Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2019. október 11. 09:49133726.

    Nem tudom biztosan, de az elozetes letartoztatottaknál nincsen látogatás. Miklos még nincs elitélve.

    előzmény:
    gerdamama (133718)
    2019-10-09  21:39
  2. 2019. október 10. 23:36133725.

    Megnézte magának a pasast a neten.
    (Én is olyan mindenkit lecsekkoló típus vagyok, de esküszöm, több közös tulajdonságunk nincs Alízzal!)

    előzmény:
    Kusza (133724)
    2019-10-10  22:22
  3. 2019. október 10. 22:22133724.

    Azt meg honnan tudta Aliz, hogy őt keresi éppen az a férfi, hiszen ott van a Rózsa, oda is mehetett.

    előzmény:
    gerdamama (133723)
    2019-10-10  22:09
  4. 2019. október 10. 22:09133723.

    Alíz adásról adásra jobban idegesít. Aztán a végén, ahogy felöltözött, ahogy vonaglott, tette-vette magát és ahogy beszélt! Elvben egy állásinterjú kezdetén. Úgy nézett ki, mint egy útszéli... Idáig jutottam a fogalmazásban, mikor rájöttem, az "útszéli" jelzőt mára már lefoglalta magának Vandácska, a szó szoros értelmében. Mi meg mennyit törtük a fejünket, hogy mikor és hogyan hozták össze Marcit Balázzsal. Gondolom, valahogy így. Balázzsal, vagy mással. Futás közben, egymásnak be se mutatkozva. Minek is? Fölösleges formaság.

  5. 2019. október 10. 21:43133722.

    Húúú -  Vanda nálam kiverte a biztosítékot.


    Mostanában mindenki teljesen megbuggyan? Lassan nem lesz egy normális szereplő. Már nem tudják, hova csűrjék-csavarják a történetet? Némelyik szereplő helyett már én érzem rosszul magam... 


    Ráadásul nem látom, hogy őrült sebességgel derülne ki Áron disznósága. 

  6. 2019. október 10. 18:25133721.

     Hurrá, marad az éjszakai adás....várható volt. Az a helyzet, hogy kezdem megszokni, különösen mostanság, hogy nem kell a kertben dolgozni. megnézem 5 kor, ha tudom..mert este már nem tudom. És az RTL most sem akarja hogy megnézzem. Valamiért nem fogadja el a jelszót..most volt szerelőnél a gép azóta minden más, igaz sokkal gyorsabb. Most ennek örülök. 


    Annak nem, hogy a mai rész egy agyrém volt. 


    Gizi! A hülye!!! Elkölti a pénzt azt sem tudja milyen berendezést vesz, használtan, elkölti a pénzt..persze Lacival nem egyeztet, nem hallgat Adélra sem, meg a saját buta feje után. Egyébként milyen az a kifőzde? Valami bódé? Vagy van valami épület ott? És abba éppen passzolna ezek az eszközök? Ez csak olyan költői kérdés volt.


    Vanda! Na náá, hogy természetben kéri a fizetést a szerelő és milyen jól esett Vandának..egészen kivirult. Mafla Balázs meg halálra izgulja magát..mert azért a kis székér egészen Dunabogdányig kell menni, drága benzinért. Mekkora már az a gyerek? A múltkor még abban a hordóban cipelték amiben vígan lehet etetni ...Balázs most komolyan gondolja hogy Szonjával végleg szakított és tisztes családapa lesz Vanda oldalán? Na, atól fog koldulni. 


    Aliz! Szörnyű volt..nem tudom Luca hogy tudja elviselni az anyját. lehetne annyi esze, hogy lebeszéli, de ami igaz, falakba ütközött. De még az is lehet, hogy valahogy be dumálja magát..aztán izgulhatunk, mit hogyan ront el..vagy éppen most fogják "megokosítan"? 


    Szeretném ha Vili bácsi találna valami árul jelet, a kocsiban, pl  kiesett a pasai igazolványa, Vili Balázsnak adja oda.. és Vandának ki kell magyaráznia magát..ha tudja

    előzmény:
    Miacida (133720)
    2019-10-10  14:13
  7. 2019. október 10. 14:13133720.

