Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Koromreszelgeto...

Prókátor13
Létrehozva: 2010. február 26. 05:54

Koromreszelgeto. 

Csak ulunk, reszelgetjuk a kormunket es mindent, mindenkit jol kibeszelunk. .

Vagy ki tudja...egy igazan eles korom neha egesz jol jon.

Tema? Kotetlen. Az asztal alatt hever, csak le kell erte hajolnunk.

Tagok? A regi NLC/s jatszotarsak, uj Facebookos ismerosok, egyebkent pedig barki, akinek mondanivaloja, velemenye van.

Szoval ki vele, ne tartsd veka alatt, mert lejar a szavatossaga.  

  1. 2012. március 19. 10:549151.

    Sziasztok!

     

     

    Jujj, dehogy is haragudtam meg Ratok!!! Semmmi olyat nem irtatok amiert megharagudtam volna! Es nem vagyok en olyan mimoza sem ! :))

     

    Ahogy Brampton is irta $500/fo a repulojegy. Kocsival meg keptelenseg megcsinalni foleg hogy ki kivancsi a nagy semmire harom napon keresztul. Ezt meg potold kocsi berlesel, etteremel, szallasal, stb es nyugodtan egy masik ezer dollar osszejon a harom napra.  Ha  New Orleansba mennenk akkor utazasal, etelel, szallasal, stb meg uszuk fele penzbol es tudom hogy ott nagyon jol lehet szorakozni. Ott ejjel-nappal megy a buli nicns zarora :))) Harom napra a $2,000 egy kicst sok.

     

    Amikor meg beleegyeztem a Benffi utba akkor az volt bennem hogy tudunk ket hetet kivenni es mivel nagy resze a koltsegnek a rep.jegy akkor legalabb szet nezzunk mashol is. Foleg ha US-en belul repulunk fele penzbol van a repjegy, utana a kulombseget tudom a szallasra adni (szivesebben mint extranak a canadai allamnak- igy is annyit kap tolunk hogy az mar szegyen).

     

    Jancsi nem csak hogy most cserelt munkat hanem 6 honapja van arra hogy a management-be lepjen. Ez pont akkorara esik mint ahogy mennek kirandulni. Nem hiszem hogy a ceg ertekelne hogy ahogy eloleptettek ugy penzben mint allasban rogton elmenyen szabira......

     

    Ha harom napos kirandulast csinalunk(sajnos tobbre mink sem vagyunk garantalva) nem lehetne valahol kozelebb? please,please, please.....

    előzmény:
    roccoma (9148)
    2012-03-19  02:07
  2. 2012. március 19. 02:319150.
    bocs  nem vettem eszre beragadt a billentyum igy lett nagy betu
    előzmény:
    Prókátor13 (1)
    2010-02-26  05:54
  3. 2012. március 19. 02:309149.
    99 es fel% hogy jovunk   Hacsak valami nagyon nagy dolog nem jon kozbe    remelem semmi betegseg vagy egetvero valami   a jegyeken kiakadtam    mar kukucskalom hol kapnek  jo aron  Europai jegyhez aranyban sok  de  egyszer elunk igaz?/ majdnem 500 fejnkent  mar gondolkodom hoguyy vezessunk inkabb   de nem akarok en se nAGYON KIESNI  MEG NEM TUDOM A JANCSI HOGY ALL MAJD MELOVAL PAR NAP AZ OK DE ODA VISSZA VEZETNI AZ MAR SOK IDO   DE LEHET MEGNEZEM HA bUFFALOBOL VAGY dETROITBOL MRNNRNK AKKOR MENNYI
    előzmény:
    roccoma (9147)
    2012-03-19  02:04
  4. 2012. március 19. 02:079148.

    Szia Évi !

     

    Arany barátnőm , mi a gondod ? Szeret mindenki és hiányzik a humoros írásod. Bántott valaki , Én csak viccelődtem a káddal és a fürdőkkel. ne haragudj meg érte !

    Rossz érzéseim lettek ma !

     

    millió puszi és várunk

     

    Misi

    előzmény:
    kirandulas (9145)
    2012-03-18  12:17
  5. 2012. március 19. 02:049147.

    Lányok , engem valami piszkosul zavar. Az is igaz , hogy a pálinkát tisztán a sört meg piszkosul , de most nem erről írnék.

    Én arra hajazok , hogy az augusztust a megbeszéltek szerint Veletek is töltsem. Nehéz egyeztetni , de összehozom.

    Ezek után egymás után hallom a visszamondásokat. Ki ezért . Ki azért. Két biztos pont lenne jelenleg. PG és Mi . De Andrea is olyan buta , mert nem is tudja , hogy mikorra szervezzük. Spanyolországba is kell mennünk a nyáron , de azt én szeptemberre tervezem. Augusztusban ott meghalnék.

    Kérlek benneteket , legalább jelezze minenki , hiszen azért ez nekünk 1 napos út és hát lóvé is.

    Pg tényleg mindent elkövetett. Ne legyen ilyen közömbös senki. 3 nap. Nem olyan egetverő. Ráadásul a kanadaiaknak nem távolság. 2 órás út repülővel.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  6. 2012. március 18. 18:489146.

    De hat mi folyamatosan irunk! Olvass csak vissza!

     

    Sajnalom, hogy nem tudtok jonni, de igazad van, majd legkozelebb. Erre meg nem is gondoltam, hogy legkozelebb is lehet, de hat miert is ne-)))

    Azert mindenesetre, ha Kaliforniara adjatok a fejeteket, feltetlenul talalkoznunk kellene.

     

    Most nem megy tovabb az iras, iraskeptelenne valtam. Ma szabad vagyok, igy hat hazafele beugrottam "kozertbe", mert ugy gondoltam, ennek valamit. Csak nem tudtam, hogy mit. Egy orat jarkaltam le fel a sorok kozott, es mindenre csak ugy gondoltam, hogy ez sem az igazi, meg ez sem az igazi. Van itthon lecso, de az sem az igazi, (kicsit sos lett, egye meg aki akarja, nekem ugyan nem kell), szoval addig huzogattam a szamat mindenre, hogy a vegen csak vettem ket doboz cigit es hazajottem.

