Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

ÚJ ZÁRT TOPIKOK!

NLC@fe
Létrehozva: 2009. június 4. 14:31
Sziasztok!

Egyből a közepébe vágunk, hogy végre megírhassuk ezt a régen várt jó hírt! Úgy néz ki, hamarosan elindul sokatok vágya, a ZÁRT TOPIK funkció itt, a fórumon!

De hogy azoknak is egyértelmű legyen, akik esetleg nem tudják, miről van szó: mindenkinek lehetősége lesz arra, hogy olyan topikot indíthasson, amit ő maga moderál, és ahová ő maga engedheti be azokat, akikkel beszélgetni szeretne.

Kétféle zárt topik lesz: a "teljesen zárt", avagy "téglaház", és a "félig zárt", más néven "üvegház".

Hogy mit takarnak ezek az elnevezések?

A "téglaház" zárt topikok úgy viselkednek, mint a valós életben egy valós téglaház. Minden háznak van egy házigazdája (azaz ő lesz a topik tulajdonosa), aki vendégeket hív a házába, és velük beszélget. A vendégek a zárt topik meghívott tagjai. Csak ők tudnak belépni a házba, csak ők látják, hogy ki van még rajtuk kívül odabent, és csak ők hallják azt, hogy miről beszélgetnek a bentiek. Ez a "téglaház" topikok esetében azt jelenti, hogy a topik címén kívül semmi sem látszik kifelé: aki nem tagja a topiknak, az nem látja a topikban zajló beszélgetést, nem tudja, hogy kik a topik tagjai, és nem is tud hozzászólni a topikhoz.

Az "üvegház" topikok ugyanígy működnek, összesen abban térnek el a "téglaház" topikoktól, amiben a valós életben is eltér egy üvegház a téglaháztól: átlátszanak a falai. Azaz mindenki tudja majd olvasni az "üvegház" topikokban zajló beszélgetést, mindenki látja, hogy kik és mit beszélgetnek ott - de hozzászólni csak a tagok tudnak majd.

A következő hetekben, még mielőtt elindulnának a zárt topikok, minden nap felteszünk screenshotokat (képernyőképeket) a zárt topikok működéséről, és itt tudjuk majd megbeszélni veletek, hogy hogyan működnek a topikok a terveink szerint. A szerkesztőség részéről Szeberényi Adrián (adrijan) fog válaszolni a kérdéseitekre.

FONTOS: a zárt topikokat olyanná akarjuk fejleszteni, amilyennek ti szeretnétek őket. Sokan vagyunk itt a fórumon, és ha sok okos ember összerakja az ötleteit, abból csak valami nagyon jó dolog sülhet ki. No meg több szem többet lát, ahogy a régi mondás is tartja. Ezért arra kérünk titeket, hogy azt a zárt topikot, amivel hamarosan előállunk, kezeljétek egy nyilvános próbaverzióként, amit közösen fogunk egyre jobbá és jobbá tenni. Ahogy elkezditek majd használni, rengeteg jó ötletetek lesz, és biztosra vesszük, hogy egy csomó dologról kiderül az is, hogy jobb lenne, ha máshogyan működne, nem pedig úgy, mint ahogy mi azt kitaláltuk. Viszont ezzel semmi gáz: igyekszünk apránként, lépésről-lépésre olyanná alakítani a dolgot, amilyennek ti szeretnétek.

Mindenkinek ajánlom szeretettel a http://zarttopik.blog.nlcafe.hu/ blogot, ahova screenshotokat is feltettünk, hogy látni lehessen azt, ahogy most kinéz az épp tesztelés alatt álló zárt topik.

Szép napot mindenkinek!

Nők Lapja Cafe
  1. 2009. június 8. 14:27276.

    Szia oldalas!

     

    A zárt topikok csak korlátozott mértékben tudnak elszaporodni, mivel minden regisztrált felhasználó csak

     

    - 1 zárt topikban lehet tulajdonos / társtulajdonos

    - 1 félig zárt topikban lehet tulajdonos / zárt tulajdonos

    - korlátlan nyílt topikot indíthat...

