Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

EFEB tanfolyam

csilla18
Létrehozva: 2009. március 3. 15:23

Sziasztok!

 

 

Munkaköröm  még jobb és színvonalasabb elvégzéséhez tanfolyamot kerestem, ezért olyanok segítségét, véleményét szeretném kérni aki már elvégzett valamilyen tanfolyamot

az EFEB suliban, távoktatás keretein belül.

 

Legfőképpen az ügyintéző titkár oktatás érdekelne.

Mennyire éri meg a 129.900+33.900 Ft-os díjat?

Milyen

- az oktatás színvonala?

- a tanárok felkészültsége?

- a vizsga rendje és teljesíthetősége?

 

A letölthető követelményeket, vizsgafeladatokat elnézve elég komoly, jó tanfolyamnak tűnik.

 

Várom a tapasztalatokat, véleményeket (akár az irodai asszisztens, iskola titkár, irodavezető tanfolyam hallgatóitól is).

 

Előre is köszönöm:

csilla18

  1. 2019. október 8. 09:3332.

    Sziasztok  


    Szeretnék az efebnél elearning kepzeseket elvegezni. Érdeklődnék, hogy aki mar vegzett, el tudott vele helyezkedni a munkaeropiacon? Nem szarmazott hatranyotok azert mert e learning kepzest caibaltatok vagy azert mert az efebnél vegeztetek? Mik a tapasztalatok?

  2. 2019. augusztus 9. 12:1531.

    Sziasztok,


    Szerintem jó választás lehet az EFEB, én jártam már oda. Nagyon sokan járnak hozzájuk, volt, hogy keresnünk kellett a termünket, de a tanárok jók, a tanfolyamvezetőkkel is meg tudtunk beszélni mindent. Azt kaptuk amiért fizettünk. Úgy tudom a mi csoportunkból mindenkinek sikerült a vizsgája, tehát jól zárult minden. Talán még megvannak a könyveim is, ha megtalálom megírom.


     

  3. 2019. augusztus 6. 16:4830.

    Jártam hozzájuk és csak ajánlani tudom őket. Minden korrekt volt.

  4. 2017. január 3. 16:4629.

    Szia Csilla!


    Csatlakozom Ádámhoz, hátha valaki most keres választ. :)


    Én is az EFEB-ben végeztem, 2 képzést is megcsináltam, az egyiket a sima felnőttképzéssel, a másikat e-learninggel. Nekem pont az oktatás (és tananyag) magas színvonala, valamint a tanárok hozzáállása és felkészültsége tetszett a legjobban. A vizsgára természetesen eléggé érdemes készülni, de egyáltalán nem teljesíthetetlen. Nekem utána nem sokkal munkát is sikerült találnom, szóval meg vagyok elégedve. Hajrá! :)

  5. 2016. július 20. 16:3628.

    Bár régi a topic, hátha valaki most keres választ. :)

    Én az efebbe jártam. Olvastam jó és rossz véleményeket is. Nem tudom, régen milyen volt a színvonal, szervezés, én pár hónapja végeztem és nagyon meg voltam elégedve velük.
    Persze, semmi sem tökéletes, itt is volt néhány gikszer (pl. az utalást később könyvelték fel), de összességében rendben volt minden.
    Az oktatók szakmabeliek (logisztika), a szervezők pedig minden oktatás alkalmával jöttek, feltehettük a kérdéseinket, elmondták a friss információkat.
    Én csak ajánlani tudom.
    Ádám

    előzmény:
    csilla18 (1)
    2009-03-03  15:23
  6. Torolt_felhasznalo_955527
    Torolt_felhasznalo_955527
    2010. március 11. 11:2627.

    Hello! Ha valaki erre járna, van friss információja az Efeb által szervezett tanfolyamokról?

    Mint a nyitó hsz-ben is:

    - oktatás színvonala?

    - oktatók felkészültsége?

     

    köszönöm :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     

Címlap

top