Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Horkolás ellen

Torolt_felhasznalo_129606
Torolt_felhasznalo_129606
Létrehozva: 2008. október 31. 10:08

Sziasztok

 Segítséget szeretnék kérni.

A párom úgy horkol, hogy nem lehet mellette aludni. A másik szobát már próbáltuk, de azon az ágyon meg aludni nem lehet. 

Van esetleg valakinek valami bevált szere horkolás ellen? Orrcsepp vagy hasonló?

Köszönöm annak aki tud segíteni.

  1. Torolt_felhasznalo_214342
    Torolt_felhasznalo_214342
    2011. május 21. 22:3532.
    Sajnos én is horkolok...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_108390
    Torolt_felhasznalo_108390
    2010. március 8. 09:4431.
    A férjemnek a silensor!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_129606 (1)
    2008-10-31  10:08
  3. 2008. október 31. 13:2730.

    ez szörnyű, nagyon sajnálom ami veletek történt...

     

    nekem is mondta már többször a párom reggel, hogy egyszer megfulladok.... én viszont érzem hogy "hülyülök" és ez is a horkolás mellékese, halnak az agysejtek..

     

    Olvastam az asonor-ról....használta valaki és legfőképp használt?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_284216 (28)
    2008-10-31  13:12
  4. 2008. október 31. 13:2429.
    Oszinte reszvetem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_284216 (28)
    2008-10-31  13:12
  5. Torolt_felhasznalo_284216
    Torolt_felhasznalo_284216
    2008. október 31. 13:1228.
    Sziasztok,most tudom,csak folytatni,mert sajnos kikellett mennünk a temetőbe.Szóval szóltam neki,hogy feküdjön le,ő le is feküdt,és valamikor kiment wc-re,mert hallottam mikor lehúzta,nem akartam rögtön menni utánna mert már hülyét kapott tőlem,hogy mindig megyek utánna mindenhova,hogy ne itt ott aludjon hanem feküdjön le.És elaludtam ,nem vettem észre,hogy nem jött vissza a szobába,és képzeljétek,most jön amt soha senkinek nem kivánok ,hogy átéljen a gyerekével ,vagy csak egyedül isOktóber 19 rggel negyed 8kor ébredtünk a lányommal,kért kakaót,így kimentem a konyhára,és ott találtam a férjemet,akkor még semmi rosszra nem gondoltam,azt hittem oda feküdt le,(Egyik fele nappali,a másik fele  konyha,a nappali részen van egy sarok ülő)az éjjel,ne tudjátok meg,beszélek hozzá,hogy már megint itt alszol,meg kelj már fel,sőt mikor bementem még a tédemmel a kezét is meglöktem,és miközben készítettem a tejet meg a bögrét a kislánynak ,azt figyeltem,hogy valami nem oké a férjemnél,mert nem horkol,nem szedi hangosan a levegőt,pedig azt is hangosan szedte,közelebb mentem hozzá,fölé álltam ott is szóltam neki,hogy kelljen fel,és akkor...akkor vettem észre,hogy lila a szája,meg ,hogy nem lélegzik,rohantam anyósomnak szólni,mert egy házban lakunk velük,csak mi a tetőtérben,hogy jöjjön azonnal,mert szerintem a Zoli nem lélegzik,és szerintem meghalt.Rohant is szegény,próbálta újra éleszteni,de akkor már késő volt,bizony az én férjem már soha többé nem kel fel,hívtuk a mentőt,körzetit,aki nagyon ledöbbent,azt mondta ezt nem hiszi el.Azt mondta vagy infarktust kapott,vagy tüdőembóliát,mert a fülei belilultak,és az állítólag fulladás jele,tehát inkább tüdőembólia.Mikor rákérdeztem,hogy összefügghet-e ez a borzasztó nagy horkolással,meg örökös mindenhol elalszokkal,azt mondta,hogy igen,bár ő az orvos,és ezt ugysem mondaná meg,hogy szerintem trombózist hordott ki lábon,és ebből alakult ki nála.Sajnos az a helyzet,hogy vissza nem tudjuk őt hozni bármi volt is az ok.Csak az volt még így utólag számunkra furcsa,hogy mikor rákérdezett a boncolásra,és mi nemet mondtunk,nem erőltette,pedig ahogy hallom így utólag,nem szokták engedi,ilyen fiatalt,hogy ne boncolják,mikor főleg itthon halt meg.Ezt csak azért írtam le,hogy aki elolvassa mi történt velünk,és hasolnló dolgokat észlel magán,vagy a párján,menjen orvoshoz,és ne engedjen a saját igazából.Azóta egy rémálom az életem,csak ő van a szemem előtt ahogy megtaláltam,másra nem tudok gondolni,próbálom összeszedni magam,mert a 4éves lányunkat fel kell nevelnem.Ja és bocs,hogy ide írtam ezeket le,de úgy éreztem elkell mondanom valakinek,mekkora fájdalom,tragédia ért bennünket.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_284216 (25)
    2008-10-31  11:44
  6. 2008. október 31. 12:0127.
    Jaj, ebből már tuti nem lesz happy end!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_284216 (25)
    2008-10-31  11:44

Címlap

top