    Ha az embernek ilyen nyavalyas "fenesemtudjamitennek" napja van, akkor lehet idoszeru elkezdeni egy nyavalyas fogyokurat. Van meg a hutoben nehany fott tojas, meg valami pastrami sonka szeruseg, amikor megvettem jol nezett ki, de azota ha csak ranezek is kiraz a hideg....szoval ez remek lesz fogyokuranak egy olyan borzaszto napon, amikor gozom sincs rola mit ennek.

     

    Hazajottem, na azota rosszul vagyok, es kaparom meg a falat is. Draga szomszed husz perce toketlenkedik a konyhaban, sutogeti a baconjat, dinszteli a hagymajat, vagja a paradicsomot, az avokadot, olyan illatok vannak, hogy mar szedulok az idegessegtol.

    Hat ferfi az ilyen??? Menne inkabb a fenebe dolgozni! Amiota itt laknak, egyszer dolgozott vagy tizenot percet, ajanlottam neki egy huszast, ha egy csomo ladat kihord az udvarrol, es felpakolja a szomszedom truckjara. Szoval dolgozni nem tud, ellenben fozni istenien, a humora fergeteges, mindig meg tud nevettetni, igy aztan az sem szamit, hogy sulyos pszichopata. Kisebbsegi erzese hatartalan, ha egy ferfi befordul az utcaba, akkor mar felpofozza a feleseget, hogy biztos miatta jart erre a pasi. Szegeny lany nem mer kijonni a nappaliba, ha Jesus itthon van. Arra meg nem gondolt marhaja, hogy ha elmenne dolgozni es kepes lenne eltartani a csaladjat, akkor tan az onbizalma is megnone egy kicsit. Nem, o nem megy dolgozni. Elkuldi az asszonyt, o pedig inkabb itthon fozocskel a nyavalyas, csupan azert, hogy engem szombat hajnali tiz orakor az oruletbe kergessen.

     

    Hat most rafazott, kimegyek a konyhaba es az erosebb jogan egyszeruen elfogom venni tole amit fozott. Osi jog! Mar az osember is igy csinalta. Farkas torvenyek vannak...mindig az erosebb kutya.....! Itt en vagyok az erosebb!

    előzmény:
    kirandulas (9145)
    2012-03-18  12:17
  7. 2012. március 18. 12:179145.

    Engem nyugodtan huzzatok ki a listarol.  Majd legkozelebb.....

    De az utcaban talaltunk az este egy orias bogracsost. Meg a Misi is beleferne, bukosisaknak biztos nem lenne jo :)) Egyik elso udvaron allitottak fel mint virag cserep. Egy hajonak a lanca (amire a vasmacska megy) az lett a tartoja. Nagyon otletes es jol nezz ki. Lehet lefenykepezem ma :))

     

    A hangya temahoz meg annyit hogy ird be a google-be es nagyon sok mindent megtudsz roluk azt is hogy tudod kiirtani oket.

     

    Misi nem bujkalok en sem a spejzban sem mashol. De ti sem irtok, nem tudok mihez hozza szolni magamban meg megsem akarok beszelgetni meg a vegen PG betesz a betegei kozze es egyut fogunk karalni az oreg nenivel :)))

    előzmény:
    PG13 (9142)
    2012-03-17  19:49
  8. 2012. március 18. 03:309144.

    Te is hozzad csak azt a reszelot Miska, mert megvivunk ott nagy a rengetegben.....minden egyes gonoszkodo mondatodert nyilvanosan felelned kell-)

     

    Te Misi, en nem vagyok am mar voros! Kopott vagyok! Nagyon ronda, de vesszek meg ha feladom!

    Nem lehetett az en voros-voros vorosemet kapni, idonkent beszereztem hirtelen nyolc-tiz dobozzal ha kapni lehetett, de belefaradtam. Azt hiszem nem nagyon vette mas csak en, hat megszuntette a gyarto. Akkor el evig hisztiztem, es heves levelezgetesbe kezdtem az interneten azokkal a nokkel, akiknek pont ilyen szedult izlesuk volt mint nekem. Bizony bizony, egesz topikok vannak az ex-hajszinemrol. Akkor valaki megtalalta a megoldast, illetve azt a festeket, amivel potolni lehet a hianyolt szint.....mire a gyartok is rajottek, hogy megtalaltuk, es azonnali hatallyal azt is kivontak a forgalombol. Idonkent beneztem meg a kulonbozo topikokra, ahol a felfedezok adtak egymasnak a tippet, hogy eppen honnan lehet rendelni....aztan vegkepp feladtam.

     

    Kerestem magamnak egy nagyon haziasszonyi, konszolidalt voroset, olyan fajtat, amit nem vesznek eszre az emberek az utcan.

     

    Aztan egy napon jott a kritika. Az uj szin nagyon vilagos, nagyon semmilyen. Mar festek vele harom honapja. Igy aztan a fejem tetejen a lenovo hajnak valami "ize" szine van, es szepen lassan kopik ki a mar lenott reszrol is az az igazi en voros-vorosem.

    Aztan atmentem a lanyomhoz a mulkor. Nem talalkoztunk mar vagy egy honapja.

    Parbeszed az utoddal:

    - anya, mikor fested mar be a hajadat?

    - be van festve...

    - jaja, latom, de mar aktualis lenne megint, mert nagyon kopott!

    - de hat be van festve!

    - latom, de kellene megint festeni, mert olyan semmilyen, nagyon le van kopva!

    - mondom, hogy be van festve, tegnap este festettem!

    - Ja! Ah, egesz jo szine van!

     

    A masik kritika:

    Privat betegem van, a szobajaban vagyok vegig, a szoba viszont egy care facilityben van. A szoban kivul folyik az elet. Azt mar irtam, hogy erdekes betegek vannak ott. Van egy no, o is mar a sajat vilagaban el, ul a foteljaban kint a hallban es egesz nap kantal. Felkap egy szot, vagy meglat valamit, akkor kepes orakon keresztul kantalni rikoltozva mint egy papagaly. Idonkent probalok kisuhanni eszrevetlenul, kiszokni az intezmenybol, hogy ragyujtsak. Olyankor kidugom a fejem, megnezem kik a noverek kint, mit csinalnak es mar osonok is. El a kantalo mellett. O pedig rendszeresen elkezdett sipakolni jo hangosan, hogy micsoda voros haj, micsoda voros haj, micsoda voros, huuu, de gyonyoru, hu vilagit, micsoda vorrrrrros haj!!! Innentol kedve nincs ertelme a tovabbi osonasnak, hat peckesen lepkedek tovabb, ha mar le vagyok bukva, legalabb viseljem meltosaggal!!! Az utobbi idoben mar csak hetente tan egyszer ha sipakol es akkor sem valami meggyozo! Pedig meg integetek is neki, hogy eszrevegyen, de ugy latszik kezdek teljesen erdektelenne valni a szamara. Azert egy kicsit pipa vagyok!!!

