Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyi együtt?

baklava2
Létrehozva: 2008. június 20. 09:09

Sziasztok!

A cím azt hiszem mindent elárul a topicról: szeretnék egy új csapatot, hogy megosszuk egymással fogyókúrás céljainkat, módszereinket, segítsük, erősítsük egymást, ha kell. Várom azokat is, akik csak 5-6 kilótól szeretnének megszabadulni, és azokat is, akik 30 vagy 40 kilótól. Korábban már tagja voltam egy ilyen csapatnak és mindannyian szép eredményeket értünk el.

Ki csatlakozik?

  1. 2009. augusztus 25. 06:199326.

    A másik kajája mindkettőnek érdekesebb, így a macsek a garázsban eszik újabban, mert ő a lassúbb és drága kutyi meg lazán odébblöki. Gondolja besegít neki, hogy gyorsabban elfogyjon.

    Nem lány a macsek, fiú - vagyis csak volt fiú.

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9324)
    2009-08-25  06:16
  2. 2009. augusztus 25. 06:179325.

    Csak 1-jétől lesz suli, de az már kedd. Úgyhogy pont 1 hét múlva már kezdenek!

    Holnapután jönnek a tanító nénik látogatóba, neki kéne fogni takarítani meg elpakolni, bár most annyira nincs hadiállapot itthon.

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9322)
    2009-08-25  06:11
  3. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 25. 06:169324.

    Látom bepróbálkozott a kutya tányérjával, eddig minden az övé volt, hát csak megkóstolja milyen falatok vannak abban, nem?

     

    Összeszoknak előbb-utóbb, nagyon édik!

    A cica legalább leányzó?

    Úgy könnyebb a barátkozás, mert nincs rivalizálás a területen, itt az állandó jelölgetésekre gondolok...

    előzmény:
    *Tündii (9321)
    2009-08-25  06:07
  4. 2009. augusztus 25. 06:149323.

    Navégre sikerült!

    Első nap még nagyon tartott tőle a macsek, bezzeg arra jó volt, hogy neki is van tányérja meg kajája!

    Tegnap már egyszer magához engedte rakni, meg dorombolt neki, bújt hozzá, bár a kutyu meg épp elkapta a fülét és jól meghúzta. De igyekszünk összebarátkoztatni őket, olyan édesek együtt.

     

     

    P.Évi hidd el, hogy tényleg jobb helye van a kutyátoknak anyukádéknál a kertben.  Ha megszokta kint és élvezi is, nem szabad bezárni egy lakásba. Meg szerintem nektek is kényelmesebb így, mintha mindig láb alatt van, főleg Bianka miatt is, gondolom. Bár én alapból ellenzem a kutyák lakásban tartását, vagyis a kis szobakutyáknál még elmegy, de nekik is szükségük van szabad térre. Úgyhogy ne aggódj, jó lesz ott neki. 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 25. 06:119322.

    Ó, milyen cukorfalat!

    És ahogy látom fijúúú!

    Ott a  kis pöcörője...

     

     

    Gondolom állandóan simizve van, remélem már egy kicsit megnyugodott, az első éjszakák mindig nyűgösek, nemcsoda, hisz anyucitől elszakították!

     

    Amúgy jövő hétfőn már suli lesz a gyerekeknek, de az még aug. hónap?

     

     

    előzmény:
    *Tündii (9319)
    2009-08-25  06:01
  6. 2009. augusztus 25. 06:079321.

     Úgy látszik már csak egyesével engedi. Érdekes ez az nlc...

    Még a cicával-ismerkedőset akarnám feltenni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. augusztus 25. 06:049320.
    Juhéjjjj!!!  Bár előnézetben nem ezek voltak, de már ez is több mint a semmi. :)  Na próbálok még. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. augusztus 25. 06:019319.

    Sziasztok

     

    Már vagy 10x töltöttem fel a képeket, aztán előnézetben már nincs semmi. Most a 4-ből 2-t meghagyott, kíváncsi leszek feltölti-e. Remélem. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_376505
    Torolt_felhasznalo_376505
    2009. augusztus 25. 05:329318.

    Sziasztok lányok!

