Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mágusok

bbarbi
Létrehozva: 2004. február 15. 18:06
Sziasztok!
Tudna valaki ajánlani nekem olyan mágust, aki tutira létre tud hozni szerelmi kötést, és esetleg azt is megmondja, ha nem fog menni a dolog, tehát nem csak a pénzemet akarja leszedni?
Főleg olyan emberek érdekelnének, akik nem hirdetik magikat Interneten, médiákban, újságokban stb, hanem "rejve, csendeben" dolgoznak.
Ha esetleg tud valaki ilyet, kérem írjon privátban nyugodtan, nagyon hálás lennék a segítségért...

Szerelmi kötéssel kapcsolatos tapasztalatok is érdekelnének.

Várom a hozzászólásokat:

Barbi
  1. 2004. február 23. 12:32101.
    avatás nélkül egy sem jön igazán ;)
    előzmény:
    Pixi- (92)
     
  2. 2004. február 23. 12:31100.
    Szia Pixi!

    Hmm. . . lehívod az energiát? Melyiket? Jelenleg három különbőző külső energiára van avatásom (ebből egy ismert: a reiki)és e három közül csupán a reiki félintelligens.

    Ugyanis attól, hogy valami arra megy, amerre a legkisebb az ellenállás, még nem lesz intelligens, csupán egy természeti dinamika szerint cselekszik (mint az áram).

    A reiki attól félintelligens, hogy van bizonyos intlligenciája, ami alapján a legszükségesebb helyre megy -anélkül, hogy neked oda kéne tenned a kezed. A shinto reikinél pl. csupán a páciens csuklóját fogják semmi hadonászás, szimbólumok ésatöbbi.

    Ám a legtöbb energia nem intelligens: te irányítod teljes mértékben.

    Valóban nem mindegy, honnan hívod le, de ugyanakkor ezek külső erők. Belső erőből is van többféle (alegismertebb a chi). Ott sem mindegy, melyik központodat használod, pl.

    Szexualitás: a mágusos kontextusban valóban megkérdőjelezhető, nekem is böki a csőrömet, hogy Lui Padre és még egypár ilyen módon elégíti ki vágyait.
    De hát ők nem is mágusok.
    A szexuálmágia KÉT tudatos felet igényel magasabb "szinten", a kezdeti gyakorlatok pedig egyszemélyes masztrubációk.
    előzmény:
    Pixi- (91)
     
  3. 2004. február 23. 11:2399.
    Aravel dolgoztam én is olyan gyógyító mellett, aki irreális összegekért jóformán nem csinált semmit. Megtapasztaltam, és nagyon rossz érzés volt.
    Azt gondolom, egy reális összeg azért kell, hiszen nem mindenki tud dolgozni emellett.
    Gitta az Örsön is kezel, csütörtökönként. Én itthon vagyok, ápolom a fiamat, és mellette besegítek ha kell az egyesületnek. Adok, kapok. Erőt, szeretetet, barátokat. :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (98)
     
  4. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 23. 11:1698.
    Pixi, az a baj, hogy nagyon sok negatív tapasztalatom van a jósok, mágusok, gyógyítók körében. Eddig mindenhol, ahol voltam azt vettem észre, hogy senki sem önzetlenségből gyógyít, senki sem igazán segíteni akar, hanem elsősorban a pénzre hajt, aztán legfeljebb jön a segítség kisebb-nagyobbb sikerrel. Pl. az egyik nőnél három hónap alatt gyakorlatilag otthagytam a fizetésemet. A Frabato nagytiszteletű mágus 75 000 Ft-ot kért el. Egy másik helyen 6000 Ft-ért nem csináltak semmit. És ezektől az emberektől nemhogy jobban éreztem volna magam, hanem egyre rosszabbul voltam mind testileg, mind anyagilag, mind pedig lelkileg. Én megértem, hogy pl. terembérletet ki kell fizetni, és nyilván az ember adakozik is, ha úgy érzi, hogy segíteni akarnak, és nem csak lehúzni pénzzel, de én még eddig egyetlen egy ilyennel sem találkoztam. :( Amit a Gitta barátnődről írsz és magadról, nagyon örülök, hogy ti ilyenek vagytok! Jó ilyet hallani! Ti csak Budaörsön vagytok?
    előzmény:
    Pixi- (95)
     
  5. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 23. 10:3097.
    Musan, ha jól értem a Jangces példázatodat, akkor ezzel azt akarod mondani, hogy az igazi mágia erősebb, mint egy másik ember akarata?

    Na, ha ez így van, akkor Frabato mágiája miért nem hatott a kedvesemre eddig?

    Amit a szexuálmágiáról írsz, érdekes, én is vmi ilyensmit olvastam és hallottam. Szerinted ez működőképes energia átvitel? Te már hallottál Magyarországon ilyen mágusról, aki szexuálmágiát űz? Én igen, de nem szívesen írnék róla. (nem luipadre!)
    előzmény:
    Musan (89)
     
  6. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 23. 10:2496.
    Szia Musan!

