Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

100 kg felettiek klubja

nattine
Létrehozva: 2008. október 13. 09:47

Sziasztok!

 

Tudom, hogy ezer fogyis topik van már, de azért még próbálkozom. Egyrészt - és ezt is sokan írták már - nagyon nehéz bekapcsolódni egy összeszokott társaságba. Másrészt úgy érzem, hogy más problémákkal küzd az, akinek 5-10 kilótól kell megszabadulnia, és megint más, ha 30-40, vagy akár több kiló a súlyfelesleg. Pl. nem lehet ugyanazt mozogni, mert akár árthat is.

 

Ezért szerettel várom azokat, akik csatlakozni szeretnének.

  1. Torolt_felhasznalo_467561
    Torolt_felhasznalo_467561
    2008. november 28. 12:59301.

    Szia!

     

    Hát ez nagyon jó! Na látod, pedig még csokit is ettél :)))))

    Tökre örülök neki. Büszke vagyok Rád, ügyes vagy.

     

    Én is látom, hogy a súly időnként ugrál egy kicsit.

    Ma reggel én is mérickéltem, majdnem 100 volt. Ezen a héten nagyon keveset ettem, úgy látom, ha többet eszem, akkor azért jobban megy lefele.

    Remélem vasárnap estig valahogy elérem a 98-at. Ja, és félelmemben vettem zsurló teát... állítólag hasat hajt és salaktalanít. Remélem hétfőn reggel 98-cal jelentkezem. De ki tudja... szombaton vendégek jönnek :(

     

    Varázslatos hétvégét és jó kis torta-sütést kívánok mindenkinek!

     

    Sok-sok puszi.

    Töpörtyűs

     

    előzmény:
    nattine (298)
    2008-11-28  09:33
  2. Torolt_felhasznalo_168699
    Torolt_felhasznalo_168699
    2008. november 28. 10:27300.
    persze, hogy normális..a proifik azt ajánlják, hogy hetente egyszer reggel, a wc után méricskéljünk!
    előzmény:
    nattine (298)
    2008-11-28  09:33
  3. 2008. november 28. 10:15299.

    Na látod!

    Ma én is visszafogom magam a méricskéléstől a regnapi husika nap után

    előzmény:
    nattine (298)
    2008-11-28  09:33
  4. 2008. november 28. 09:33298.

    Szia!

     

    Igen, megkaptam, mindjárt válaszolok is rá.

     

    Csak nem álltam meg, hogy ne álljak mérlegre reggel . Viszont hurrá: 110,7. Ez 1,5 kg-val kevesebb, mint tegnap reggel. Szerintetek ez normális, hogy így ugráljon a súlyom?? Mindenesetre most tényleg megpróbálom keddig kibírni, ugyanis tortasütés után mindenképpen több lesz a súlyom, mint előtte, nem akarom, hogy a kedvemet szegje.

     

    Puszi

    Natti

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_467561 (295)
    2008-11-27  15:07
  5. 2008. november 28. 09:30297.

    Szia!

     

    Engem érdekel ez a diéta, ha megosztod velünk! Egyébként milyen dietetikus ez? Magánrendel, és úgy állítja össze? És mennyi időre szól a 3ezer, egy hétre?

     

    Néha szerintem lehet kilengeni is, különben belebolondul az ember A lényeg, hogy mégis a folyamat meglegyen, az idő nagy részében tartsa magát az ember a diétához.

     

    Én is sokáig szoptattam, a nyáron választottam el végre a 2 éves fiamat, már besokalltam. Ha rajta múlt volna, talán még az érettségi bankett előtt is szopizott volna egy picit

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_168699 (296)
    2008-11-28  08:01
  6. Torolt_felhasznalo_168699
    Torolt_felhasznalo_168699
    2008. november 28. 08:01296.

    Jó reggelt!

     

    Az óvatos diéta nekem azért fontos, mert a kicsi még mindig anyatejes, mást nem fogad el. Majd 2-3hét múlva elkezdjük a hozzátápit, d egynelőre jó így nekünk.