     

    Az arányok még mindig a teljesen nyílt topikok irányába lesznek eltolódva. 

    előzmény:
    oldalas (269)
    2009-06-08  05:40
  2. 2009. június 8. 14:24275.

    Az "üvegház" topikoknak az az értelme, hogy lehessen látni, miről beszélgetnek benne. Például ha egy üvegház topikban mondjuk sok jó kajareceptet olvashatnak a fórumozók, akkor ők is meg tudják csinálni azokat az ételeket, viszont az, aki csak azért jár oda közéjük, hogy zaklassa őket, nem fog tudni bemenni a topikba.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_476173 (262)
    2009-06-06  20:32
  3. 2009. június 8. 14:22274.

    Szia vito!

     

    Az "üvegház" topikok moderáció szempontjából ugyanolyanok lesznek, mint a hagyományos topikok. Mivel mindenki látja a tartalmukat, a fórum moderátorai ugyanúgy ellenőrizni fogják, mint a jelenlegi normál, nyílt topikokat.

     

    A zárt topikok abban térnek el a félig zártaktól, hogy azokat nem olvashatja mindenki, ezért esetleg törvénytelen dolgokat is meg lehetne ott beszélni, ha nem fogadnák el a felhasználók a jogi feltételeket (tehát hogy ők maguk moderálnak, és betartatják a fórum Felhasználói Feltételeit).

     

    Mivel a nyílt topikokat mindenki látja, ott a moderátorok továbbra is változatlanul moderálnak.

     

    Külön fokozott rendszabályokat nem tervezünk az "üvegház" topikokra: attól, hogy üvegházban reklámoz, személyeskedik vagy gyűjt valaki, nem sérti sem jobban sem kevésbé sem jobban a Felhasználási Feltételeket, mintha nyílt topikban tenné azt.

     

    Ha észreveszi bárki, hogy egy üvegház topikban zajlik szabálysértés, és azt jelzi a moderátoroknak, vagy ők maguk kiszúrták ezt, ugyanúgy moderálni fogják, mint ahogyan most is történik ez a fórumon.

     

    Üdv:
    Adrián 

    előzmény:
    vitopmd (256)
    2009-06-06  13:44
  4. 2009. június 8. 14:12273.

    Nézd, ha ha valakit beenged egy topik gazdája, és ott ő normálisan viselkedik, nem zaklat senkit és normálisan hozzászól a topikhoz, akkor függetlenül attól, hogy más topikokban mit ír, mit mond, az adott topiknak normális tagja lehet.

     

    Azzal, hogy esetleg emellett ez az illető titokban mindenféle fikanicket is regisztrál, és azokon meg gyalázkodik máshol, szerintem senki semmit nem tud kezdeni. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946299 (250)
    2009-06-05  21:33
  5. 2009. június 8. 13:58272.

    A zárt topik elindítása 2.

     

    Ha azt választotta a topik elindítója, hogy zárt vagy félig zárt legyen a topik, betöltődnek a jogi feltételek.

     

    (http://zarttopik.blog.nlcafe.hu/files/za rtinditas.jpg

     

    Fontos, hogy mielőtt elindít valaki egy zárt topikot, tisztában kell lennie azzal, hogy ez milyen jogi feltételekkel indítható el:

     

    - ő vállalja a felelősséget a Felhasználási Feltételek betartatásáért és a zárt topikjának a moderálásáért.

     

    - ha nem moderálja megfelelően a zárt topikját, és erről a moderátorok bejelentést kapnak, a topikja felfüggeszthető, törölhető, moderálható lesz a fórum moderátorai által is.

     

    - aki elmulasztja a zárt topikja moderálását, és valahogyan kiderül, hogy ebben a zárt topikban törvénysértő, vagy a Felhasználósi Feltételekbe ütköző hozzászólások voltak, netalántán maga a topik gazdája is ilyeneket írt bele, a moderátorok megítélése alapján ez akár a regisztráció törlésével is járhat.