     

    Itt vagyok, meg vagyok, csak nincs türelmem ehhez a rossz Nlc-hez.

     

    Nagyon jól sikerült a hétvégénk, jó időnk is volt. Szombaton egész nap hétágra sütött a nap, éjjel 11-kor jött csak az eső. Vasárnap is hasonló idő volt, de a fürdés mégis elmaradt. Valahogy senkinek nem volt kedve, hogy otthagyja a csapatot. Majd talán jövőre fürdönk a Balatonba is.

     

     

    Évinene ezek a segélyek, támogatások nagyon ki vannak találva, hogy minél kevesebb ember kapjon belőle. Szerintem azért kér valaki segítséget, mert gondja van és nem tudja fizetni a számlákát, tehát elmaradása van. Lehet, hogy ezt csak én gondolom így?

     

    Kata nem akarok én aszisztálni semmihez. Nincs konfliktus a szülőkkel, csak apuka nincs beavatva semmibe, tehát még neki is lesz pár szava a dologhoz. Azért szeretne ideköltözni, mert feléjük nincs munkalehetőség, és azt hiszi, hogy nálunk két kézzel kapkodnak a 18 éves szakma nélküli fiatalokért.

     

    Nagyot csalódtam benne is, és az anyukájában is. Na, de majd alakul a dolog, most csend van. Fiam nem hozza szóba, én meg nem faggatom.

     

     

    P.Évi örülök, hoyg már van neted, és jól érzitek magatokat az új lakásban.

    Máris elfogalták a helyeteket? Akor anyósod nincs egyyedül, miért csinálja, csinálta  a fesztivált?

     

    Tündi, kis kutyusról majd kapunk képet? Miénket elvittük hétvégén, jól elvolt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. augusztus 24. 13:569317.

    Nem jogosult támogatásra az a személy,
    akinek a 2009. év folyamán 15.000 forintot meghaladó összegben átmeneti segélyt állapítottak meg, akinek a kérelem benyújtásakor átmeneti segély megállapítása iránti eljárás van folyamatban, aki a krízissegély iránti kérelem benyújtását megelőző 90 napon belül átmeneti segély iránti kérelmet még nem nyújtott be, kivéve, ha a helyi önkormányzat rendeletében előírt feltételek az átmeneti segélyre való jogosultságát kizárja.

    Ezért nem kaphatok a krízisből de mi csak 18ezret kaptunk a 66 mellé és most van folyamatban jah de egyedülállóként adtam be direkt szóltam most nehogy már két szülősként nézze a gyerek csak ő maga kerül havi 20rongyba csak az etetése és akkor mi ketten a fiammal és még se ruha se cipő ebben nincs benne csak hogy éljen a lányom

    Ezért hívott a nő az önkormányzatból...

     

    Nah most meghívtak nyertem valami konyhai balhét nah erre is kiváncsi vagyok csak nem megint egy begyújtót mint a múltkor

    előzmény:
    Évinene (9316)
    2009-08-24  12:28
  11. 2009. augusztus 24. 12:289316.

    Nah szóval 4napból voltunk csüt pénteken a telken, mivel szombatra rossz időt jelzett ami persze hogy jah nyugati országrészre igaz volt ugyan de Budapestre még véletlenül sem!!!!!

    Lényeg hazajöttünk péntek este aztán ki Békásra a barátaimhoz

     

    Szombat vasáérnap pihenés aztán este neki Békásnak elvileg buliztunk is volna, de a szülinapossal összeveszett a barátnője ( a teleszomszédunk lánya aki a barátom)

    Erre így minden fuccsba ment én ugyan titkosan benéztem ahol a  srác lakik de már elmentek a haverjaival bulizni

    Évikével mentem szóval így volt titkos ( addig tanakodtak hogy menjünk e be hozzájuk hogy fogtam magam és egyedül de már ez is késő volt

     