    Köszönöm a hozzászólásaidat. Az nyilvánvaló, hogy te sokkal többet tudsz ezekről az okkult tudományokról, mint én, és ezért minden tiszteletem! Amit arról írsz, hogy ki a hibás, ki nem egy kapcsolatban, szerintem, se én, se Barbi sehol se mondtuk, hogy mi teljesen ártatlanok vagyunk, és semmiben sem követtünk el hibát. De tudod, kapcsolat és kapcsolat közt is különbség van, és nem lehet ilyen könnyen félválról ítélni embereket. Könnyű azt mondani, hogy "miért lettél szerető?". Sem a pénzért, sem semmilyen haszonért. Azért, mert szeretem! Érted, SZERETEM! Még így is, ilyen nyomorult körülmények közt is. Ha ő tudta, hogy nem fog elválni, akkor minek kezdett bele, és minek folytatta a hazudozásait. Azért ebben talán ő a hibásabb, nem? De ez butaság is, hogy bűnbakkot keressünk. Nem is ez a célom. Csupán az, hogy most már az sem érdekel, hogyan és milyen formában, de vissza szeretném kapni, mert nélküle még rosszabb. Részemről ez a téma lezárva.

    Igazán nem szeretném, ha kioktató hangnemben szólalnék meg, de kedves Musan, nem kell olyan dolgokban ilyen kemény ítéletet mondani, amit nem teljesen ismersz, és még ha ismered, talán akkor sem kéne. Bocs! Egyébként, tényleg nagyon szépen köszönöm a hozzászólásodat és az üzenetedet! :)
    előzmény:
    Musan (88)
     
  7. 2004. február 23. 09:0695.
    Érzelmeinket a gondolataink gerjesztik. . . . . .
    Szexuális energia felébresztése akkor pozitív, ha mindkét fél szabad akaratából vágyik rá, tiszta szívéből. . . . . . . . . . . . . . . . . ellenkező esetben, miről is beszélgetünk?????
    Most már elköszönök, mert vég nélkül írhatnám.
    Szép napot neked Musan
    előzmény:
    Musan (90)
     
  8. 2004. február 23. 08:5194.
    Bocs Musan, nem tudom abbahagyni, mert megint találtam valamit. . . . . . . . . . szerinted mi ruházzuk fel az energiát? Hogy gondolod? Lehívjuk, egy csatornán keresztül, irányítjuk, semmi más.
    Az már képesség, beavatások kérdése, és a lélek fejlettsége, hogy milyen minőségű, mennyiségű lesz. Ha belemászol, már infót raksz bele, és akkor már régen rossz.
    Nem értelek. . . . . . . jó lenne többet beszélgetni. :-)
    előzmény:
    Musan (90)
     
  9. 2004. február 23. 08:4593.
    Sorban veszem észre, mit írtál. . . . . . . . .
    köszi, hogy nevetségesnek titulálsz, nem is ismersz, és ezek szerint nem is érted meg miről írok, ne ítélj elhamarkodottan.
    Én tisztelem a véleményed, nem ítélkezem.
    Léteznek olyan védelmek, melyek áthatolhatatlanok. . .
    Tudod, mennyi kókler magát mágusnak mondó alak van? Ezek szerint nem. . . . . . . . . . . . . . .
    Priviben is beszélgettünk ezekről nem tudsz, ne ítélj. . . . . . . . .
    előzmény:
    Musan (88)
     
  10. 2004. február 23. 08:3692.
    az energiára visszatérve, rengeteg fajta, különböző minőségű és mennyiségű energiát le lehet hívni. . . . . . . . . . csak nem mindegy ki. . . . . . . . . .
    előzmény:
    Musan (90)
     
  11. 2004. február 23. 08:3491.
    Szia Musan. . . . . . .
    Amikor lehívod az energiát, mondjuk pl. a reikinél, akkor a kezed ráteszed a testre. Az energia oda megy, ahol a szervezetben a legnagyobb szükség van rá.
    Kezelheted a májat, de a vese is kap, és fordítva. Ezt nem lehet ilyen röviden elmondani, de így van. Egy Manílában beavatott pszi sebésztől sokat tanultam, dolgoztam is vele elég hosszú ideig. Ha érdekel, kérdezz nyugodtan.
    Persze nem mindegy melyik szférából jön, és ki közvetít. .
    Ami a szexualitást illeti ha lejjebb megnézed, ott szó volt arról, hogy egyes mágusok felhasználják, és közösülnek a szent cél érdekében azzal, aki segítségért hozzájuk fordul. Milyen célról beszélsz? A mágus kielégítéséről???
    A szex csodálatos dolog, de ha mágiában használják, ha egy nő akarata ellenére teszik, szerinted akkor rendben van?
    Olvasgass lejjebb is . . . . . . .
    előzmény:
    Musan (90)
     