     

    A harmadik kritika:

    Mikor a baratnomet mutottek, ket hetig en lattam el az Erdelyi asszonyt akinel egyebkent o dolgozik. Az elso heten meglatogatta a fia. Csak beszaladt enni, mert a kedvenc etelet foztuk...kozben persze megesett a bemutatkozas, de nem beszeltunk sokat, tan csak tiz percet, mert eppen indultam volna haza. Ez meg januar elejen volt. Mult szombaton a Judit nem volt jol, felhivott, hogy nem tudnek e atmenni. Tudtam. Termeszetesen foztunk. Emlitettem neki a palacsintat, mire azonnal akart, en meg azonnal sutottem neki nehany szazat. Felhivta a fiat, aki mondta, hogy azonnal ott van. Jott is. Judit megint be akart minket mutatni egymasnak, de a fia rogton mondta, hogy talalkoztunk Januarban, csak akkor mas szinu hajam volt, sokkal de sokkal vorosebb. Lemerevedtem! Aztan mikor elment, akkor megkerdeztem a Judittol, hogy mivel foglalkozik a fia, biztos voltam benne, hogy ilyen megfigyelo kepesseggel minimum magannyomozo. Valami szamitogepes guru, van neki valami ilyen cege, es mittudomenmiket csinal! Keptelenseg, hogy egy 40-45 eves pasasnak ilyen memoriaja legyen! Ebben  a korban a ferfiak mar azt sem veszik eszre ha a feleseguk kopaszra borotvalja a fejet es horogkeresztet tetovaltat ra, nemhogy egy kis szinelterest!

    Egyebkent o azt mondta, hogy szerinte ez sokkal jobb! Na aze'!!!

     

    Valojaban borzaszto. Meg probalkozok ezzel a festekkel vagy ketszer, aztan kiprobalok valami elenk keket, ha mar lud, legyen kover-)

     

    A macikra nem jol emlekszel Misi! Nem ok fognak engem kergetni, hanem en oket. Azert kerdeztem a multkor, hogy szerinted be fer a csomagtartomba, vagy a hatso ulesre kell majd ultetnem?

    előzmény:
    roccoma (9143)
    2012-03-18  01:19
  9. 2012. március 18. 01:199143.

    "Az a baj, hogy nekem szinte csak az egy hetvege jo."

    Nálunk ez nem gond ! Minden augusztusi napra lefoglalunk egy repülőjegyet és már biztos is , hogy időben ott leszünk.

       Elképzelem amint a házinéni ( bocs a pimaszkodásomért ) ül a sublóton a kertjében és számolja a havi bevételt. Rakosgatja - de előtte a fogához veri -  a pappundekli dobozába és mint egy Madame rakja be azt a szoknyája alá dobozostul. Az , hogy az egy kicsit töri a lábaközit sebaj , a pénznek nincs  ........

    Bezzeg a szerencsétlen vállalkozó , az biza előre lecheckolja a kintlévőségeit , hogy nyugodtan kelhessen át a tengerentúlra. Még az a szerecse , hogy nem a Golf áramlat és a Passat szél seítségével indul neki , hanem egy valami komolyabb légibusszal. Na nem 7/C a Bosnyákról.

    Mert gondoljatok csak bele  , micsoda energia lenne mondjuk megnyerni a spanyol királyt ahhoz hogy hajót építtessen és személyzetet toborozni a portugál kikötőkben egy dollár + ellátásért / nap.

    Ugye ! Amikor nem érkezik meg a mail azonnal , akkor rögtön telefonia és egyéb nyalánkságok. Bezzeg régen. Várták a szelet és itták a rumoshodó tartalmát. Neeem kumiszt , nem. Rumot.

    Na és ha elfogyott , akkor a víz is fogytára csökkent , kitört a lázadás és jött a falábú aki kegyetlenül átvette a parancsnokságot. Ha ez nem lett volna , akkor Marlon Brando is megnézhette volna magát.

       Mindezeknek ellenére , én - mi , nagyon bízunk a sikeres találkozóban. Továbbra is a Pon - pon lányok fogadására igényt tartanék. Megígérem , nem leszek tapintatos !

       Szóval most már tényleg minden bujdosó jöjjön már elő a spejzból és nyilatkozzon. Ha zavarja a nyilvánosság , akkor lehet priviben is . PG vagy én örömest nyilvántartásba vesszük őket. ( PG drágább ) .

    Egyébként pont ez az az időszak , amikor a medvék előjönnek lazacozni , mert akkor ívnak a vörösek. Aki vörös az akorra festesse be a haját , de ne kékre vagy feketére , mert az meg a bogyók színe. Szőkére. A medve nem szereti a szőke berryt és a szőke nőket sem. A medve okos.

       Tehát mindent bele csajok , férjeket toborozni , unokákat elkérni. Töltsük meg a hétvégét.

    Reszelőt viszek !

     

    R.

    előzmény:
    PG13 (9142)
    2012-03-17  19:49
  10. 2012. március 17. 19:499142.

    Megneztem vegre a naptarat. Mit szolnatok Augusztus 17 - 18 - 19 -hez? Pentek, Szombat, Vasarnap, es Hetfon reggel kellene atadni a hazat.

     

    Az a baj, hogy nekem szinte csak az egy hetvege jo. Ha eggyel korabban mennek, akkor sikitofraszt kapnek, hogy a lakoim lerendezik e rendesen a lakberfizetest, ha pedig kesobb mennek, akkor nem ernenk vissza az iskolakezdesre.

     

    Mi igy akkor Augusztus 14.-en indulnank, es 28.-an jonnenk vissza.

    előzmény:
    roccoma (9138)
    2012-03-17  10:20
  11. 2012. március 17. 19:359141.
    A transzvesztitak meg nezegetik magukat a tukorben borivas kozben, mi???-)
    előzmény:
    roccoma (9138)
    2012-03-17  10:20
  12. 2012. március 17. 19:319140.

