Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyi együtt?

baklava2
Létrehozva: 2008. június 20. 09:09

Sziasztok!

A cím azt hiszem mindent elárul a topicról: szeretnék egy új csapatot, hogy megosszuk egymással fogyókúrás céljainkat, módszereinket, segítsük, erősítsük egymást, ha kell. Várom azokat is, akik csak 5-6 kilótól szeretnének megszabadulni, és azokat is, akik 30 vagy 40 kilótól. Korábban már tagja voltam egy ilyen csapatnak és mindannyian szép eredményeket értünk el.

Ki csatlakozik?

  1. 2009. augusztus 28. 12:549351.

    hAHÓ! :)

     

    Hát, nekem valóban fogalmam sincs ilyen cukor eredményekről, oly rég volt! :)

    De biztos jó lett,különben arra emlékeznék.

    Sztem visszafogatják Veled az édes gyümölcsök eszegetését is, mert sajna abban is sok a cukor. Pluszz minden édesség, fehér tészta, fehér kenyér, fehér lisztes és fehér cukros dolog...:(

    De sztem nem lesz ezzel gond, figyelsz kicsit ezekre és minden oké lesz! :)

    Húúú

    Nagyon telik már az idő ám! :)

     

    puszi mindenkinek

     

    Ja, súlyom áll... futni tegnap s ma reggel is voltem egy jó órát. :)

    majdcsak lesz valami...:)

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9349)
    2009-08-28  11:26
  2. 2009. augusztus 28. 12:549350.

    hAHÓ! :)

     

    Hát, nekem valóban fogalmam sincs ilyen cukor eredményekről, oly rég volt! :)

    De biztos jó lett,különben arra emlékeznék.

    Sztem visszafogatják Veled az édes gyümölcsök eszegetését is, mert sajna abban is sok a cukor. Pluszz minden édesség, fehér tészta, fehér kenyér, fehér lisztes és fehér cukros dolog...:(

    De sztem nem lesz ezzel gond, figyelsz kicsit ezekre és minden oké lesz! :)

    Húúú

    Nagyon telik már az idő ám! :)

     

    puszi mindenkinek

     

    Ja, súlyom áll... futni tegnap s ma reggel is voltem egy jó órát. :)

    majdcsak lesz valami...:)

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9349)
    2009-08-28  11:26
  3. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 28. 11:269349.

    Sziasztok lányok!

     

    Utánaolvastam, hogy ez az előtej normális a 6. hónaptól.

    Hát nekem tegnap napközben a pólóm olyan lett, a múltkor felkelés után, gondolom kicsit megnyomódott a mellem, de napközben még csak tegnap volt így.

     

    Ma lett kész a terheléses cukor eredményem:

    Az éhgyomri: 4.3 ( 3.8-6.0 )

    A terheléses: 7.9 ( 3.3-6.6 )

    Szóval kicsit magasabb a maximumtól.

    Kell most nagyon aggódnom?

     

    Nekem a védőnő azt mondta, hogy ha 7.9 alatt lesz, az még elfogadható. Hát nekem pont határérték.

    Lehet, csak diétát írnak elő.

    Kevesebb kenyér, és édesség?

    De édesség alig kerül az asztalra, inkább gyümölcsöt eszek, mondjuk azt bőven.

    Brkata, ha olvasol minket, légyszi írd már meg, hogy Neked mennyi volt, mert gondolom a többiek már nem emlékeznek rá!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. augusztus 28. 07:059348.
    Na tessék, az alaprajzomat fel sem tette, megpróbálom még1x.
    előzmény:
    P_Évi (9347)
    2009-08-28  07:03
  5. 2009. augusztus 28. 07:039347.

    Sziasztok, ritkán tudok jönni, mert olyan sok dolgom van mindig. Ma is megyünk nagylánykám sulijába a tankönyvekért, jövőhéten indul suli, fejlesztés, szóval még jobban nem fogunk unatkozni.

     

    Szívesen tennék fel képeket, de a fényképező még nem került elő, fogalmam sincs hol van, pedig az unokatestvérem esküvőjére is szerettem volna elvinni. Egy alaprajzot tudok feltenni, amit Kata már többszört kért.