     

    Egy dietetikus állít össze nekem egy diétát 3 ezerért..nem olcsó, de legalább hiteles. Ha valaki megpróbálná, akkor közszemlére teszem. Mostanában már én sem kérem, hogy hetente legyen étrend, mert a sporttal ezt nagyon nehéz összeegyeztetni..ugye, hogy szénhidrátot egyek a torna előtt és utána meg fehérjét.

     

    Tegnap este szégyenletes módon főtt rizst ettem egy magos zsemlével. Ez a lehető legrosszabb vacsora...soha többet:-) a mérleg egy kilóval többet mutatott reggel...

     

    Ma már jobban figyelek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_467561
    Torolt_felhasznalo_467561
    2008. november 27. 15:07295.

    Szia!

     

    Sajnos nem. Időnként megnyílik a tisztánlátás, de az csak egy pillanat és nem tudom szabályozni... még sajnos nem tartok ott. Mondjuk olyan már volt, hogy egy pillanatra láttam a jövőmet, vagy valakivel beszélgettem és közben homlokon vágott a gondolata, hogy valójában mit gondol... talán jobb is, hogy az ilyesmi még nem megy nekem. :)))))

     

    Egyébként meg megértelek, én ha Balatoni táborba megy a lányom, akkor is úgy nézek utána, hogy már soha nem látom :((( 

    Ilyen az anyai ösztön... meg van, hogy egyéb okból az ember lelkiállapota is más.

     

    Írtam neked privit, szabályosan ment minden, elküldtem, hussant, de a kimenők közt nem látom. Megkaptad?

     

    Puszi.

    Töpi

    előzmény:
    nattine (294)
    2008-11-27  14:20
  8. 2008. november 27. 14:20294.

    Ez a HÉV-es hasonlat nagyon jó!

    Tudom, hogy vannak olyan dolgok, amiket én a korlátolt agyammal nem tudok felfogni, ilyen dolog az Isten is. Biztosan van valami, vagy valaki, de számomra nem felfogható, ezért nem tudok hinni benne. Talán egyszer sikerül, és megnyugszom.

     

    Jövőbe nem látsz véletlenül (nem gúnyolódok, félre ne érts!!!!)? 3 hét múlva repülnöm kell, és nagyon félek, hogy nem jövök vissza a gyerekeimhez  

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_467561 (292)
    2008-11-27  14:11
  9. Torolt_felhasznalo_467561
    Torolt_felhasznalo_467561
    2008. november 27. 14:16293.

    Szia!

     

    Jó hogy jöttél, üdvözöllek! Már úgyis aggódtam, hogy mindenkit elüldöztem. :(

    Én 101-nél tartok, 90 naposhoz hasonló diétával. A mozgás mindössze annyi, hogy már hazafelé busz helyett gyalog járok. A cél karácsonyra a 90 kg. Van egy vidám lányom, februárban lesz 13 éves.

     

    Puszi:

    Töpörtyűs

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_168699 (287)
    2008-11-27  12:20
  10. Torolt_felhasznalo_467561
    Torolt_felhasznalo_467561
    2008. november 27. 14:11292.

    Az energiahiányt, meg a többletet is lehet érzékelni. Hőérzet. Érzem a tenyeremben. De kezelés közben is sok mindent érzek. Azt, hogy pontosan kinek mi a baja... hát én sajnos nem vagyok orvos, mondjuk nem tudnám megmondani, hogy éppen aktuálisan milyen hormon teng túl a szervezetben, vagy nem... de a problémás szerveket érzem.

    Van, hogy csak egyszerűen tudom... vagy nem.

    Az anyukám fájdalmát pl. időnként én is éreztem. Meg ha valakit nagyon szeretek, akkor azzal sokkal könnyebben megy. Ez lehet az együtt-érzés. Meg pl. a daganat kezelés az rossz érzés...

    de én csak gyógyító vagyok, sajnos nem én vagyok az Isten. Az energiákat meg egy idő után lehet látni :))))) Meg hát, a HÉV is közlekedik, pedig az energiát felette nem látjuk :)))))

     

    Puszi!

    előzmény:
    nattine (291)
    2008-11-27  13:54
  11. 2008. november 27. 13:54291.