  12. 2004. február 23. 00:2190.
    Az energia "intelligens"??? Legfeljebb a reiki-szerű energiákra lehet mondani, hogy "félintelligens", egyébként pedig annyi intelligenciával rendelkezik, amennyivel felruházzuk (de akkor már nem energia, hanem elementál lesz).
    *Itt nincs helye szexualitásnak, nincs helye perverziónak, mert ez az, semmi más.
    *

    Mi bajod a szexualitással???
    És mi számít perverziónak???
    előzmény:
    Pixi- (78)
     
  13. 2004. február 23. 00:1989.
    igen, van ilyen. Sőt! A szexuálmágia egy jelentős része pontosan erről szól. A szexuális energia fölébresztése, fejlesztése, erősítése, uralása és adott cél érdekben való használata.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (77)
     
  14. 2004. február 23. 00:1788.
    "vagy a mágus egy kókler"
    ez értelmetlen.

    Aki mágus, az nem lehet kókler. Aki kókler, az nem lehet mágus.

    Az elefánt nem cseresznye.
    előzmény:
    Pixi- (72)
     
  15. 2004. február 23. 00:1687.
    a hitetlenség egy pszichés állapot, a mágia pedig valami egészen más.

    a kérdésed így hangzik: a hitetlenség erősebb, mint a Jangce?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715392 (71)
     
  16. 2004. február 23. 00:1486.
    mi az, hogy "negatív lélek"???
    előzmény:
    Pixi- (69)
     
  17. 2004. február 23. 00:1385.
    nincs áthatolhatatlan fal.
    előzmény:
    Pixi- (68)
     
  18. 2004. február 23. 00:1284.
    ez is nevetséges általánosítás.
    Éppen az a gond, hogy ha valaki érzelemmel gondolkodik és nem értelemmel.
    A gondolkodás mentális, az érzések meg asztrálisak.
    Ha a kettőt fölcseréljük, abból lesznek a galibák.
    "Igaz, hogy ver engem, meg folyton rsézeges, meg megcsal, de akkor is szeretem és hátha megváltozik. . . "
    nem fog.
    előzmény:
    Pixi- (61)
     
  19. 2004. február 23. 00:0883.
    elengedés? Ez nem megy?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (56)
     
  20. 2004. február 23. 00:0782.
    és TI bezzeg sosem vagytok hibásak, TI csak szenvedő áldozatok vagytok.
    ÓÓóóóó. . . hogyneee. Hát persze. Minden este odajött és megerőszakolt titeket. . . igen, bizonyosan így történt. TI semmiről sem tehettek, mindenről a gonosz, gyáva, ostoba, fafejű férfiak tehetnek.

    És most, hogy megtaláltátok a bűnbakot és jóóóóól sajnáljátok magatokat, most ez így megfelelő állapot?

    Ti is UGYNAÚGY hibásak vagytok az események alakulásában. Pl. miért hagytátok, hogy így menjenek a dolgok? Miért szeretők vagytok? minek kezdtek olyan pasival, akinek felesége van? Elég sok rohangál, akinek nincsen. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (53)
     
  21. 2004. február 22. 23:4581.
    Jó éjt mindenkinek, aki erre járt. . . . . . . . . . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2004. február 22. 23:3180.
    Én még sosem fogadtam el pénzt, amikor reinkarnációt vezettem, kifejezetten azért, hogy félelmet, rossz emléket oldjak. Gitta, a Spirituális egyesületben egy napot kezel, neki sincs ára, aki ha akar, dob valamennyit a dobozba, ha nem akkor is ugyanolyan szeretettel foglalkozik vele. Ismerek olyat aki könyvtárban dolgozik, munka után kezel, ő már gyógyít, és nem fogad el egy fillért sem. Van ilyen, csak Gittánál is ki kell fizetni a terembért, amit nem tudunk a semmiből materializálni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (79)
     
  23. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 22. 23:2579.
    Na igen! Ilyen tiszta közvetítőt nehéz találni! Általában mindenki a pénzre hajt, aki hirdeti magát.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2004. február 22. 23:2078.
    Az energia "inteligens" oda megy, ahol szükség van rá. Annak a közvetítőnek a csatornáján és imáján jön keresztül, aki méltó arra, hogy közvetítse. Alázattal, hittel, szeretettel. Itt nincs helye szexualitásnak, nincs helye perverziónak, mert ez az, semmi más.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (77)
     
  25. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 22. 23:1477.
    De igen, ezt tök komolyan kérdeztem, bármilyen hülyén is hangzana. Nemcsak Lui Padre csinálja ezt! Én magára a jelenségre vagyok kíváncsi, hogy létezik-e olyansmi, hogy ily módon alakítanak át energiákat vmilyen más cél érdekében?
    előzmény:
    Pixi- (76)
     

Címlap

top