    Ma meg 4órát voltunk el az Orthopedián

    P.Évi neked írom hogy többet az Éleshez nem megyünk reggel 9től oitt dekkoltnk fél 12ig kkor elmentem aszocebédért de sorra kerültünk hozzá!!!! de Időpontot sem ad a dög szóval tudod mikor megyke hozzá Ez a msáik doki viszont szépen megnézte a lábacskáit nem 5méterről behajlítgatta szóval szép részletesen..és tényleg ott hazudgálnak hogy ad időpontot d emég sem ad én ezt nem értem amikor nektek is adott

    És akkor nap csúcspontja délelőtt, hogy felhívtak az önkormányzatból, hogy mivel ebben az évben kértem már rendkivüli gyermekvédelmit így a krízis alappból nem kérhetek d ehét pont bazzsa meg nincs pénzünk krízisben vagyok az agyam eldobom jah 18ezret kjaptam de másik akik egyszeri segélyt kér az kapjhat egyben még 100ezret is!!!! ha annyira nah..

    De én kapjam be 18ezerrel a 66ezer mellé mert lakásfenntartásira sem vagyok joguóosult mert hétralékba kerültem

    Jah és azt sem küldte még az önkormányzat áááááááá az utolsóra várok aztán majd ősszel valamikor be tudom adni addig nem

    előzmény:
    Évinene (9315)
    2009-08-24  11:49
  12. 2009. augusztus 24. 11:499315.
    Nem enged ez az átkozott írni vagyis igen de  nem küldi el hanem visszadobja hogy jeletkezzek be...... amikor rég be vagyok
    előzmény:
    Tőlem-Neked (9314)
    2009-08-24  09:13
  13. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 24. 09:139314.

    És a többiek?

     

    Szomorú...

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 24. 09:109313.

    Sziasztok lányok!

     

    P_Évi: De jó, hogy már tudtál jönni gépközelbe!

    Mégiscsak hamarabb az ígértnél!

    Egy-két képet majd várunk, hogy rendezkedtetek be, milyen a lakás hangulata stb.

    A lényeg, hogy jól érzitek magatokat, ez nagyon fontos.

    Azt már kevésbé értem, hogy párod mitől ilyen nem nyilatkozós...

    Hát nem lelkesen ténykedett?, abból sokmindent le lehet szűrni!

    Anyós meg fortyoghat!

    Szóval ennyit jelent, hogy viszonylag nyugi van körülötted és máris dobod le a zsírpárnákat! A lagzi miatt irigykedek, jó lenne már egyet mulatni, mi nagyon szeretünk táncolni, egyenlőre ez kimarad, táncikál bennem eleget TÜNDÉRBOGYÓ!

     

    Tündi: muti a kutymorgót, na! Nem sikerült feltenni a képet?

    Hát próbálkozz, jó?

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. augusztus 24. 08:569312.
    Elfelejtettem írni, hogy mielőtt elküldöd a szöveget, mindig jelöld ki, és akkor nem ér ilyen elszállás dolog. Én mindig ezt teszem amióta nekem is elszállt 1-2x.
    előzmény:
    *Tündii (9310)
    2009-08-24  05:37
  16. 2009. augusztus 24. 08:549311.

     Szia, édes lehet a kiskutyus. Én is nagyon szeretem a kutyákat, nekem 5-6 éves korom óta mindig volt kutyám, pont ezért sajnálom a miénket, hogy 8 évesen már nem tudott velünk jönni, de anyukámnál a nagy kertben jobb neki.

     Tudom, hogy ez csak ámítás, mert igazából jó neki a nagy kertben, de mi biztos nagyon hiányzunk neki, ráadásul kiszakítottuk a megszokott környezetéből és hiába szereti és ismeri anyukámat, nem olyan ott neki, mint otthon Pestlőrincen, ahol felnőtt.

     De nem baj, továbbra is mondogatom, hogy jó anyukámnál a nagy kertben neki. Hétvégén is voltunk megnézni és olyan boldogan futkosott a füvön és amikor elfáradt, olyan jólesően kiterült a füvön.  

     Itt meg egy lakásban, számára kicsi területen lenne és kikéne vinni pár óránként, az sem lenne jó neki. Igazából anyósomnál lenne neki a legjobb, mert mégiscsak mellette és ott nőtt fel, de oda költöztek a lányáék, és hoztak két nagy kutyát, azért kellett a miénket elhozni.

