Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Wellness utazás belföldön

Torolt_felhasznalo_233604
Torolt_felhasznalo_233604
Létrehozva: 2008. július 18. 10:54

Sziasztok!

Ezt a topikot azért hoztam létre, hogy mik a tapasztalatok a hazai wellness hotelek terén, kinek mi a fontos egy szálloda kiválasztásánál! És mennyire biztok az online foglalási rendszerekben?

  1. 2011. február 13. 08:5355.

    Sziasztok!

     

    Egy kicsit frissítem a topikot...

     

    Mi a napokban jöttünk haza Ceglédről. 

     

    Wellnes: termálmedence, pezsgőfürdő, nem mély, élményelemekkel felszerelt úszómedence, szauna, gőzkabin, ingyen köntös, törölköző.

     

    Kaja: félpanzió, bőséges, választék van, ha kiürül pótolják. Úgy gondolom minden igényt kielégítenek...

     

    Szoba: minibár (mondjuk ökör áráért...de nem kell belőle inni), tisztaság, törölköző, kéztörlő, zuhanykilépő. Elég finnyás vagyok, de a wc-re is rá mertem ülni...

     

    Gyerekbarát: van játszószoba, ahol óvónők vigyáznak a gyerekekre, reggelente van babaúszás, vizitorna. Ha valaki ünnepek tájékán megy, a gyerekeket annyira lekötik, hogy nem hiányoznak a szülők nekik, így ők is jól tudják magukat érezni. (ezt a masszőr mesélte..)

     

    Az italárak az egekben, de van a hotel mellett egy kis abc, ott lehet venni mindent, ha valaki spórolni akar. (korsó sörért, és egy kávéért fizettünk borravalóval 1800ft-ot)

     

    Hétfő-szerdáig voltunk, azt mondták, hogy telt ház van, de megoszlott...

    Itt a link: 

    http://www.aquarellhotel.hu/

     

    A várostól kb. 5km van, szóval majdnem a pusztában, de vele szemben van a csúszdapark, és a strandfürdő. ha valaki csak bent akar maradni, nagyon jól fogja magát érezni.

     

    Ára:  az alábbi helyen foglalva 10% engedményt kaptunk, így fizettünk 50ezer ft-ot

    http://www.wellnessakcio.hu/

     

    Neten foglaltunk, nem volt gond vele

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  2. 2009. január 7. 13:1454.

    Én Tenglicen néztem ilyet, a HotelOrchideát, most elég jó akciós.

    Fp.-val 8500/fő/éj

    Ami nem tetszik, hogy első nap csak du.4-kor(16:00)kor lehet elfoglalni, és 3. nap már de. 10-kor kilöknek...

    Még azt nem tudom, hogy a 34fokos víz, ilyenkor elég meleg-e?

    előzmény:
    Dettix (50)
    2009-01-06  09:16
  3. 2009. január 7. 12:5953.
    A Club Oázisban, Ajkán volt valaki? Tudna róla mondani valamit?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. január 6. 11:5252.
    Köszi! Az a helyzet, hogy nem mostanra keresek, hanem májusra, a házassági évfordulónkra. Kicsit romantikus, nem túl zsúfolt, barátságos helyet wellnessel.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_531628 (51)
    2009-01-06  11:12

Címlap

top