Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyi együtt?

baklava2
Létrehozva: 2008. június 20. 09:09

Sziasztok!

A cím azt hiszem mindent elárul a topicról: szeretnék egy új csapatot, hogy megosszuk egymással fogyókúrás céljainkat, módszereinket, segítsük, erősítsük egymást, ha kell. Várom azokat is, akik csak 5-6 kilótól szeretnének megszabadulni, és azokat is, akik 30 vagy 40 kilótól. Korábban már tagja voltam egy ilyen csapatnak és mindannyian szép eredményeket értünk el.

Ki csatlakozik?

  1. Torolt_felhasznalo_953362
    Torolt_felhasznalo_953362
    2009. szeptember 9. 09:049426.

    Jó reggelt lányok!!!

    Nem pörög a topic, úgy látom mindenki elfoglalt  Tegnap este olyan jól sikerült a tali a barátnőmmel, és képzeljétek, annyira jól néz ki, 30 kilót fogyott 10 hónap alatt. Nézegettük a 2évvel ezelőtti nyaralásos fotókat és komolyan mondom, csak ámultunk hogy mennyit változott, mintha nem is ő lenne az! Nemcsak az alakja, hanem az arca is, olyan szép lett  98 kilóról indult, és most 68, könnyebb, mint énreggel mértem magam, már megint 72,5 kg, nyaralni 69 kilóval mentem, úgyhogy nekiállok diétázni, muszáj!!!

    Szép  napot, lányok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. szeptember 8. 20:069425.

    Sziasztok mindenkinek szép estét kívánok!!

     

    Adri gratuláloka fogyéshoz és Boldog névnapot!!!

     

    TNkata áh nem lsuta csajom hanem aközponti idegrendszer elmaradása miatt nincs rágóreflexe harapása már van ez is haladás asemmihez képest.

    AZt Dévény szájkezeléssel be lehet indítani és talán jövőre tud majd darabost enni..

     

    Mindne iratom készen van de ne tudjátok meg emnnyit kellett vérni

    2,5órát ültünka z önkormányzaton de nem az én dolgaim miatt hanem kislányom és kisfiam lakcímkártyája nehézkesebben ment.

    Ugyanis nálunk külön ügyintéző kell a lakcímhez és a szuemélyihez mert aki nálunka kerben lakcímkarit kér az általkábanb ( rajtam kivül ma mindenki!! lakcímváltozást meg lakásbejelentkezést intézett!!!

    DE mindent ingyen inztéztem mert jogosult vagyok ( lehet ugyanis költségmentességet kérnia z önkormányzattól ( Pesten lehet de gondolom ez is település függő akiknek az anyagi dolguk nagyon alacsony vagy munkanélküliek vagy valami sok indok miatt lehet kérni én igazoltam mindent)

    Utána Bank és posta aztán most este megint posta mert megjött  arendkivüli gyemrvédelmi

    ez is település függő mert Letenyén az ismerősömet ugyanennyi pénnzel elutasították mert ott nincs rá keret

    Georgina hu a bankom olyan szeméát volt levont 500ft ot amikor felvettem a pénzecskét hiába vittem a rendőrségi jegyzőkönyvet hogy nem elhygtam hanem eltulajdonították még a zálogos is erre vonatkozó hivatkozáésommal megértette és tartja a fiam pspjét péntekig.

    Csak abankok a Bbankos is elmehet a fenébe azok sem értették meg hogy megloptak hogy nem én tehetek róla,

    azt hiszik hogy aki áldodzat az mind hibás ez nem így van hanem kifigyelik az emebrt pedig dugom mindenemet nem viselkedek hivalkodóan és mégis ezt történr Jobb is lesz ha már párom hazajön akkor senki fog 2méternél  kevesebbel megközelíteni

     

    Kisfiamnak továbbra sem adnak hézit a suliban ( nekik soha nem szoktak

    EZt a terhet levette rólam az élet

     

    Hannasára zárjad az ajtót hiába laktok hegyen valaki kifigyeli aztán nézheted a holmijaidat így még a biztosítás sem fizet sajnos!!!

    előzmény:
    *Tündii (9414)
    2009-09-07  20:34
  3. Torolt_felhasznalo_953362
    Torolt_felhasznalo_953362
    2009. szeptember 8. 16:359424.