    Sziasztok! Ha esetleg bármelyikőtök aggódott volna... nos, nem kell!


    Annyira gáz ez az egész!

  8. 2019. október 10. 07:58133719.

    Már eleve Lucának nem kellett volna mondani de végül ö nem ezt a munkát ajánlotta csak mondta ilyen is van..a lüke meg ráharapott eröszakosan..ha olyan jňl varr ilyesmivel kellene prňbálkozi..de ez már egyszer megvolt Lucánŕl..eljárhatna kismama klubba..ha társaságra vágyik..vigye sétálni..ott találkozhat társakkal..igy csak azt látjuk a kidmama unatkozik nem élvezi igazán az anyaságot.a forgig igazán adhatnának neki hasznos tanácsot..Vanda szerintem most be fog pasizni..nem véletlenül küldték segiteni 

    előzmény:
    gerdamama (133718)
    2019-10-09  21:39
  9. 2019. október 9. 21:39133718.

    Alíz se tudja, mit akar. Azt mondja, azért akar dolgozni, mert nehezen viseli a bezártságot, hiányzik neki a felnőtt társaság. Ugyanakkor megint egy netes munkára készül pályázni. Ha megkapja, továbbra is egyedül lesz otthon. Persze sose volt esze, és már nem is fog megokosodni. Timi bolond, ha megadja neki az elérhetőséget. Persze megadja, mert különben nem lenne bonyodalom, és nem lehetnénk tanúi Alíz újabb pofára esésének.



    Ennél érdekesebb egy rövid előzetes, amit egy reklámszünetben láttam. Timi meg akarja látogatni az apját a sitten, de az anyja "nem tudja elintézni", hogy bemehessen. Nemááár! Nem tudom, az életben mik a szabályok, de a BK-ban rendszeresen röhögtünk azon, hogy az mászkál be, aki akar. Szomszéd, haver, jó barát, ellenség, volt sógornő. Nehogy már a saját gyereke látogatása ütközzön akadályba! Ráadásul Timi pár napja nagykorú, nincs szükség a mama engedélyére és ügyvédi közbenjárására.

  10. 2019. október 9. 08:02133717.

    Juli nem tudom miért van megsértodve, arra nem emlékszem, hogy mikor vitte a vállán a Kft-ét úgy tudom , jogy éppen o volt az aki át adta volna Gergonek a céget ami a Kft.végét jelentette volna ! A mostani szituáció ban a Kft. a végét járja ! (biztosítási csalás/

  11. 2019. október 8. 22:41133716.

    Hát igen, Claudia nem egy simulékony természet. És rá is tesz egy lapáttal, szereti hangsúlyozni, hogy erős és okos. Kicsit szelídebb erőszakkal többre menne, tudna úgy érvelni, úgy forgatni a szavakat, hogy a végén a beszélgetőpartner mondja ki, hogy alkalmasabb vezetőnek tartja, mint Balázst. Ahogy Miklós börtönbe vonulási ötletére is rábólintott mindenki, aki pár perccel korábban hallani sem akart róla.

    Csak azért nem tetszik nekem ez a nagy ellenállás a többiek részéről, mert állandóan a kft. érdekéről papolnak, mégsem azt nézik, hogy ki lenne hasznosabb a cég szempontjából, hanem mindenki a saját privát sérelmével van elfoglalva, a személyes ellenszenv, a régi sérelmek emlegetése többet nyom a latban. Ha viszont pénzt kell kunyerálni, nem tartja vissza őket, hogy Clau egy sárkány, és jobb távol tartani őt a cégtől.

    előzmény:
    vorii (133715)
    2019-10-08  20:20
  12. 2019. október 8. 20:20133715.

    "miért fúj mindenki Claudiára"


    Talán a módszerei és a tenyérbemászó viselkedése miatt.  


