Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Leszbi szerelem

-Penelope-
Létrehozva: 2002. Április 15. 08:28
Jó reggelt kívánok Mindenkinek! Hogy telt a 7vége?
  1. 2015. február 27. 10:1835651.

    Örülök hogy felhoztad ezt a témát, mert gondolom ez sok embert érint, függetlenül hogy melyik nemről van szó. Bizonyos fokig okolható az éretlenség, tudatlanság, céltalanság a témában, de úgy érzem a legtöbb ember bizonytalan, félelemmel teli. Egy kapcsolat legyen az bármilyen jellegű, felelősséggel jár és bár az emberek vágynak arra hogy szeressék őket és ők is szerethessenek, mégis ez sok embernek az adott helyzetben válik túl nagy falattá. Ha ezt nem tudja jól kezelni, akkor bizony lelép akár szó nélkül, vagy megváltozik az addigi viselkedése és így tovább. Mert nem tudja hogyan tovább, hogy lépje meg a köv szintet. Persze ez most csak egy részét érinti az eseteknek, java részt van aki ezzel poénkodik hogy másnak üres reményt adjon, de ők szóra se érdemesek.

    előzmény:
    Jenny_0216 (35650)
    2015-02-27  09:32
  2. 2015. február 27. 09:3235650.

    1-2 napja megint kicsit többet agyalok a kelléténél. Azt szokták mondani, hogy aki nem lép, nem halad, aki pedig lép(eget), új tapasztalatokat kap. Sokat beszélgettem ismerősökkel, barátokkal erről a témáról (magáról a társkeresésről és annak folyamatáról) és sajnos piszok hamar rá kellett jönnöm ÚJRA, hogy azon túl, hogy a legtöbb "valamire való" kifejezetten meleg társkereső oldal vagy megszűnt, vagy fizetős lett, vagy elhalmozták a tinik, a legnagyobb gond mégsem ez, hanem az egyre gyakrabban szembeköszönő tisztességtelenség, figyelmetlenség, "le@omság", vagy a magyarázat és (el)köszönés nélküli váratlan / hirtelen eltűnés. Miért? Miért kell így viselkedni? Miért kell ennyire lecsúszni? Mit akarnak ezzel bizonyítani? -, hogy ők az erősebbek? -, hogy őket nem lehet irányítani? -, hogy nekik nincs szükségük semmire és senkire ahhoz, hogy boldoguljanak? Ha igen, ők vajon miért ismerkednek? Bizonyítás céljából? Ha igen, az mennyit ér abban az esetben, ha csak a célvonalig futnak, aztán ott megtorpanva visszafordulnak? A lelki éretlenséget még megértem, úgy, ahogy a bizonytalanságot, a gyávaságot, és a félénkséget...., de hol marad az erkölcs és a tisztesség? Miért satnyul ilyen gyorsan? :( Természetesen mint minden más területen, itt is vannak kivételek, de sajnos egyre elenyészőbb a megbízható emberek száma. Mi erről a véleményetek?

  3. 2015. február 26. 12:3235649.

    Befagyasztottuk a topicot ezzel a témával pedig pont ellenkezője lett volna a cél. Na akkor várjunk valami olyan témára, ami több mindenkit érdekel.

    előzmény:
    Jenny_0216 (35648)
    2015-02-24  18:52
  4. 2015. február 24. 18:5235648.

    Szerintem simán lehet váltás :) Már nem emlékszem, hogy hallottam vagy olvastam, de pl. a Fiúk a klubból című sorozatban Melanie full hetero volt és itt próbálta először nővel.. Gyakorolnia kellett, de tény, hogy a 2., 3. évadra már olyannyira belejött, hogy öröm volt nézni. :D - és nem tartom valószínűnek, hogy közben nagyon szenvedett volna. A jelek mást mutattak. 

    előzmény:
    Nika85 (35647)
    2015-02-24  14:50
  5. 2015. február 24. 14:5035647.

    Ezek nem is jutottak eszembe a megcsinált ajkakról.:)) De így belegondolva tényleg érdekes lehet vele az élet.


     


    Valóban a csók, az érintés, a másik felé történő testbeszéd az túl intim ahhoz, hogy el lehessen csak játszani. Mondjuk azt nem tudom hogy egy szerep miatt válhat e valaki bí-vé, ha addig nem volt köze ehhez. Ha azt vesszük akkor az L world-ből hány nő került volna így ki, a sorozat végére.:) De nem tudom, azért egy önismereti folyamatot elindíthat a színészben is, vagy azt hogy érdekelni kezd vagy azt hogy soha soha nem akarna ilyet és legközelebb inkább horror filmbe vállal szerepet.

    előzmény:
    Jenny_0216 (35646)
    2015-02-24  13:21
  6. 2015. február 24. 13:2135646.

