Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Az anyós véleménye

Torolt_felhasznalo_904145
Torolt_felhasznalo_904145
Létrehozva: 2008. június 30. 18:01

Sziasztok!

 

Olvasgattam ma is és mint mindig,feltűnt,hogy mennyi menyecske nincs megelégedve a "mamával"... Ami megint csak édekes,hogy mindig a fiús mamákkal van a baj,a lányosok -két három kivételével- földreszállt angyalok.

 

Gonoszkodni akartam igazándiból,hogy azok írjanak most ide,akiknek a MENYÜKről van meg a véleménye.Persze nem azért,mert a lány így vagy úgy csinálja a tökfőzeléket,hanem tényleg vélt vagy valós sérelmekről.Mert kiváncsi vagyo,hogy egy anyós hogyan éli meg,ha utálják.Nem baj,ha hamvába hal a topik,csak gondoltam,megosztom veletek mi jutott eszembe.

  1. 2008. július 4. 16:46126.

    Na, mielőtt hánysz olvasd el még egyszer amit írtam.

     

    előzmény:
    leiw (124)
    2008-07-04  16:44
  2. 2008. július 4. 16:46125.
    Szerintem ez azért van, mert ide zömmel menyek írnak, és nem vők. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_904145 (1)
    2008-06-30  18:01
  3. 2008. július 4. 16:44124.
    Ha valaki gyogyszerfuggo es az agyon hintazik egesz nap azt nem szabad komolyan venni....mert beteg. Es a beteget gyulolni illetve nem figyelembe venni hogy azert teszi amit tesz mert beteg! Nehogy mar ilyet mondj.......na megyek mielott elhanynam magamat........
    előzmény:
    Gabri80ke (122)
    2008-07-04  16:39
  4. 2008. július 4. 16:41123.
    A ferj vagy a feleseg csaladtag lesz.....az a szamtalan no akit meg a ferfiak vegifuttatnak az eletukon......foleg ha az ember meg meg is szereti nemelyiket mint ahogy a noverem tette a fia baratnoivel aztan van harag a fiu fele hogy hat ezt is leraztad.....na mindegy, megyek a dolgomra.....csak ez a pokoli eso ne lenne mama...
    előzmény:
    Gabri80ke (121)
    2008-07-04  16:26
  5. 2008. július 4. 16:39122.

    Igen, többnyire a gond ott kezdődik mikor a fiatalokat nem hagyják úgy élni ahogy akarnak. Kikutatják a szemetest, és levágják az asztalra a vajas dobozt, hogy ebben van még, ezt miért kellett kidobni, erőn felül követelnek tőlük dolgokat, stb. Nyilván ezek a dolgok számotokra ismeretlenek, ahogy az is, amikor valakivel nem lehet dolgokat megbeszélni, mert mondjuk gyógyszerfüggő az illető. És egész nap nem csinál mást, mint az ágyon ülve hintázik.

    előzmény:
    leiw (120)
    2008-07-04  16:14
  6. 2008. július 4. 16:26121.

    Nem tudhatod, kiből lesz férj, de azt sem, hogy kiből feleség. Csak azt nem értem, hogy a kettő közt miért kell különbséget tenni?

     

