Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2019. augusztus 16. 07:27133350.

    Segítek... Szigorúan elkülönítve láttunk csak népes utcát és a díszes társaságot, utóbbit mindig csak közeliben háttérben házak alsó részével -- pl. felfedezni véltem a Budaörsi úti ír pub bejáratát. Az utolsó jelenetnél még azt hittem, Miklóst 20 évi kemény munkája jutalmául valóban elvitték egy közeli tengerpartra, de az a pad és szűkebb környéke megint igen magyaroschra sikeredett... Mások sokkal hitelesebben összefésülik a kamuhelyszíneket ----- szerintem.


     

    előzmény:
    vorii (133348)
    2019-08-15  22:34
  2. 2019. augusztus 15. 22:40133349.

    Ja... Hát folytatni is akartam! 


    A misztikumot nem bírják kihagyni. Miklós majd meglátja, hogy "jól döntött", hogy nem akarja a műtétet, mert a korsóban ott lesz az ő vészes vége... 

  3. 2019. augusztus 15. 22:34133348.

    Nem tudom eldönteni, hogy ennyi pénze van a BK forgatócsoportnak, vagy ilyen jó a vágó? A skót dolgok eléggé a helyükön voltak. 

  4. 2019. augusztus 15. 22:12133347.

    Te kis kerítőnő

    előzmény:
    BiriBiri (133346)
    2019-08-15  17:27
  5. 2019. augusztus 15. 17:27133346.

    Ha végül is Zsoltnak sikerül jegyet venni és elmegy, Oszi egyedül marad, majd Timi felköltözik hozzá és Nóra és Levente egyedül lesznek..majd megy a mama és osztogatja az észt. Ádám lakásába meg meg mehetnek  Balázsék..itt gyakran találkozhatnak Szonja meg Balázs..tudjátok, a liftben, ott van a találka hely.

    előzmény:
    lidika49 (133344)
    2019-08-15  15:11
  6. 2019. augusztus 15. 17:20133345.

    Amikor az árához érkeztem döbbentem rá...ez nem a te jegyed...nem voltam humoromnál. ,pedig azonnal kapcsolni kellett volna. Csak az volt bennem, már megint elmegy


    Azt nem szeretném ha Gigi itthon maradna "szabad prédának". menjen csak Ádámmal és jöjjenek majd egyszer haza.

    előzmény:
    gerdamama (133343)
    2019-08-15  14:57
  7. 2019. augusztus 15. 15:11133344.

    Lehet, hogy Gigi végül marad? Olivért meg beköltöztetik Ádám lakásába, nehogy már üresen, kihasználatlanul álljon? Balázséknak is jól jönne ez a kégli, hisz kifelé áll a szekerük rúdja Gergőtől.

  8. 2019. augusztus 15. 14:57133343.

    "Amikor olvastam az első mondatodat hát azt hittem tényleg te utazol."


    Nahát, Julika! Az neked jó hír, hogy holnap utazom Kabulba, és nem veszek retúrjegyet, hogy ne vesszen kárba, ha lelőnek? Szép, mondhatom!


    Az a színtiszta igazság, hogy szokásomtól eltérően () kötekedni akartam egy kicsit, és megnéztem, van-e lehetőség arra, hogy ezek tényleg fogják magukat, és holnap elutaznak. A mi famíliánkból szinte mindig úton van valaki, és bizony elég sokat szoktunk molyolni a repülőjegyekkel. Tanácsos jó előre lefoglalni, az utolsó pillanatra vagy nincs, vagy sokkal drágább. Igaz, próbáljuk elkerülni a háborús övezeteket. Abban is biztos voltam, hogy szükség van vízumra, és azon se csodálkoznék, ha csak igen indokolt esetben adnának. Sőt, kötelező védőoltásokra is tippeltem, meglepetésemre olyan nincs. Gondolom, az afgánoknak kisebb gondjuk is nagyobb annál, mint hogy az odalátogatók egészségéért aggódjanak.
    Szóval kapásból három ok miatt is úgy gondoltam, hogy nem lehet holnap Kabulba utazni, de tévedtem. Úgy tűnik, a vízum az egyetlen akadály.

    előzmény:
    BiriBiri (133340)
    2019-08-15  10:41
  9. 2019. augusztus 15. 12:45133342.

