Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bizalom

borzaskacs
Létrehozva: 2008. Április 30. 13:55

Sziasztok!

Szeretnék tanácsokat és tapasztalatokat meghallgatni /olvasni/ Tőletek.

Hogyan lehet leküzdeni a féltékenységet és a bizalmatlanságot?

Állandóan arra gondolok, hogy férjem állandó levelezésben van egy nálam régebb óta ismert volt barátnőjével. Ha rá kérdezek: a válasz az, hogy bízzak benne. Egyik nap éjjel felébredtem és nem volt mellettem, keresni kezdtem a lakásban, de nem volt. Mikor hazajött és megkérdeztem hol volt, nem titkolva megmondta, hogy csak átvitt egy filmet a tőlünk 2 utcányira lakó volt barátnőnek.

Azóta állandóan ez jár a fejemben. Hogy lehet ezt kitörölni az agyból, hogy ne legyek ilyen bizalmatlan. Ha történt valami, megalázottnak érzem magam, ha nem akkor meg alaptalan a féltékenységem.

Hogyan lehet ilyenkor józanul, okosan cselekedni?

Ha tudtok segíteni, köszönöm, mert tök tanácstalan vagyok. 

  1. 2009. február 20. 15:10154.

    Szia !!

     

    Szerintem a bizalmatlanságod és féltékenységed nem alaptalan. Azt egy nő megérzi , ha nem öszinték hozzá. Hasonló az én helyzetem is. Sokat féltékenykedem és bizalmatlan vagyok, a párom meg váltig állítja, hogy csak engem szeret és soha nem csalt meg. Kizárt dolognak tartom, hogy nem volt még más nővel. Aranyér műtétem volt fél évig ülni alig tudtam, nemhogy szexelni. Tuti hogy akkor megcsalt és azóta is csal, mert ÉRZEM !! És ő csak tagad és tagad. 

    4 jósnőből 3 azt állította, hogy megcsal. És az a legnagyobb probléma, hogy mióta ezt mondták undorodom a szextől, ( nem kívánom )pedig tudom hogy így még inkább máshoz fog menni.

    Ez egy mókuskerék és szerintem előbb utóbb szétválnak útjaink, pedig  már gyermekünk is van. 

    Pedig ha bevallaná, amilyen hülye vagyok megbocsátanék. De ha én fogom kideríteni és tényleg igaz a megcsalás, legalább nyugodtan fogok én is más pasival szexelni, úgy hogy nem lesz lelkiismeretfurdalásom. ( Én lehet, hogy a hülyék közé tartozom de még soha nem csaltam meg !).

    Egyszer mondtam neki, hogy ha megtudnám , hogy megcsal biztos én is megtenném. Azt kérdezte: az miért lenne jó nekem? Válasz: mert nem köpném szembe magam ha belenéznék a tükörbe! 

    Nem hiszem, hogy azt a filmet a férjednek pont éjjel kellett átvinnie. HÜLYÉNEK NÉZNEK BENNÜNKET !! ez az igazság.

     

    szia

    előzmény:
    borzaskacs (1)
    2008-04-30  13:55
  2. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. február 14. 20:29153.
    előzmény:
    borzaskacs (1)
    2008-04-30  13:55
  3. 2008. május 1. 10:12152.
    Valahool mindenki "birtokolni" akar. Ez szerintem normális dolog. Akkor válik betegesség, amikor az ember érzi, hogy a másik nem akarja neki átadni valamiért. valamiért amit nem mondd el. És akkor nem érti, és annál jobban akarja, és persze annál kevésbé sikerül neki.
    előzmény:
    borzaskacs (1)
    2008-04-30  13:55

Címlap

top