    Hát ez elég durván hangzik, mármint a látásoddal kapcsolatban. A férjem egy időben szédüléssel volt így, egyszer csak az utcán elkezdett szédelegni. Még a Lipótot is megjárta vele, de nem találták meg az okát. Ott összeszedett egy jó kis tüdőgyulladást, ezután már nem szédült többet. Sokszor sajnos nem tudják tényleg, mi baja lehet az embernek. Szoktad esetleg nézni a Dr.House sorozatot? Mindig arra gondolok, hogy Magyarországon az ilyen betegeknek nem sok esélyük lenne. Van itt olyan orvos, akinek ennyi ideje lenne egy páciensre? És ennyi oldalról meg tudná vizsgálni?

     

    És amikor foglalkozol valakivel, érzed, hogy mi a betegsége? Vagy csak azt, hogy valahol elakadnak az "energiák", és azt tudod rendbe tenni? Én olyan racionális vagyok, amit nem látok, meg a fizika nem tud megmagyarázni, azt olyan nehezen tudom elképzelni...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_467561 (286)
    2008-11-27  11:06
  12. 2008. november 27. 13:49290.

    Szia!

    Gyere, nagyon örülünk mindenkinek, aki csatlakozik.

    Sokan csatlakoztak már, de lehet, hogy csak olvasó üzemmódban vannak

     

    Miben áll az óvatos diétád? Kíváncsi vagyok, én is óvatosan próbálom, de csak toporgok. Talán túl óvatos vagyok

     

    Miért tiltottak le? Nem szabad árulni? Vagy ingyen akartad átadni a jegyeket?

     

    Én is gratulálok a gyerkőcökhöz! Nekem kettő van, 2,5 és 5 évesek, fiúk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_168699 (287)
    2008-11-27  12:20
  13. 2008. november 27. 13:46289.
    Hú, de mérges vagy! Mondjuk én is az lennék, ha állandóan elszállnak a hozzászólásaim...
    előzmény:
    Cicamic (288)
    2008-11-27  12:43
  14. 2008. november 27. 12:43288.

    szia! Gyere, ha ez adög éppen engedi!

    MA vagy 10x fagyott le a gép.

    Gratula a gyerekekhez!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_168699 (287)
    2008-11-27  12:20
  15. Torolt_felhasznalo_168699
    Torolt_felhasznalo_168699
    2008. november 27. 12:20287.

    Sziasztok!

     

    Én is csatlakoznék:-) Bár, már 2 hete 100 kg alatt vagyok:-)

     

    Magamról annyit, hogy a 3. gyermekemet 40 évesen szültem majd' félévvel ezelőtt. 103 kg-ról indultam, de nagyon óvatos diétával és másnapokénti 45 perces kardióval. A mostani állás szerint 96 kg-mal mérlegeltem. A cél a 5 évvel ezelőtti 70 kg. ( a középső lurkóm 4 éves , vele szteroidokat kaptam, a hízás ebből ered..)

    ja..és Annus40 nickkel fogok decembertől írniu, akkor jár le a büntim, mert 106. topicként át akartam adni 2 db Rómeó és Júlia jegyet...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_467561
    Torolt_felhasznalo_467561
    2008. november 27. 11:06286.

    Szia!

     

    Hát,  nem tudom. Mandalában nem vagyok túlságosan otthon. Az biztos, hogy harmonizál. A karácsonyi mandala készítés inkább együttlét, együttérzés és másoknak felajánlás. A  csokikat, cukrokat szétosztogatjuk :)

    De mandalában tényleg nem vagyok otthon.

     

    A nadival azért kezdtem el foglalkozni, mert amikor ovis volt a lányom, időszakosan elhagyott a látásom. Iszonyúan féltem, mert mentünk az utcán, aztán egyszer csak huss, vak sötétség.

    A férjem meg cipelt mindenhová, nézegették, hogy mi a bajom, agydaganat, miegymás? Aztán a vége az lett, hogy én továbbra is nem láttam időnként, de rengeteg lelettel lettem gazdagabb. Végül is mindenki a saját szakterületére fogta. A reumatológus azt mondta, hogy el van csavarodva a nyaki gerincem, a szemész azt mondta, hogy nem kap a szem elég vért, az ideggyógyász megállapította, hogy a bal kisujjam és a tenyérélem is érzéketlen... de hogy mitől nem látok, arra nem jöttek rá.