    Juj. Na ennyire röhögtem. 

  10. 2019. augusztus 15. 12:45133341.

    Kertészéknél elromlott a zár 😀😀😀😀😀😀

    előzmény:
    gerdamama (133338)
    2019-08-15  08:19
  11. 2019. augusztus 15. 10:41133340.

    Gigi annyira "jóban" volt Nórával hogy a folyosóról rángatta be, hogy fürdőruha bemutatót tartson.  lehet hogy holnap Nóra becsöngetett volna  hogy megkérdezze végül melyik mellett maradt? És akkor szembesült azzal, már régen elrepült. Valóban az lehet, hogy elfelejtették Gigi búcsúját is beírni.


    Amikor olvastam az első mondatodat hát azt hittem tényleg te utazol


    Még mindig azon röhögök, hogy Ilona tetőtől talpig  felöltözve, sérülésnek semmi nyoma, szabadult a kórházból. Olyan kedves jelenet lehetett amikor Zsolt egy nagy csípőfogóval levágta a bilincset, mert Olivér azt mondta bilincs bolt rajta...aztán levette a hálóinget, mondjuk a kórházit könnyű, olyan elől bebújós volt, a szekrényből kivette a ruháit, melltartót, bugyit...mindent.. az ikonikus kabátba bújtatta és valahogy feltűnés és sántikálás nélkül elmentek.

    előzmény:
    gerdamama (133339)
    2019-08-15  09:34
  12. 2019. augusztus 15. 09:34133339.

    Van egy jó hírem, van holnapra jegy Kabulba. Emirates turistaosztály, dubaji átszállással. 20 óra alatt oda lehet érni. 713.000 Ft, csak odafelé. A visszautat nem jelöltem be, sokat lövöldöznek arrafelé, nehogy mán kárba vesszen az a drága retúrjegy.


    Szóval a BK-ra jellemző "hipp-hopp, elhatározom és már indulok is" tempó ezúttal kivitelezhető. Más kérdés, hogy vízum is kellene, vagyis Ferihegyről vissza kellene fordítani a párocskát - nem csak Gigit! - mert ennyi idő alatt biztos, hogy Ádámét se tudták elintézni. 
    Kíváncsi vagyok, mit találnak ki, ami miatt Ádám mehet, Gigi marad.


     

  13. 2019. augusztus 15. 08:19133338.

    Krisztián a Rózsa főnökeként nem állt a helyzet magaslatán. Zárt körű rendezvényt tartottak, Áront, aki nem volt meghívva, akkor se lett volna muszáj beengedni, ha nem csontrészeg. Ilyen állapotban meg pláne nem. Persze Krisz mostanában csak a kis privát krimijével van elfoglalva, más nem nagyon érdekli. Ott volt Zsolt is, Gizi is valamilyen "rangban van" (üzletvezető?). Nem igaz, hogy nem képesek kezelni egy ilyen helyzetet. Egyedül Gergő lépett fel határozottan, de ő is csak vendég, így a ténykedése kvázi kocsmai verekedésnek minősül. A végén Adélban az marad meg, hogy Gergő már megint nem tudta kezelni az indulatait. Főleg, ha Laci is G. ellen kampányol, és majd ezt duruzsolja a fülébe.


    Sokszor nevettünk azon, hogy bármilyen okból rendeznek összejövetelt, hivatalos rá az egész ismeretségi kör. Akkor is, ha kilóg a társaságból (Magdianyus a leánybúcsún), és akkor is, ha egyes meghívottak közismerten és látványosan utálják egymást. Most átestek a ló másik oldalára. Talán minden szereplő szabadságon van? Akkor tartsanak nyári szünetet, régen is kibírtuk.
    Kertészéknél talán elromlott a zár, és nem tudtak kijönni a lakásból, mert Bözsét másképp nem lehetett volna otthon tartani.


