Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mágusok

bbarbi
Létrehozva: 2004. február 15. 18:06
Sziasztok!
Tudna valaki ajánlani nekem olyan mágust, aki tutira létre tud hozni szerelmi kötést, és esetleg azt is megmondja, ha nem fog menni a dolog, tehát nem csak a pénzemet akarja leszedni?
Főleg olyan emberek érdekelnének, akik nem hirdetik magikat Interneten, médiákban, újságokban stb, hanem "rejve, csendeben" dolgoznak.
Ha esetleg tud valaki ilyet, kérem írjon privátban nyugodtan, nagyon hálás lennék a segítségért...

Szerelmi kötéssel kapcsolatos tapasztalatok is érdekelnének.

Várom a hozzászólásokat:

Barbi
  1. 2004. február 25. 10:31151.
    a szerelem és a szexualitás két eltérő dolog. A szexuálmágia célja teljesen más, mint a szerlmi kötésé.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (144)
     
  2. 2004. február 25. 10:30150.
    Minek van kilencágú korbács? Minek van térdszorító? Minek vannak biológiai fegyverek?

    Valaki kitalálta, egyszerűen lemásolta a valódi szerelmi szálakat.

    egyébként a piacközpontú megközelítés igaz is lehet: azért van szerelmi kötés, mert van rá igény és kereslet.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (143)
     
  3. 2004. február 25. 10:28149.
    Nem. Nem figyeltek. Azt mondom, NE kössétek/köttessétek meg és semmi olyasmit ne tegyetek, ami tulajdonotokként tüntetné föl a másikat.
    Csábítsátok vissza, őszinteséggel, kedvességgel, valódi szeretettel.
    Tegyetek meg mindent, amit meg tudtok és akartok tenni, de tartsátok tiszteletben az ő saját, _szuverén_ akaratát.
    És ahogy dönt, azt fogadjátok el. Bármilyen nehéz is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (142)
     
  4. 2004. február 25. 08:04148.
    Aravel. . . . . . . bocs, hogy beleszólok, Musant kérdezed. . . . . . .
    Müller Péter Jóskönyve csodálatos. Olyan életbölcsességeket, útmutatásokat tartalmaz, amit mindenkinek el kellene olvasni. . . . . . .
    benne van: " ereszd el a méltatlant, hogy megfoghasd a méltót. . . . . . . . . . "
    Ne rágódj már azon, ami nem működik, lépj tovább. . . . . . .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (147)
     
  5. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 25. 07:52147.
    Musan, egyik előző hozzászólásodban azt írod, hogy nem a problémán kell rágódni, hanem a megoldáson gondolkodni. Teljesen igazad van. Csak azt mondd meg, hogy milyen megoldás van akkor, ha valaki (egy férfi) túlzottan makacs, büszke, csökönyös, stb. , ahhoz, hogy szóba álljon veled, noha ő is szeret, és ezt sosem tagadta, de most "úgy érzi", hogy nem kell nektek együtt lenni, mert annyira szeret, hogy ez a szeretet vmilyen apokaliptikus világkataklizmához vezetne, és inkább maradjunk meg a mi kis megszokott, szürke életünknél. Igaz, hogy mindketten szenvedönk, mint állat, de nem baj, így van ez jól, nem kell a szerelmet vállalni. Ilyen esetben mi a megoldás? Mit lehet tenni azzal az emberrel, akit már több léleklátó is megnézett, és mindenki arra a következtetésre jutott, hogy az illető nagyon szeret, de gyáva és gyenge. Hogy lehet ezt erősíteni? Szexuálmágiával, de nélküle? Hogyan? Heeeelp!!!!!!!!
    előzmény:
    Musan (104)
     
  6. 2004. február 25. 01:09146.
    Hahó Musan, örülök, hogy ilyen aktív vagy, érdekes visszaolvasni az elmélkedéseidet. . . . . . . :-)
    Köszönöm, és túllépek a dualizmusomon. . . . . . . . . . igazad van, régen volt, lett volna elég időm már átértékelni, valahogy ottragadtam
    köszi. . . . . . . . .
    előzmény:
    Musan (111)
     