    Valahányszor meglátok egy-egy ilyen felfújt szájat (nevezzük ajkaknak, de egy ilyen műtét után már kicsit sem tűnnek annak), mindig felmerül bennem a kérdés, hogy vajon éreznek -e még egyáltalán vele és hogyan tudnak normálisan enni, inni vele? Rácsücsörítenek a pohár szélére? :D Milyen zavaró lehet, hogy ha lefelé néznek, látják a saját szájukat.  Legalább hamarabb észreveszik, ha morzsa tapadt rá. :D


    Az Egy szoknya, egy szoknya szerintem is aranyos film.


    Ahogy megfigyeltem, szerintem leginkább a csóknál lehet észrevenni, hogy ki az igazán meleg, kiben van valódi vágy és ki nem az, kiben nincs. A csók - szerintem - az intimitás egyik legmeghittem pillanata, amiben - jó esetben - benne rejlik minden tűz, szenvedély, szeretet, gyengédség és szerelem. Amikor azt látom, hogy a "szenvedélyes" csók abból áll, hogy egymásnak szorított zárt ajkak "dörzsölik" egymást, akkor egyrészt az elég kiábrándító, másrészt igen messze van a valóságtól. Viszont nem véletlenül igaz a mondás, hogy "Evés közben jön meg az étvágy." :D Biztos vagyok benne, hogy nem egy olyan színész és színésznő van, aki éppen a szerepe miatt váltott vagy vált bi-vé :)

    előzmény:
    Nika85 (35645)
    2015-02-24  12:01
  7. 2015. február 24. 12:0135645.

    Mondjuk az összes ilyen műtét közül, az egyetlen aminek abszolút nem látom értelmét és azt sem hogy mi az az élethelyzet amikor ez emeli az önbizalmat, az a kacsacsőr száj. Hogy azt így minek? Felfújatni és akkor egész más jut róla eszedbe, nem egy izgató szép ajak. Hmm, pedig nem tartozom a beszűkült gondolkodású kategóriába, de ha csak nem egy baleset indokolja, amikor azt is helyre kell állítani (pl Groovehouse Judy-nál) akkor nem értem. Azt hiszem bővebb témát ad, mint gondoltam.


    Ja és a múltkori filmes témához még pótolom az "egy szoknya és egy szoknya" filmet, ami szintén tetszett.


    Mit gondoltok arról, ha egy színésznő vagy egy színész pusztán a szerep kedvéért vállal leszbikus/meleg jelenetet, azt eltudja úgymond őszintén játszani? Ha a való életben sosem volt ilyen tapasztalata, vágya? Mert mondhatjuk hogy hány hetero párt is alakítanak a filmekben, de ott azért egy hetero színésznőnek már volt jó esetben férfi az életében, akivel összetudja kicsit hasonlítani az élményt, de egy totál más kategóriához mennyire kell összeszednie a tehetségét, ahhoz hogy az tényleg átjöjjön?

    előzmény:
    Jenny_0216 (35644)
    2015-02-24  09:50
  8. 2015. február 24. 09:5035644.

    Jó reggelt! :) 


    Szia Nika,


    Elnézést, akkor Te írtad. Tegnap éjjel már kicsit fáradt is éppen ezért lusta voltam újra megkeresni, hogy ki írta, de az tuti, hogy egyetértettem. :)


    Sandránál a Női szervek című filmjében lehet igazán látni a plasztikai műtétjénék - szerintem - káros hatását. Ő is átesett mimikamentes, "örökké csodálkozó" táborába. Ettől függetlenül még most is nagyon csípem, de.... Kár érte.. De Linda Gray tényleg most is nagyon jól néz ki. :)

    előzmény:
    Nika85 (35643)
    2015-02-24  09:35
  9. 2015. február 24. 09:3535643.

    Szép napot Nektek!