    Ádámék nem tartoznak a Berényiék szűkebb társaságába, de Timi és Luca Gigi cégénél dolgozik, Juli, Nóra, Attila, néha még Miklós is odajár edzeni. Nem lett volna furcsa és indokolatlan, ha részt vesznek a bulin. Mert - ha az idióta történetírók el is feledkeztek róla - a pillanatnyi terv szerint Gigi elkíséri a szerelmét Afganisztánba. Vagyis mindkettőjüktől el kellett volna köszönni. De a fk-írók még ott tartanak, hogy Solti Ádámot kiírják, és valahogy el kell búcsúztatni. Erre koncentráltak, és nem vették figyelembe (vagy észre...), hogy közben egy másik firkászbrigád úgy döntött, Gigi is megy.

    Úgy össze van csapva mostanában az egész, tényleg kritikán aluli. Nem is tudom, ki ebben a ludas. A fk-írókat szidjuk megszokásból, de talán a rendező, vagy valaki észrevehetné, hogy a történetnek se füle se farka, óriási ellentmondások és logikai bukfencek vannak benne.

  14. 2019. augusztus 15. 07:30133337.

    Most látom, hogy én nem láttam végig tegnap, bele aludtam. Most néztem meg. Gondoltam, hogy Zsolt fel fogja ajánlani a lakását de ott lakik Oszi is..hogy gondolta? És persze hogy nem fogadta el.....Ez a rész még nincs lezárva, remélem azért sikerül Ádámtól szépen elbúcsúzni. Laci nem volt egy úri ember Gizivel...és csodálkoztam, hogy csak ennyien vannak. Hol vannak a Berényiek? Vili és Bözsi? ha nem sikerül Gergőt befőzni csak Laciék maradtak volna meg Aliz? nagyon ronda jelentet volt Árán előadása...félek verekedésbe torkollik, illetve Gerő leüti...és ügy lesz belőle.

    előzmény:
    Kusza (133336)
    2019-08-14  22:36
  15. 2019. augusztus 14. 22:36133336.

    Mintha úgy hallottam volna, hogy Ádám ma elbúcsúzik a sorozatból. Ha így van, azért egy kicsit szebben is megoldhatták volna. Miért kellett behozni ide azt a sunyi kis Áront.

  16. 2019. augusztus 14. 19:10133335.

    Igazad van, ő is ezt mondja:


    Rékasi hozzátette: „mivel ez a plusz feladat, amely politikától teljesen mentes, semmilyen szinten nem ütközik a hivatásom gyakorlásával, föl sem merült bennem, hogy megszakítsam immár 20 éves kapcsolatomat a Barátok közttel.”


    Én valahogy már őt is búcsúztattam, pedig ez már a sorozat lefejezése lett volna.

    előzmény:
    BiriBiri (133333)
    2019-08-14  09:37
  17. 2019. augusztus 14. 11:32133334.

    Mi van, ha Olivért nem engedik leszerelni? Nincsen megoldva az ügy!!!

    előzmény:
    BiriBiri (133333)
    2019-08-14  09:37
  18. 2019. augusztus 14. 09:37133333.

    Jajjjj...ne...Ádám frissen, egészségesen jöjjön vissza ha lesz valami eredeti ötletük az íróknak.


    Lehet, a képviselőség miatt szüneteltetik  Zsolt  szereplését. Arról nem volt szó, hogy a kiírják, a vezérkar hozzájárult a szerepléshez. Most a kampány idején valahol távolból figyeli az eseményeket, amíg tisztára nem mossa Olivér, aztán ha megválasztják már megint lehet rossz fiú..hiszen ez csak egy mese. Tudja a többség

    előzmény:
    Liventa (133332)
    2019-08-14  07:51
  19. 2019. augusztus 14. 07:51133332.

