Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mágusok

bbarbi
Létrehozva: 2004. február 15. 18:06
Sziasztok!
Tudna valaki ajánlani nekem olyan mágust, aki tutira létre tud hozni szerelmi kötést, és esetleg azt is megmondja, ha nem fog menni a dolog, tehát nem csak a pénzemet akarja leszedni?
Főleg olyan emberek érdekelnének, akik nem hirdetik magikat Interneten, médiákban, újságokban stb, hanem "rejve, csendeben" dolgoznak.
Ha esetleg tud valaki ilyet, kérem írjon privátban nyugodtan, nagyon hálás lennék a segítségért...

Szerelmi kötéssel kapcsolatos tapasztalatok is érdekelnének.

Várom a hozzászólásokat:

Barbi
  1. Torolt_felhasznalo_804507
    Torolt_felhasznalo_804507
    2004. február 29. 12:48226.
    Hallott-e valaki valamit Christine-ről? Ő is jósnő, és azt mondják, hogy működnek a kötései. Ki ő és mit csinál, milyen szinten? Szóval minden érdekelne vele kapcsolatban.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2004. február 29. 12:36225.
    Ez egy nagyon jó gondolat:
    "A lenyeges dolog az hogy szerintem vannak olyan eros vonzasok vagy taszitasok amelyeket nem lehet megvaltoztatni meg akkor sem ha a legnagyobb joindulat ovezi. "
    "vannak dolgok amelyeket a szabad akarat iranyit olyan erosen hogy kulso beavatkozo hiaba is probal barmit tenni"

    Ez szerintetek így van, vagy egyszerűen Coolgabe kókler mágust talált?
    előzmény:
    coolgabe (222)
     
  3. Torolt_felhasznalo_804507
    Torolt_felhasznalo_804507
    2004. február 29. 12:25224.
    Na, lám-lám, erről beszélek én is. Szerintem van szerelmi kötés, de nem tudom ki és mi kell ahhoz, hogy működjön. Mellesleg azt sem értem, hogy ha ennyire etikátlan, akkor minek tanítják vagy minek tanulják meg azok, akik végül sosem csinálják?
    előzmény:
    coolgabe (220)
     
  4. Torolt_felhasznalo_804507
    Torolt_felhasznalo_804507
    2004. február 29. 12:19223.
    Laerena, milyen következményei lesznek vagy lehetnek valami olyansminek, aminek nincs hatása a fiúra? Szerintem ezek a mágusok akiknél Barbi vagy akár a barátnőm járt elteszik a pénzt, és nem csinálnak semmit. Lehet, hogy a csajok lelki üdve szempontjából még ez a legjobb, de az tuti, hogy itt semmi sem történt, mert senki a kisujját sem mozgatta az ügyben. Addig gyertyázhatnak, amíg bele nem őrülnek, vagy meg nem unják.

    És igen, ilyenkor a szomorú, hogy szerintem ők lehet, hogy magához az ördöghöz fordulnak végső kétségbeesésükbe. De mi van, ha ő is elb. . . ssza? :)
    előzmény:
    Laerena (217)
     