     

    Fontos:
    mivel a zárt topik gazdája maga dönti el, hogy kit hív meg a topikjába és kit zár ki onnan, ezzel kapcsolatban felesleges a moderátoroknak vagy az Ügyfélkapunak írni, mert erre semmiféle befolyásuk nincsen.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. június 8. 13:51271.

    Sziasztok, folytatnám a nemsokára elinduló Zárt topikok bemutatását. Ma arról írok, hogy hogyan megy majd a zárt topik elindításának a menete.

     

     Elég egyszerű folyamatról van szó, technikailag nem sokban különbözik a nyílt topikok elindításától.

     

    Annak, akinek összejött 30 hsz-e a fórumon, és joga van új topikot indítani, felugrik a topikindító  felület, ami kiegészült egy választási lehetőséggel: megadhatod, hogy mi a topikod címe, melyik csatornában akarod megjelentetni, mi a topikindító hozzászólás PLUSZ KIVÁLASZTHATOD, HOGY NYÍLT, FÉLIG ZÁRT VAGY ZÁRT LEGYEN-E A TOPIK.

     

     Itt van egy kép erről: http://zarttopik.blog.nlcafe.hu/files/inditas.jpg

     

    Fontos:

    - mindenki csak 1 zárt topikban lehet tulajdonos / társtulajdonos

    - mindenki csak 1 félig zárt topikban lehet tulajdonos / társtulajdonos

    - mindenkinek korlátlan mennyiségű hagyományos, teljesen nyílt topikja lehet

     

    Tehát ha meghívnak valakit egy zárt topikba társtulajdonosnak, és ő elfogadja ezt a meghívást, akkor már nem indíthat több zárt topikot, mert egy zárt topikban már társtulajdonos lett. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. június 8. 13:12270.

    Hai!

     

    Tisztelettel kérdezném....az általam felvetett ötletre jön e válasz?

     

    A 256 hsz-nem értekeztem....

     

    Előre is köszönöm.

    előzmény:
    NLC@fe (1)
    2009-06-04  14:31
  8. 2009. június 8. 05:40269.

    Bocsi ha már valaki leírta, de nincs időm mindent visszaolvasni.

    Hiába lesz üvegház meg zárt topik, ( De azért jó hogy lesz) priviben akkor is be-be lehet szólni a másiknak. Ha kitiltják a levelezésből, a fórumból, akkor ujra regiznek és megy minden tovább. A zártban meg had beszéljék meg a személyes dolgaikat akiknek erre van szükségük. Nekem nincs titkolni valóm. nekekm 8 mi lesz. De ha nagyon elszaporodnak a zárt topikok, kevesebb olvasni való lesz a normálisabb embereknek akik csak az unalmukat szeretnék elűzni.

    előzmény:
    hus (268)
    2009-06-07  17:41
  9. hus
    hus
    2009. június 7. 17:41268.

    Nem is lenne semmi baj ezzel a hozzaszolasoddal sem, ha nem utne egyik mondatod a masikat.

     

    Pl:"

    Ne síránkozz én régóta fórumozok már ,persze  ez relatív,de régen sokkal pörgősebb ütősebb volt az egész ,történtek a dolgok . "

     

    " Nem szólunk be nekik ,az üvegházat nem támogatnám ,mert ahogy ismerek itt egy két embert arra használná ,hogy ingerelje a kintlévőket. "

     

    Latod, mar?  Erzed mar miert van szukseg zart topikra?

     

    Eluralkodott a nyavajgas? Vajon miert is!

     

    " Most a nyavajgás eluralkodott a síránkozás és a vélt vagy valós sérelmek állandó emlegetetése. "

     

    Az pedig, hogy kinek valos, vagy velt a serelme, engedd meg, hogy mindenki sajat maga allapitsa meg.

     

    " Én szeríntem kevés a hímivarú nick. "

     

    Semmi koze a zart vagy uveghaz topik inditasahoz.

     

    Az enyem pl. semleges, nem tudnad megallapitani, hogy  az eletben fiu vagyok.

