Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Építkezés-kivitelező

annika1
Létrehozva: 2011. január 19. 15:00

Sziasztok!

 

Azok segítségét szeretném kérni, akik nemrég építkeztek Budapesten esetleg környékén. Mi idén áprilisban szeretnénk elkezdeni az építkezést, de eddig még nem sikerült megbízható, tisztességes kivitelezőt találnunk.

Ha esetleg valaki tudná ajánlani a sajátját, nagyon szivesen fogadnám, illetve örülnék minden építkezéssel kapcsolatos jó tanácsnak. 

Előre is köszönöm a hozzászólásokat, igyekszem válaszolni, de nemsokára el kell indulnom, így csak este tudok megint gép elé kerülni.

 

 

  1. 2019. december 17. 11:2831.

    Sziasztok, 


    Én azt tudom pár képben megmutatni, hogy a Brillbau Kft milyen minőségben generálkivitelezett nálunk


    https://igyepulahazam.blogspot.com/

  2. 2011. február 11. 15:3830.
    Ha még aktuális, akkor www.bartokhaz.hu
    előzmény:
    annika1 (1)
    2011-01-19  15:00
  3. 2011. január 25. 09:1129.

    Szia Mindenkinek!

     

    Múlt márciusban kezdtünk építkezni a családdal. Hosszas tépelődés után könnyűszerkezetes házban döntöttünk. Találtunk egy vállalkozót aki felépíti nekünk, és szeptemberre be is költözhetünk. Eleinte jól mentek a dolgok, amíg az elvégzett munkáért kérte a juttatást, aztán júniusban 1 milliót akart kérni váratlan kiadások címén. Én kis naív bele is mentem volna, de a férjem nem engedte. A vállalkozó szó szerint eltűnt. Hogy még is haladjunk valahogy gondoltuk legalább a konyhabútort felméretjük. Ki is jött az egyik barátnőm férje, aki faipari technikus. Felmérés közben elpanaszkodtuk neki magunkat, erre ő azzal állt elő, hogy majd ő és néhány ismerőse befejezni nekünk a házat. Ekkor még belül semmi nem volt csak a csupasz faszerkezet. Azt mondtuk neki, hogy majd megbeszéljük. Végül az idő szorítása miatt igent mondtunk. Nem bántuk meg, Karácsonyra beköltöztünk. Ha érdekel valakit szívesen ajánlom őt és a csapatát bármilyen munkára. Szépen és jó minőségben dolgoznak.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_222863
    Torolt_felhasznalo_222863
    2011. január 21. 18:4028.

    Tudom persze, hogy ez maganugy, de remelhetoleg azert nem nepesedik tul a hazatok, szoval ha ket szoba van meg a gyerekeknek es maximum akkor is csak annyit vallalnek, amennyit a lehetosegeim (anyagi, idegi, idobeli) engednenek.

     

    Kozep-Europa egy kicsiny orszaga, nem tagja az EU-nak. Szerintem ebbol kitalalhatod.

    En nagyon tartottam attol, hogy nem sikerul sajat tulajdonu ingatlant vennunk, de szamos utanajaras utan - pro es kontra - belevagunk. Bizonyara te dolgozol, igy konnyebben megvalosithato a haz, en amikor a bankban voltunk eloszor hihetetlen panikba estem, mert nincs sajat jovedelmem. A sajat erot ugyan igy most meg kell emelni, de megvalosithato.

    előzmény:
    annika1 (27)
    2011-01-20  21:52
  5. 2011. január 20. 21:5227.
    köszönöm a jókívánáságokat, a bőséges gyermekáldást is - bár már csak max 2 szobát tudunk benépesíteni, lévén, hogy két kissrác már adott- remélem nem lesz semmi nagyobb gond az építkezésnél..igyekszem a sok jótanácsot figyelembe venni. Megkérdezhetem, merre van az a külföld, ahonnan írsz ? :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_222863 (25)
    2011-01-20  20:07

Címlap

top