  5. 2004. február 29. 12:16222.
    FOLYTATAS: A lenyeges dolog az hogy szerintem vannak olyan eros vonzasok vagy taszitasok amelyeket nem lehet megvaltoztatni meg akkor sem ha a legnagyobb joindulat ovezi.
    Az en kis szerelmemnek valoszinuleg soha nem lesz olyan ember az eleteben aki annyira es olyan tisztelettel, meghittseggel szereti ot mint en megis neki ez nem kellett es most sem kell. Ezen egy magus sem tud valtoztatni, akarmennyire is nagytudasu es en akarmennyire is hiszek benne. Ez utobbival mostanra mar problema van, hiszen egyre kevesbe hiszem azt, hogy valaha is latni fogom a lanyt es ha igen akkor vajon milyen korulmenyek kozott. Szetcsapva egy diszkoban, vagy csak egyszeruen elsetal mellettem az utcan. . . . . erre nekem nem hiszem hogy szuksegem lenne.
    A magustol kert segitseg az utolso mentsvar volt szamomra, akkor mentem el hozza amikor ereztem, hogy semmi nem mukodik mar, nem egobol, nem a vagyak uztek hozza hanem a szeretet, a feltes es az aggodas is, minden olyan erzelem amelyeket sajnos a lany erzelgosnek talal. En nem egobol szerettem ot hanem a legmelyebb szellemem adta azt az intuicot hogy nekem o eletem szerelme.
    Mindez azonban keves. . . nem tudok segiteni es mint ahogy az en irasombol kiderul ezen meg egy magus sem tudott. . legalabbis eddig nem.
    Ugyhogy csak azt tudom tanacsolni mindazoknak akik ehhez folyamodnak, hogy keszuljenek fel arra, hogy esetleg az egvilagon semmi nem tortenik, semmi nem valtozik, minden marad a regiben. . mert vannak dolgok amelyeket a szabad akarat iranyit olyan erosen hogy kulso beavatkozo hiaba is probal barmit tenni. Csupan annyit tehetek, hogy megorzom Ot az emlekeimben, ugy ahogy azt en szeretnem, es innen a tavolbol kivanom neki, hogy az elete forduljon jora, talaljon valakit aki legalabb felig olyan erosen szerti mint en es foleg hallgasson ra. . . legyen boldog elete.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_804507
    Torolt_felhasznalo_804507
    2004. február 29. 12:14221.
    Sziasztok!
    Amit Pepsifüles írt a mamájáról és a jósokról kísértetiesen hasonlít a barátnőm történetéhez. Ő eddig több mint 250 000 Ft-ot fizetett jósoknak. Ja, és természetesen semmi hatása. Az idegbetegség meg stimmel. Sajnos! Volt ám köztük kisebb kaliberű jóstól kezdve, nagyágyú mágusig, mint Frabato mindenki. Szóval, szerintem sem éri meg a dolog. Én még nem találkoztam Budapesten nem kókler mágussal. Lehet, hogy van valahol valaki, aki nagy titokban "igazi", de a média sztárok egytől-egyig kóklerek.
    előzmény:
    pepsifüles (214)
     
  7. 2004. február 29. 11:46220.
    Vegigolvasvan mindenki hozzaszolasat, respektalva az osszes velemenyt, ime egy tortenet. Az enyem. . . . Tavaly ilyen tajban megismerkedtem egy lannyal akivel mar az elso pillanattol kezdve eros vonzalom alakult ki, meg abban az idoben is amikor egy szot sem szoltunk egymashoz. Nyilvanos helyen dolgozik, sokat neztuk egymast jo ideig, vibralt a levego mindannyiszor. Par het utan kezdtunk el beszelgetni, majd ahogy azt kell ossze is jottunk. Soha nem erzett erzelmek kerultek napvilagra, szinte batrak ki tudom jelenteni, hogy 39 evem alatt o az egyetlen lany akit igaz, spiritualis szerelemmel szerettem es szeretek a mai napig is, noha mar nincs velem. Valaki akit soha nem akartam megvaltoztatni, sem elvenni a szabadsagat, kikertem a velemenyet mindenben, igazi TARS-kent tekintettem ra es bizony ki is mutattam neki, hogy mennyire szeretem. Viszont ebben az idoben sokat is szenvedtem, mert elojott egy regi gerinc problema amitol egy ido utan mar jarni is alig birtam es bizony megsinylette az intim helyeken a teljesitmenyem, noha soha nem kivantam senkit ugy mint ot.
    A lanynak eleg nehez gyermekkora volt, latta a sajat anyjat bennegni egy hazban majd a neveloapja molesztalta is, es ezert is ugy ereztem, hogy rengeteg szeretetre van szuksege. . . . foleg mert szegenyke elegge ra volt kattanva a marihuanara, s a kornyezeteben levo baratnok is ugyanugy szivtak. Marcius elejen egyszercsak ereztem hogy valami nem koser, s lam lam egy hosszu beszelgetes utan szakitott velem, mondvan hogy soha nem fog engem ugy szeretni ahogy en ot. A beszelgetes soran zokogott a vallamon, le nem vette a kezet rolam, csokolgatott, majd elment. . . . es en valojaban el is engedtem, noha a honapok soran megprobalkoztam egy levellel, nehany kedves SMS-el de ennek csak az lett az eredmenye, hogy novemberben felhivott es ledorongolt, hogy mar igazan lehetne valakim, es hogy ertsem meg hogy soha tobbet nem leszunk egyutt. S valoban. . . azota nemigen tudok ranezni senkire.
    Viszont megbiztam egy baratnojeben, akiben talan nem kellett volna, hiszen valojaban egy maipulativ, szutyok picsa aki eszrevette hogy mennyire szeretem, feltekennye valt es persze hatassal volt a szerelmemre aki a kapcsolat elejen igen bizonytalan volt, nem veletlen hiszen a Szuz jegyeben szuletett s hat azok neha igen zarkozottak tudnak lenni.
    Elmentem egy magushoz vegso ketsegbeesesemben, es megkerdeztem tole hogy most mi van. Tarotbol azt mondta nekem, hogy kulso rahatas eredmenyezte a szakitast, meg lehet foditani, hiszen a lany elete most romokban hever, nincs senkije, es engem szeret. Ez tobb alkalommal kijott mivel belementem a dologba, raadasul ingyen megcsinalta mert eleg joba vagyunk . Ugy ereztem hogy jogom van ehhez, foleg a drogozas miatt mert az egvilagon senki nem fogja neki a jo utat megmutatni, hisz a kornyezeteben csupa fuves van akik raadasul meg bogyoznak is nehanapjan. Am 4 honapja kezdtuk el a magiat es egyelore semmi nem tortent. Se negativ, se pozitiv. Talan a Karma nem veletlen dolog. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2004. február 28. 23:51219.
    Igen, valóban tudok szerelmi kötést csinálni. Sőt, számos másfajta kötést is. Akár házasság-kötést is (nem vicc, de szójátéknak is elmegy ;).