    Aztán a férjem megunta ezt az egész hercehurcát, kivitt a Szigetre, lefektettek a nadisak sátránál és kb. félóra alatt ezt a problémát egy gyógyító tökéletesen rendbe tette. És én lááááátok. Mindíg lááááátok.

    A férjem is nagyon beteg volt, rajta is ők segítettek.

    Aztán meg előbb ő, aztán én is elkezdtem tanulni. Nem kell hozzá hit, csak jó szándék.

    Már én is meg tudnám gyógyítani a "szemes" bajomat és ez biztonságot ad.

    Meg anyukám tüdőrákos volt és nagyon sokat jelentett, hogy nem voltunk tehetetlenek. Az mondjuk külön tragédia, hogy rossz kemót kapott, amitől a daganat felrobbant és nem maradt esélye. De nagyon sokat jelentett, hogy tudtunk neki segíteni, hogy lábon csinálja végig és félelem nélkül, békésen tudjon elmenni. De ez nem ide tartozó téma. Bocs.

     

    Sok puszi!

    Töpörtyűs

     

    előzmény:
    nattine (282)
    2008-11-27  10:26
  17. 2008. november 27. 10:38285.

    Csak kíváncsiságból mértem. Egy pisilés is tud 20 dkg-t számítani, másról nem is beszélve.

    Különösebb célom nincs, de jó lenne karácsonyra 85-re lemenni, hogy a zabának legyen helye Na persze akkor sem árt, ha visszafogom magam

    Aztán esteleg 80. De az már az álmok katagóriája

    Tegnap nagyon kedvesen azt mondta a lányom (26), hogy ő is volt ennyi, és ő is így nézett ki?  Ki tudtam volna vágni

    előzmény:
    nattine (284)
    2008-11-27  10:32
  18. 2008. november 27. 10:32284.

    Szia!

    Hát te se vagy semmi! Képes vagy magadat egy alma előtt, és után mérni?

    De nagyon ügyes vagy! Mennyi a célod? Mármint kg-ban?

     

    Ha karácsonyig nem fogyok le még vagy 5 kilót a saját "módszeremmel", belevágok januárban a 90 naposba. Bár a Wellnescafén teljesen azért nem értettem, amit írt. Mennyi a kevés tejtermék? Mondjuk egy zöldsaláta mozarella-sajttal? Meg a gabona gyümölcsnapon mit jelent vajon? Egy pár puffasztott rizs-szelet? Ilyenekre tudok gondolni. Kár, hogy nincs mintaétrend.

     

     

    előzmény:
    Cicamic (281)
    2008-11-27  10:11
  19. 2008. november 27. 10:28283.
    Most nézem, én nagyon veszélyes lennék ezekre a mandalákra!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_467561 (280)
    2008-11-27  09:42
  20. 2008. november 27. 10:26282.

    Szia!

     

    Hát, nálunk a hűtő mindig csurig van. A férjem ragaszkodik hozzá, hogy minden nap meleg kaja legyen, kétszer esszük a héten ugyanazt, úgyhogy általában kétféle főtt étel van a hűtőben, + amit reggelire, vacsira eszünk, sajtfélék, túrókrémek, gyerekek kedvéért párizsi, ilyesmi. Meg joghurtok.

     

    A töpörtyű, szalonna, meg társai tényleg nem tudnak lázba hozni. Megeszek egy-két darabot, főleg ha jó friss, de többet nem. Van, hogy veszek 20-25 dkg töpörtyűt, és a fele a mélyhűtőben landol, várva, hogy töpörtyűs pogi legyen belőle. Pedig a nagyfiam néha szintén be tud falni belőle. Családi sztori, hogy amikor még kb. egy éves volt, és semmi főzeléket nem fogadott el, azért a szalonnát, meg a kovászos uborkát két kézzel ette . Amúgy sem jellemző rám, hogy nagyon magyarosan főznék, pörkölt talán ha kétszer-háromszor van egy évben nálunk. Viszont csoki téren olyan vagyok, mint a Gombóc Artúr: kerek, lyukas, szögletes, töltött, sima, mogyorós, mazsolás, stb., stb.,

     

    Hogy bírsz ennyi tojást megenni? Már a fülemen jönne ki.... De biztosan meglesz a jutalmad érte

     

    Rólam inkább ne is beszéljünk: 112,2

     

    Most nem mérem magam keddig. Már ez is egy nagy próbatétel lesz.