  7. 2004. február 25. 01:05145.
    Szia Aravel. . . . . . rossz volt a gépem, . . . . . . most látom a 115-ös hozzászólásnál a kérdésed. Gitta kezel csütörtökönként a BKV házban, a metró mellett a 4. emeleten. A Mo. -i SDpirituális Egyesület topicon vedd felvele a kapcsolatot.
    köszönöm, amit írtál nekem. . . . :-)
    Pixi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (115)
     
  8. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 24. 23:03144.
    Az nem szerelmi kötés, ha szexuálmágiával akarsz vkire hatni. adott esetben a kedvesedre?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 24. 23:01143.
    Akkor minek van szerelmi kötés egyáltalán?
    előzmény:
    Musan (139)
     
  10. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 24. 23:00142.
    Musan, akkor te azt mondod, hogy ha egyszer egy szerelem elmúlt, akkor annak "mulnia kell" és passz. Nyugodjunk bele, le van szarva, nem baj, ha még ő is szeret és te is szereted, de ő tegyük föl makacs, azértse morál nevében nem akar veled lenni, akkor ez van, fogadjuk el?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2004. február 24. 22:47141.
    óóhhh, olvass vissza kérlek.
    Nem "kívánnod" valamit, hanem akarnod. Az orgazmusod sem nem a télapó, sem nem a jézuska (aki egy mítikus valami, amit kialakítottak a Karácsonyi ünnep kapcsán és nincs túl sok köze Jézushoz. jézuska pici, rózsaszín és az amerikai Santa Claus magyar változata -azaz ajándékos puttyonnyal mászkál ;).

    Nem fogok msot részletes útmutatást adni a neten keresztül (élőben meg pláne nem. . . a Kedvesem fölkoncolna ;), de mint mondtam, a cél, hogy a két szellem, lélek és test egybeforrjon a szent egyesülés során, és egy harmadik, új egységként térjenek vissza.
    Ezért a szent egyesülés lényegében a fordított teremtés (ahol az egyből lett kettő).
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (138)
     
  12. 2004. február 24. 22:44140.
    Férfi, természetesen ;) Ekkora khmm. . . egóval mi más lehetnék ;))

    Nem űzöm én a szexuálmágiát, hanem tanulom ;)

    Mindkét nem szükséges a valódi egyesüléshez. Ha csak az egyik fél "dolgozik", abból legfeljebb hatalmas szeretkezések lesznek ;)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (137)
     
  13. 2004. február 24. 22:42139.
    egy valódi mágus nem nyúl szerelmi kötéshez.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (136)
     
  14. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 24. 22:11138.
    Egyébként ez ennyi lenne? A szexuális együttlétkor és az orgazmuskor kívánnom kell valamit? A szexuálmágia nem több ennél? Olyan egyébként már előfordult az életemben nem is egyszer, hogy elképzeltem egy szexuális együttlétet egy férfival, és az teljesült a végén úgy, hogy egyszercsak azon kaptam magam, hogy az illető férfi egyszer csak udvarolgatni kezd, majd összejöttünk. Ha belegondolok jobban, félelmetes.
    előzmény:
    Musan (133)
     
  15. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 24. 22:06137.
    Musan te nő vagy vagy férfi? Én a magam részéről nő, csak kíváncsi vagyok, hogy a szexuálmágiát űzi-e férfi? Én eddig csak nőkről hallottam, és állítólag a tantrában is nők a tudás közvetítői. Ez igaz? Miért van ez így?
    előzmény:
    Musan (133)
     
  16. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 24. 22:01136.
    Nem tudom hogyan fogalmazhatnék konkrétabban. A lényeg, hogyha elvileg a mágus (tegyük fel, hogy nem luipadres kókler, hanem igazi) látja, hogy két ember összetartozik, látja, hogy a párom szeret, velem akar lenni, de olyan makacs tudati blokkjai vannak, ami miatt, még azért se tesz egy lépést sem, amely adott esetben dac vagy egyéb butaság, akkor miért nem hat a mágia? (Az egyes szám első személyben fogalmazást csak az egyszerűség kedvéért választottam, mielőtt bárki is félreértené. )
    előzmény:
    Musan (135)
     
  17. 2004. február 24. 21:24135.
    erre is ezer és egynél is több helyes válasz létezhet, túl általános a kérdés.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (130)
     
  18. 2004. február 24. 21:24134.
    erre is ezer és egynél is több helyes válasz létezhet, túl általános a kérdés.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (130)
     
  19. 2004. február 24. 21:23133.
    egyedül kezdi mindenki a gyakorlást, ha a párod hallani sem akar róla, akkor tanuld meg a csábítás művészetét és vele a "profán" szexuális egyesülést gyakorold csupán -de az orgazmusodat föl tudod használni ekkor is.
    Csak vigyázz, mert amit akkor kívánsz, elemi erővel teljesül majd (már ha nem lehetetlent kívánsz ;).