    Mellesleg sokkal ostobabb vagy mint kepzeltem, ha azt gondolod, hogy barmi is az eletben ingyenes. Mindig, mindennek, valahol valaki megfizeti az arat. Ezeknek a topikoknak a hirdetok fizetik meg az arat.

    A hirdetok a lenyegesek, mert ok fizetnek, a topikozok csak azert vannak, hogy legyen egy kis forgalom, nekik meg legyen remeny, hogy valaki ranez a hirdeteseikre. Igy aztan hagyjak a felnotasokat is  - mint  peldaul te  -, zummogni egy kicsit, mert gondoljak, ahol pezsges van, ott elobb utobb vasarlok is lesznek.

     

    Tudsz te ennel jobbat is, meg probalkozz egy kicsit! 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_180585 (9136)
    2012-03-16  19:28
  13. 2012. március 17. 19:249139.
    Az bizony, ingyenes es raadasul teljesen nyitott is....igy aztan idonkent mindenfele gyava szar alak megjelenik itt, bekiabal, aztan gyorsan torolteti magat, mert nincs ver a pucajaban. Kicsit lazul a fegyelem az elmeosztalyon es maris rajzas van! Boooaaaa!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_180585 (9136)
    2012-03-16  19:28
  14. 2012. március 17. 10:209138.

    "Tavaly nyaron a legyekkel volt gond. Nagyon sok volt beloluk. Ot legyiro dobozom volt kint a kertben, es hetente megtelt. Jaj, de uuutaltam kiuriteni es ujra feltolteni."

    Jaj PG , rosszul állsz a kérdéshez. Ismerned kéne már.

    Hová száll a fiú légy és hová a lány ?

     

    A lány légy a tükörre , hogy idegesítse a gazdasszonyt , a fiu légy pedig a borosüveg szájára.

     

    megoldás : Tükörútvesztőt a házba és minden egyes sarokba nyitott borosüvegeket tenni. Ráadásul környezetbarát. Csak a fiuk meg ne találják. Én pl. szagra mennék. :-)))

    előzmény:
    PG13 (9135)
    2012-03-16  19:06
  15. 2012. március 16. 19:459137.

    Nagyon is nagy része volt benne. A fényképei.

    Nem ! Pisonthy grófnő indította és aAnikó keresett meg. Biztosan messzről látni rajtam , hogy balek vagyok.

    beszálltam és én is terjesztettem .

     

    Most is valami nagy bulit emleget , óriási sikerről írt. Hogy a negyedik magyar lányt is futtassuk. Én most már mekérdeztem a jutalákról is mert valami gyanús lett. De állítólag ez csak edzés az életképesség megőrzéséhez.

    Hát én nem akarok életképes lenni , inkább képtelen az olyan könnyű.

    De ezt az Ibolyát én választom ki , az egyszer biztos. Egyszemélyes zsüri leszek és hallgatok rád. Foto és foto.

    előzmény:
    PG13 (9134)
    2012-03-16  18:46
  16. Torolt_felhasznalo_180585
    Torolt_felhasznalo_180585
    2012. március 16. 19:289136.

    "....Ugy latszik olyan vilagban elunk, ahol mar minden sz@rert fizetni kell!""

     

    DEHOGY    k e l l !!!   ez a  forum  is  ingyenes... 

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    PG13 (9133)
    2012-03-16  18:34
  17. 2012. március 16. 19:069135.

    Valojaban az a legjobb mereg, amit hazavisznek es kiirtjak vele az egesz hangyabolyt. Nalam a Beigli-havaban nem valt be. Nem volt hozza eleg turelmem kivarni, hogy hazamenjenek a kis nyavalyasok. Meg szerintem nem is nagyon akartak. Discot rendeztek a konyhaszekrenyemen es tuti, hogy kozben meg  rohogtek is rajtam kozben. Az sem kizart, hogy gunyverseket irtak rolam, csattogtak a csasztuskak!

     

    Vettem akkor tizenhat (4x 4-es csomag) hangyirto mittudomenmit, aztan naponta athelyeztem idegessegemben. A boy meg azert nem pusztul ki sokaig, mert a sok szerencsetlen kis hulyenek eselye sem volt hazajutni, mert tizpercenkent berohantam a konyhaba es kinyirtam az aktualis nehany milliot. Ez komoly. A fekete aradat beboritotta a konyhaszekrenyt. Lemostam oket hypoval, ecettel, koromlakklemosoval es minden egyebbel ami a kezem ugyebe kerult. Szerinem lehet meg voltak fazva es nem ereztek a szagot, mert ha fel ora mulva visszamentem, ujra tele volt minden, hat ujra bevetettem az osszes nagyagyut. Vagy harom hetig. Aztan vegul mondtam mindenkinek, hogy hozza ne merjenek nyulni a kis rohadekokhoz...vegul szepen lassan eltuntek. Az iden keszulem, vartam oket, de nem jottek. Nehanyszor inditottak kisebb rohamot a furdoszobaban, de ennyi, semmi tobb. Tovabba megtalaltak a fiam titkos elelmiszer raktarat a szobaban, de ott is hamar feladtak a kuzdelmet. Hiaba no, ezek a mai hangyak mar nem olyanok-)

     

    Tavaly nyaron a legyekkel volt gond. Nagyon sok volt beloluk. Ot legyiro dobozom volt kint a kertben, es hetente megtelt. Jaj, de uuutaltam kiuriteni es ujra feltolteni. Feromon alapu folyadek volt benne. Nyar vegen azert mar kezdtem gyanakodni, hogy talan azok miatt van ilyen sok legy, lehet nehany kilometeres korzetbol idevonzottam a szaggal az osszes legyet. Gondolom. Merthogy az egyik baratnom azt mondta, hogy iszonyat sok legy van az iden, de o husz merfoldre lakik a tolem. Az utcaban, a szomszedaim szerint egyaltalan nem volt legy. Talan mert az osszes hozzam jott kihelyezett feromon miatt. Azt hiszem az iden taktikat valtoztatok. Ugyanugy megveszem a folyadekot a tartokba, es felajanlom a szomszedaimnak, (mindegyiknek egyet/egyet) pusztan jo indulatbol, ingyer, hogy kozos erovel irtsuk oket. Onzetlen vagyok, azt hiszem magamnak nem tartok meg egyetlen dobozt sem, aztan majd meglatjuk mi lesz!

    előzmény:
    kirandulas (9126)
    2012-03-15  12:21
  18. 2012. március 16. 18:469134.