     

    A súlyomnak nem tett túl jót ez a lagzi, de szerencsére nem jött sok vissza, úgyhogy folytatom és hamarosan lejjebb fog menni.

     

     

    előzmény:
    *Tündii (9310)
    2009-08-24  05:37
  17. 2009. augusztus 24. 05:379310.

    Vagy megse.... jaaaaj megorult a gep vagy mi, mar ekezetet se ir......

    majd kesobb.......

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2009. augusztus 24. 05:349309.
    Itt a kis Bandita>
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. augusztus 24. 05:219308.

    Képzeljétek, szombaton kitaláltuk (nagyon ráérünk!! ) hogy mégiscsak kellene nekünk egy .  Nekiálltunk keresgetni a neten, hogy mégis milyen fajta lenne a legjobb. Én a kicsiket alapból nem szeretem, csak a nagyokat, de akkor a gyerekek megint nem tudnak vele játszani ha felnő. Úgyhogy kiegyeztünk a közép-méretű beagle-ben. Ez talán olyan gyerek-játék-méretű kutyu, és nem is túl igényes.

    Aztán jött a célirányos keresgélés, találtunk is párat a környéken, gyors telefonálások, és délután már mentünk is érte. Úgyhogy van egy kutyunk! Éééédes kis pofa!   Aztán megállapítottuk, hogy milyen őrültek vagyunk, így beleugrani valamibe! Szegénynek se helye, se semmi nem volt, a kerítést is úgy kellett felturbózni, hogy ne bújjon ki alatta. Olyan kis pici, még csak szerdán lesz 6 hetes. Szalad 10 métert és lefekszik aludni.

    Szegény nagyon sírt éjszaka, reggel meg úgy remegett, nagyon fázott, így bedugtam a macska házába, (ő úgyse hagynálja)  most ott alszik. Remélem nem fagy meg. :)

    A maccs irtó féltékeny, de azért kíváncsi is, mindig szemmel tartja, remélem összebarátkoznak.

     

    Na bocsi, a hosszú áradozást, mindjárt rakok fel pár képet.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. augusztus 24. 05:119307.

    Sziasztok!

    ÓÓÓ hogy pukkadna meg az nlc!!! Írok egy hosszú hsz-t, erre közli hogy még nem jelentkeztem be!!! és törli.

     

     

    Vicus milyen volt a tali? Időtök jó volt? Mert itt szombaton nagyon meleg volt, csak tegnapra lett hűvös, esős.

     

    Kati örülök hogy minden rendben babócával és veled is. 

     

    Évi de jó hogy jöttél és hogy szuper az új lakásban. Reméljük férjed is hamar megbarátkozik a helyzettel, csak gondolom anyós "oltja" rendesen mikor elmegy hozzá, így azért nem egyszerű. 

    Elhiszem, hogy megnyugodtál, azért mégsem olyan anyóssal mint nélküle.

    Nagyon szép lehetett az esküvő, jól kimulattátok magatokat! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. augusztus 24. 04:199306.

    Sziasztok, na megjöttem. Pár napja van már internet a lakásban, de először a párom csak a nagylányomnak állított össze gépet, na oda aztán nem tudtam leülni, mert rajta lóg állandóan, ráadásul teletölti mindenfélével, és olyan lassú mint egy csiga.

     

    Nagyon jól érezzük itt magunkat, mármint a lányom és én. Nagyon szeretünk itt lakni, a párom nem nyilatkozik. Mikor kérdeztem, hogy milyen neki itt lakni, azt mondta még nem tudom, mert még alig pár napja vagyunk itt. Na jó, ebből én mindent értettem, de sorry, ez van.

     

    Szombaton volt egy hete, hogy átjöttünk. Én nagyon felszabadult és nyugodt vagyok, nekem itt olyan, mintha idegszanatóriumbann lennék. Lement rólam 2 kiló, és nem a költözködés miatt, hiszen július elseje óta folyt a lakásfelújítás, pakolás, idegeskedés, már lefogyhattam volna akkor júliusban is. Én teljesen pszichés dolognak tulajdonítom. Itt nem vagyok úgy éhes, elvagyok kevesebb kaján is. Nem érzem azt, hogy megbolondulok az idegességtől és evéssel kéne levezetnem a feszültséget.