     

    Ami a szatmári szilvatortát illeti, ez egy aszalt szilvával sült piskótaszerű tészta, megtöltve marcipán, ill. csokikrémmel. Elvileg szilvapálinkás sziruppal is kellene locsolgatni, de ez kimarad az anyu, meg a gyerekek miatt.

     

    Kicsit belenéztem a honlapba. Sajnos én nem tudok hinni az ilyen dolgokban. Pedig lehet, hogy könnyebb lenne az életem, ha hit lenne benne. Jártam már kineziológusnál is, nem tudtam, sírjak-e vagy nevessek (pláne, amikor nekiállt, hogy akkor most az én testemen keresztül meggyógyítjuk a nagyfiamat, Botondot, aki ott sem volt). Mindenesetre semmit nem használt. Biztos ott is a hit hiányzott. 

    De a mandalák nagyon szépek. Ezeket már máskor is néztem. Ezeknek mi a szerepük? Maga a készítés a lényeg, vagy a kép?

     

    Puszi

    Nattine

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_467561 (280)
    2008-11-27  09:42
  21. 2008. november 27. 10:11281.

    Sziasztok !

    Lassú a netünk, mint a dög.

    Töpi, mit írjak magamról? Tegnapelőtt kelkáposzta volt ebédre, vacsorára száraz bab. Tegnap reggel 87 voltam.Piszokul örültem. Aztán megettem 1 almát, nem voltam pisilni, és rögtön 87,3 lett.

    Úgyhogy NAttine, ne csüggedj!

    NEkem nem a csoki a rémálom, hanem a husi hiány. Még jó, fogy az új variációban sajtot, tejet minden  nap lehet, sőt kell enni.

    Bár amit művelek, máar nem az igazi, mert a gyümölcsnapot kihagyom. 180 napig elég volt))))

     

    MA vagdalthús konzervet, pici sajtot hoztam.

    HA ez az egész eelszáll, megüt a guta

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_467561
    Torolt_felhasznalo_467561
    2008. november 27. 09:42280.

    Hát szia!

     

    Csak mosolygom a csokin :)))))

    Van olyan, hogy az emberben iszonyú csoki űr van.... és azt bizony ki kell tölteni :)

    A hűtőcsere jó ötlet, bár az enyémmel most nem járnál jól. Van benne 2 cs. túró, 1 doboz maci sajt, vagy 10 kg. alma, mandarin, meg zöldségek. Szóval, mondhatni üres. Nem merem feltölteni :(

     

    Veszek szalámikat, meg sajtokat, paprikát, ilyesmit...ezen a héten ez a kínálat. Ha valaki nagyon szeretne főtt ételt kajálni, kénytelen a fagyasztóhoz fáradni. Csúnyán hangzik, nem? De hát ez van.

    Hétvégén nálam is vendégség, valahogy majdcsak lesz.

    Tegnap este még betoltam 5 tojást tormával. 

    Ma meg egy tányér tökmagolajas, citromos salátát. Reggel még mindig 101 volt, de már napok óta nem... 

    Egyébként tényleg a sósat szeretem :) Neked nem jön be a kacsa, meg lipa tepertő? 

    Egyébként én is szeretem a csokit :) Bár mondjuk az igaz, hogy legjobban a  mentolosat, de azért a többi is jöhet, csak töltött ne legyen :)

    Egyébként szerintem reggelire ehetnél sólettet.

    Ez a szatmári szilvatorta nagyon jól hangzik. Hogy készül? 

    Amit édesanyáddal kapcsolatban írsz, az nagyon szomorúvá tesz. Sajnos három éve én is átéltem... minden nap ajándék.