    Fujj, de uuuutalom, amikor egy poent azert kell kihagyni, mert visszalohetnek vele!!!

     

    Megveregetjuk a valladat Misi, mostmar tudjuk, hogy el tudod adni a jeget az eszkimoknak-)

     

    Azert valld be ferfiasan, hogy csak volt ennek a Rozsikanak is egy kis resze a dologban-)

    előzmény:
    roccoma (9132)
    2012-03-16  01:09
  19. 2012. március 16. 18:349133.

    Nehany gondolat a hozzaszolasod kapcsan:

     

    Ugy latszik olyan vilagban elunk, ahol mar minden sz@rert fizetni kell!

     

    Mellesleg ezt meg veletlenul sem soroltad fel a titkos paprikatermesztesi instrukciok kozott....volt ejszakai enekles, mesemondas, ima....nana, hogy a te paprikaid ketszer akkorak lettek mint az enyemek!

     

    Most akkor meg azt mondd meg legyszives, hogy ez most halal komoly, hogy tehentragyat kell rendelnem, vagy az is eleg lesz, ha naponta haromszor kimegyek a kertbe, megszaggatom a ruhamat, hamut szorok a fejemre, meghajolok kelet fele, es azt mondom: le vagytok sz@rva????

    előzmény:
    Csalf a Romeo (9129)
    2012-03-15  22:53
  20. 2012. március 16. 01:099132.

    Délben volt a vége . Nyert bizony. Anikóvak belehúztunk !Képzeljétek el 169 pontal megelőzte a riválist.

    Managernek megyek. Olcsó vagyok. :-)

     

    KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A SEGÍTSÉGÉT !!!

    előzmény:
    brampton (9131)
    2012-03-15  23:43
  21. 2012. március 15. 23:439131.
    de lokott vagyok az idoelterest nem szamoltam ezek mszerint mar vege azert nem engedett   Na nyert????
    előzmény:
    brampton (9130)
    2012-03-15  23:37
  22. 2012. március 15. 23:379130.
    ma is akartam de nem enged:(((((
    előzmény:
    roccoma (9125)
    2012-03-15  02:52
  23. 2012. március 15. 22:539129.
    Ma vettem 2 yard tehéntrágyát, holnap már utánozhatom a (dolgos)hangyákat. A második képet pár órával később készítettem, azért barna, mert közben száradt.
    előzmény:
    kirandulas (9126)
    2012-03-15  12:21
  24. 2012. március 15. 12:419128.

    Tegnap sokat voltam kint, mivel délutánra felment a hőmérséklet 26 C.-fokra.

    Meglepődtem amikor megláttam az idei első hangyabolyt. Nekem az a véleményem, hogy ott kell őket kiirtani, mielőtt bemennek a házba. Ahol pl. rések/repedések vannak, ott be lehet spriccelni ecettel, mert nagyon nem szeretik. Van aki sütőport kínál nekik eledelnek, remélhetőleg pukkadásig eszik magukat. Tényleg nagyon utálatosak tudnak lenni amikor a mi eledelünkön mászkálnak. Én pl. mérget szórok a hangyabolyra, ami kinyírja őket, persze tucatjával vannak néha. Az egyetlen jó-hangya a döglött-hangya. Aztán vannak még a carpenter-ek, amik rád tudják dönteni a házat.

    előzmény:
    kirandulas (9126)
    2012-03-15  12:21
  25. 2012. március 15. 12:249127.

    Szoritok a Washingtoni utert :)) Az magaban megeri hogy nyerjen a kicsid!!! Imadni fogjatok a varost, hihetetlenul szep !! Szoval gyakoroljatok es akarok inni az egeszsegetekre amiutan megnyerte a spelling contest-et!!!

     

    te en mar annyit iszok hogy elfog rolam terjedni hogy alkoholista vagyok :)))))))))))))

    előzmény:
    PG13 (9122)
    2012-03-15  00:10
  26. 2012. március 15. 12:219126.

    Palanta (virag) tetvekre jo a mosogatoszer. Osszekevered keves vizel (3/4 aranyba a szer tobsegben) es rapermetezed a levelekre. Foleg a levelek aljat kell permetezni (en szoktam a foldet is). Varsz egy tiz-tizenot percet utana lemosod a novenyt. Harom napra ra megismeteled, utana egy het utan ujra csinalod. Ha jol csinaltad akkor a tetvek elpusztultak. Nalam bevalt modszer.

     

    Tudod hogy nekem is volt hangya invaziom a tavaly?! Ameddig lent voltunk FLoridaba (ket het) eleg volt ahoz hogy hatalmukba vegyek a hazat. Mikor haza jottunk masiroztak. Majd sirva fakadtam. Anelkul is utalok mindenfele bogarat, rovart es tarsait, de a sajat otthonomba nagyon rosszul viselem oket. Bevetettem a heavy artillery-t ami bleach-bol es ket fele irtoszerbol all. Bleach-el felmostam minden nap azt a helyet ahol jartak (utaljak a szagot es elkoltoznek). Rovar irto spray-el befujtam oket es a helyet ahol jartak, tovabba letettem azt a szert ami ugy nezz ki mint egy kis hangya haz (bizztos ha meglattod az uzletbe akkor rajosz mirol beszelek) mert azt a munkasok elviszik a kiralynonek mint etel. O megeszi es elpusztul ezaltal elpuszulva az egesz kolonia. Ahoz hogy ki irsd oket a kiralynot kell megsemisiteni. Ez utobbit kulombozo helyekre tettem le, tobbek kozt az ejto ele is az udvaron es az udvaron is tobb helyen letettem oket.

    előzmény:
    PG13 (9121)
    2012-03-14  19:43
  27. 2012. március 15. 02:529125.

    Bramikám ! tudtam !!! Millió pusszancs nektek !!!

     

    előzmény:
    brampton (9123)
    2012-03-15  00:45
  28. 2012. március 15. 02:379124.

    132 pontal vezet ! Ilyen is tud lenni  a magyar . Mindenhonnan érkeznek a szavazatok , csak otthonról nem. Ti már büszkeségnek számítotok ! Mert híresztelem !!!!

    Svájcban , Luxemburgban , Németországban, mindenhol !