    Annyit írnék hozzá, hogy amit nem láttok, az a bejárat előtt egy előszobányi terület, amin egyenlőre rács van, de ajtó lesz és az lesz az előszobánk. Ami itt az előszoba, az a párom dolgozószobája lett, most is onnan írok. A képen kicsi, de egyébként nem annyira kicsi, 6-7 m2, dolgozószobának jó, főletg, hogy négyzet alakú. Mi a konyhánál kiszedtük az ajtót tokostól, ott csak egy kis boltíves megoldás van, így nincsen elszabdalva a terület.

     

    Látom többen írtátok, hogy rosszalkodott az nlc.

     

    Évi, párommal vitáztunk ezen a telefon dolgon és végül a telefon is digi lett, nem egyezett bele, hogy T-Com is legyen, azt mondta nem fizet kétfélét. A digis számot nem tudom, de nincs is telefon rátéve, mert mindenkivel tudunk már msn-en, skyp-on beszélgetni, szükség esetén mobilon.

     

    Tündi, ez a kutyus nagyon édes . Milyen típus? Mert nagyon tetszenek ezek a kutyusok, nézem itt is sétáltatnak ilyet.

    A mi kutyusunkat megviseli, hogy anyunál van, nagyon sok rosszat csinál, amit egyébként nálunk otthon nem csinált. Olyan jól nevelt volt, most meg anyunál szétszed mindent, anyunak az idegeire megy, félek, hogy megunja és akkor hová teszem? Jobban mondva, csak akkor rosszalkodik, ha anyu elmegy otthonról, meg éjszaka. Egyébként anyu mellett van mindig, meg a kertben mindenhová követi.

     

    Évi, nem tudom mi van az Élessel, nekem nem volt semmi bajom vele, de én csak 1x voltam.

     

    Vicus, azért hisztizett anyósom, mert ismeri a lányáékat, ők kicsinálják.

     A párom volt nála 2x, mert hozott még el cuccokat, meg voltak átírni a szolgáltatókat és mesélte, hogy anyósom átköltözött a mi részünkbe, az ő részébe mennének a lányáék, de úgy kezdték, hogy szétvertek mindent, mint mi, és most otthagyták az egészet, gondolom rájöttek, hogy nincs pénzük megcsináltatni. Ezek ilyen hülyék ám. Csak azt nem tudom miért nem tudták, hogy nincs pénzük, hiszen azért mennének oda lakni, mert nekik van vagy 7-8 millió adósságuk és a saját lakásukat kiadták volna azért, hogy abból fizették volna a hitelt a banknak.

     Én ahogy ismerem őket, lehet, hogy csak kamu volt, hogy odamennek és azért is vertek szét mindent, hogy anyósom nehog kitudja adni, nehogy már legyen egy kis haszna. Meg vannak élősködő rokonok és nehogy beköltöztesse őket. Olyan hülye család az, hogy én örülök, hogy ennyi év után megszabadultam onnan, csoda, hogy kibírtam meghülyülés nélkül.

     

    Kata, de örülök, hogy ilyen szépen haladtok előre. Az előtej normális, nekem igaz nem volt, de hallottam és olvastam róla.

    Igen, sajnos nekem a koraszülést a streptococcus fertőzés okozta, amit fogalmam sincs, hogy kaptam el, mert én is otthon feküdtem, nem mentem sehová, fürdéskor is csak zuhanyoztam, no szex, és mégis. Pedig nagyon-nagyon vigyáztam magamra.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9313)
    2009-08-24  09:10
  6. 2009. augusztus 27. 14:569346.

    Helló LÁnyok!

     

    TN-Kata: Te egy hős vagy komolyan! :) És olyan jól viseled!!!

    Az én lányaimnak kevéske haja volt, s sokára lettek ilyen szép hosszúhajúak! ÉN is szeretnék még göndör gyereket! Párom haja az, szóval megvan az esély..)