    Mégsem élek vele.

    Ismerek jópár embert, aki szintén tud sokfajta kötést. Egyikük sem csinálja.

    Szerinted, miért?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715392 (215)
     
  9. 2004. február 28. 21:01218.
    Köszönöm Laerena. . . . . . . már oldalakat írtunk tele, de nem akarják megérteni a lányok, és már az én energiám is fogy.
    Nagyon szépen összefoglaltad. Klassz. . . . .
    előzmény:
    Laerena (217)
     
  10. Torolt_felhasznalo_347635
    Torolt_felhasznalo_347635
    2004. február 28. 20:35217.
    Kóklerekről:
    A megkülönböztetésnek két módja: Vagy választasz valakit, és annak a véleményére bizod magad, vagy kifejlesztesz egy minimális érzékelést, meg önálló véleményt.

    Ajánlatos lenne kicsiben tapasztalatokat szerezned ezekről az energiákról, mielőtt nagyban akarod használni.

    A lényeget még mindig nem érted.
    Nem mindegy, hogy MILYEN mágiában jártas az a személy, akinek nem bonyolult a dolog. . . !!!!!!!
    Egyetlen igazi mester sem fogja neked javasolni, hogy emberileg is megoldható dolgokra, ill. mások manipulálására, birtoklására használd a "természetfelettit". Mert ezt teszed. (Ez a kapcsolatod már ráment az önfejűségedre, nem tudom, mi mindent akarsz még bebukni ahhoz, hogy elgondolkodj. )

    Feltételezed, hogy egyes mágusok LELKIISMERETI okokból nem kötnek ilyet. . . Az lenne a szereteted jele a fiú iránt, hogy ilyen eszközöket vetsz be. . . ?

    Mit gondolsz, akik azokat a remek reklámcikkeket irták, amiket olvastál és amikre alapozol, mennyire értettek a dologhoz?
    Az ilyenek attól kóklerek, hogy abból csinálnak pénzt, hogy kinyitogatnak az emberekenek szellemi kiskapukat emberi céljaik elérésére, (ami persze sokkal egyszerübbnek tűnik, mint a problémával történő szembenézés és önálló megoldása. . . ) a következményekre meg tesznek nagy ivben. Következményei pedig LESZNEK, hiába csinálja szakmailag hozzáértő.

