Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Sütőtisztítás???

*Vica*
Létrehozva: 2009. december 28. 14:36

Sziasztok!

 

Kb. 2 hónapja vettem egy új fagor beépíthető sütőt top slide bevonattal.

 

Eddig csak párszor használtam, de úgy néz ki a belseje, mintha kb.  10 éve nem takarítottam volna. A használati azt írja, még melegen ecetes ruhával tisztítható, de ez tudjátok mire elég????

 

 Próbáltam már  250 fokon 1 órán át, hátha leég az amúgy is odaégett cucc. Teljesen felesleges volt pocsékolnom rá az áramot. A múltkor ajax sütőtisztítóval próbáltam leszedni, de mintha sima vizet fújtam volna. Pedig hagytam, hagy dolgozzon. Nekiálltam hát ciffel, nagynehezen lejött. Sikáltam vagy fél órát.

Már megint tele van barna pöttyökkel. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

 

Ti mivel tisztítjátok? Olyan kellene, amivel csak befújom, vagy átkenem és egycsapásra tiszta lesz.

 

Jó tudom ne álmodozzak

 

elegem van

 

Lehet, hogy eltűnök, de azért írjatok!!!!!

Címlap

top