     

    Tündi: a kugyus nagyon édes, állítólag ez a fajta elég nehezn kezelhető és öntörvényű! :) Szóval hajrááá! :)

     

     

    Képeket hozok majd, de még nincs lementve... sorry. Nekem is fura a barnaságom, lánykorom óta nem voltam ilyen barna...:)

     

    A súlyom hol ilyen hol olyan. Szórakozik velem...kicsit zavar, de nem idegesítem magam. Futok rendesen, meg normálisan eszem... és kész... talán majd lejebb megy.

    Sztem formálódtam, izomosodtam sokat, s az is számít! Nem?

     

     

    pussz

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 26. 14:069345.

    Ez az olcsó szoc.ebéd egész évben jár?

    Ezt a Colonhidro-t már ugye nem mondod vissza?

     

     

    Tekiék meddig nyaralnak?

     

    Hannasára sem mutatott fényképeket, pedig megnézném hol voltak és milyen csokiszínű!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 26. 13:599344.

    Mivel mondtad, hogy Neked is a lepény a mellső falon volt, ezért nem kellett volna takarítani stb. De ezt az ember nem tudhatja előre...

    Velem ezt a legelején közölték, hogy a mellső fali lepény veszélyes, mert könnyen megrepedhet, leválhat a legkisebb hajlongástól, a takarítást meg bármi házimunkát meg felejtsem el!

    A pihit is emiatt mondták!

    Nyilván vannak olyan nők, akiknek még az atomcsapás sem számítana, de jobb az elővigyázatosság!

    Ezek a csípős ételek és k-betűsek is tiltottak a mai napig, de akkor még szopcsi alatt is ez lesz? Hát legyen, nem szeretném, ha miattam a babó hasfájós lenne!

     

    Igen, titkon remélem, hogy fürtöske lesz...

     

     

    előzmény:
    Évinene (9342)
    2009-08-26  13:46
  9. 2009. augusztus 26. 13:499343.

    Haj az nem számít hogy  erős göndör a hajad öröklődéskor az egyenes a domináns ezt nemrég hallottam ( akkor mesélem apum haja göndör páromé is mégis az én szálegyenes hajam örökölte mindkét gyerek pedig a páromat formázza mindkettő a hajnál ez másképpen van valamiért

    Viszont legyen úgy ha szeretnéd hogy fürtöske legyen

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9341)
    2009-08-26  12:18
  10. 2009. augusztus 26. 13:469342.

    TNKata az ilyenektől tudok kiakadni ott fújja füstöt pocakosan áááááá

    Komolyan nem vagyok egy izé de megleckéztethetné a  sors ezt a nyomi nőt.. Egyik oka lehet koraszűléseknek ha valaki dohányzik!!!( itt jön be az ami miatt 3éve a Fókusz kijött mert Évike nem azért jött hamarabb és a tévében mégis a párom rokonai ezt vékték kihallani/ jó erősen ráadásul a gyereke eleve nikotin függőként jön a világra!!!!Még szoptatás alatt is tilos a dohányzés nemhogy pocakosan :( Jah de a passzív dohányos is ugyanez ha valaki füstöl a családban és egy légtérben laknak az olyna mintha ő is rágyújtana ( nem messe hogy a füst mint a rajzfilmekben megáll előtte és elkanyarodik)

     

    Én meg nem dohányoztam soha meg mást is midnig betartottam aztán kora lett a lányom..

     

    Nálam egyszerűen elpárolgott 5nap alatt a magazat víz nagyon felül repedhetett a burok és 24.héten még volt 5nappal később semmi pajzsmirigy alulműködés de fertőzést nem találtak vagy nem vizsgáltak ki de mondjuk tologattam még kedden porszívózás címén a fotelt..

     

    Én ettem erőset mindkét picivel

    Szoptatás alatt kell majd ezeket kerülni meg a K betűseket mert hasfájást csinál a gyereknek...

     

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9341)
    2009-08-26  12:18
  11. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 26. 12:189341.

    Reggelire finom kenhető túrót ettem (összetétel: tehéntej +vajkultúra)zsömlével és kertből való színkavalkáddal.

    Tízóraira egy óriási édes őszibarackot.

    Ebéddel épp most végeztem, tejfölös csirkeapróléklevest.

    Ma nem eszek délután már dinnyét, mert a cukorterhelés miatt óvatos vagyok. Délutánra natúr joghurt meg valami sonkát gondoltam enni, na nem egyszerre.