    De ha neked továbbra is csak az a fontos, hogy a te elképzeléseid érvényesüljenek (bár ehhez csak akkor lenne jogod, ha kizárólag rólad lenne a dologban szó), akkor fordulhatsz egyenesen az "ördöghöz" is, ő legalább nem b"ssza el.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715392 (215)
     
  11. 2004. február 28. 18:54216.
    Mert a szerelmi kötéssel beleavatkozol a szabad akaratba!!! Fekete mágia, Barbi. . . . . . . . . . . úgy látom, nem fogod sosem megérteni. Nincs jó, vagy rossz kötés. . . . . . . . . már annyian elmondtuk, de nem akarod tisztán látni. . . . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715392 (215)
     
  12. 2004. február 28. 17:41215.
    Szia Pix!
    Azzal az állításoddal nem igazán tudok azonosulni, hogy mind kókler, aki szerelmi kötést csinál.
    Több helyen azt olvastam, hogy a szerelmi kötés a mágiában jártas egyének számára nem valami bonyolult dolog.
    Szerintem Musan is tudna szerelmi kötést csinálni, ha akarna. . .

    Én inkább azt mondanám, hogy nem mindenki hajlandó a mágusok/boszorkányok közül arra (lelkiismereti, vagy egyéb okok miatt), hogy szerelmi kötést csináljon.

    Nem értem tehát, hogy miért lenne kókler az, aki szerelmi kötést csinál. . .
    előzmény:
    Pixi- (213)
     
  13. Torolt_felhasznalo_782726
    Torolt_felhasznalo_782726
    2004. február 28. 16:47214.
    Kitolás az egész!!!!Anyám volt egyjósnőnél. Csinált neki hűségmágiát, gonosz elűzést , kiiktatták a párja életéből azokat a személyeket akik káros hatással vannak a kapcsolatra, csináltak szerelmi kötést!Na most tart 65 ezer forintnál és a hatás persze van tiszta depis lett , azt mondja hogy már ez sem segít akkor mi fog??Ja és amilyen agyament engem kérdezget hogy elmenjen esetleg Rózsához, na a saját anyámat nem tudom ebből kiszedni hogy tudnék máson segíteni. Engem hivogat napjába 150 szer hogy milyen fos az élete meg ilyenek . Lassan nekem kell pszichológushoz fordulnom(pedig neki kéne)mert kezdek megcsömörleni. Tiszta szar az élete és most ez a jósnő feltette az í-re a pontot!Ne menj el csak a pénzed veszik el , szerintem ezek a jósok álltalában nagyon jó emberismerők azt mondják amit te "hallani " akarsz. azt mondják hát drágám romokban az életed, de segíthetek rajtad csak a végén bírd fizetni, mert ugye abba nem hagyod mert nem tudod mit vesztesz ha befejezed ezeket a gyertyázásokat egyre nehezebb ebből kiszállni belekeveredsz mert várod hogy a következő mágia az előzővel már csak hatni fog. hát anyámnál nem hatott , totál idegbeteg lett és most még azért is nyavajog mert nincs pénze na erre varjatok gombot!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715392 (212)
     
  14. 2004. február 28. 16:32213.
    Barbi! Aki kötést csinál, eleve kókler. De keress nyugodtan tovább. Ugy látszik tapasztalnod kell a negativ erőket.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715392 (212)
     
  15. 2004. február 28. 16:15212.
    Szai mindenki. . .
    Pixi: Igazad van, csak tudod, én tényleg elhatároztam azt, hogy szerelmi kötést csináltatok. . .
    Nagyon kedves mindenkitől a sok jótanács, csak igazából én azt szeretném, ha valaki olyan csinálná meg a kötésemet, aki tényleg nem kókler, és ért ahhoz, amit csinál. . .
    Ezért tűnhetúgy, hogy "addig keresek, amíg azt nem hallom, amit hallani akarok".
    Legfőképp egy olyan mágust/boszorkányt szeretnék hallani, aki megfelel a fentebb leírt "követelményeknek", ugyyanis sajnos nincs fölösleges többszázezer Ft-m próbálkozni, keresgélni. . .
    előzmény:
    Pixi- (211)
     
  16. 2004. február 28. 14:42211.
    Barbikám. . . . . . . míért nem hiszel nekünk. . . . addig keresel, amíg azt nem hallod amit hallani akarsz.
    A szerelmi kötés fekete mágia, sosem lesz számodra kedvező, senkinek sem az. Hidd el már végre!! Mi mindannyian jót akarunk, óvunk olyantól amit nem szabad hogy meglépj. . . . . . . ne akard saját bőrödön megtapasztalni. . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715392 (207)
     
  17. 2004. február 28. 13:15210.
    Laerena már megválaszolta, amit érdemes tudni róla.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715392 (206)
     