    Ettől függetlenül persze még Balázs nem lesz szimpatikusabb. 

    előzmény:
    gerdamama (133714)
    2019-10-08  18:31
  13. 2019. október 8. 18:31133714.

    Tulajdonképpen nem értem, miért fúj mindenki Claudiára. Balázst kedvelik, vagy sem, de senki sem tartja egy nagy lumennek, nem láthatják benne a vezéregyéniséget. Juli indulatait és sértettségét megértem. Valóban sokáig a vállán vitte a kft-t, mikor Miklós - már nem emlékszem, miért - le se tojta a céget. Joggal remélhette, hogy Miklós őt bízza meg a cégvezetéssel. Sokadszor is rá kellett döbbennie, hogy Miklós semmibe veszi és átnéz rajta, de emiatt nem az anyjára kellene haragudnia.

    Azt se értem, hogy Nóra miért támogatja teljes mellszélességgel Balázst. A módszerrel, ahogy kihozták a rács mögül, ő sem értett egyet, és nem gondolhatja komolyan, hogy Balázs alkalmas cégvezetőnek. Hacsak úgy nem, hogy minden ötletét tövéről hegyire testületileg megvitatják, aztán rámondják az áment, és ujjonganak, hogy milyen rátermett a gyerek.

  14. 2019. október 8. 16:46133713.

    Ha kiderül az igazság végül a lakók, barátok "csak" azt mondták, nem látták abban az időben. És ha megvan a tettes akkor ez már nem számít, miért nem látták, hol volt akkor. Az írták nem halasztják meg...mert még vissza fog jönni. És jobb lenne ha nem kísértene mint Magdi anyus mert az annyira gagyi. 


    Még számítok Zsoltra is...ő van annyira dörzsölt, hogy talán ki tudja ugratni a nyuszit a bokorból. De elköltözik a házból..akkor hogyan lesz jelen a mindennapokon? Bejáró lesz, mint nálunk a gimiben az osztály negyede, vidékről járt be..végül úgy is lehet jót tenni, gonoszkodni..mindent ami Zsolttól kitelik. 

    előzmény:
    vorii (133712)
    2019-10-08  15:05
  15. 2019. október 8. 15:05133712.

    Hm - most belegondoltam - Miklós kijön, megműtik és nem sikerül? Vagy "A műtét sikerült, de a beteg meghalt."-ot játszanak??? Még az is lehet, hogy egyik sem, mert esetleg későn kapnak észbe a börtönben és mielőtt megoperálnák, meghal? Aztán kiderül az igazság és posztumusz rehabilitálják? 


    Az jutott az eszembe, hogy akkor az sem derül ki, hogy a többiek hamisan vallottak, hiszen "nem látták" őt, ami akár igaz is lehet... Így nem lesz családi börtönbevonulás... Csak mi morgunk, hogy a BK-ban mindent meg lehet úszni.


     

    előzmény:
    BiriBiri (133707)
    2019-10-07  19:44
  16. 2019. október 8. 14:14133711.

    Lassan,de biztosan valamennyi hivatalt és szakmát lejáratnak.Nem csodálkoznék,ha a rendőrség,tűzoltóság, orvosok és a temetkezési vállalat / és a többi / is számonkérné a csoda nagy eszű forgatókönyvírókat,hogy ezt mégis hogy képzelik?Hiába egy szappanopera,de azért mégis /reményeik szerint /nagyon sok embernek adnak mintát.Miklóst meg végképp nem értem:ha nem tudta összeegyeztetni a szerepet a való életével,akkor ezt a csalást hogyan tudja?Szinte biztos voltam benne,hogy Vanda kavart most is ,de, ahogy Klaudia felbukkant,az is olyan BK-ra sikeredett.Az irodába az jár be,aki éppen arra jár,vagy bárki bemehet és böngészheti az iratokat,pont,mint a kisboltban. Ha már így belejöttem az elégedetlenkedésbe:egyáltalán nem tetszik Balázs és Zsolt mimikája. A többiek sem kapnak elismerő oklevelet,de Ők ketten :rémes! A tegnapi részben az egyetlen kedves dolog: ahogy Szonja elbúcsúzott a hajléktalan hamvaitól.

    előzmény:
    gerdamama (133708)
    2019-10-08  08:51
  17. 2019. október 8. 09:24133710.