    előzmény:
    leiw (120)
    2008-07-04  16:14
  7. 2008. július 4. 16:14120.
    Azert itt is van anyos boven a topikokban akik tudjak hasznalni a szamitogepet.....inkabb az hogy ok nem csinalak akkora ugyet belole mint ahogy itt lejjebb irta valaki. Az hogy melyik no marad a fia mellett az ugyis kiderul majd  elobb utobb. Gondolom anyosodat a terhesseg biztositotta hogy te leszel az, azert a gyumolcs ajandek. Igazabol mond csak meg, nincs igaza anyadnak hogy nem csinalt diszvacsorat annak a lanynak? A ferfiak ugy valtogatjak a noket szinte mint a gatyajukat vagy ha eveket huznak le mellette akkor sem biztos a dolog, ahhoz valoban hazassag meg gyerek kell hogy tenyleg elhiggyek hogy ez lesz az. En a lanyom barataihoz mindig nagyon kedves voltam mert az emberek emlekezete  eleg jo ha arra gondolnak hogy hogy viszonyult hozzam.......mar az elejen. Es nem tudhatod hogy kibol lesz ferj, speciel a lanykam elso baratjat ki nem allhattam a tudalekossagaert meg sokminden mas miatt de azt a mai napig el kell hogy ismerjem hogy nagyon szerette a lanyomat, szerintem jobban/ vagy legalabbis jobban ki tudta mutatni/ mint a mostani akibol ferj lesz pedig ez is szereti  am!  Azert azt nagyon ertekeltem benne, meg sajnaltam is az anyatlan gyerekkoraert, a mamacska lelepett meg amikor kicsi volt egy pasassal, azota se kereste a fiat, szoval annak is en lettem volna a mamaja, mint a mostaninak akinek viszont kicsi koraban meghalt. De van egy mogorva rosszindulatu aposjelolt akit az ujjam kore csavartam mar a vidamsagommal, a "megertesemmel" hogy ilyen huje, meg a biztatasommal hogy  hagyjuk csak a fiatalokat elni.......ahogy ok akarjak....de a fiataloktol nem turnek semmifele lenezest, askalodast az biztos......kikovetelnem a tiszteletet ha nem adnak az tuti....olyan gyulolkodest nem turnek amiket itt irnak le..Nagy csaladi gyulest tartanek az biztos a szereplok bevonasaval........mindig hittem es hiszek abban hogy meg lehet mindent beszelni, sokmindent elfogadni a masikban mert mi sem vagyunk szentek....De nem am!
    előzmény:
    Gabri80ke (116)
    2008-07-04  15:25
  8. 2008. július 4. 16:12119.
    Hát engem nem fogadott kedvesen, de kár erre több szót fecsérelni, hiszen szerencsére mostanra túl vagyunk a dolgon.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_904145 (117)
    2008-07-04  16:07
  9. 2008. július 4. 16:08118.

    Bocs, nem olvastam végig amit írtál. Mi az hogy az anyát leíratni a fiával? Nyilvánvaló hogy sosem fog sikerülni, velem sem lehetne soha leíratni a saját szüleimet.

    De ha már segítünk neki, valami minimális kedvességet vagy elfogadást estleg elvárhatok nem? Hiszen közös kasszán vagyunk, együtt adjuk, tök mindegy ki keres többet és kinek a szüleit kell segíteni, vagy kinek a szülei segítenek minket. Anyósomnak pl. mindig ez volt az egyik vesszőparipája. Mikor valamire nemet mondtunk, hogy most nem telik rá (pl. új sírkő az anyukájának). Hogy az én szüleim miért nem segítenek nekünk? Azért kérjek apámtól pénzt, hogy be tudjunk szállni az ő anyja sírkövébe? (Mindezt úgy hogy együtt éltünk és sem a rezsibe sem a kosztba nem adott egy forintot sem. Ja, azon is megsértődött, hogy a kutyájának ami háromszor megharapott nem voltunk hajlandóak mi megvenni a kajáját.)

    Egyébként egy normális férfi átlát a szitán, a saját anyja szemétkedéseit is jól látja, nem kell rá felhívni a figyelmét. Engem pl. a párom haverja állított le, hogy ne piszkáljam a páromat az anyja miatt, mindent megtesz amit tud.

    Több mint két éve külön élünk. Azóta normális, sőt jó a viszonyom anyósommal.

     

     

    előzmény:
    leiw (109)
    2008-07-04  12:35
  10. Torolt_felhasznalo_904145
    Torolt_felhasznalo_904145
    2008. július 4. 16:07117.