    Szia Hannasára! Hú, de rég nem beszéltünk már! Mondjuk én is el-el maradoztam a fórumról. Szóval a Detralex nekem bevállt, már nem emlékszem, hogy kell szedni, de a tájékoztatón megtalálod. Vény nélkül kapható a patikákban, ha jól emlékszem /mndjuk 3 évvel ezelőtt/ olyan 2ezer HUF körül volt az ára. Visszérre, aranyérre nagyon jó. Nekem is nagyon vizesedett a lábam, estére olyan volt, mintha bebetonozták volna, de segített rajta. Egy próbát megér, pláne ha a dögös minidben is csinoskodhatsz a segítségével

    Lassan elindulok, találkozom egy kedves barátnőmmel, megiszunk egy -t, és bemutatót tartok neki az egyiptomi fotókból. Jót fog tenni a lelkemnek, annyira vágyom visszaSzép estét mindenkinek! puszi!

    előzmény:
    hannasára (9422)
    2009-09-08  13:14
  4. Torolt_felhasznalo_255323
    Torolt_felhasznalo_255323
    2009. szeptember 8. 13:539423.

    Sziasztok Lányok!

     

    Nagyon köszönöm, hogy gondoltatok rám! Nagyon Drágák vagytok!

     

    Fogyózok én is ezerrel, már 3kiló minusznál járok. Alakul a dolog.

     

    Látom Virág és Tündi is nyomjátok! Évinene tyűha te lassan már elfogysz, Kati ilyen szuper súly a terhesség alatt!!! Nagyon ügyesek vagytok!

     

    Ja és küldöm nektek a meleget!

     

    Szegény Évi, így járni, remélem sikerül minden papírdolgot elintézned!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. szeptember 8. 13:149422.

    Helló Lányok!

     

    NO, tegnap be voltam havazva, ma olvastalak benneteket.

     

    Évi: iszonyat ami Veled történt, nem térek magamhoz, hogy micsoda alakok vannak. Én szinte sose zárom az ajtót, se éjjel, se ha futni megyek, vagy sétálni, vagy rövidebb időre otthonról. Eddig még soha semmit sem vittek el... mondjuk a Suzuki a védjegyünk a ház előtt!:)

     

    TNKata: Húú, hát Te tényleg nagyon aktívkodsz. Sztem amit híztál, az pont jó! Ügyes vagy!!! NÁlunk a konyha van szétrobbantva, mondtam is a lányoknak, hogy ezen a héten pizzát vacsiznak... de lesz szép konyhám, s ez jó!!! Talán péntek délutánra...:)

     

    Tündi: sztem ne stresszeld magad a méréssel... én minden reggel mérem, de már nem keseredek el, hogy ugrál. Folyton ezt csinálja...:) Mostmár este nem mérem magam... viszont tényleg szeretnék még karácsonyig fogyni, szóval komolyra kell vennem. Nálatok a kicsi már kap komoly házikat? :O Pankámék még nem... S hogy tetszik Neki?

     

    Teki: az én lábam is sokszor vizesedik, meg viszér műtétem is volt már. A vizesedésre jó ez a gyógyszer? Hogy hat? Én úgy utálom, hogy reggel felkelek, viszonylag normális lábam van, du-esétre meg olyan ronda lesz a vizsesedéstől, hogy szoknyában nem vállalható. Ez nagyon zavar, de nincs kedvem dokihoz rohangálni. Simán bedgad estére 2-3 centit is. :(

    Pedig most vettem egy csini kötött miniruhát... s szeretném hordani is...:)

     

    NO, szép napot mindenkinek!

    puszi

    v-

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_376505
    Torolt_felhasznalo_376505
    2009. szeptember 8. 08:429421.
    Pletyi nagyon boldog névnapot kívánok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_376505
    Torolt_felhasznalo_376505
    2009. szeptember 8. 08:119420.

    Szia Kata!

     

     

    Örülök, hogy aktív a Pocaklakó. :)

    MInden elismerésem a Tiéd és párodé. Nem tudom, hogy én ezt végig tudnám e csinálni. Ha a baba érdeke kívánja akkor biztos, és ugye nálad most ez a fontos.

     

    Kislány szombaton este megérkezett. Tegnap az emeleti nagyszobát átfestették, és be is költöztek estére. Fent van egy hálószoba és egy jó nagy szoba, most ott laknak.

    Mintha kicserélték volna, annyit beszél. Mikor látogatóba volt nálunk meg sem szólalt, maximum egy igenre vagy egy nemre futotta neki.

    Tanulásról beszélgettünk vasárnap. Valami tanfolyamot emlegetett, próbálok hinni neki.

    Tegnap már valami munkahelyet is emlegettek, hát kiváncsi leszek.

     

    Próbálok pozitívan hozzáállni, remélem tudunk egymás mellett élni.

