Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mágusok

bbarbi
Létrehozva: 2004. február 15. 18:06
Sziasztok!
Tudna valaki ajánlani nekem olyan mágust, aki tutira létre tud hozni szerelmi kötést, és esetleg azt is megmondja, ha nem fog menni a dolog, tehát nem csak a pénzemet akarja leszedni?
Főleg olyan emberek érdekelnének, akik nem hirdetik magikat Interneten, médiákban, újságokban stb, hanem "rejve, csendeben" dolgoznak.
Ha esetleg tud valaki ilyet, kérem írjon privátban nyugodtan, nagyon hálás lennék a segítségért...

Szerelmi kötéssel kapcsolatos tapasztalatok is érdekelnének.

Várom a hozzászólásokat:

Barbi
  1. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 27. 18:13201.
    Azott, milyennek látsz engem? (Azt mondod, hogy nem olyan vagyok, amilyennek leírom magam. ) Nem ennek az egy esélynek élek, de szeretem ezt az embert. Amit a szeretről és a lelkiismeretről írsz, igaz. De milyen igaz! Köszönöm.

    Mit jelent az, hogy én mást fogok ide bevonzani? Úgy érted, hogy más valaki belém szeret? (Vannak ilyenek :))), de nemigen érdekelnek. ) Az viszont, komolyan érdekel, hogy te milyennek látsz. Te is vmilyen extraszenz vagy?
    előzmény:
    azott (198)
     
  2. 2004. február 27. 18:08200.
    A lelkiismeret nyugalma?Talancsak nem akkora szeretetadag szorult belenk, hogy kartyazni kelljen vele, osztani es ha az egyiknek kicsit tobbet osztasz, a masiknak nem marad. . . hm??;)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (197)
     
  3. 2004. február 27. 17:55199.
    A hibakat altalaban legkevesbe sikerul ott kijavitani, ahol elkovettuk oket. . . onmagunkat kell kijavitanunk. Es inkabb a szembejovoket ajandekozzuk altala az eletben, sajnos vagy nem
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (197)
     
  4. 2004. február 27. 17:47198.
    Mindig megmarad az esely, ha te megadod, nem mondanam, hogy tagadd meg, latom, hogy piros sziv a jeled:)))De nem muszaj ennek az egy eselynek elni, nem csak egy eselyunk van, egy szemelynel, egy modon, csak annyit tegyel meg peldaul, hogy ne utasitsd vissza a tobbit sem, aztan majd megmutatkozik aminek ideje van, eros a gyanum, hogy te mast fogsz ennek a kellos kozepebe bevonzani. . . . ezt ugy is szoktak mondani mas szoval, hogy turelem, turelem. . . . En valahogy egesz maskepp latlak, mint ahogyan te irsz magadrol. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (197)
     
  5. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 27. 17:25197.
    Azott, köszönöm! :)))) Ja, ha tudsz, akkor akár jósolhatsz is nekem. :)

    Igen, igen, ez így van, én épp mostanában lépegetek át egyik létformából a másikba, és valóban nehéz bizonyos emberekkel tartani így a kapcsolatot. Ezt a saját szüleim előtt is titkolnom kell, mert ha meghallanák, hogy okkult dolgokkal foglalkozom, másnap beutaltatnának a pszichiátriára.

    Nem félek én semmitől, és nem az a baj, mintha attól félnék, hogy nem találok magamnak mást. Erről szó sincs. De azon viszont elgondolkodtam, hogyha igazán szeretünk vkit, akkor hogyan lehet egy másik kapcsolatot létesíteni nyugodt lelkiismerettel? Pillanatnyilag ne mis tudnék, nem is akarom. A kedvesem azt mondta, hogy nem hiszi el, hogy szeretem. Ha meglátna mással, akkor az is csak őt igazolná, hogy "lám, én megmondtam, én tudtam, jó is, hogy így döntöttem, stb. " Ezt végképp nem tudnám elviselni. Élem én az életemet, olyan a munkám, ahol nap mint nap kihívásoknak van kitéve az ember, és szeretem. Tanítani mindig csodálatos, mert én tanulok a legtöbbet a diákoktól általában. De azért ott van a kisördög, hogy mennyire szeretem ezt az embert, és milyen rémes a hiánya, átjár, mint huzat a házon, és nagyon fáj. Én is követtem el hibákat, de úgy érzem, hogy még mindenképpen lennie kell egy esélynek, hogy újra együtt legyünk.
    előzmény:
    azott (194)
     
  6. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 27. 17:14196.
    Pszichiátria kellene neki, én ezt már rég tudom, ő is tudja magáról, de nem akar elmenni szakemberhez. Nem akarom, hogy magába roskadjon, Istenem, annyira szeretnék segíteni neki, annyira szeretem!
    előzmény:
    Musan (191)
     