    Tényleg érdekes... Azt hiszem,az első benyomás mindkét fél részéről nagyon fontos.Emlékszem,16 éves voltam,egy éve már jártam a párommal akkor(no sex,csókok hegyivel),amikor az egyik kimenőn(koleszosok voltunk) mondta,hogy anyukája szeretne megismerni és húsvétkor várnak.Hosszas szervezés után sikerült otthonról elkéretszkednem (100 km-re laktunk egymástól egyébként) két napra.A későbbi anyósom teljesen nyílt szívvel,kedvesen fogadott,nem játszotta meg magát,nekem sem kellett magamon kívül mást adnom.Nagyon megkedveltem mindjárt elsőre,onnantól mindig vártam a ritka hétvégéket mikor náluk lehettem.Míg a férfiak kint tették a dolgukat,addig mi bent a konyhában házimunka közben szőttük közös terveinket és sokszor akkorákat nevettünk,hogy a férfiak bejöttek megnézni,min mulatunk.És így repült el felettünk 22 év,észre sem vettük,csak én,mikor egyszercsak nem volt sehol,nem hallottam okos és higgadt mondatait.Sokszor kértem tőle tanácsot hogy hogyan kezeljem a fiát.Hogy miért tőle?Hát mert ő az anyja,ő ismeri születése óta!Én csak csitrikorom óta,vagyis sokkal későbbtől...sokszor érzek késztetést még most is ,hogy kiszóljak;mama!Mondja már meg,hogy mit és hogyan...Három éve nem tehetem,elment oda,ahonnan még nem jött senki vissza és nagyon hiányzik még mindig.

     

    Talán ezért próbálok éna fiaim barátnőivel hasonló kapcsolatot kialakítani.Nekem ezen a téren ő volt az etalon.

     

    Persze tudom,hogy nem mindenkinek ilyen jó a kapcsolata a mamával,de vallom,hogy mindannyian tehetünk róla és tehetünk ellene.És azért,mert esetleg velünk a mi anyósunk nem volt kedves,azért mi még próbálhatunk a fiunk választottjának jó anyósa lenni.Vagy a lányunkénak.Nálunk pl.pont ez a helyzet,anyám ki nem állhatja a férjemet kb 15 éve küszködik ellene,semmi sikerrel és persze duzzog ezerrel,mert "nem fogadok szót" neki...

    előzmény:
    Gabri80ke (116)
    2008-07-04  15:25
  11. 2008. július 4. 15:25116.

    Érdekes amit írsz.

    Saját anyámon vettem észre, és fogalmam sincs miért van. Mikor az én párom jött először hozzánk, ott kukkolt az ablakban, kíváncsiskodott, ünnepi ebédet csinált, süteményt sütött, mert vendégünk jön.

    Mikor az öcsém hozta bemutatni a barátnőjét megkérdeztem mivel készül? Azt mondta szó szerint: "nem fogok hanyatt esni, mert egy 15 éves fruska idejön!"

    Valóban a fiús anyák úgy vannak vele, minek legyek kedves, hiszen úgyis jön-és megy mint a többi. Annak pedig, aki mégis marad ezzel komoly sebeket tud okozni. Amikor terhes lettem februárban és anyósom küldött nekem egy nagy rakás gyümölcsöt, epret, sárgadinnyét stb., először nem mertem belőle enni, azt hittem mérgezett! Nem tudtam mire vélni a hirtelen jött kedvességet. Pedig én aztán abszolút szerelemből voltam (vagyok) a fiával, mai napig sokkal jobban keresek mint ő és a családom is sokkal jobb anyagi körülmények közt él.

    Megmondom mit gondolok, azért nem láttok itt anyósokat, mert a többségüknek fogalma sincs hogyan kell használni egy fórumot! Ötven-hatvan évesek, sosem használtak számítógépet, sosem próbálták. A nyugdíjas klubban, na ott viszont ők panaszkodnak. Nagyanyám barátnőjétől sem hallok soha mást mikor átjön, csak hogy a menye mekkora szemét. A nagynénémnek sincs más témája, csak a menye és annak a családja. Ő is csak a fejőgéphez ért, a tehenek mellett nincs internet.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_158041 (108)
    2008-07-04  11:27
  12. 2008. július 4. 15:04115.
    Pontosan....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_904145 (114)
    2008-07-04  14:58
  13. Torolt_felhasznalo_904145
    Torolt_felhasznalo_904145
    2008. július 4. 14:58114.
    Egy ilyen kapcsolatban csak az képes tartósan megmaradni,aki teljesen akaratgyenge és aláveti magát a társa akaratának.Csakhogy;néha érzi,hogy ki kell törnie,titokban lázad,amolyan kisebb stikliket csinál,ami biztos,hogy pukkasztaná a "diktátort".És előbb vagy utóbb visszamenekül az anyjához,hagyva azért maga mögött egy kis hidat,amin időnként visszakacsint,mert a sex az bizony jól jön,a mamával meg nem lehet ugyebár.Nemcsak szeretetnélkülinek látja a társát szerintem,hanem végtelenül önzőnek is.Mert csak addig van békesség,amig nem tud róla,hogy mit adott a szüleinek.Akik úgy mellesleg felnevelték és útjára bocsátották a fiukat,aki ugyan nem tartozik ezért hálával,de kötelességének tekinti a szülők segítését,és számára hóttmindegy,miéret  nem telik nekik erre vagy arra...
    előzmény:
    leiw (113)
    2008-07-04  14:03
  14. 2008. július 4. 14:03113.
    De probald csak ezt megerteni egy ilyen fiatallal aki  magantulajdonnak tekinti a ferfit. Majd o megmondja hogy hogy kell elni. Na kepzeld csak el azt a ferfit aki meg a hazugsag aran is / felvett kolcson/ kifieztte a szulok tuzeloszamlajat hogy igazan a lelke melyen milyen fontosnak tartja oket es milyen erthetetlenul  szeretetnelkulinek a parjat....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_904145 (112)
    2008-07-04  13:54
  15. Torolt_felhasznalo_904145
    Torolt_felhasznalo_904145
    2008. július 4. 13:54112.