     

    Most nem sportolok, de a biciklizés, az ugrálókötelezés, a futás meg minden olyan sport megy, ami nem erőlteti a hasfalat. A gerincsérvem még nem akadályoz semmiben, vagy csak nem veszem észre? Két napja nagyon fája a derekam, fogalmam sincs, hogy mitől. Tegnap mire felporszívóztam alig bírtam kiegyenesedni.

     

    Amúgy nem nagyon foglalkozom a sérvekkel, együtt kell vele élnem ezt a sebész is megmondta. Bár, ha betartanám, amit mondanak, akkor még a főzéshes is segítség kellene, mert 2 kilónál nehezebbet nem emelhetek. Na, de ha 7 emberre főzők húslevest, már leszűrni sem tudnám, mert több,mint 2 kg.

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9418)
    2009-09-08  07:44
  8. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 8. 08:059419.

    Tündi!

     

     

    Miből gondolod, hogy a baba nem fog benézni sem a konyhaszekrénybe, sem a tűzhely mögé?

     

    Na, ha az anyja habitusát örökli, az első dolga az lesz, bízd ide!

     

    Megérkeztem, és nincs kitakarítva a szekrény és a tűzhely?

    Hát-hát, micsoda dolog ez!

     

    Minimum ilyen hangnemben fogja előadni, nem?

     

    Egy ideig még minket sem fog tisztán látni a szemével, csak közelről, de hát a koszt közelről is megszemlélheti!

    És akkor lebukunk!

     

    Na jó, lehet túlzásba estem, de mit tegyek, ha nekem fontos!

     

    Egyébként olyan erőt érzek magamban, hogy hegyeket tudnék mozgatni!

     

     

     

    előzmény:
    *Tündii (9415)
    2009-09-07  20:45
  9. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 8. 07:449418.

    Lányok!

     

    Én ezt nem értem, már azt mondhatom állandó jelleggel fel van hajnal 2 és 5 között Bogyesz!

     

    De mostanság már napközben is teljesen aktív!

     

    Rohamosan növöget a pocim, majd lesz újabb fénykép is, meglátjátok, oldalnézetből óóóóriáááásssssiiii!

     

    Na, tegnap a szilva jól meghajtott, mondjuk ettem is belőle rendesen.

     

    Georgina: holnap mész megnézni a spinning klubbot, ugye?

    Mennyi idő maradt ki edzés nélkül?

    Hajrá!

     

    Tündi: az óra biztosan jó, mennyi kalóriát égetsz, azt mutatja!

    De mi ez a nincs kedvem meg megint sokat ettem effektus?

    Irgum-burgum!

     

    Leonszió kellene egy korbáccsal úgy látom, erre apelláltok, mi?

     

    Brkatánk is régen jött, bár írtam neki e-mailt tegnap babavárás ügyben, de még nem válaszolt!

     

    Pletyink: Névnapod alkalmából találtam ezt a képet, küldöm Neked itt a fórumban! Tudom ez nem az a mondás, de hozhatnál még meleget zsákban, sutyiba!

     

    Vicus: lenyugodtak már Nálad a kedélyek?

    Dűlőre jutottatok, vagy már ott is lakik a "kislány"?

    A sérved miatt milyen sportot választhatsz?

    Nem a sakkozásra gondoltam!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 8. 07:309417.

    80 kg?????

     

    Szuper vagy!

     

    Azt hittem a pszicho nénjéhez jártatok nyáron is, vagy nem?

     

    Jaj, nem jó ez az állandó hirtelen felindulás és akkor rögtön megvan a baj.

     

    Fejlesztő foglalkozásokon kicsi lányod el szokott fáradni?

    És ez az evés dolog, hogy darabosat nem igazán eszik még mindig?

    Gondolom a fogacskái megvannak hozzá, csak a rágó reflex hiányzik? Netán lustácska? És ez a hízás dolog ilyen fontos, hogy hetente mennyit kellene híznia?

    Emiatt a spec oviba akkor fel sem veszik?

    Ó, ez nem jó!

     

     

     

     

    előzmény:
    Évinene (9413)
    2009-09-07  17:58
  11. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 8. 07:229416.

    Szia Tündi!

     

    Még meg sem dícsértem a szép függönyt, nekem nagyon tetszik.

     

    Ez most így a divatos?

     

    Lehet több Lakáskultúrát és Otthon magazint kellene lapoznom...

     

    Kissé lehet le vagyok maradva...

     

    Bejön, szó se róla!

     

     

    előzmény:
    *Tündii (9374)
    2009-08-31  10:23
  12. 2009. szeptember 7. 20:459415.

    Szia Kati!

     

    Örülök, hogy jól vagytok és hogy doki is megdicsért !