  7. 2004. február 27. 16:23195.
    Szia Musan!
    Ha leírnád, hogy mit hallottál Siriso-ról, az szerintem sokat segítene a kérdezőnek.
    előzmény:
    Musan (192)
     
  8. 2004. február 27. 15:07194.
    Szia, aravel, nem hagyunk beken:))Ha en jol latom, te eppen lepegeted at azt a gondolkodasi- es letformat, amelybol te kinottel, a partner viszont nem tagit, probald ilyen szogbol is megfigyelni a dolgaidat, lehetetlen ilyenkor bizonyos emberekhez kotodni, egyszeruen vagy leperegnek rolad, vagy te lepsz vissza, ezek olyan feltetelek, amelyeket egyik fel sem tud lazan teljesiteni, eroszakot kell, hogy tegyen onmagan. . . . annak kovetkezmenyei is vannak. . . . erovel felemelni valakit magadhoz-hat nem szabad, utmutatast adni igen, peldat mutatni igen, de felelosseget csak a sajat eletedert vallalhatsz, mert azt eled te, a maset mas eli. Ilyen eleterovel, hatarozottsaggal, optimizmussal, amit kiolvastam a soraid kozul, miert nem veszed magadnak a batorsagot es indulsz el megkeresni a szerencsedet, aztan aki jon, jott, aki marad, maradt. . . . Probald meg nem ezen a fuggosegen belul figyelni magad, meg vagyok rola gyozodve, hogy mas kepet mutatsz, mint amilyent gondolsz magadrol. . . . Joga van a labdanak arrebbgurulni a termeszete szerint, attol meg kerek marad. . . ;))Ha a szeretet es a szeretni tudas megvan benned-megvan-, akkor sose felj!:)Nehogyma' josolashoz kezdjek itt. . . ;)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (182)
     
  9. 2004. február 27. 14:48193.
    figyelj és járj nyitott szemmel. Ha felkészültél, találkozol majd azzal, aki tanítani fog.
    Addig pedig marad az autodidakta módszer.
    Első harci feladat: figyeld meg a világot és benne magad. Törekedj arra, hogy a mélyére láss a dolgoknak, de kerüld a határozott ítélkezést és maradj passzív, amikor csak lehet.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (188)
     
  10. 2004. február 27. 14:46192.
    Igen, Siriso-ról és RGabor-ról is hallottam. Siriso neve sokat elárul viselőjéről: Siriso visszafelé olvasva Osiris.
    Azaz önmagát Osiris sötét, negált oldalával azonosítja.
    És hogy mágus volna? Sokan vallják ma magukat mágusnak, akik valójában közel sem tartanak ott, hogy többek legyenek, mint pólyás mágus-tanoncok.
    RGabor pedig. . . mindegy, ő velem nem hajlandó vitatkozni, aranyos ember, meg lelkes, de túl komolyan veszi magát és ő is abba a hibába esik, hogy néhány év tanulás után már azt hiszi, mágus, de ami súlyosabb hiba, hogy ezzel a néhány évvel a háta mögött iskolát is vezet és tanfolyamokat tart.

    Személy szerint jobban bízom annak a tudásában, aki mondjuk úgy tanít, hogy 20-30-40 éve van a pályáján, mint aki 3-4-5 éve ;)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_804507 (183)
     
  11. 2004. február 27. 14:42191.
    akkor pszichiáter. Munkamánia+depresszió=súlyos menekülési probléma saját maga elől (ráadásul félig tudatos is).
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (182)
     
  12. 2004. február 27. 14:39190.
    öööö. . . bocs, müge, miféle "mágikus erőktől"? Imádkozol talán az áramhoz? A gravitációhoz? A Newtoni törvényekhez?! A reikihez?!?!

    Na ugye, hogy nem ;)) Hozzá imádkozhatsz, mert Ő meghallgat. De ne "Mennyei Mi-Minden-Kívánságát-Teljesítjük-Csak-Egy-Csepp-Vérét-És-Az -Aláírását-Kérjük" szolgáltatásként fogd föl (már ha ezt tennéd ;)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_422796 (172)
     
  13. 2004. február 27. 14:20189.
    Hagyd, hogy járja a saját útját. Bárhogy is dönt, az ő döntés lesz és legfeljebb majd tanul belőle. Te légy erős és lépj tovább
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (158)
     