    Ehhez még annyit;az Isten irgalmazzon annak a kapcsolatnak,ahol a nő a férfi előtt szidalmazza vagy csak rossz megjegyzést tesz annak anyjára.

     

    Mondjuk azt én se nagyon értem,miért is kell bármelyiknek riválist látni a másikban.Az anya mindig anya marad,ezáltal akkor is a férfi szívében az első,ha nem állt sosem a helyzet magaslatán.A szerelem meg szerelem,és igen ingatag pilléreken áll...

     

    Még sosem hallottam olyan férfiról,aki az anyja helyett a szerelmét helyezte volna a piedesztrál tetejére....

    előzmény:
    leiw (109)
    2008-07-04  12:35
  16. Torolt_felhasznalo_904145
    Torolt_felhasznalo_904145
    2008. július 4. 13:33111.
    Azt hiszem,fején találtad a szöget!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_158041 (108)
    2008-07-04  11:27
  17. Torolt_felhasznalo_904145
    Torolt_felhasznalo_904145
    2008. július 4. 13:08110.
    Köszönöm,mindenképpen megnézem,kiváncsi vagyok rátok...
    előzmény:
    Pilizota (107)
    2008-07-04  09:10
  18. 2008. július 4. 12:35109.
    Nemcsak errol van itt szo!  Oriasi tevhit az hogy egy anyat a menye le tud iratni a fiaval.  Gondolj bele, a szuletestol fogva, annyi even at a csalad kotelekeben toltott eveket, az anyu szeretetet, vedelmet nem lehet csak ugy kitorolni egy nonek mert neki az anyos nem tetszik, illetve at akarja venni a parancsolast, a vezenyletet a ferfi feje felett. Persze, valamit tud nyujtani amit a mama nem, a szexet de azt mas, bekesebb no is tudja mert a veszekedos, marakodos legkor mar sok hazassagot robbantott szet amit a menyek ugy neveznek hogy az anyos tette tonkre, holott a legnagyobb reszt o maguk. Es az hogy majd a gyerekemet nem engedem hozzajuk, annak nem kell ilyen nagymama az meg olaj a tuzre, egy ferfit sem lehet ezzel a fenyegetessel magunkhoz kapcsolni, ha nem igy lenne akkor nem lenne annyi vasarnapi apuka, sot a verre meno gyereklathatasi, elszedesi dolgok, Pricessita csak kepzeli azt hogy a gyerek majd megold mindent, majd azzal fizet az anyosnak hogy nem engedi oda! Egy ido mulva azon veszi eszre magat hogy volt ferj, nincs ferj, kezdodnek a gyotrelmek a gyerek koruli cirkusznal, arrol nem is beszelve hogy sosem ertettem hogy miert kell a gyereknek innia a levet hogy az anyu meg a nagymama utaljak egymast. Nalunk az apam utalta az anyosat, nem is beszeltek de sosem tiltottak meg hogy a nagymamahoz elmenjunk, apa elkisert amikor kicsi voltam de csak en mentem be, hazafele megvart az utcan, ertemjott. Sosem kertek hogy utaljam a nagymamat. Amikor meg a feltestveremet latogattam/ apam elvalt volt/ akkor anyam kisert, szinten csak az ajtoig mert  nem kivant talalkozni a volt feleseggel. Meg volt oldva. De soha gyuloletet nem csopogtettek belem. Ami a szeretetet illeti, marmint letiltani, lebeszelni a ferjet  az anyjarol, mit mondjak...... Nekem volt egy noverem akivel imadtuk egymast. Mar