    Persze, az eléggé köztudott előzmények után a rendőrség mindezt csak úgy távolról fogja nézni -- ne má! Jó lesz az a thaiföldi repülőjegy, ha nem előzik meg a lefogásával ----- Zsolt szavatossága lassan lejár, valahogy csak ki kell írni -----


    Szerintem is, Adél és Gergő két szép emberpéldány, de ennyi. Talán csak egy romantikusabb hajlamú nőnemű forgatókönyvíró jóvoltából vannak még egyáltalán a színen. Bár Pszichoáron még be fog kavarni.


    Gigi is be lesz fagyasztva, ha Ádámmal együtt távozna? Aztán mondjuk hadiözvegyként tér vissza egy idő után...

    előzmény:
    BiriBiri (133331)
    2019-08-13  17:05
  20. 2019. augusztus 13. 17:05133331.

    azt az unalomig viselt kabátot ott ne felejtsék...


    És akkor Zsolt megkapta az alvilágot? Megörökölte a gorillákat  is, de gondolom  nem úgy akar masírozni a Mátyás király téren, majd ők kapnak más feladatot. Mit fog csinálni a sok pénzzel amit így fog szerezni? Eddig is rossz fiú  volt , de semmi látszatja nem volt a sok pénzek, hogy érdemes ezt csinálni. Persze vigyázni kell a látszatra..most majd tejben vajban fürödhet a kis keresztlány és Luca is addig jár erre az egyetemre míg akar.


    Gergő és Adél. El sem tudom képzelni mitől lesz érdekes ez a páros. Nagyon jól mutatnak együtt az biztos ....

  21. 2019. augusztus 13. 09:33133330.

    Mindig a legolcsóbb "olcsó" kis megoldások -- jó lesz az a hülye nézőnek, így is úgy is ott bambul egész este a tévé előtt.....

  22. 2019. augusztus 13. 08:55133329.

    Ami Ilona kiszabadítását illeti, nem mondhatjuk, hogy a történetírók elvesztek a részletekben.Gigi kínosan ostoba bikinibemutatója helyett megnéztem volna Zsolt akcióját. Eleve furcsállom, hogy ha végre elkapnak egy ilyen szörnyen veszélyes szupernagyit ... akarom mondani maffiafőnököt, nem állítanak a kórterem elé egy állig felfegyverzett rendőrt, hogy őrizze őnagyságát. Persze lehet, hogy az őr azóta is ott áll haptákban, miközben Zsolt hátulról, az ablakon keresztül szöktette meg a sokadik emeletről a nagyasszonyt. Elképzelem a romantikus jelenetet, ahogy Zsolt fölsántikál a létrán, karjába kapja Ilonát, még arra is van gondja, hogy azt az unalomig viselt kabátot ott ne felejtsék...
    Nem valami "nézőbarát" megoldás, hogy a legizgalmasabb részeket nem forgatják le, csak utólag elmesélik. Olcsóbb és egyszerűbb így, az biztos, de hát elvben filmet néznénk...

  23. 2019. augusztus 13. 08:16133328.

    előzmény:
    gerdamama (133324)
    2019-08-12  18:28
  24. 2019. augusztus 13. 07:00133327.

    Majd elgurultam a székemen akkorát nevettem Mária Fazekán


    Azért jól éreztem, hogy Olivér pályafutása a rendőrségen véget ér. Akkor marad a Rózsában? Akkor láthatunk tini szerelmet, tini bohóságokat..bár én az érettet jobban szeretem. Már mint a felnőtt szerelmet. Máté olyan szerelmes típus volt mindig, ez a kicsi lány még zsenge..ebből "csak" barátság lesz..majd elnézegetjük...beteszik őket a részecske gyorsítóba, szereplőt váltanak és megvan megint az ifjúság. Gigi fürdőruhás bemutatója olyan hülyeség volt..arra volt csak jó hogy lássuk, Gigi milyen csinos. Mondjuk ez a szerelés  Afganisztánban nem lenne nyerő.Kérdés, elmegy Ádámmal? Itt már sok keresni valója nincs...ha csak nem jön össze Olivérrel és akkor már meg is van a gyereke.

Címlap

top