  18. 2004. február 28. 12:32209.
    akik hirdetik magukat, azok nagy részét kerüld el. . . aki "mágusként" hirdeti magát, azt felejtsd el.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715392 (207)
     
  19. Torolt_felhasznalo_347635
    Torolt_felhasznalo_347635
    2004. február 28. 07:41208.
    Kedves Barbi!
    Vito személyes ismerőseim közé tartozott egy időben. Akkor épp egy három gyermekes anyának beszélte be, hogy az illető hölgy egy démon, és mivel Vito meg fejedelem(nek tekinti magát), szükség szerűen szolgálnia kell őt - természetesen az ágyban is. . . . A hatást pl. a családjára valszeg el tudod képzelni. Mivel én - a gyerekek kérésére- megpróbáltam vissszarángatni anyucit a valóság talajára, meglehetősen kiéleződtek az ellentéteink.
    Talán érthető, hogy miért nem fogjuk ajánlani - Musan se. . . -, de meg kell hagyni, vannak dolgok, amikhez érthet "szakmailag".
    Már persze attól függően, hogy mi is az ő szakmája. . .

    Ha elfogadsz egy tanácsot, ne csak azt nézd, hogy az illető "mágus" milyen precizen dolgozik szakmailag, hanem azt is, hogy kinek dolgozik. . .
    Bár a szerelmi kötés ugye eleve nem kifejezetten "fehér" módszer.

    Tényleg nem ártana némi ismeretre és általános jártasságra szert tenned a témában, mielőtt bármibe is belevégsz az elképzeléseid alapján.

    Üdv:
    Laerena
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715392 (207)
     
  20. 2004. február 27. 22:56207.
    Más. . .
    Felötlött bennem a kérdés, hogy ezek közül az agyonajnározott, reflektorfényben lévő, média által csodált személyek közül vajon kit lehet hitelesnek, szakmailag hozzáértőnek, tehát nem "kóklernek" tekinteni?

    Dear Musan!
    Főleg a Te válaszod várom, -akár privátban is - hiszen úgy látom, hogy eléggé otthon vagy a témában.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2004. február 27. 22:53206.
    Na igen. . . .
    Ezzel én is nagyjából tisztában vagyok, bár nem találkoztam vele még sohasem, de elég volt egy-két róla megjelent cikket elolvasnom. . . :)
    Szakmailag?
    előzmény:
    Musan (205)
     
  22. 2004. február 27. 21:58205.
    Szerintem engem a végén hitelrontásért beperelnek, vagy a nyakamba szakad (hehehe, lehet próbálkozni ;) az "áldásuk" ;))

    Vito? na, ha valaki, akkor ő biztos, hogy az erők "sötét" oldalán van otthon. . . régen még azt híresztelte magáról, hogy egy megtestesült arkördög ;)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715392 (204)
     
  23. 2004. február 27. 18:48204.
    Szia Musan!
    Mostanában sokat olvastam egy VITO nevű pasasról. . .
    Róla mi a véleményed?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2004. február 27. 18:39203.
    Ugy ertem, hogy a tiszta lelki kepek megjelennek a valosagban, ez ido kerdese. Csak meg is kell oket latni, felismerni. Tudatositsd az elkepzeleseidet, de ne kosd oket szemelyhez, kerlek en szepen. Lelegezz nagyokat es figyelj inkabb, el ne ***d az idodet a boszorkanyokhozjarassal. . . :)))Minden jot:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (201)
     
  25. 2004. február 27. 18:25202.
    Dehogy vagyok extraszenz, olvasd ossze a hozzaszolasaidat es meglathatod magad is, annyira vilagosan leirod az elkepzeleseidet, hogy mar szinte latszanak, a kovetkezteteseid is, gondolatmeneted is vilagos, eroteljesen fejezed ki magad, csak a karot nem akarod elengedni. . . :))Hanyan elnek parkapcsolatban , csaladban es nem is ertik, mit kellene benne megvalositani te meg benne sem elsz meg es mar latod. Tiszteletem az uriembernek, de nem vagyok benne biztos, hogy a megfelelo teret is tudja biztositani a te szemelyisegedhez, bocsanat. . . . nem akarok szemelyeskedni. . . . . csak nem nagyon sikerult most
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (201)
     

Címlap

top