meghalt. Elkepzeli sem tudtam volna hogy valaki kozenk all, hogy netan elmar egymastol mert nem tetszik a kepe. Soha nem hagytam volna hogy a ferjem akarcsak pofakat is vagjon miatta, nagyon nehezen alakult az elete, sot nagyon szomoru elete volt mert imadott lanya egy idoben fel nem ismert agyhartya gyulladas utan ertelmi fogyatekos lett, epilepszias, volt ott minden.....Szoval vegig segitettem, / most meg a beteg lanyat/amikor keves penzunk volt, akkor is adtam, nem  tanacsoltam volna hogy a ferjem egy mukkot is szolni merjen hogy segiteni mereszelem azt akivel egymashoz tartoztunk gyerek es felnottkorban es nemcsak arrol volt szo hogy egy tuzeloszamla. Aki nevelt serult hozzatartozot az tudja mibe kerulnek csak az orvosok......Ferjet meg talaltam volna, de ezt a testvert soha, miert kene vajon a parunkat lemondatni az anyjarol?  En sem turtem volna hogy anyammal, anyamrol ugy beszeljen a ferjem.  Megertes, tolerancia, ez kene ide de nincs. A noiessegunkkel, a fiatalsagunkkal nem lehet orokre odakotni egy ferfit.....esetleg agymosassal hogy ilyen meg olyan az anyad, vagyis  gyengejellemu ferfit szedni fel aki tojik a csaladjara amugy is, az majd tojni fog elobb utobb az uj csaladra is.  Nekem sosem volt bajom az anyosommal mert  megprobaltam  megerteni es ez bejott. Most a vej jeloltetem probalom mert a fiatalok maskeppen elnek mint mi annakidejen, szinten bejott.....Nagyon joba vagyunk. A ferjem szulinapjat unnepeljuk mama es a ket fiatal elvisz bennunket a tengerre, ott toltjuk a napot, ott unnepelunk egy etteremben, ok fizetnek mindent. Igy mondtak.......csak ideadhattak volna az ajandekot es kesz. De nem, egy jo napot akarnak meg hozzatenni nekunk......es egyutt tolteni. Szoval a megertes, beleerzes bejott...az ilyesmi mindig bejon, ez az amit egyszeruen a mai fiatalsag  keptelen felfogni.......
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_158041 (108)
    2008-07-04  11:27
  19. Torolt_felhasznalo_158041
    Torolt_felhasznalo_158041
    2008. július 4. 11:27108.

    Szia!

    Feltűnt, hogy mindig a fiús "anyósok" a rosszak? Pedig ez természetes. Fiút szűlni erősebb jellemű, um. karakteresebb nők hajlamosabbak. Természetes, hogy ha egy gyenge idegrendszerű, depresszióra hajlamos fiatal nő bekerül ilyen vagy olyan  módon a fiús családba, /akár szerelem, ami a ritkább, mert akkor nincs anyósvita, akár érdek vezérli oda/ akkor kisebbségi érzése felerősödik,  depresszióba kerül, ami esetleg már-már /lásd itt a neten/ súlyos mértékű mániába, rögeszmébe megy át. Onnan már nincs kiszállás.

    Az anyós persze, hogy nem fogja itt a menye hibáit taglalni. Az anyós már volt fiatal, de a meny még nem volt idős- Egyébként is az anyós  tisztában van vele, hogy a menyek jönnek, mennek, ő marad
    Nem az anyósokon múlik /lehet, hogy ők is hátba döfik néha, de biztos nem ok nélkül/ de nem is ő látja kárát, hanem a fia és az unokái.