    Van ilyen, hogy a hozzátartozók maguk intézik el a "temetést" Egy kolléganőm Szentkútra vitte az anyukája hamvait, ott titokban szétszórta és minden évben mikor a zarándoklat van elmegy "hozzá". Eredetileg hozzá távoli helyen, sírban  volt de  mielőtt meg kellett volna váltani a helyet elhozta. Azt hiszem nem egészen hivatalos úton..de elhozta. 


    Most majd a "nyomozd ki magad" következik. 

    előzmény:
    gerdamama (133708)
    2019-10-08  08:51
  18. 2019. október 8. 08:55133709.

    Balázs még pár nappal ezelött bortonben akart maradni most már az ugyvezeto kinevezésért harcol. Szerintem a tuladonosok Claudiat meg választják ugyvezetonek mivel nemtudnák vissza adni a 20 milkot. Valojában milyen tevékenységet folytat a Kft.?

  19. 2019. október 8. 08:51133708.

    Én is azt hittem, a Dunába szórják a hamvakat. Egyébként azt sem szabad bárhol, mindenféle szórás engedélyhez van kötve, szárazon és vízen egyaránt. Persze ki ellenőrzi,  séta közben, ahol épp a madár sem jár?
    A végén a BK még divatba hozza a "csináld magad" temetéseket, rövid időn belül ez már a második. A Temetkezési Vállalat tiltakozni fog. Mert le lehet járatni minden szakmát és szervezetet, ez csak egy szappanopera felkiáltással, na de üzlet az üzlet! Iszonyatosan drágák a temetések, nem csodálkoznék, ha a nézők közül néhányan úgy gondolnák, hogy ők is megoldják privátilag. A vízparton, az erdőben, a Városligetben, vagy a ház mögötti játszótéren.  Csak pár perc nyugi és egy megjegyezhető helyszín kell, esetleg egy aprócska jel, és naponta el lehet sétálni, megállni mellette... Morbid? Az, de elgondolkodtató.

    előzmény:
    BiriBiri (133707)
    2019-10-07  19:44
  20. 2019. október 7. 19:44133707.

    Azt hittemre a vízre bocsájtják a hamvakat..nem szabad csak úgy szétszňrni.Jň lenne ha hamar vissza jönne Gergö mert nem lenne jň nézni hogy Adél kijár majd a fenyöhöz..Meddig kell még várni Áron lebukŕsára? Miklňs már csak ebben hňnapban szerepel..addig ki kell derülni..mert csak kijön és azrán történik vele valami

  21. 2019. október 7. 18:58133706.

    Hűderátermett Balázska sírva keresi Nóri nénit, majd a kis feleségének, vagy kicsodájának panaszkodik, hogy elvették a játékát. Nem képes ez a kis nyálas gyerek egyedül semmire a papa segítő keze és tekintélye nélkül. Bezzeg ha nyeregben érzi magát, olyan arrogáns és nagyképű, hogy Miklóson is túltesz.
    Nem tudom, Claudia 160 milliós tőkeinjekciójával hogyan alakultak a tulajdonviszonyok. Erről akkor nem volt szó, vagy csak nem emlékszem. Biztosan voltak feltételei, ennyi pénzt még családon belül se ad az ember "csak úgy" oda. Tetszett, hogy Clau Balázs megbízásának írásos bizonyítékát kérte. Hogy a csudában nem volt erre gondja Nórának, a szuperügyvédnek?
    Nekem nagyon tetszett, ahogy Szonja az ismeretlen csövikét búcsúztatta.

    előzmény:
    BiriBiri (133705)
    2019-10-07  18:16
  22. 2019. október 7. 18:16133705.