     

    Jó sokat dolgozott a párod a hétvégén. De hagyd már szegényt pihenni is egy kicsit, az a baba nem fog benézni sem a konyhaszekrénybe, sem a tűzhely mögé!!!
    Tudom, zavar ha tudod hogy piszkos, de majd meglesz az!

     

    Képzeld, barátnőm úgy ment be tavaly a kórházba szülni, hogy otthon minden rendben volt, babához előkészítve, megvéve minden. Ugye bent voltak 5 napot, közben az albérlettel valami gond volt, férj fogta magát és a nagymama régi házába átköltözött 2 kisgyerekkel, és  a harmadik cuccaival!! Képzelheted, mi várta haza a babát és anyuciját!!! Épp hogy az ágyak el voltak pakolva, többi cucc halomban, ruhákat még hetek múlva is alig találtak, közben a nagyobbnak már suli volt, apának munka.

    Na csak azt akartam ezzel kinyögni, hogy semmi gond nem volt ott sem a babával, minden sorban megoldódott, pedig még belegondolni is rossz abba a helyzetbe.   

    Úgyhogy nyugi, majd meg lesz minden, ha más nem jövőre!!

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9410)
    2009-09-07  09:03
  13. 2009. szeptember 7. 20:349414.

    Sziasztok!

     

    Évinene hogy mik történnek, szörnyű!!!! Nagy szemétség hogy így kiraboltak, így egy csomó plusz ügyintézésed lett, mikor alapból sincs kevés általában. A pénz sem kevés amit elvittek, szegénykém nagyon eleged lehet, mikor így is sokszor szűkében vagytok. Remélem gyorsan meglesznek a papírok és helyreállsz minden téren. 

    Fiad jól van már?

    Na olvasom a 80 kilót! Gratula!!!! Látod, azért minden rosszban van valami jó is.

     

    Virágom szerintem még bele kell rázódnunk újra a strapásabb hétköznapokba, aztán majd jobban bírjuk az edzést is. :)

    Tegnap én is nagyon lusta voltam, edzés is elmaradt, és  a kajám sem volt jó. Elszúrtam, hogy reggel méretkeztem, és több voltam mint előtte nap, ez elvette a  kedvem. Mostmár nem méretkezek csak hetente. 

    A futással én is úgy vagyok, hogy jobb egyedül, mivel gépen futok, akkor magamra csukom az ajtót. Így itthon vagyok, de mégsem. Nem tudnék futás közben beszélgetni valakivel, vagy akkor nem nevezném futásnak, csak lötyögésnek. :)))

    Fiaimnak is tetszett az első hét a suliban, még a házi feladatok írása okoz némi nehézséget, de ma már ez is egész jól ment. Mátéval megbeszéltük, hogy nem veszekszünk leckeírás közben, mert akkor maradnia kell a napköziben, és ma be is tartottuk, úgyhogy ez is alakul. Szegénykém olyan "kicsi" még, épp elég ráhangolódnia, hogy mostmár neki is vannak kötelességei, biztos nehéz még neki.

     

    Teki ez sem semmi ami a barátnődékkel történt!!! Én is sokszor rázárom a bejárati ajtót ha itthon vagyunk is, főleg ha fent vagyunk az emeleten, ott nem is mindig hallani ha nyílik az ajtó. Jobb vigyázni.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. szeptember 7. 17:589413.

    Azért jó volt valamire  a hirtelen sok ügyintézés

    80kg lettem 3hónapig állt a súlyom és tudtam ha suli indu se enni nincs időm sem kedvem

    előzmény:
    Évinene (9412)
    2009-09-07  17:44
  15. 2009. szeptember 7. 17:449412.

    Sziasztok

     

    Nah személyim holnapra maradt mert ezeka  dögök 13órakor nyitottak mi fél 3ra értün oda de már!!!! Nem!! volt soroszám de alig ültek ahivatalban gondolom direkt keveset adnak ki

    Komolyan 3munka napba telik mindent beszerezni

     

    Georgina megkaptam köszike de személyi hiányában nem tudom felvenni....

    előzmény:
    Évinene (9411)
    2009-09-07  12:53
  16. 2009. szeptember 7. 12:539411.

    Sziasztok mindekinek szép napot hetet!!!

     

    TNKata ez volt az utolsó 13ezrünk amíg postázza valamikor 2-3hét múlva rendkivüli gyermekvédelmit szóval ebből szerettem volna megoldani a lányom etetését.

    Jah voltam MÁKBan gyorsan készen volt az utazási igazolványom a hatósági, akkor ha már ott vagyunk OEP tt ültünk 40percet és lett ÉVikének új Közgyógyigazolványa

     

    és ezelután mentünk át Budára a Hauszman Alajos utca 1be pont ott áll meg a 47-41-18as villamosok mindegyik.