    Ezt a "mindenki azért kapta azt a testet mert dolga van vele" én írtam, azt hiszem:) De nem is ez a lényeg, hanem tényleg az hogy ne az első gondolat legyen a növelés, kisebbítés, leszívás, az már inkább egy utolsó lehetőségként merüljön fel. A túl nagy semmiből sem előnyös.:) Igazából ha valakinek nem tetszik a tükörkép alapból, az sem biztos hogy műtét után ez megváltozik. Mert akkor még ezt, még azt alakítsuk és a végeredmény már nem is önmaga. Pici átalakítás az rendben. Sandra Bullock szerintem azért még így is elég jó. Lehet mondjuk ezt minőségien apró változtatásokkal is elérni, hogy az öregedés is úgymond szexy legyen, erről mindig a Dallas Samantája (Linda Gray) jut eszembe, ha megnézed hogy már milyen idős, mégis olyan klasszul van felvarrva hogy szerintem természetes hatást kelt az arca. Nyilván tudom hogy az nem természetes eleve, ha valaki beavatkozást vállal, de nem mindegy milyen a szakember és milyenek a határok.

    előzmény:
    Jenny_0216 (35641)
    2015-02-23  23:51
  10. 2015. február 24. 00:1235642.

    Sandra Bullock - szerintem - legjobb filmjei: A szív bajnokai; Kísérleti gyilkosság; Megérzés; Női szervek - így hirtelen. Persze, nem láttam az összeset. 


    Macska, a Sandra link nagyon tetszett! :D 


    Az előbb kifelejtettem, pedig nagyon csípem Angelina Joliet :) Brad Pittől nagyon szerettem a Harcosok klubját; a Ha eljön Joe Black-et és a Benjamin Button különös életét. - de jó volt a Haragban is.

  11. 2015. február 23. 23:5135641.

    Üdv! 


    Na, többek között ezért (is) szeretek idejönni, mert jó és értelmes véleményeket lehet olvasni. Szóval, jó itt :)


    Jó magam úgy vagyok a plasztikázással, hogy kb. 15 évvel ezelőtt még el-elgondolkodtam azon, hogy ha az ölembe pottyanna annyi pénz, ami elég rá, akkor simán kés alá feküdnék, hogy 1-2 köbcentit növeljenek bizonyos testrészeimen, de aztán valahányszor komolyabban kezdett foglalkoztatni a dolog, eszembe jutottak azok az osztálytársaim, ismerőseim, akik szerte panaszkodták magukat a méret miatt, mivel fájt tőle a hátuk, a derekuk; nem tudtak normálisan sportolni; a hasonalvás teljesen felejtős, stb. Aztán jöttek az egyre-másra visszatérő hírek, miszerint itt vagy ott, kilyukadt az inplantátum, elfertőződött, nem fogadta be a szervezet, stb. A végső döntést pedig két dolog hozta meg. Az egyik - talán épp Merlot írta, de ha nem, akkor elnézést -, hogy nem véletlenül kaptunk olyan testet, ami van. Mindennek megvan a maga értelme. A másik pedig az adott testrészről kapott bőven elég pozitív visszajelzés. De ez csak saját példa, saját tapasztalat. Most, ennyi idősen, amennyi vagyok (40-en kicsivel túl) azt mondom, hogy pusztán a fiatal külsőm megőrzése érdekében biztosan nem fogom semmimet felvarratni még 30 év múlva sem. Viszont, ha Macsek, ha Te megteszed és úgy fogunk egymással süketen óbégatni a narancskupac közelében, akkor legfeljebb azt fogom gondolni, hogy közben folyamatosan csodálkozol  és öt percenként fogom megkérdezni, hogy mégis min. :) A narancs árán, a hallókészülék kudarcán vagy azon, hogy még van erőnk húzni a harc(i)kocsit. :D


    A média világában nagyjából még meg tudom érteni a plasztikázást (főleg nőknél), de a színészeknél nem igazán. Főleg, ha alapból szeretett és kedvelt az illető. A filmszakmában számos szerep szól idősekről, tehát nem kellene attól tartani, hogy egy tehetséges színész(nő) megbízás nélkül marad. Aztán vannak, akik az idő haladtával szó szerint szépülnek, sármosodnak. Ilyen (volt) pl. Charles Bronson vagy Clint Eastwood. 


    Azzal pedig teljesen egyetértek, hogy ha valakinek olyan jellegű elváltozása, "szépséghibája", illetve nagyfokú lelki "deformáltságot" okozó problémája van, akkor valóban jót tesz a műtét. Ahogy Ti is mondtátok, normális határok között.

  12. Torolt_felhasznalo_411224
    Torolt_felhasznalo_411224
    2015. február 23. 18:4035640.

    Szia!