     

    Vagy, az orult nok ketrecebol elmenekultek a "himivaru " nickek? ezt akarod kifejezni ezzel a mondattal?

     

    Haaaat akkor viszont ezert van ra szukseg, hogy zart legyen.

     

    Egyebkent nem szoktam sirankozni, viszont en ezzel a nevemmel mar 2004-ben is itt voltam.   Te ezzel a neveddel kicsit kesobb jelentkeztel.

    Megengeded, hogy  tapasztalatomra epitsem ebben a topikban a hozzaszolasom?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_564929 (255)
    2009-06-06  13:27
  10. Torolt_felhasznalo_607865
    Torolt_felhasznalo_607865
    2009. június 7. 09:01267.
    jó ötlet, örülök neki.
    előzmény:
    NLC@fe (1)
    2009-06-04  14:31
  11. 2009. június 6. 22:25266.

    Ezért nem kell kritizálni a másik igényét.

    Ennyi.

    előzmény:
    fórumozok (265)
    2009-06-06  21:56
  12. 2009. június 6. 21:56265.

    én meg másfél éve arra várok, hogy megoldják, hogy kitiltásnál, törlésnél kapjunk egy olyan értesítést, hogy mi alapján történt meg

     

    mások az igények, ennyi

    előzmény:
    Liimo (260)
    2009-06-06  15:12
  13. 2009. június 6. 21:11264.

    Nem tudom milyen tapasztalataid vannak,de pl.ha nem is regelsz be,akkor is beleolvasgathatsz az itteni  topikokba.

    Ha érdekel a téma,vagy jónak találod a társaságot,egy idő után beregisztrálsz és hozzászólsz.Ha nem érdekel a téma,nem szólsz hozzá.Ennyi.

    Az üvegtopikok is így működhetnek eztán,ha be akarsz menni kérsz engedélyt és attól kezdve ha normálisan beszélgetsz,...ahoz a  társasághoz is tartozol.

     

    A moderátorok ellenőrzik továbbra is ezeket a topikokat,és nagyon hamar kiderülhet,hogy mire használják a bent lévők.Arra,hogy egy másik topikot "fikázzanak",vagy egymásközti normális vitára,beszélgetésre.

    Mivel átláthatóak,saját magukat is minősitik,ha kibeszélésre használnák.

     

    Hidd el sokan vagyunk akik nem mindig értünk egyet és meg is tudnánk vitatni békésen,de mindig akad aki beszól,és hergeli az ott lévőket.

    Most ez szünne meg.

    Nem a vita,hiszen nem vagyunk egyformák,és nem belterjesedne el a topik,mert nem vagyunk mindenben egy nézeten.

    Az igaz viszont,mint minden baráti társaságra,hogy nem csak poltikáról,hanem más témáról is nyugodtan elmondhatjuk a véleményünket anélkül,hogy más azt minősitse..vagy számonkérje rajtunk...

     Mivel ez felnőtt emberek topikja lenne,...akik megválogathatják,hogy kit,miért fogadnak maguk közé,...vagy miért nem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_476173 (262)
    2009-06-06  20:32
  14. 2009. június 6. 20:48263.

    Nem minden topik lenyege a szemelyeskedes. Nem penderitenek ki azert, mert nem ertesz egyet, szerintem csak a mocskolodo hozzaszolasok a redundansok, akadalyozzak a csevegest. A barataiddal sem ertesz mindig egyet, jokat lehet vitatkozni anelkul, hogy kibeszelnel valakit, vagy utalnad.

    Az olyan tipusu topikok, mint a sutis, milyen jo, ha uveghazak lesznek, lehet masolni tovabbra is a recepteket...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_476173 (262)
    2009-06-06  20:32
  15. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. június 6. 20:32262.

    Az üveg topicnak mi értelme? A véleményemet úgysem mondhatom meg, hiszen kipenderítenek rögtön, ha nem ugyanaz, mint az övék. Aztán kibeszélnek abban a tudatban, hogy nem védhetem már meg magam. Indítok egy "mindenki láthatja topicot" és ott jól megmondom a magamét.