    ÁLDOZAT segítő ez Budapestena címük csak azért ha valaki ismerőseitek közül véletlenül így jérna kap ot tigazolást hogy az iratait igyenesen megcsináltathassa!!!!

    Lényeg ot  is vagy 30perc várakozás után mondom a panaszomat vagyis mi történt velem.

    Erre a nő mikor kapok újra pénzt, mondom október elejénél előbb nem de hiába futottam volna magukhoz pénteken amikor nincs ügyfélfogadás maguknál. Mondtam MÁK saz egyetlen hely ahonnan kapok pénzt

    jah meg végig kérdezte a dolgaimat vittem a sok igazolást és akkor még kérdezte hogy a lányom is ingyen eszik?

    MOndom a  nagy lótúrót ingyen hiszen mozgáskorlátozott a speciális ovi nem veszi fel és még egy ha nem eszik darabost az én költségemen kell etetni hiába kap gyeremkevédelmit,ha nem jár közösségbe akkor hiába az az óvódai iskolai étkeztetésre jár otthonit oldjam meg magam ami havi 20-30rugó!!!!! neki!!! mert megint nem hízott és drága vaj a tejszín és minden ami hízlal és neki való az sajnos kemény ezresekbe kerül. Mondtam neki akkor elveszik a lányomat mert ez a 13ezer tényleg a látszükségletünk nah erre anő hogy akkor majd 1-2 nap és döntenek mondom nekem csak aza 13zerte adják oda és kész

    Jah és 3hetente súlyellenőrzés majd még hívom a dokiját is hogy jártam ne várja hogy hízzon acsajom mert az ő kaja pénzét vette a dög.

    Jah és hívnom kell kisfiam pszichológusát is ááá

     

    Nah most megyünk is  ahivatalba onnan fiam sulijába holnap meg suli fejlesztés még egy fejleszét és utána 12re haza alszik vagy 2órát a csajom aztán vissza fél 3ra kisfiam sulijába ááááá....

     

    Végülis 2munkanapomba telt elintézni mindent!!!!!

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9410)
    2009-09-07  09:03
  17. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 7. 09:039410.

    Helló mindenkinek lányok!

     

    Évinene: hú, hogy mik történtek Veled!

     

    Ez a hátizsákból való lopás, kész agyrém!

     

    Főleg a sok irat, hogy újra csináltatni, meghát a készpénz sem utolsó mert nem 2 forintról volt szó, főleg, hogy állandó hiányban szenvedsz időnként!

     

    És hogy megint a kisfiaddal is voltak problémák?

     

    Brutál!

     

    Pont a múltkor kérdeztem rá, hogy akkor mész-e a Colonterápiára, hát megint ugrott a dolog!

     

    Remélem hízni nem híztál, már az is jó jel!

     

    Hétvégén nagytakarítás volt nálunk, pókhálózás, ablakpucolás, cserpes virágok rendbetétele, mert van egy halommal, aztán hűtő leengedés is, én csak vezényeltem, mit mivel, hogyan, meddig...

     

    A hétre még be van tervezve a gáztűzhely kihúzása, és rendbetétele belülről is, aztán a függönyleszedés-mosást is próbálom erőltetni, mert arra most nem jutott idő, pedig én egyszerre szoktam az ablakpucolással. Meg fűtési szezon előtt a konvektorok leszedése és alaposabb kiporszívózása, de sorolhatnám még a konyhaszekrényekből való kipakolást, átmosát, aztán a ruhásszekrényekből való szortírozást, fürdőszoba teljes csempemosást, konyhai csempetakarítást stb.

    Szóval babavárás előtt ezeknek mind meg kell lenni, alaposan.

     

    Szombaton éjjel végig tudtam aludni az éjszakát, aztán ma hajnal 2-től megint nem hagyott aludni pirinyóm.

     

    Nagyon izgő-mozgő, ritkán pihen.

     

    Ma vagyok 27 + 4

     

    6 kilót híztam, engem az orvos is megdícsért, hogy nagyon rendben van.

     

    Tegnap körözöttet ettem házilag összeállítva, a hagymát most kivételesen megpároltam hozzá, mert nyersen nem ehetem azt sem.

     

    Mára szilva, alma van betervezve. - gyümölcsként

     

    A lábikóm nem dagadt tegnap, biztos a járkálás miatt, meg az új kényelmes papucs.

     

    Hátha írtok, majd benézek!

     

    Kati

     

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2009. szeptember 6. 09:489409.

    Javítás Tekibaba neked akartam írni a Detralexet.

