyszerre fozni, mosogatni es gyerekeket szorakoztatni.. fozes gyerekezes epp elmegy de 2 darab kezem van (aaron szerint 3 )

     

    most akartam meg 1001 dolgot irni, de aaron edes kicsi apukaja kitalalta hogy jatszon a laptopon, nehogy mar egy kavet megigyak itt, mert ugye az nem jooooooo neki ha emberi arcom van, de tegnap 3ig nem a gyerekek keltettek hanem a kicsi ferjem vergodott jobbra ballra... itt olyan fegyelmezes lesz hamarosan hogy csak ugy fog csattanni 

     

    folyt kov kesobb...  

    előzmény:
    kitkat2 (207)
    2008-03-31  22:22
  20. 2008. március 31. 22:22207.

    Sziasztok!

     

    Hogy ezek a fiúk mekkorák:):)

    Hanga 8,2 kiló. Január óta 20 dekát hízott. Pedig adok neki enni, és nagyjából ezsik is elég jól. Egyébként meg most jöttem rá, hogy nem jó a mai túlzott óvatossság, már kevésbbé befogadó új ízekre, mint egy hónapja.

    A mi dokinénink szerint egy éves korig semmi gluténtartalmú, semmi tejtermék, semmi tojás. A kenyeret majszolja 8 hós korától, tejfölt, túrót és joghurtot pedig 10 hós kora után klezdtem, tojást még nem kapott. De most már azt is kipróbálom. Jó volna, ha már nem kéne mindig külön főzni neki. Mondjuk már evett velem salátaleves, ma meg a karfiollevesből is jóízűen lakmározott. Én nem zsírozok, nem lisztezek nagyon, kifejezetten lájtosan (nagymamám szerint szűzen) főzök. Szóval elkezdem lassan próbálgatni. Csak jelez  aszervezete valaivel, ha nem bír valamit.

     

    Hát fotóm nem lesz az uh-ról, mert csak azért nem megyek be a céghez, hogy beszkennelejem. Na meg mindig elfelejtek kérni:) Olyan jól elbámészkodom, hogy akép ezsembe se jut. Hangáról 2 van és a 4d-s felvétel. Majd picurkával is elmegyek 4d-re, nehogy neki ne legyen ilyan felvétele:):) Legalább amiben lehet, legyen meg az esélyegyenlőség:)

     

    Evis: az én férjem se valami házisa, sőt antiházias (tán egy napon is születtek). Viszont nem cirkuszol velem olyasmiért, hogy minek vigyünk babakocsit, mint KAtinka férje. Szóval egyik se jobb a deákné vásznánál :):):)

     

    Mum én brüszelben láttam lakásokat, amik egész érdekesek voltak :) Na meg egy hónapig laktam egy érdekes albérletben. Egy arab ember nagy háza volt (magas, keskeny) és a wc a lépcsőfordulóban volt még a bejárat előtt. A fürdőszoba az egy zuhanyfülke volt, tehát az se volt hova felakaszd a ruhát, tötölközőt. Nem volt ajtó a fülkével szemben lévő szobán, én meg fent laktam az emeleten. Mindezt egy pasival kellett megosztanom, aki még csak szimpi se volt:):) És soha nem vonult el, amíg zuhanyoztam, aztán rászoktam, hogy reggel hatkor tusoltam, míg aludt. A férjem meg itthon, azért biztos fúrta szegényt adolog, hogy egy pasival lakom, az utolsó héten meg kettővel. De annyi csokit kapott, hogy nem volt ideje ezen gondolkozni:):)

     

    NA nem pofázom többet. Biztos van akire nem reagáltam, nem szándékos. A képeket mindig megcsodálom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2008. március 31. 20:50206.
    Most az megy bent a gy.szobában, hogy Levi köhög egyet, Timi meg utánozza, ő is köhög egyet! Kis majmok!
    előzmény:
    H_Katinka (205)
    2008-03-31  20:48
  22. 2008. március 31. 20:48205.
    Jók a képek
    előzmény:
    borcsa1975 (203)
    2008-03-31  20:46
  23. 2008. március 31. 20:46204.

    Itt vagyok megint!

     

    Evis, nem kocsmában voltam fejfájásra ráinni... hanem a hugoméknál

    Még mindig fáj... ma már bevettem 3féle fájdalomcsillapítót és egyik sem használ! Amúgy valószínű, hogy attól fáj ennyire, hogy ilyen bolond az időjárás. Egyik nap még hóesés, 2 nap múlva meg 15-18 fok! Ma is volt annyi legalább, meg holnapra mondják még, hogy szép idő lesz, aztán jön a trutyi (eső, hideg, stb.). Pedig ebben a jó időben szinte nem is kell fűteni! Napközben már amúgy sem szoktunk, csak este fürdéshez, de 2 napja este sem kapcsoltam be, csak éjszaka ment, amikorra be van programozva.

     

    Timi nem állt át az órával... most ugye 19:42 lenne elvileg... hát ilyenkor szoktam lefektetni. Ma 3/4 8-kor kelt, óraállítás előtt pedig 3/4 7-kor szokott! Délelőtt 9-től szokott aludni fél11-11-ig, ma meg 10-től aludt délig. A délután nagyjából stimmelt, 4-től aludt majdnem 6-ig... most meg nem lehet lelőni! Ott viháncolnak Levivel a sötét szobában

    Nekem meg megjött és nem mehetek zuhanyozni, mert akkor tuti bejön Levi beszélgetni.... no comment.

     

    Evis, tényleg csak akkor, ha hozzádvágják, de apjuk (aki egyébként skorpió) már azon is kiakadt, hogy mennyiért bótolunk! Szóval attól többet nem tudok a dologra szánni, mint amit írtam.

    Levi pedig nem addig lesz ebéd után hazahozva, amíg itthon vagyok, mert gondolj bele, jövő márciusban 2 gyereket kell egyszerre szoktatnom majd (Timit a bölcsibe + egyből ottalvós is lesz, Levit meg ottalvósnak az oviba!) . Szeptembertől, amikortól középsős lesz, már ott alszik majd!

     

    Mum, múltkor nem raktál fel képet a konyhádról! Remélem kialszom ezt a fejfájást, mert holnap ósanba megyünk nagybevásárolni! 

    előzmény:
    Evis (199)
    2008-03-31  20:06
  24. 2008. március 31. 20:46203.
    még egy az utazó babáról
    előzmény:
    borcsa1975 (202)
    2008-03-31  20:43
  25. 2008. március 31. 20:43202.
    képek:
    előzmény:
    borcsa1975 (201)
    2008-03-31  20:40

Címlap

top