  14. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 27. 10:55188.
    Azon gondolkodtam, hogy mire jók a mágus iskolák? Eddig még nem hallottam olyan iskoláról, ahonnan igazi tudással távoztak volna emberek. Akik ismert figurák ezen a téren, mindegyik kókler gyanús. Kíváncsi lennék, hogy hol lehet igazán tanulni, és kitől? A válaszokat privátban is várom. Előre is köszönöm. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 26. 21:05187.
    Musan, merre vagy? Már hiányzol. :))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 26. 20:46186.
    Köszi! Ez nagy segítség volt. :)
    előzmény:
    Gabriella# (185)
     
  17. 2004. február 26. 15:29185.
    Kedves aravel, itt a probléma az, hogy ha ez így megy tovább (ne vedd bántásnak :), akkor te is depressziós (vagy monomániás) leszel, és akkor már nem az életvidám 27 éves, hanem az életet sötét és a szenvedés helyének tekintő, beszűkült tudatu fog pár év múlva ide írni (bár lehet, hogy nem, mert úgy már elfogad vágyad tárgya :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (182)
     
  18. Torolt_felhasznalo_810074
    Torolt_felhasznalo_810074
    2004. február 26. 15:10184.
    ezt honnan lehet tudni ???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (181)
     
  19. Torolt_felhasznalo_804507
    Torolt_felhasznalo_804507
    2004. február 26. 14:53183.
    Sziasztok!

    Hallott-e valaki valamit közületek Siriso nevű mágusról vagy Rusznyák Gábor mágus képzőjéről?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 26. 14:45182.
    Kedves Gabriella!
    Azért mondta azt, hogy nem szeretem, hogy önmagának is és nekem is bemagyarázza, hogy "úgysem sikerül" boldognak lenni. Ez az ember nem hisz a boldogságban. Munkamániás és kész. Egyébként meg depressziós, és én a saját bevallása szerint is megmutattam neki, hogy az ember lehet a Földön boldog is. Nem szenvedés ez az egész élet. Ő egy pillanatig el is hitte, aztán újra jött az önigazolásos duma. Azt mondta, hogy egy 27 éves fiatal, okos, csinos, stb. (az ő szavi, nem azt én egom) nem szerethet egy majdnem 60 éves férfit. Pedig szerethet! És ez nem apakomplexus, nem pótlékkeresés, ahogy a legtöbbben , mondták már nekem. Egyszerűen szeretem. Attól, hogy nem mindennapi és nem szokványos még így van. De ezt hogy lehet neki elmagyarázni, ha egyszer ennyire erős tudati gátjai vannak?
    előzmény:
    Gabriella# (180)
     
  21. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 26. 14:40181.
    Igen, ez a karmánk. :)))) Komolyan, igen!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_810074 (179)
     
  22. 2004. február 26. 14:05180.
    Nem lehet, hogy akit szeretni vélsz, sohasem létezett (vagy már nincs) ?
    Miért mondhatja azt, hogy te úgysem szereted (megmagyarázta ezt ?)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (178)
     
  23. Torolt_felhasznalo_810074
    Torolt_felhasznalo_810074
    2004. február 26. 14:02179.
    És úgy érzed, hogy te meg őt érdemled ?:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (178)
     
  24. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 26. 13:56178.
    Lehet, hogy velem van baj, de még mindig nem értem? Én nektek magát a történetet meséltem el, és azt, hogy én milyen lelki történéseken mentem keresztül. Ő ezt nagyon jól tudja. Mit mondjak el? Hogy nagyon szeretem? Legutoljára, mikor ezt mondtam, azt vágta a fejemhez, hogy ez marhaság, ezt csak én gondolom így, és különben is, ő tudja, hogy én nem szeretem őt. Erre mit mondjak? Akkor mondtam azt magamban, hogy jó, akkor majd öngyilkos leszek, hagyok egy búcsúlevelet, amiben még egyszer leírom, hogy mennyire szeretem, és mivel többet, mint az életemet nem adhatok, így remélem ez elég bizonyíték lesz, hogy szerettem. Akkor került az utamban a semmiből (?) egy nő, aki elmagyarázta, hogy ezt miért nem szabad megtennem. Mit lehet még egy ilyen szörnyű hülyén gondolkodó embernek mondani? Hogy bizonyítsam be? Haláláig tartó hűséggel? (Ugyanakkor elhangzik az, hogy "éld az életedet, engedd el, mert van, aki jobban megérdemel, stb", én ezt nem így érzem. Tudom, hogy nála jobban senki se érdemel meg. ) Mivel, hogyan, mit mondjak el neki?
    előzmény:
    Gabriella# (177)
     
  25. 2004. február 26. 13:32177.
    Kedves aravel: pl. elmondhatod neki mindazt, amit itt sokunkkal (akár többszáz fórumozóval) megosztottál :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (176)
     

Címlap

top