     

    Jaj ne is mond direkt nem néztem a focimeccset nah mondom döntetlen ez az IBrahimovics meg megint az utolsó utáni pillanatban lőtte a nyertes gólt hét így megint nem mehetünk a világbajnokságra

    Ugyanis így a 3.helyen állunk

    De sejtettem én amikor Bodnár elütötte azta biciklist nem akarta csapatot terhelni mégis szerintem.....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_953362 (9407)
    2009-09-05  21:55
  19. 2009. szeptember 6. 09:459408.

    Sziasztok mindenkinek szép napot kívánok!!

     

    Tekibaba

     

    Majd hétfőn lesz minden kész egyelőre MÁK az első ahol az utazásit újra megcsinálják.

    Aztán így már mindenhova magyarázkodás nélkül utazhatok megint azzal be s Hauszman Alajos utcába és onnan majd az önkormányzatba mert az csak 13órától van nyitva nálunk hétfőnként.

     

    Szegény barátnőd nah ez még amit vele műveltek szemetebb dolog Biztos hogy kifigyelték őt is.

    Jah nekem van 3kutya ha csak valaki zörög a folyósón már jeleznek páromat is meghallaják pedig ő tényleg lopakodó

    Párom is mondta minek egyhelyen tartom mert ha elől tartottam volna akkor meg ott veszik ki de azokhoz a rekeszekhez nem is nyúltak

    Nah mindegy egy szuper hétizsákkal kevesebb de majd valami fémes dolgoban fogom tartania dolgokat 

    Két gyerekem dolgait jobban sajnálom mert ÉVikém közgyógyigazolvány ais odavan de nem ám hogy majd visszakapom akikkel pénteken összefutottam és mind károsult volt azoknak még aznap megtaláltáka  dolgait de anyum mondta az enyémet szerintem megsemmisítette a dög mert beszélő papír ami BV papír és megijedhetett a börtöntől az utti

     

    Áldozat segítő meg úgy működik ha azonnali pénzbeli segélyt kér az emebr azt 3munkanapon belül teheti meg a többihez 6hónap áll rendelkezésre pl ingyen ügyvéd és  stb és a rendőrség adja a tájékoztatót és ingyenes zöld számon lehet meghallgatni a tájékoztatót.

    Szóval pénteken mindenki kézséges volt velünk mondtam is máskor annyi akadályba ütközöm de aznap bank az összes törzsvásárlói kártyás ügyintéző rögtön letiltotta a karikat így semmit nem érnek, minden értéktelenné vált az ember kezében

    Én kisfiam dolgán jobban megrendültem

    az történt hogy fiam ütögetbi kezdte cipővela gyerekeket és akkor vágták orrba áh ezek olyan pici tanárok nem merték a fiamat megfogni

    Csak nekem engedte lemosni a  vért senki másnak...

     

    Én is zérom az ajtót mert anno huszon éve nagyimhoz egy nyanya benyitott ( amúgy ezért is gombzérunk van nem kilincses kivülről

     

    Tündi én is azt szedtem 7-8éve amikor az első műtétem előtt jártunk éppen ősszel Detralex, amióta 4éve műtötték a lábam akkor már nem kellett szednem azóta sem kell szerencsére annyira jól van a lábam.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_953362 (9407)
    2009-09-05  21:55
  20. Torolt_felhasznalo_953362
    Torolt_felhasznalo_953362
    2009. szeptember 5. 21:559407.

    Jó estét lányok! Gondoltam benézek, Drágám meccset néz, engem meg nem érdekel. Olvastam a bejegyzéseiteket,

     

    ÉVINENE, hogy mik történtek Veled, szegénykém!!! Előszöris a kisfiad.. mi történt vele? Milye vérzett? A suliban történt? Ilyenkor hol a fenében vannak a tanárok????már bocsánat.... És a kirablásod.. az se semmi, elhiszem, hogy ki vagy borulva. Az áldozatsegítő hogy működik? Tudtál szerezni pénzt? És az iratok mikorra lesznek meg? A beszélő .. jaaaj.. gondolom párodnak is csalódás, várta hogy láthasson. Hihetetlenek ezek az emberek, akik nem törődve azzal, hogy az a szerencsétlen, akit kirabolnak, mennyit szenved majd utána, simán, habozás nélkül megkárosítanak bárkit! Képzeljétek, barátnőm otthon van gyesen a kislányával, és egyik nap séta után bevitte a babát aludni, e közben valaki bement a lakásba, az előszobában volt a babakocsi, benne barátnőm táskája, és kivette belőle a pénztárcáját. Szerencsére az iratait másik tárcában tartja, így azt nem lopták el. De gondoljatok bele, tuti kifigyelte a szemét hogy egyedül van a babával és hogy mikor jön haza, utána elvonul a lakás másik felébe a babuval és ő aközben szabadon garázdálkodhat. Rémisztő! Na, én ezért is zárom éjjel-nappal kulcsra a lakást ha itthon vagyok, hiába társasház, hiába van itthon mindig anyósom is alattunk. Sosem lehet tudni...