    Már csak egy nap és vége. Kitartás. Ne éljen senki ............

    előzmény:
    brampton (9123)
    2012-03-15  00:45
  29. 2012. március 15. 00:459123.
    2x  kudtem
    előzmény:
    roccoma (9093)
    2012-03-12  00:11
  30. 2012. március 15. 00:109122.

    Jatszadozunk itt ezzel a Spelling Beevel, gyerek nyerni akar, mi drukkolunk neki, segitjuk.... Elvittem a baratnomhoz a multkor, mikor kikerdezte tole az osszes szot. Nagyon odaig volt a fiamert, hogy milyen okos, jol nevelt, kedves es milyen nagyfiu...stb... Aztan elkezdte mondogatni, hogy milyen fontos ez a verseny, es milyen komoly, ez meg a collegeban is befolyasolni fogja, hogy ha megnyer egy ilyen versenyt...stb, stb, stb.... Na ja, persze!

     

    Szerintem pl ha kap mondjuk egy laptopot ez elso helyezett, az mar egy csudajo prize-)

     

    Aztan ma utananeztem, es nem kapok levegot!

     

    Prizes

     

    For the Champion:

    From Scripps, a $30,000 cash prize and an engraved trophy

    From Merriam-Webster, a $2,500 U.S. savings bond and a complete reference library

    From Sigma Phi Epsilon Educational Foundation, a $5,000 scholarship

    From Encyclopaedia Britannica, $2,600 in reference works and a lifetime membership to Britannica Online Premium

    From K12 Inc., an online course and a Nook eReader

     

    For the Champion's School and Sponsor:

    From Scripps, engraved plaques

     

    For the Championship Finalists:

    From Encyclopaedia Britannica, 2011 Encyclopaedia Britannica Ultimate Reference Suite DVD-ROM 

     

    For All Spellers:

    From Scripps:

    Participated only in the Preliminaries: $100 gift card

    Participated in the Semifinals but not in the Championship Finals: $500 gift card

    Misspell in the first round of the Championship Finals to seventh place: $1,500

    Sixth Place: $2,000

    Fifth Place: $2,500

    Fourth Place: $3,000

    Third Place: $7,500

    Second Place: $12,500

    First Place: $30,000

    From Merriam-Webster, Webster's Third New International Dictionary, Unabridged, on CD-ROM

    From Mr. Jay Sugarman, The Samuel Louis Sugarman Award—a $100 U.S. savings bond presented by Mr. Sugarman in honor of his father

    Hat ami ott felul van, az bizony mind az elso helyezett jutalma, de meg akik a finalba bejutnak,azoknak mind meg van az 1500 dollar, azon mar bizony lehet laptopot venni.

     

    Semmi mas dolga nincs a gyereknek, mint megnyerni jovoheten a versenyt, onnan a gyoztes es egyik szuloje megkapja a repulojegyet Washington D.C./be, aztan valahogy csak elsonek kell lenni abbol a 277 spellersbol aki oda bejut. Semmiseg-)

    De azert most elmegyunk egy kicsit gyakorolni-)

     

    Ah, csak viccelek-) Ez olyan keptelenseg!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  31. 2012. március 14. 19:439121.

    Nalunk a hangyak okoznak meg problemat. Kalifornia nyaron tul szaraz, igy szegenykeim bejonnek a lakasokba vizet keresni. Telen viszont tul nedves, igy bekoltoznek a lakasokba melegedni es megszardni. De egyik sem, akkor talalnak valami egyeb kezzelfoghato indokot arra, hogy felforgassak az ember eletet.

     

    Tavaly elott a megszallas egybe esett a beigli sutes idopontjaval. Megcsinaltam beigliket, es reggelre nehany millio hangya birtokba vette a konyhat. Szerencsere azokhoz a beiglikhez, amiket tuzhely tetejere tettem fel, nem masztak fel.

    Az elmult telen nem csinaltam beiglit, a hangyak viszont attol fuggetlenul megjelentek. Ebbol lett egy harom hetes allohaboru, amibol termeszetesen en kerultem ki gyoztesen. Gondoltam en.

    Van a furdoszoba elotti folyoson ket hatalmas cserep kukorica virag. Hetek ota nagyon finom fold van a cserep mellett. Erdekesen finom, mintha finomra orolt kave lenne. Mindig azt gondoltam, hogy tan a lakoim kislanya nyulkal bele a cserepbe.

    A hetvegen kivittem oket a konyhaba, hogy egy kicsit ataztassam a cserepet meg a foldet. Letettem a cserepet, es megdobbentem, sok millio hangya rohangalt le fel a karomon es meg csiptek is a kis dogok, be kellett ugranom hirtelen a zuhany ala! Szoval nem haborut nyertem csak csatat, nem kiirtottam vagy eluldoztem oket, egesz egyszeruen csak illegalitasba vonultak a viragcserepbe. Erthetetlen, hogy nem vettuk eszre. Valoszinuleg jol ereztek ott magukat a kis dogot, egesz koloniakat epitettek es rohogve szaporodtak, tovabba a hataroreik egyetlen kis nyavalyas hangyat sem engedtek a cserep peremen tulra. Igy aztan mivel nem voltak kobor harcosok szanaszet a lakasban, nem tudtuk, hogy egy egesz illegalis kolonia dorbezol a cserepben. Szerintem mikor locsoltam a viragot, akkkor sem kiabaltak, nehogy felhivjak magukra a figyelmet, csak kussoltak es usztak!

    Kaptak egy kis csotanyirtot, biztos ami biztos, de ahogy latom hasznalt, mert nincs virgonckodas a cserep kornyeken. Tomegsir van, en pedig egy tomeggyilkos vagyok!

    előzmény:
    kirandulas (9112)
    2012-03-13  16:05
  32. 2012. március 14. 19:309120.

    Nekem lassan be kellene hordani a kerti szekeket....kitort nalunk az osz. Mellesleg a kerti szekek konyhai szekek, csak kipakoltam oket es nem volt idoom visszahordani. Szoval most vehetek festeket es mazolhatom ujra. Masodik napja megallas nelkul esik az eso, es most hullanak le azok az utolso levelek amik eddig valami uton modon meg tartottak magukat.

     

    Valamelyik evben nekem is volt valamin tetu. Probaltam eligazodni az itteni csodaszereken, nem sikerult, igy vegul beporogtem es vettem csotanyirtot. Hasznalt-)))

    előzmény:
    kirandulas (9112)
    2012-03-13  16:05
  33. 2012. március 14. 19:249119.