    Anyósom egyáltalán nem hiányzik, nincs is kedvem odamenni. Ha belegondolok, hogy oda kéne menni, összeugrik a gyomrom, ezért nem is megyek, bár időnk sincs rá. Majd a párom megy a héten, mert meg kell szütetni a szolgáltatásokat, meg átíratni anyósom nevére, nekem meg itt kell minden hivatalos dolgot elintézni. Már elkezdtem, de még sok intéznivalóm van.

     

    Szombaton voltunk unokatestvérem esküvőjén, nagyon szupi volt, gyönyörű volt a menyasszony, nagy lagzi volt, minden tökéletes volt. Érden egy Étteremben volt az esküvő, azt hiszem Festal vagy valami ilyen neve van. Nagy a kerthelyisége, van egy tó, annak a közepén van egy kis kupolás építmény, ott adták össze őket, a násznép pedig a tó körül ült asztakoknál. Volt kint is egy minibár, meg a pincérek végig egész este és éjszaka hordozták körbe a finomabbnál finomabb italokat, nem csak szeszesitalt, hanem különféle üdítőket. Voltak koktélok, azt is megkóstoltam, ittam 1 pezsgőt, azt mindenki kapott, meg ittam1 Jagert, nekem ennyi volt egész este és éjszaka az egész alkohol fogyasztásom. Finom volt a vacsora, újházi tyúkhúsleves, utána 4 személyes tálak, és süti. Éjfélkor töltöttkáposzta, és pörkölt nokedlivel.

     

    Hajnali 4-kor estünk ágyba, én 10-ig aludtam és nem voltam álmos. Ebből is látszik, hogy minden pszichés volt nálam, mert állandóan fáradt is voltam. Tegnap még pakoltam is, de sajnos most megállt a pakolás, mert kevés ide a szekrény, csináltatni kell most az ősz folyamán, mert sok dobozt nem tudunk hová tenni és nem akarok állandóan dobozok között élni. Karácsonyig szeretném megcsináltatni, hogy akkor már szép rendben legyünk.

     

    Kata, látom már a 25. héten vagy, szépen halad az idő. Örülök, hogy minden rendben van és a pici egy bokszbajnok.

     

    Valamennyire visszaolvastam, de csak beleolvasás szintjén. Látom Vicus fiadéknál most volt az 1 éves évforduló, gratulálok

     

    Virág látom megjöttetek a nyaralásból, biztos nagyon szuper volt.

     

    Georgina, kutyusod jobban van már? A mi kutyusunk anyukámhoz került ki. Nagyon sajnálom, mert nagyon hiányzik nekünk, de ott a nagy kertben jobb neki és azért látogatjuk.

     

    Teki, hú de jó nektek, hogy Egyiptomba mentek, nem semmi, majd részletes beszámolót kérünk. 

     

    Mi augusztus 20-án felmentünk a tetőre és onnan néztük a tüzijátékot, nekünk ennyi volt most a 20-adikai program.

     

     

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9305)
    2009-08-23  15:03
  22. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 23. 15:039305.

    Sziasztok!

     

    Legutóljára kedden voltam írni, de úgy veszem észre azóta sem pörög itt az élet!

     

    Virág: semmi részletezés, és illusztráció, hogy hogyan telt a tengerparti nyár? Amúgy üdv!

     

    Georgina: hú, sajnálom a kutyust, remélem mielőbb felépül!

     

    Vicus: micsoda????? a kis barátnő oda akar költözni, csak úgy?

    Fiad meg sms-ben közli a tényt? Ez több, mint kiakasztó!

    Azért ez nem ilyen egyszerű! Az is érdekelne, hogy a leányzó szüleivel van valami konfliktusa, mert hogy nálatok lakna...

    Meg a sulit is abbahagyja, és ó, dolgozni fog? Tudom, ha nem engeded, akkor meg a fiad orrol majd Rád, dehát azért van határ is, nem?