    TN KATA, jó sokat mászkáltál mostanság, és milyen jól bírodszépen cseperedik a babuci, már majdnem 1 kiló.. a kis veknia hízással ne örődj, illetve ha nem híztál sokat. Barátnőm ennyi idősen kb 4 kilót szedett fel, és jól leszúrta érte az orvos,holott szinte csak a pocakja lett nagyobb. Mondjuk unokatesóm, tudod, aki pont akkorra van kiírva a kisfiával, mint Teszóval ő sokat hízott. A nyaralás előtt meglátogattam és... hát nem akartam mondani neki, de.. mesélte hogy már szuszog, alig kap levegőt, ha cipőt vesz vagy ha lépcsőn megy fel. Szóval nála érhető hogy a doki figyelmezteti. A vizesedés kellemetlen dolog, nekem is voltak ilyen problémáim, igaz, terhesség nélkül. Nálam tizenéves korom óta a viszér okoz problémát, és mivel ülő munkát végzek, sokszor szenvedtem miatta. Volt egy időszak, amikor 3 hónapig betegállományban feküdtem otthon, mert szinte nem tudtam lábra állni, de kaptam egy Detralex nevű gyógyszert, ami szuperjó és hatott. Már nem szedem, nincsenek gondjaim sem, nem tudom mitől, hiszen a visszereim megvannak mégazt viszont észrevettem, hogy ha fogyok kicsit, akkor "könnyebbek" a lábaim. Mikor beteg voltam, a doki javasoltaa fogyást is, hogy nem terheljem annyira az ereimet. 

     

    Drágám felkiáltott, az utolsó percben lőtt gólt Svédország...2:1, pedig a magyar fiúk nagyon ügyesek voltak.

     

    Jó éjt mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. szeptember 5. 18:259406.

    Sziasztok!

     

    Évinéne szegényke, jól kifogtad. Biztos valahol ahol elővetted a tárcád kifigyelték, hogy hova teszed.

    És mi volt fiaddal?? Öszzeverekedett?

    előzmény:
    Évinene (9405)
    2009-09-05  08:49
  22. 2009. szeptember 5. 08:499405.

    Egy jó volt az egészben hogy még 2án mindent megvettem így kisfiamnaka suliba már nem kell semmi a 2ragasztón kivül lesz ideiglenes diákja is mire apja hazajön akkor megcsináltatom a keménylaposat és nem is tartjuk magunknál hanem a vitrinbe rakom és kész

    Lényeg azta pénzt legalább gyorsan elköltöttem ez amit elvittek tőlem az éppen aplusz pénzem lett volan így colonhidroterápiára nem is tudok menni lemondtam

    majd talán október elején ( ugyanis szept 10én lehet több pénz áll a házhoz talán mert akik lógnak azt mondták adnak meg több részletet is és apum hó végén adja 20ezret

    előzmény:
    *Tündii (9399)
    2009-09-03  20:49
  23. 2009. szeptember 5. 08:439404.

    Évike speciálisba fog járni de ez csak 2010ben lesz idén csak szoktatják 1évig az ovihoz heti másfél órában

    Hétfői fejlesztést lemondtam mert akkor lesz csak személyim meg utazásim és még egy Évikém közgyógy igazolványát is elvette a dög így OEp lesz még nagy móka lehet már nem is érdemes 4hónapra kérnia közgyógyót mert januáérban már az újabbra adom be a papírokat a gépben meg benne van a lányom nekik nem kell a vonalkódja akiknél kiváltom a dolgait

     

    Többi kártyámat meg ingyne utángyéártják

    A személyim is ingyne lesz mert költség mentességet kérek mint 5éve is

    Csak ugye MÁKba kell szaladjak reggel hogy csak tőlük van pénzünk.

    És a 13ezer ftom nah az hiányzik megyke áldozatsegítőbe is gyors segélyért... Mivel ebből vettem volna ennivalót és Évikém akkor éhen hal

    Az aprópénzes szütyőkémet is kivette a dög ( mobiljaimat ott hagyta ) és ugye a drága táska mert samsonite volt és így nem tudok cipekedni sok kaját sem.

    Páromat meg nem láthattam ettől nagyon kivagyok

     

    P.Évi kerestelek Mobilon!!!