     

    Tele lesz ilyen adok-kapok topicokkal az nlc. 

     

    Szóval legyenek teljesen zártak ezek a topicok, ne is lássuk még a topicindító hsz-t se, hadd legyenek ők csak magukban és hadd beszélgessenek kedvükre azzal és arról akivel és amiről akarnak. 

     

    Szerintem. 

     

    előzmény:
    NLC@fe (1)
    2009-06-04  14:31
  16. 2009. június 6. 15:22261.

    De akkor miért nem akartok a tagjai lenni? Attól, hogy zárt lesz, még nem azt jelenti, hogy nem olvashatod tovább. Kérj belépési engedélyt. Aztán ha nem úgy viselkedsz, akkor kipenderítenek.

    előzmény:
    hajcsika1 (213)
    2009-06-05  11:43
  17. 2009. június 6. 15:12260.
    Maradjál már' Azért, mert te nem tudsz ilyenről,  még igenis létezik. Nekünk is van egy ilyen topikunk. Többen is találkoztunk már élőben, pedig nem egy helyen lakunk, sőt nem is egy országban. Jó lenne, ugyanott folytatni a beszélgetést, ahol abbahagytuk, de most úgy, hogy csak MI olvashassuk. Én igenis jó ötletnek tartom és mi már másfél éve erre várunk.
    előzmény:
    fórumozok (184)
    2009-06-04  22:39
  18. 2009. június 6. 15:02259.
    Szerintem meg ne? Miért fizetnék azért, hogy a barátaimmal nyugodtan tudjak beszélgetni?? Azért, mert valaki kényszert érez arra, hogy egy-egy topikba belerondítson, ezért én fizessek?
    előzmény:
    fórumozok (155)
    2009-06-04  21:37
  19. 2009. június 6. 14:48258.

    Van am abban egy hatalmas logikai bukfenc, Adrian, amit mondasz.

     

    A sütis topikokban SOHA nem volt meg hangos szo sem, tehat azt MINEK zarolni?! es mi van, ha valaki szeretne beirni az ö legjobb receptjet? kerjen meghivot?! IWIW-2?!

     

     

     

    Ha meg valaki egy masik topikba megy, olyanba, ahol szemleleteket, velemenyeket lehet konfrontaltatni, az szamit ra, hogy nem mindenki fog egyeterteni vele. Tudja, mi var ra.

     

    Ha meg a topikindito ugy moderal, hogy csak az együttbologatok maradnak - nos, annak a vilagon semmi ertelme. Raadasul, ha hülyesegben ertenek egyet, peldaul a rak/psziches megbetegedesek kine/B17/kezratet altali gyogyitasaban lehet hinni, de marhasag. Ez esetben a topik zartsaga meg ARTALMAS is.

     

     

     

    Biztosak vagytok abban, hogy birkanyajat akartok csinalni az Nlc-böl?

     

    Egyetertek Vitoval: ovoda (meg rosszabb: "en mondom meg, mit mondhatsz"-rezsim.

    idézet:
    semiramis (84)
    2009-06-04 16:47:11
    Most nincs igazad semiramis. Illetve nem tudod, hogy Adrijan miről beszél. Én tudom, mert az egyik topikba i bejött szemétkedni ugyanaz az ember, aki a dolce vitába. Úgyhogy én kifejezetten örülök, hogy lesz zárt topik, végre visszajöhetünk az nlc-re, mert meg leszünk védve a sok idiótától.
    előzmény:
    semiramis (84)
    2009-06-04  16:47
  20. Torolt_felhasznalo_333816
    Torolt_felhasznalo_333816
    2009. június 6. 14:26257.

    "Ezek utan egesz nyugodtan zarjatok ki ismet, legalabb lesz egy nyugodt, kellemes hetvegem."

     

     Ha ilyen kínokat okoz neked az NLC-re járás(nyugtalan hétvégéket), stresszel, felzaklat, megfontolandó, hogy máskor se járj ide, nem? 