    Az, hogy valaki egy foton szep e vagy csunya, az mindig a fotoson mulik.

     

    Ezek egyaltalan nem elonyos felvetelek. Szerintem mindenki szep. Aki egy kicsit disszonans vagy ne adj Isten csunya, az attol meg szebb-))

    Csak a Barbi meg a Ken nem szepek szerencsetlenek-)

    A legszebbek a vilagon a zsido lanyok, azok a zsido lanyok, akiken ez latszik is. Vannak gyonyoru oregemberek. Pl az egyik ferfi betegem, aki mellesleg Panama kalapot hord es 92 eves, humora lehengerlo, es mindig van benne nevetes. Aki azt hiszi, hogy csak a 18 evesek szepek, az hulye. Tovabba az is, aki azt hiszi, hogy egy no attol szep, ha bohocot csinal magabol, felken tizkilo festeket, es voros karikakat rajzol az arcara arcpir gyanant. Attol, hogy ok nem veszik eszre, hogy bohocot csinalnak magukbol, meg a kornyezetuk eszreveheti. Hogy a teglabarna festek vakolatrol mar ne is beszeljek-))

    Nokon visszataszito szerintem a piecing az arcon, de ez ez en velemenyem, es egyaltalan nem biztos, hogy mas is igy latja. Es vannak kivetelek is, mert lattam mar olyan apro pottyocsket, ami jol allt az elkovetojenek. Ennek a lanynak nem all jol, illetve nekem nem tetszik rajta. Biztos vagyok benne, hogy en tudnek rola olyan elonyos felveteleket kesziteni, ahol gyonyoru lenne. Erdekes arca van, de a haj nem all jol hozza.

     

     

    A tokeletes norol alkotott leirasod: hihihihi, bolond-))))

     

     

    előzmény:
    roccoma (9110)
    2012-03-13  13:05
  34. 2012. március 14. 19:109118.

    Jo orrod van-) En is erzek valami rothadas szagot-)

     

    Nagyon sajnalom, hogy nem tudtok jonni. Akkor gondolom a jo oreg Europa mellett dontottetek. Jo utat, kellemes nyarat.

    Ha idokozben megis meggondolnatok magatok, (je je je, azert en meg nem adom fel a remenyt) az ajto nem lesz bezarva, ha megis, csak kopogjatok harmat, es tudjuk majd, hogy jo baratok jottek-)

    előzmény:
    Csalf a Romeo (9117)
    2012-03-14  13:53
  35. 2012. március 14. 13:539117.
    Hmmm.....lehet hogy itt van a francia-nevű (marieantoinettejunius) görög is.....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  36. 2012. március 14. 13:049116.

    Lájkoltam volna mivel megkértetek rá, semmi másért, de nem tudok. Nem tudom azt sem, hogy hol lehet. De ha regisztrálni kell ott, akkor pedig nem teszem meg akkor sem ha maga a Mindenható kér meg rá.

    Az ok pedig az, hogy nekem az ilyen oldalakról George Orwell 1984 című könyve jut eszembe. Sokat olvastam mostanában az ott történt visszaélésekről is, meg adathalászok gazemberkedéséről is.

    Szóval ezúttal pass.

    előzmény:
    PG13 (9098)
    2012-03-12  04:47
  37. Torolt_felhasznalo_180585
    Torolt_felhasznalo_180585
    2012. március 14. 01:139115.
    Az a lany  ronda  :-((
    előzmény:
    PG13 (9106)
    2012-03-13  11:13
  38. 2012. március 14. 01:049114.

    Sziasztok !

     

    Annyit melóztam ezért a csajsziért. A harmadik helyről 120 pontal lemaradva felhoztuk Anikóval az elsőre és most már 66 pontal vezet. Még csütörtök éjfélig van a szavazás. Tegyétek meg , hogy lájkoljátok kétszer.

    Ha menyerem - mert kampányfőnök letem - akkor Anikót indítom a svájci elnökválasztáson szerény honoráriumért cserébe. A ROLEX elég is lesz . Na a cég. Óra már van !

     

    Súrolókefét viszek a kezembe !

     

     

    köszi : Roccoma

    előzmény:
    roccoma (9110)
    2012-03-13  13:05
  39. 2012. március 13. 16:369113.

    Akkor mostanság a nőknek identitás zavarjuk lehet , mert az ő orrukban a karika.

    De ha a bika egyszer bebőszül , meneküljön mindenki amerre lát.

     

     

    Az úthenger átmegy a csirkén.

    A csirke azután feláll , megrázza magát és mondja :

    - Ez aztán a kakas ! :D 

    előzmény:
    Csalf a Romeo (9111)
    2012-03-13  13:59
  40. 2012. március 13. 16:059112.

    Nekem van nagy nyomasu mosom (powerwash) de annyira azert meg sem vagyok koszos......

     

    Csilalr ugyet is megoldottam (sajnos). Meteresel a kezben mar nem vagyok olyan bator hogy ket oldalt tegyem a villagitast a tukornel. Rajottem hogy kozel kerulne a tussolohoz es akkor meg hulyen fog kinezni. Mondjuk Jancsi orulni fog mert sokkal kevesebb villanyszereloi munkaja lesz.....

     

    Ma kipakoltam a kerti butorokat es a fuzfa alla is a ket szeket. A tavaszi viragaim gyonyoruen bujnak sot egy rozsam kilevelezet. Bent volt a sarokban es a szel betakarta szaraz levelekel.  Most amikor leszedtem rola a leveleket teljesen elkepedtem a rozsam zold levelein. Most aggodhatok es vigyazhatok ra ha netalan jon a fagy.....

     

    A palantaim visoznt elege gyengek. Nem steril foldbe kerultek es tetvesek lettek. Jancsi ki akarta hajitatni velem de nem hagyom magam es akkor is palantat nevelek beloluk ha belejuk is kell hogy beszeljem :)))))

     

    Na megyek tanulni....

    előzmény:
    roccoma (9109)
    2012-03-13  12:54
  41. 2012. március 13. 13:599111.
    Szerintem pedig a nők jobban szeretik ha a karika a férfiak orrában van, könnyen tudnak kötelet kötni rá, kikötni őket a karóhoz, vagy éppenséggel vezetni........ Szóval megvan már hogyan lehet korlátozni a bikákat.....
    előzmény:
    roccoma (9110)
    2012-03-13  13:05
  42. 2012. március 13. 13:059110.