    Megint bevásárlás volt pénteken a program?

     

    előzmény:
    *Tündii (9399)
    2009-09-03  20:49
  24. 2009. szeptember 5. 08:379403.

    Sziasztok!!

     

    Csa ma volt lelki erőm írni.

     

    Hannasárának írtam meg gmailre hogy pénteken reggel mi történt velem miután kisfiamat bevittema suliba.

     

    Jah Csütörtökön kezdődött délután a rettenet, ugyanis kisfiam vérben úszott, mivel kötekedett az egyik gyerek orrbavágta szóval.....

     

    "Én meg  ügyintéztem ugyanis pengével kivágták a hátizsákom oldalát és csak amiben a személyit meg pénzt tartom meg vagy 20kártyát azt vitték el a mobiljaim megvannak.,
    DE a lényeg ma ugrott a jutalombeszélő párom fewlé mert csak arcképest igazolvánnyal engednek be nah de nekem sem jogsim sem útlevelem mivel hogy nincs ezekre sem pénzem
    Költségmentességet kapok de csak ha kérewk jövigazolást a MÁKtól jah és 14ezer ft ot is elvittek ebből akartam rendezni a 3ezer zálogot ( és pont kisfiam PSP-je
    odalesz senki nem tud nekem 3ezret most kölcsön adni

    Ma reggel történt a 24es villamoson vagy hazafele jövet( leszálltam ametrónál és vettem volna kifelé az igazolást Évikéről jah mert az ingyenesésgre jogosító hatóságim is oda meg a fiam diákja is oda lett de majd berakatom neki a táskába( hagyja el ő már nem érdekel így csak azt kellett volna most pótolni vagy akkor amikor beviszem suliba fiamat és tudta aki kiemelte hol tartom melyik fakba mert csak azt vágta ki a rohadék ugyanis a mp3asaimn és amobiljaim mind megvannak csak abból lett gyanús amikor benyúltam atatyóba hogy ki volt kapcsolva mobil ( amikor hívást vártam párom barátja jött volna fel de gondolom így ő sem mert 13órakor hozom el fiamat a suliból
    Ugyanis ő is alakított vérben úszott a gyereke"

     

    3órát ültema rendőrségen

     

    Beszélőre sem tudtam menni mert arcképest igazolvány nélkül nem lehet nekem mivel nincs pénzünk eleve nincs kocsink és jogsim de útlevelem sem 5éve lejárt az utolsó mivel ha nincs minek utazzak külföldre meg az Unióba elég a személyi...

     

    Nah szóval elég fogyis napom volt enni semmit nem tudtam ezekután  

    előzmény:
    *Tündii (9399)
    2009-09-03  20:49
  25. 2009. szeptember 4. 15:509402.

    helló Lányok!

     

    Ne is mondjátok! Az eheti mozgásom csúfos... De annyira fáradt vagyok, s minden nap 9 körül értem haza, akkor még gyorsan a lányokat rendeztem, hogy egyszerűen nem maradt erőm már semmire sem. Azért tegnap voltam táncolni, s az nagyon jó volt.

    Ma éjjelre bevásárlást tervezek, holnap meg a konyhaszekrényeket kell kipakolni, kitakarítani, lefesteni a falat, mert jön köv. héten az asztalos... A ház is úgy néz ki, hogy csak na...:( Szóval ezer a dolog, de hétvégén futni szeretnék mennni, az tuti! :)

     

    Nekem nagyon bejött az erdőben futás, rossz időben is szeretném folytatni - persze extrém és szélsőséges esetkben azért nem...:) Még sosem futottam futógépen, nem tudom milyen, de sztem szeretném azt is, főleg ha otthon lenne. Nekem a futás olyan magányos dolog... egyedül jobb. A spinning az más, meg persze a tánc, stb. Oda meg jó elmenni, de valóban, ha otthon vagy, kevesebb időd megy el.Mondjuk ez inkább csak nálunk, gyerekeseknél szempont.:)

    Száz szónak is egy a vége, az a fontos, hogy mozogjunk.:)

     

    Mondjuk fáj a fejem meg a torkom egész nap, és nagyon nyomi vagyok... ilyenkor nem kéne erőltetni a mozgást. Majd meglátom mi esik jól.

     

    Uh, Tündim, átérzem a helyzeted, én is még kicsit meg vagyok zakkanva, h. kinek mit ki-kivel hogyna a suliban... de majd belejövünk! Eddig a lányok jól érzik magukat, s ez a fontos!

     

    No, írjatok jó sokat!!!

    Várom...:)

     

    puszik

    v.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top