    Egyébként talán a fiadnak kellene elbeszélgetni a lánnyal, hogy helyes-e amit a csajszi tenni akar, mert mondjuk hirtelen felindulásból elege van mindenből, de el lehet cseszni az életet így is...

     

    Ehhez én nem asszisztálnék!

     

    Évinene: remélem élveztétek a pancsit a telken, még szerencsére jó idő volt, kivéve a mai napból délután 2-ig, mert nálunk borongós, csendes áztatós eső volt, de már 7 ágra süt a napocska!

     

    Tüdni: babóca mocorgós, ebéd után sikerült aludnom egy kicsit, mert az az igazság ritkán hagy!

    Éjjel is sétáltam fel-alá a házban, hogy ringassam, aztán megpróbáltam visszafeküdni, hát Neki úgy látszik ez kell!

     

    Kati 25 + 3

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_376505
    Torolt_felhasznalo_376505
    2009. augusztus 21. 11:319304.

    Szia Tündi!

     

     

    Jó fellépőket hívtak felétek. Elhiszem, hogy jól éreztétek magatokat.

     

    Nálunk szerdán a Dobrádi Ákos volt, ma meg a Tankcsapda lesz, de egyiken sem voltunk, még a tüzijátékot is az ablakból néztem.

     

    Jövő héten Kárpátia koncert lesz, arra szeretnénk eljutni, őket imádjuk. A fiaimmal, páromat nem érdekli az ilyesmi. Majd valahogy megoldom.

     

    Közgazdaságiba járt a kislány. Most nem tudom, hogy hogyan állunk, mert elment az apukájával olaszba, most mondja meg neki, hogy abbahagyta a sulit. Nem értem az anyujákát, de hát ez van.

    Manapság már egy sima érettségivel sem lehet elhelyezkedni, nem tudom mit akar kezdeni magával.

     

    Sántit nekem az egész dolog.

    előzmény:
    *Tündii (9302)
    2009-08-21  10:43
  24. 2009. augusztus 21. 10:449303.
    Katiiiii????? Merre vagy?????? Már olyan rég jelentkeztél! Remélem minden oké.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. augusztus 21. 10:439302.

    Szia Vicus!

     

    Jó messzire udvarolnak a  fiaid! :)

    Hú, csak így bejelentik, hogy odaköltözik? Nem semmi, nem csodálom, hogy kiakadtál. Nem vagyok még benne a felnőttgyerek dolgokban, de jobb lett volna ha a fiad először veletek beszéli meg a lány nélkül. A lánytól meg jó nagy butaság otthagyni a sulit! A szülei nem ellenzik ezerrel? Engem agyon is csaptak volna. Milyen suliba jár?

     

    NAgyon édi a kisunokád, épp láttam az új képeket. NAgyon kis vidám babuci! 

     Jó időt Nektek holnapra, remélem minden jól sikerül!

     

    Mi 20-ára nem is terveztünk semmi programot, erre tök jól összejött minden. Délután bementünk a fiúkkal a városba, volt Demjén koncert, nekem tetszett, persze a fiaim unták. Pont a sátor mellett álltunk, ahol megvendégelték, mikor lejött a színpadról a polgármester már egy pohár borral várta, gyorsan fel is hajtotta. Mikor elment, utána 3 üres borosüveget dobtak ki. Jó huzata van, az biztos.

    Aztán Demjén után volt egy bűvészsrác gyerekműsorral, ügyes volt, meg nagyon jó volt a szövege is mellé, na ez már tetszett a fiaimnak is.

    Este tűzijáték volt, oda már mint a 4-en mentünk, most először kitettek magukért, nagyon szépre sikerült, és 20 percig tartott. Aztán még elsétáltunk ismét a főtérre, Crystal koncert volt. Néztük majdnem azt is 1 órát, de már nagyon fáradtak voltak a fiúk, nyafogtak, pedig még úgy maradtunk volna. Nagyon jófej ez a Kasza Tibi, szuper műsor volt, annyira látszik rajta, hogy élvezi az egészet, fantasztikus egy hapsi! Így jó későn értünk haza, fél 12-re már ágyban is voltunk.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_376505 (9301)
    2009-08-21  06:23

Címlap

top