    Te akartad ! Akkor jól figyelj !

    Teljesen átlagos. A Váci utcában biza a csador is jól állna.

    Nekem az ideális nő valahogy így fest : Mindig legyenek gondjai a számítógépén. Ne elégedjen meg egy vagy két fürdőszobával , állandóan munkahelyet keressen és Andreának hívják , hogy kiabálhasam : Andreaaaaaaaaaa !!!

    ( Bele is halnék ha nem tehetném )

    előzmény:
    PG13 (9106)
    2012-03-13  11:13
  43. 2012. március 13. 12:549109.

    Mint írottam , arrafelé sok a medve. No , akor én leszek a hétvégi mosómedve.

    Kirándulás profi vagy benne , biztosan tudod , lehet e bérelni nagynyomású ( hát )mosót arrafelé.

    Egyébként PG  , India óta lábat azt nem mosok. Öntisztulással oldom meg. Meztélábbal járok - kelek a lakásban és néha belerúgok egyet a küszöbbe.

    Mintha Lina valami pozitiv kisugárzást küldött volna. Az már 4 család .

    Na meg PG barátnője ! Csak jöjjön el !

    előzmény:
    kirandulas (9105)
    2012-03-13  02:41
  44. 2012. március 13. 11:419108.

    Na ugye.

    Próbálom elég hangosan mondani, hogy a Niagaránál nem szükséges a hangkártya sem.

    előzmény:
    PG13 (9107)
    2012-03-13  11:37
  45. 2012. március 13. 11:379107.

    Nem csak az a negy folyo tud zugni! Volt nekunk szeretve tisztelt "Nagy Testverunk", tovabba kotelezo rajongasunk targya a nagy sztyeppek mellett.... ime: http://www.youtube.com/watch?v=F10weKu7ty8 .....majd meseljetek el, mert hangkartyam az tovabbra sincs, bar Geszti-fiu minden szamat ismerem-)

     

    Ez a bedoglott hangkartya nagyon jo vallalkozas, azt hiszem igy hagyom. Eddig olyan sokan megsertodtek, amikor videocsevegni akartak velem es meg mondtam, hogy jaj, ne mar, inkabb kielnem a grafo-maniamat ha lehet....oszt mindig csak sertodes volt a dologbol, akarmilyen bajosan is probaltam mondani! Na, most nem lehet sertodni, csak szettarom a karom es mondom, hogy en huuuu, de nagyon akarnam, de bocsi, elgancsol a technika-)))

    előzmény:
    Csalf a Romeo (9102)
    2012-03-12  12:28
  46. 2012. március 13. 11:139106.

    Nekem mindegy Misi, ne mossal hatat, csak a labadat mossad meg konyorgom, es akkor minden rendben lesz-)

     

    A Niagara-fele pisilos mutatvanyba beinvesztalok egy rekesz sort-)

     

    Aztan majd ha megkerdezik: hat aztan mit is lattal Banffban, majd mondom, hogy az Uhlar Misit pisilni-)

     

    Te Misi, miket beszelsz te itt osszevissza???? Az lany szerintem szep. A miniszoknyas kepen pedig nagyon csinos is. Az elso foto pedig kulonleges! Mikor jartal utoljara szemorovosnal????

    előzmény:
    roccoma (9104)
    2012-03-13  00:55
  47. 2012. március 13. 02:419105.
    Irod hogy : "

    Szavazzatok lányok ! Ígérem , nem mosok hátat .

    R."

     

    Es ezt csak most mondod?! Ha ezt tudom akkor biztos hogy nem szavazok! :))

    előzmény:
    roccoma (9104)
    2012-03-13  00:55
  48. 2012. március 13. 00:559104.

    Szóval Rózsika !

     

    Svájci barátnőm valószínűleg már terjesztette , hogy mekkora energiát öltem rózsikába. Erre én nem igen emlékszem , de tény , hogy megjelölt ismerősnek.

      Na akkortól lemerevedtem sokáig. Nem valami szép , de van benne valami nagyon csúnya.Mert , hogy Rózsika olyan érdekes és különleges arc , hogy hát ha a gyerekek meglátnák a cukros zacskón , azon nyomban rászoknának a sóra.

    De " Junge Ungarische madchen " így kutya kötelességünk őt látni a legszebbnek.

    Egy apa is a lányát látja annak , mindaddig , amíg nem fut be egy másik nő az életében. Nemde ?

      Na és Anikó is nagyon serte - pertél és képes szép jelzőkkel illetni meg , ami számomra ritka és ami ritka az különleges és azt meg kell becsülni.

       Csütörtökig megy ez a ramazuri , addig kell agitálni mindenkit. Én már a pártoknak is írtam. Csak nehogy nemzetközi konfliktus legyen belőle , a svájciak meg ne tudják , mert megint elszáll a CHF és ez a hiteleseket súlytaná leginkább. Az pedig nekem személyes ügyem , mert már három kocsira négyet fizetek. A cég idei terve a finanszírozások. Tény , hogy kettőt totákárosra törtek , egyet elloptak és erről nem a svájci jegybank tehet , de az is igaz , hogy nálunk az autó az újra luxuscikké vált. Újat nem igen vesznek , a használt nagyértékűeket pedig Németországban próbálják értékesíteni.

       Egy szónak is száz a vége , Rózsika az Rózsika és csütörtökig lehet még naponta rá szavazni egyszer. Ha megnyeri , akkor elmonhatnám magamról , hogy a frigot is eladom az Eszkimók között az északi saron !

    Szavazzatok lányok ! Ígérem , nem mosok hátat .

    R.

    előzmény:
    PG13 (9098)
    2012-03-12  04:47
  49. 2012. március 13. 00:269103.

    akkor Te még nem láttál engem sörözés után pisilni. a Niagara falls , egy kis piciny csobogókút lehene a Grassalkivitch kastélyban.

    :DDDD

    előzmény:
    Csalf a Romeo (9101)
    2012-03-12  12:22
  50. 2012. március 12. 12:289102.

    Közben eszembe jutott hogy máshol is zúg a víz.

     

     Ott ahol zúg... - YouTube

     

    előzmény:
    Csalf a Romeo (9101)
    2012-03-12  12:22

Címlap

top