    Én például olyan tevékenységekkel szeretem eltölteni a szabadidőm,  amelyek kikapcsolnak és/vagy a testi-lelki épülésemet szolgálják....hogy aztán ne panaszkodhassak, hogy megint elpocsékoltam az időm

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. június 6. 13:44256.

    Hai!

     

    Én megfontolás tárgyává tennék egy jelenséget és az arra lehetséges megoldást.

     

    ÜVEGHÁZ..

     

    Én láttam, már többen tapsikoltak előre, hogy hú...majd jól kirekesztjük azokat akik eddig bejöttek és ellenvéleményeztek valamit bármit.

    Kiemelten a poltopicoknál tapasztalható hogy a törzstagok egymásnak passzolgattak beszólogatós témát-névvel ráutalással-hiszen mindkét tábor igen jól ismeri egymást s azt is hogy annak ellenére hogy néhányan tagadták, de mindenki rendszeres olvasója volt a másik topicjának.... és..

     

    És pontosan tudták..ha "átszólnak" a saját topicjukban akkor előbb utóbb bejön vagy a konkrét érintett vagy a társa és visszaszól.....ne ekkor indult a szokott sírató kórus...jaj..állandóan idejönnek nem hagynak élni..mocskolódnak stb stb..

     

    Ez ment vég nélkül.

     

    Egyszer vagy fél évig, egy politikusról elnevezett topicban csak egy téma volt nap mint nap.

    ÉN....

    Ha nem voltam ott akkor is. Aztán már többen jelezték hogy akkor talán át kellene nevezni a topicot a Balosok Vito ellen- névre, hsizen úgy is rólam szól....

     

    Summa summárum.

     

    Félő, hogy az üvegházas topicban sokan azt fogják hinni, ez védettség nekik arra, hogy kiszóljanak szemétkedjenek hiszen úgy sem jön rá válasz, és akkor lehet topzódni a mocsokban....

     

    Én személy szerint azt javasolnám, az üvegházban sokkal szigorúbb legyen a moderálás...HA VALAKI OTT SZEMÉLYESKEDIK AKKOR ALAPBÓL LEGYEN MINIMUM EGY HÉT A PAUSA....a következő egy hónap....

    Így a következő állhatna fel végre..

     

    1-Az ellen nem tud beírni, tehát békében nyugodhatnak,....

     

    2-Ki sem érdemes szólni, mert minimum egy hétre repül....

     

    Vagyis valódi nyugalom honolna eme topicokban...

     

    Ugyanis....ha egy bentlévő szemétkedik és csak kiveszik aztán kap egy napot, őszintén megvallva szart se ér....ráldásul az én álláspontom szerint elég inkorrekt is úgy beszólni valakinek hogy közben röhögök mert tudom, nem reagálhat érdemben.

     

    Én személy szerint ezt tartanám egy hangsúlyozom, kölcsönös érdeknek abban a szemszögben, hogy se be se ki ne lehessen mocskoskodni zavarni bármi.....

     

     

    Javaslom ezt nagyon komoly megfontolásra...mert valószinűnek tartom, ha a bentiek nem lesznek fegyelmezettek és szabadon nyomhatják a mocskot, akkor nem lesz NEKTEK SEM KEVESEBB DOLGOTOK....SŐT....

     

    Vagyis akkor már mindhárom fél-oldal érdeke ez.

    előzmény:
    adrijan (238)
    2009-06-05  16:53
  22. Torolt_felhasznalo_564929
    Torolt_felhasznalo_564929
    2009. június 6. 13:27255.

    Ne síránkozz én régóta fórumozok már ,persze  ez relatív,de régen sokkal pörgősebb ütősebb volt az egész ,történtek a dolgok .

     

    Most a nyavajgás eluralkodott a síránkozás és a vélt vagy valós sérelmek állandó emlegetetése.

     

    Én szeríntem kevés a hímivarú nick.