    A mai rész szóra sem érdemes. ..nem történt semmi, csak elszórták egy gyér fenyő alá a hamvakat. Mint ha egy koreai sorozatban lettünk volna, hangosan beszéltek a halotthoz ..Adél Gergő érdemeit sorolta, a hiányáról beszélt,Szonja egyedül szeretett volna maradni..persze , ne hallja senki, hogy bocsánatot kér az elhamvasztott ismeretlentől, sajnálja, hogy senkinek sem hiányzik.. de legalább nem kell egy ismeretlen sírba a temető sarkában feküdnie. Jobb neki itt a szép parkban...Juli kiakadt  az anyján, meg Nóra is, meg Miki is. kiderült, hogy Vanda súgott a nagyinak....na, még is csak történt valami. 

  23. 2019. október 6. 20:15133704.

    Jáááj - természetesen Alizka - nagybetűvel. (Nem, mint nemecsek ernő) Bocsi 

    előzmény:
    vorii (133703)
    2019-10-06  20:07
  24. 2019. október 6. 20:07133703.

    Ha már Klaudia - azt sem szabad elfelejteni, hogy Gergő Zoltán fia - ezért Klaudiának kényes pontja lehet. Igaz, ő talán van annyira "nemes lélek" (van?) hogy felülemelkedik egy több évtizede történt "ügyön".


    Neeee - alizka megint próbálkozna? Ő, akinek a szavak egy részét meg kell magyarázni - újságírna? Na az tényleg szép lenne... 


    Visszaolvasgattam - látom egy pár dologban ti is ugyanúgy vélekedtetek, mint én. 

    előzmény:
    gerdamama (133698)
    2019-10-06  08:52
  25. 2019. október 6. 12:36133702.

    Ugye nem baj, hogy elhoztam? Végül nem lő le semmi fontos poént


     


    2019.10.07., Hétfő 17:10 és 22:35 - 9583-9584


    Szonja tanácstalan, hogy mit kezdjen ”Gergő” hamvaival, rémesen érzi magát, hogy folyton Adél szemébe kell hazudnia. Adél megemlíti Szonjának, hogy a nagymamáját, Máriát, nemrégen szórásos temetéssel búcsúztatták. Ez kapóra jön Szonjának, akinek esze ágában sincs egy idegen hamvait tartani a lakásba.


    2019.10.08., Kedd 17:10 és 22:35 - 9585-9586


    Olivér izgatottan készül egy elegáns vacsorára, Gigit is megkéri, hogy egy kicsit csinosabban öltözzön. Gigi Aliztól kér tanácsot, aki azon viccelődik, hogy Gigi valójában Olivérnek akar tetszeni. A lányok váratlanul meglátják, hogy Ádám képei felkerültek egy hírportálra, és Gigi azon kezd morfondírozni, illik-e gratulálnia Ádámnak. Végül üzen a srácnak…


    2019.10.09., Szerda 17:10 és 22:35 - 9587-9588


    Gigi bevallja Olivérnek, nem érti Ádám furcsa üzenetét, később pedig ráébred, hogy Zsolt mozgathatta a szálakat a háttérből. Amikor számonkéri Zsoltot, az beismeri, hogy féltékenységből ő küldött Gigi nevében szakító üzenetet Ádámnak.


    2019.10.10., Csütörtök 17:10 és 22:35 - 9589-9590


    Timi megpróbálja lebeszélni Alizt arról, hogy állást vállaljon egy online magazinnál, ami szerinte semmilyen szempontból nem az ő világa. Aliz nem hagyja magát, és továbbra is meg van győződve arról, hogy ezt a munkát neki találták ki. Timi megkéri Lucát, hogy beszéljen az anyukájával, és ne hagyja, hogy bolondot csináljon magából.


    2019.10.11., Péntek 17:10 és 22:35 - 9591-9592


    Nóra örül Levente ötletének, hogy szomorkodás helyett csináljanak családi programot, és megbeszélik, hogy Timivel hármasban elmennek a vadasparkba. Nóra azonban kap egy váratlan telefonhívást Miklóstól…

    előzmény:
    BiriBiri (133701)
    2019-10-06  12:33

Címlap

top