    A "mestermágusőssámánreikiatyaúristen" kérheti, hogy lefeküdj vele -ezt akár én is kérhetem (NEM fogom kérni, mielőtt VALAKI félreértené, igaz, Wodan?! ;))), mert jogállamban élünk.
    De a te döntésed, lefekszel-e ezzel a "mestermágusőssámánreikiatyaúristen" -nel, vagy sem.
    Ha erre akarna kényszeríteni, azonnal hagyd ott, és akár föl is jelentheted szexuális zaklatásért (de ehhez kell bizonyíték is).
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (129)
     
  20. 2004. február 24. 21:20132.
    mindenki rendelkezik alapvetően védelemmel. De. . . olyan ez, mint az izomzat. Mindenkinek van, és még ha egy percet sem erősíted, akkor is kialakulnak az izmaid.

    Minél keményebb körülmények között élsz, annál erősebbek és kitartóbbak lesznek, de ekkor még nincs szó tudatos fejlesztésről.

    Lehet, hogy egy kétkezi munkás, mondjuk egy hentes bivalyerős, de egy harcművész, aki ugyanannyi időt fordított teste edzésére, mint a hentes a munkájára, sokszorosan felülmúlja a hentes, ha nyers erőben nem is, de minden másban igen.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715392 (128)
     
  21. 2004. február 24. 21:17131.
    . . . és ráadásul ezt is a sumerek kezdték először gyakorolni. . . Dumuzid, az Igaz Fiú és Inanna a Mennyek Úrnője a 365. nap éjjelén egyesültek újra és újra, mint kezdetek kezdetén Égatya és Földanya, egyé váltak, míg végül az új nap, az új év kezdete szét nem választotta őket, az örök szerelmeseket, hogy majdan egy év múlva ismét egyesüljenek, biztosítva az örök körforgást. ;)
    előzmény:
    Wodan (127)
     
  22. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 24. 19:46130.
    Ja, a Barbi kérdését én is feltehetném. Létezik-e az, hogy ha jó a mágus és elvileg ő látja, hogy tudja befolyásolni a másik ember tudatát, a mágia mégsem hat? Miért?????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715392 (128)
     
  23. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 24. 19:44129.
    Musan köszönöm a válaszodat! Mi van akkor, ha az ember párja nem is akar hallani arról, hogy szexuálmágia, és én tegyük fel elmegyek vhova, hogy ezt gyakoroljam (ok, eleinte egyedül, de aztán mi következik)? Magyarul arra vagyok kívácsi, hogy a "mágus", "mester" nevezhetjük, ahogy akarjuk kérheti-e, vagy kell-e az, hogy lefeküdjek vele?
    előzmény:
    Musan (126)
     
  24. 2004. február 24. 19:27128.
    Érdekesen hangzik az, hogy valaki "le van védve". . .
    Az exem kb 2 szót hallott az egész ezotériáról, asztrológusnál volt összesen 2x, de nem nagyon jött be neki, tehát max. annyira érdekli az egész, hogy elolvassa a Blikkben a horoszkópját. . . :)

    Vannak egyébkén olyan emberek, akik külön tudatos "védelem" nélkül is le vannak védve?
    Jó hülyén tettem fel a kérdésemet, de azért remélem érthető volt. . .
    előzmény:
    Musan (123)
     
  25. 2004. február 24. 14:51127.
    Csak egy pár szóban:A tantrizmus, a megvilágosodást az érzéki szerelem útján keresi, "ahol a kettő, egy. . "
    Ez szinte összhangban van az upanisadok tanításaival. .
    "és mint ahogy az aki a szeretett nőt öleli, nem vesz tudomást sem külső, sem belső dolgokról, éppígy az emberi lélek, amikor megismerő énjét öleli, nem vesz tudomást, sem külső, sem belső dolgokról. . "
    :)
    Üdv.
    Wodan
    előzmény:
    Musan (124)
     

Címlap

top