     

    Aki akar menjen zártba ,a kulcsot meg a Dunába Nem szólunk be nekik ,az üvegházat nem támogatnám ,mert ahogy ismerek itt egy két embert arra használná ,hogy ingerelje a kintlévőket. Jól át kell gondolni az üveges moderációt és ,amelyik ilyet csinál kivágni ,mint macskát ....legalább félévre.

    előzmény:
    hus (252)
    2009-06-06  05:52
  23. 2009. június 6. 12:45254.

    Nálad a pont!

    Az utolsó mondatodban a lényeg.

     

    Mert szükség van egy helyre ahol beszólogatás nélkül lehet beszélgetni.

     

    előzmény:
    latsia (249)
    2009-06-05  21:04
  24. hus
    hus
    2009. június 6. 06:58253.

    Volt am nekem egy hozzaszolasom, a # 80-as itt. Azt is olvasd el, ha van kedved. Talan mas lenne a velemenyed.

     

    Nagyon sajnalom, de nem vagyok annak hive, amikor tobbszori felkeres ellenere sem hagyjak egy topik egeszsegesnek mondott vitajat, megbeszeleset a kotekedok. Tobbszor is eszre vettem.

     

    Vagy te soha nem tapasztaltal meg ilyet?

     

    Karanten pedig eppen az olyanoknak kell, akik okot adnak  arra, hogy kizarjat egy normalisan mukodo csoportbol.

     

    Csak nem te akarod az adoszedo allast megpalyazni?

     

    Engem pedig konyvelj el olyannak, aki nagyon sajnalja, hogy be kell ezt vezetni felnott emberek kozott.

     

    Koszonom.

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
    2009-06-06  06:10
  25. hus
    hus
    2009. június 6. 05:52252.

    Mint irtam is, orulok a zart es felig zart topikoknak.

     

    Egyetlen egy dolgot nem ertek.

     

    Miert nem tudjak elfogadni okos, ertelmes emberek, hogy nem szolhatnak bele zart topikba? Mi a büdös feneert kell  eroszakosan ragaszkodni a megvaltozhatatlanhoz?

     

    Ugyanis a zart topik inditoja soha nem fogja beengedni azt, akit mar megismert es nincs jo velemenye a hozzaszolorol. Ezt a NLC megengedi, aki akarja hasznalja ki. Senkinek semmi koze nincs hozza a tovabbiakban.

     

    Abban az esetben, ha meg is meggondolja magat a topik inditoja, ugy gondolja, hogy egy kis ido utan  be fogja  engedni  a kitiltottat, majd ir neki egy privat uzenetet es addig, amig a vita normalis  keretek kozott fog folyni, be lesz engedve.

     

    Tiszta sor. 

     

     

     

    En csak azt engedek be az en hazamba aki arra erdemes, akit en akarok. Nem szeretem az olyan embert, aki ajtostol rohanna a hazamba.

     

     

     

     

    Lehet, hogy volt rola mar szo, nem tudtam minden hozzaszolast elolvasni, azt szeretnem kerdezni, hogy minden egyes nick nev kezdhet zart topikot?

    Vagy akarhany nick neve van egy hozzaszolonak akkor is csak egy zart topikja lehet?

     

    Egy zart koru tarsasag barmikor olvashatja az egesz forumot, amikor kialakul szamukra megfelelo hozzaszolo ugy is privatba megbeszelik, hogy szeretne-e csatlakozni hozzajuk, vagy sem.

     

     

    "Ok semiramis, tudomásul vettem: szerinted amit írok, logiai bukfencekkel van tele, véleményed szerint a zárt topikok miatt sokan meghalnak majd a fórumon, és azt jósolod, a többség távozik, és itt hagyja az elnéptelenedett NLCafe fórumot. "

     

    Talan eppen az ilyen es ehhez hasonlo "  a tobbseg tavozik, es itt hagyja az elneptelenedett NLCafe forumot"  kijelentesekert van szukseg zart topikokra. Ugy tapasztaltam, hogy a tobbseg mar tavozott.  

     

    Mentsetek  meg a menthetot amit  lehet.

     

     

     

    előzmény:
    adrijan (221)
    2009-06-05  13:09

Címlap

top