    Az anyósok már edzettek, őket nem rázza meg olyan mértékben a hűtőházi légkör, mint ahogy a menyek elvárnák. Legfeljebb azt a fiát leírja az anyós aki egy kórosan agresszív nővel tud élni, és sorsára hagyja /legalábbis arra az időre amíg magától rá nem jön, hogy van más nő is a világon, akivel esetleg boldog is lehet/

    Eleinte még amikor beleolvastam a topikjukba, majdnem beleszaladtam a csapdájukba. Majdnem elhittem vagy kettőnek, hogy tényleg olyan kibírhatatlan az anyós és ők tényleg áldozatok. Valóban kibírhatatlanok, de hogy kit kellene kezeltetni, azt innen mi részinformációkból eldönteni nem igazán tudjuk, de nem is célunk és nem is feladatunk.

    Mi maradunk türelmes megértő menyek és türelmes kiváró anyósok továbbra is szeretettel

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_904145 (1)
    2008-06-30  18:01
  20. 2008. július 4. 09:10107.

    A történelmi regény, fenn van aneten  és ahogy ahaldunk, rakjuk fel a részeket a Robival. g-portal.hu/portal/raveena oldalon van, amatőr írók oldala, és az itt található művek regiszt. nélk. olvashatók vagy kritizálhatók. A mienk Szandi és Robi:Amacoru- a jaguáristen álmodik címmel fut.

    Nyomtatásba kiadva nem tudom mikor lesz, ez még külön fejtörés...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_904145 (100)
    2008-07-03  22:21
  21. Torolt_felhasznalo_743881
    Torolt_felhasznalo_743881
    2008. július 3. 23:23106.

    Én már elindultam aludni, de még utoljára frissítettem egyet, mielőtt kikapcsoltom a gépet... Hozzám nem robog esetkocsi, még mindig halál nyugodt vagyok. Viszont a topicindítóra lehet, hogy ráférne...

     

    Jó éjt, szép álmokat! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_752367 (105)
    2008-07-03  23:19
  22. Torolt_felhasznalo_752367
    Torolt_felhasznalo_752367
    2008. július 3. 23:19105.

    nŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕ, kamilla tea? ?? gyerekek ,

    a vegen az esetkocsi fog robogni hozzad , nem kardiologus konzilium...mire jo ez a frocsoges? mindkettotoknek mondom, gep kikapcs menjetek aludni  joccakat

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_743881 (103)
    2008-07-03  22:54
  23. Torolt_felhasznalo_752367
    Torolt_felhasznalo_752367
    2008. július 3. 23:11104.

    mielott elmennek aludni azett megvarom ki "rugja" be a meccset eldonto 11-est..

     

    A fele fele segitseget mar eltapsoltam, kerdezzuk meg a kozonseget ? vagy? HIVJUK FEL ANYOST???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_904145 (102)
    2008-07-03  22:48
  24. Torolt_felhasznalo_743881
    Torolt_felhasznalo_743881
    2008. július 3. 22:54103.

    Kapjál már kis butuska fejedhez!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_904145 (102)
    2008-07-03  22:48
  25. Torolt_felhasznalo_904145
    Torolt_felhasznalo_904145
    2008. július 3. 22:48102.

    UTOLJÁRA MONDOM,HOGY TAKARODJ A TOPIKOMBÓL,HÜLYE PICSA!

    Anyámat meg akkor vedd arra az undorító szádra,ha beleszart .

    Gusztustalan kis ribanc vagy.Iszákos és bipoláris pedig az,aki a világra segített jönnöd.Ettől undorítóbbat,mint te,máre  régen láttam.Hát ki szidta a te anyádat?Te kis dög,én nem tettem ilyet,sőt egy jó darabig próbáltam veled tisztességes hangnemben beszélni.Nem csodálom,hogy utál a környezeted.

    Apropó anya: azt írtad,hogy a barátod is elismeri,hogy anyád jót akart.AZ beleszólhat,anyósjelölted meg egy rohadt dög,ha ezt teszi.Gratulálok a kettős mércédhez.

    Ez vagy te:hisztizsák,kismajos,nagymajom,fő,hogy legyen aki nyalja segged.

    TAKARODJ INNEN A BÜDÖS FRANCBA,ÉS HA LEHETSÉGES,A TOVÁBBIAKBAN IS KERÜLJ EL ,AKÁRHOL IS LÁTOD A NEVEM.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_743881 (101)
    2008-07-03  22:25

Címlap

top