    Reggel mértem éhgyomrit az Accu-Check-kel: 4.1 lett az eredmény.

    De napközben sem megy 5.3 , 5.8 fölé még dinnye után sem 1 órával.

    De én olyan izgulós vagyok, ha dokihoz kell menni, vagy bármi hasonló...

     

    A terhesvitamint szülés után is tervezem szedni, ajánlják!

     

    Elgondolkodtam, hogy kettőnk közül nekem erősen göndör hajam van, szerintem ilyenkor ez a dominánsabb, valószínű ezt örökli majd?

     

    Olyan kíváncsi vagyok milyen lehet babónk!

    Mert én pl.: nagy hajasbabaként születtem már majdnem fodrászhoz kellett vinni, olyan loncsos fürtjeim voltak és nem is ment el a hajam!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 26. 11:429340.

    Helló mindenkinek!

     

    Remélem helyreállt ez az nlc rendesen mostmár!

     

    Évinene: Nálad miért indult be olyan korán a szülés?

    Mert P_Évink azt mondta, neki valami fertőzés lépett fel, és attól.

     

    Ma megint szőrtelenítek, sosem lesz kész, mert roppant hosszadalmas, nem férek, nem látok a nagy pocakomtól...

     

    Holnap megyünk vérvételre, viszünk citromlevet is, azt mondta a védőnő, hogy nyugodtan, mert elég ihatatlan a lötty.

    Na majdcsak kibírom valahogy...

     

    Olyan érdekes, hogy a szintén kismama ismerősöm, aki csak 5 héttel van "lemaradva", még mindig nem észlel semmilyen kaparászást, vagy hullámzást, szóval semmit a világon 21 hetesen.

    Összefügghet, hogy ő nagy dohányos, és szegény magzat meg egész nap kábultan van a pocakjában. Utálom, ha valaki már ilyenkor bünteti a gyerekét, hogy nem érdekli a babája épsége.

    Én minden megteszek ez nálam nem is kérdés!

     

    Páromnak reggel készítettem egy 3 in 1 nescafét tejjel felöntve, de csak a kanalat mertem megnyalni, és kicsit lelkiismeretfurdalásom lett, mert nem lehet koffeint sem innom.

    Mert bevallom nem kávézunk ugyan, de vasárnaponként reggelihez anno mindig ezt ittuk melegen tejjel.

    Hiányzik néha. De türelmes vagyok, mert decemberben néha akkor ihatok már.

    Na meg a halászlé csípősen, akkor a töltött káposzta és társai amiket jelenleg tilos!

    Nem szoktam vétkezni, minden előírást szigorúan veszek.

    Ma reggel pl. a cicák játszottak és az ablakban lévő nagy virágládát huss lelökték a földre, ott van minden szanaszét, de nem veszem föl, nem emelek, nem hajlongok, nem sepregetek, madj este párom rendet rak.

    És higyjétek el, ez nem lustaság, vagy nemtörődömség, nem vállalom be, hogy emiatt bármi baj történjen velem vagy TÜNDÉRBOGYESSZEL!

     

    KATI 25 + 6

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. augusztus 26. 11:109339.

    Sziasztok mindenkinek szép napot kívánok!!

     

    TNKata biza fél idő után van akinek megjelenik az előtej, de ha nem az sem baj lényge mire megszülöd a picikédet utána napokban induljon be a tejtermelés...

     

    Hiszterikusz látom másoknak si vacakolt a nlc komolyna mondom két fórumot látogatok szívesen ezt és a babaszobát erre az is lassú teker teker de semmi el is ment  akedvem az éjjeli írásoktól.

     

    Tündi nagyon drága ez a kis kutya

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_376505 (9318)
    2009-08-25  05:32
  14. 2009. augusztus 26. 10:309338.

    Sziasztok!

     

    Lehet már ide írni? Na megpróbálom... 