     

    A pránanadi a tibeti lámák gyógyító tudománya. Ha érdekel bővebben, nézd meg a mesterem lapját, pranapadlas.hu.

    Ha tudok neked segíteni, szívesen.

     

    Sok puszi!

    töpörtyűs

     

     

    előzmény:
    nattine (279)
    2008-11-26  21:33
  23. 2008. november 26. 21:33279.

    Szia!

    Ugyan csak most olvastam, de megfogadtam a tanácsodat: megettem minden csokit, ami belém fért . Nem tudom, mi volt ma velem, egyszerűen valami zabálási roham jött rám. Holnapra sóletet főztem, hát azt is egy párszor megkóstoltam

    De tényleg úgy kellene hozzáállnom, hogy ma megettem a heti kaját, és most már megemberelni magam. Holnap még ráállok a mérlegre, hogy lássam, mit műveltem ma, aztán megpróbálom, hogy csak jövő kedden, a hétfői gyüminap után mérjem legközelebb magam. Hátha.

    Bár, mondanom sem kell, vasárnap megint családi buli: anyunak lesz szülinapja. Azt a tortát néztem ki, ami idén az ország tortája lett, szatmári szilvatorta, megpróbálom megcsinálni. Sajnos anyukám nagyon beteg, nem lehet tudni, melyik lesz az utolsó szülinapja . Persze remélem, meggyógyul, még sok lesz neki!

     

    Puszi

    Nattine

     

    Egyébként az jutott eszembe, nekünk cserélni kéne hűtőt: úgy látom, nálad a sós dolgok jönnek be (töpörtyű ? ), nálam meg az édesek. Nem lenne akkora a csábítás

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_467561 (278)
    2008-11-26  15:34
  24. Torolt_felhasznalo_467561
    Torolt_felhasznalo_467561
    2008. november 26. 15:34278.

     

    Kérdezted, hogy állok:

     

    hétfő, már nem emlékszem, de kamilla tea meg 4 vagy 5 alma.

    Ha jól emlékszem, 103,5 ? de már nem vagyok benne biztos.

     

    kedd: 4-5 főtt krumpli (mondjuk azt lehetne sokat, naponta négyszer, ötször, csak hát a munkahelyi mikróban főzögetem, és elég durva idebenn az illata), nem kellene mellette koplalni.

    De kicsit szédelegtem, ezért este bebűnöztem egy krigli tejeskávét és egy krigli tejet. Ha tudnád, milyen fenséges volt.... :) meg egy vajaskenyér csücsit (mini volt)

    Ha jól emlékszem, 102 volt reggel.

     

    szerda: grillcsirkét szoktam, de most annyi mindent vettem, nem akartam rá költeni, úgyhogy hoztam otthonról 5 tojást, merthogy csak annyi volt a hütiben... meg iszom a krigli teát, mert rájöttem, hogy ha folyton emelgetek a számhoz valamit (bögrét), akkor könnyebb kibírni.

    Reggel 101 volt. 

     

    Ez a hét egy kicsit húzós, sokkal többet lehetne ennem, de most egyéb okok miatt így jön ki... meg nagyon szeretnék vasárnap estére kevesebb lenni. Tudod, a 98-97 volt a cél. Karácsonyra meg a 90.

     

    Ugye nem lehetetlen?  

     

    De ha jól emlékszem, Te a hetet sokkal jobban kezdted. Tök gyorsan leugrott Rólad, én meg csak irigykedtem. :) 

     

    Nagy ölelés!

     

    Töpis

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_467561 (276)
    2008-11-26  15:20
  25. Torolt_felhasznalo_467561
    Torolt_felhasznalo_467561
    2008. november 26. 15:24277.

    Szia!

     

    Ma én sem tartok gyümölcsnapot. Hétfő és szomban annak a nagy napja. Kedd krumpli. Szerda tojás vagy grillcsirke.

     

    Már megittam egy krigli kamilla teát, és bennem van vagy öt tojás.... de még legalább 25 lemenne...

     

    Weled mi van? Magadról is írhatnál :)

     

    Puszi.

    Töpi

    előzmény:
    Cicamic (275)
    2008-11-26  15:19

Címlap

top