     

    Vicus - a kutyunk már most virágmániás, lehet hogy ez fajtajellemző? Megy a kertben, bekap egy virágot, kicsit megrántja hogy leszakadjon, aztán kiköpi és megy a következőért. És rág mindent, már most rástartolt a papucsokra, lassan be kell szüntetni őket az ajtó előtt. Lesz itt még haddelhad úgy érzem! A macskát is állandóan szekálja, az meg ideges szegény és csóválja a farkát, ami a kutyunak ugye nagyon tetszik, kergeti és ha elkapja, jól beleharap. :)

     

    Szió Virágom!  Hú de jó lehetett nektek ott nomádkodni! Biztos a csajok is élvezték. Jól tettétek, hogy ti is kihasználtátok a nyarat, legalább így a végén belehúztatok, kell is az a kikapcsolódás, feltölt nagyon.

    A kutyus beagle, és épp ma 6 hetes. Bandita a neve és rájöttünk, hogy nagyon találó.

    A táblicsku megvan, utolsó állás szerint, akár lehet folytatni is, ha gondoljátok. 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 25. 09:389337.

    Szia !

     

    Tiszta nyaralásból áll az augusztus Nálatok, aztán jöhet megint a nagy hajtás!

     

    Olyan sokat nem írtunk, csak változtak itt a sorszámozások, ezt is észrevételeztem.

     

    Nagyon szeretnék majd szoptatni, remélem megadatik ez az élmény!

    Ó, már olyan súlyt érzek magamban, elképesztő!

    Gyönyörű, de fárasztó, szóval vannak jobb napok, vannak kevésbé jók. Ki kell sokmindent bírnunk, még a java hátra van.

    Az éjjel megint alig aludtam, teljesen be volt sózva a gyerkőc, és nyomta mindkét oldalam. Szóval séta fel-alá, ücsörgés, megint séta...

     

    Estére kicsit duzzadt a bokám, de reggelre helyreáll minden.

    Ahogy olvastam ez normális, és még nem toxémiára utaló jel, az akkor lenne, ha nagyon elefántos lennék, és nem javulna a helyzet pihi hatására sem.

     

     

     

     

    előzmény:
    hannasára (9335)
    2009-08-25  09:26
  16. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 25. 09:299336.

    Hát katasztrófa ez az nlc most, 5-ször kellett bejelentkeznem, közben is, hogy írom a hsz-t, meg ahogy látom teljesen más időpontban küldi el, meg hogy többször is, na ez már totál gáz!

    Remélem sikerül, és anyucik véleményét is várom, hogy az előző hozzászólásommal kapcsolatban, márha egyáltalán Nektek is sikerül írni!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. augusztus 25. 09:269335.

    Helló Mindenki!

     

    Újfent ittvagyok, még csokibarnábban. :)

    Négy nap nomád életet éltünk a lányokkal egy tóparton, ami szuper volt!

    Hú, meg sem próbálok visszaolvasni, reménytelen, csak amit ezen az oldalon láttam... szóval Tündi a kutyus nagyon édi!!!!!!!! MIlyen fajta? Mennyi idős? Cuki nagyon:)

    Kata, az előtej normális sztem, de ha aggaszt kérdezd meg a dokit meg a védőnőt!! Hú, olyan jó, hogy már a felén is túlvagy. Ez olyan megnyugtató. főleg mikor az ember betölti a 27. hetet, akkor már a tüdeje is jobban érett, szemecske is... Mindjárt eljön! Szuper vagy Kata, ahogy emberfeletti önuralommal csinálod ezt a nem könnyű terhességet! Szuper anyuka vagy már most! :)

     

    Többiek mizu?

    Én nem fogytam mostanság... sajna... pedig szeretnék még, s rajta vagyok

    Tündi, a táblicskuk teljesen eltűntek? :(

     

    Puszi mindenkinek

    v.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2009. augusztus 25. 06:559334.

    Igen, Máté tanítónénijei jönnek, ő most lesz elsős.

     

    Nekem nem volt ilyen előtej-akármi, bár nekem tejem sem volt. Úgyhogy szerintem normális, ne aggódj. De majd biztos jönnek a szopis anyukák és ők jobban tudják.

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9329)
    2009-08-25  06:34
  19. Torolt_felhasznalo_376505
    Torolt_felhasznalo_376505
    2009. augusztus 25. 06:549333.
    Felénk már kiment a divatból a családlátogatás, legalábbis ahova a fiaim jártak.
    előzmény:
    *Tündii (9325)
    2009-08-25  06:17
  20. Torolt_felhasznalo_376505
    Torolt_felhasznalo_376505
    2009. augusztus 25. 06:499332.

    Sziasztok!

     

     

     

    Tündi ilyen kutyája van a hugoméknak is. Van egy nagyon nagy testű is, és szerettek volna a kislánynak egy kisebbet. Most már kezd lenyugodni nekik, már elmúlt egy éves. A virágokat imádja, állandóan kiszedte őket.

     

     

    Mi kutyánk úgy elfáradt a hétvégén, hogy tegnap csak enni kelt fel. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 25. 06:459331.

    Azt hittem ez a családlátogatás csak a suli megkezdése után történik!

    Úgy látszik változnak az idők!

     

    Amúgy még nem is írtam, hogy szombaton az alvós topomon reggelre lett egy fehér flekk, ami megszáradt keményre.

    Ez valami előtejszerű valami?

    És még a mellbimbómban látszik azóta egy mercédesz autó jelére emlékeztető háromszög is.

    Talán beindult hormonok hatására, hogy hoppá felkészítsen a szoptatásra?

    Neked volt ilyen?

     

    Kati 25 + 5

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 25. 06:399330.

    Azt hittem ez a családlátogatás csak a suli megkezdése után történik...

    Változnak az idők!

     

    Más:

     

    Még nem is írtam, de szombaton reggelre az alvós topomon a bal mellbimbómnál lett egy fehér színű flekk, ami megszáradt jó keményre. És a bimbómban van azóta egy mercédesz autók jelére hasonlító háromszöges vágás, már a jobb oldalin is van, csak az halványabb.

    Lehet, hogy ez ilyen előtejszerű valami?

    Hogy a szervezetem kezdi átalakítani a mellemet a szoptatásra, szóval ilyen hormont kezd termelni?

    Neked volt ilyen?

     

     

    előzmény:
    *Tündii (9325)
    2009-08-25  06:17
  23. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 25. 06:349329.

    Nálatok szokás suli előtt látogatni?

    Azt hittem ez az elsősöknél csak az elején "divat", mármint a családlátogatás, akár az oviban is, nem előtte?

     

    Más:

     

    Még nem is írtam, de szombat reggelre az alvó topomon pont a bal mellbimbómnál egy flekk lett, ami megszáradt jó keményre, szóval ilyen fehér szerű micsoda lett, és a bimbóm, de főleg a bal mint a  mercédesz autók jele, be van kicsit repedezve.

    Talán ez ilyen előtej termelés volt?

    Hogy felkészült a szervezetem, és kezd a cickóm is átalakulni?

     

    Volt ilyen Neked?

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 25. 06:349328.

    Nálatok szokás suli előtt látogatni?

    Azt hittem ez az elsősöknél csak az elején "divat", mármint a családlátogatás, akár az oviban is, nem előtte?

     

    Más:

     

    Még nem is írtam, de szombat reggelre az alvó topomon pont a bal mellbimbómnál egy flekk lett, ami megszáradt jó keményre, szóval ilyen fehér szerű micsoda lett, és a bimbóm, de főleg a bal mint a  mercédesz autók jele, be van kicsit repedezve.

    Talán ez ilyen előtej termelés volt?

    Hogy felkészült a szervezetem, és kezd a cickóm is átalakulni?

     

    Volt ilyen Neked?

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 25. 06:319327.

    Nálatok szokás suli előtt látogatni?

    Azt hittem ez az elsősöknél csak az elején "divat", mármint a családlátogatás, akár az oviban is, nem előtte?

     

    Más:

     

    Még nem is írtam, de szombat reggelre az alvó topomon pont a bal mellbimbómnál egy flekk lett, ami megszáradt jó keményre, szóval ilyen fehér szerű micsoda lett, és a bimbóm, de főleg a bal mint a  mercédesz autók jele, be van kicsit repedezve.

    Talán ez ilyen előtej termelés volt?

    Hogy felkészült a szervezetem, és kezd a cickóm is átalakulni?

     

    Volt ilyen Neked?

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top