    Igen láttam, és nagyon jó film. Nem értem hogy DiCaprio miért nem kapott érte Oscart. A The Great Gatsby is nagyon jó. Brad Pitt  nem tartozik a kedvenceim közé. Viszont Johnny Deppet kihagytam a sorból.Jó színész és jó pasi .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_660938 (35639)
    2015-02-23  18:28
  13. Torolt_felhasznalo_660938
    Torolt_felhasznalo_660938
    2015. február 23. 18:2835639.

    Elsősorban én is arra gondoltam mikor valaki teljesen átszabatja magát aztán nem, hogy szebb rondább lesz. Persze ez is olyan dolog kinek mi a szép...egy egy finomabb korrigálás még oké lehet, bár rossz belegondolni pl. mit művelnek a szemhéjakkal! Egyszer láttam ilyet az egyik csatornán mutatták hát jaj...de egy mellplasztikára is rossz gondolni, felvágják beteszik a műanyagot... tulajdonképpen az a nagy helyzet, hogy előbb utóbb úgy is tönkremegy az ember teste nem lehet az időt megállítani, amit az egyszerű hétköznapi ember megcsináltat magán az meg pláne nem tart örökké. Nem fog kitartani több évtizedig, de talán évekig sem...De nem tudom nincs személyes tapasztalatom...


    Szia Behemót, akkor ha DiCaprio a kedvenced gondolom láttad a Wall street farkasát...? Brad Pittet úgy látom még senki nem hozta szóba...

    előzmény:
    Nika85 (35638)
    2015-02-23  17:39
  14. 2015. február 23. 17:3935638.

    Szerintem érdemes különbséget tenni a hírességek világába elkövetett plasztika és a hétköznapi emberek beavatkozásai között. Mert azért az állandó reflektorfény megkíván egy bizonyos kinézetet és még egyszer mondom nem a túl sok műtét a mérvadó, lehet az egy is, de minőségi. Persze a természetesség szépségével is teljesen egyetértek! Hétköznapi embereknél viszont ahogy írtam is, ez lehet egy kis mell méret ami mondjuk örök rossz érzést okoz az illetőnek, és ha van módja ezt kicsit! megnövelni hogy ő saját maga jobban érezze magát és nem a külvilágnak mutogatja, az számomra elfogadható. Ahogy írtátok is , súlyos anyagi vonzata sem mellékes. Attól mert én nem vállalnék be semmilyen ilyen jellegű műtétet, még elfogadom hogy másnak ez jó is lehet, mértékkel.

  15. Torolt_felhasznalo_411224
    Torolt_felhasznalo_411224
    2015. február 23. 17:3235637.

    Sziasztok!


    1Útkereső egyetértek veled,az Adél élete egy unalmas film volt,és a szürke ötven árnyalata engem sem hozott izgalomba. Meryl Streep  a legjobb , Eszenyi Enikőt és Török-Illyés Orsolyát is szeretem. Az egyik kedvenc filmem Bibliotheque pascal, és a '30-as '40-es  évekbeli  magyar filmek is bejönnek. A Katyi az egyik kedvenc. 


    Sandra Bullockról  mindig ez jut eszembe,itt zabálnivaló volt    https://www.youtube.com/watch?v=g4l1k4XLvo0.


    Férfiak közül Leonardo DiCaprio és Alföldi Róbert a favorit. 


    Nekem a plasztikázással akkor nincs problémám ha ízléses kereteken belül marad,  az arcvonások nem torzulnak el,a melleket nem fújják fel brutális méretűre.


    Én a szemhéjam simán plasztikáztatnám most is,és 50-60 évesen,  (amikor Jennyvel üvöltünk egymással, hadonászva a bolt előtt)  sem tartanám kizártnak azt, hogy itt ott felvarrassam magam.Áááááááá kicsit sem vagyok hiú ember .


     


     

  16. Torolt_felhasznalo_660938
    Torolt_felhasznalo_660938
    2015. február 23. 16:5435636.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_660938 (35635)
    2015-02-23  16:53
  17. Torolt_felhasznalo_660938
    Torolt_felhasznalo_660938
    2015. február 23. 16:5335635.

    Láttátok ezt a videót? Szarvasinvázió...a poén meg háttérben a rádión éppen a retusáláról és Cindy Crawford hasáról folyik a szó...

  18. Torolt_felhasznalo_660938
    Torolt_felhasznalo_660938
    2015. február 23. 16:4235634.

    Nem hiszem, hogy olyan sok pénzem lesz amiből plasztikázzak, de ha lesz is elköltöm hasznosabbra. De...egyáltalán nem is tudhatom megélem e azt a kort. És ezt nem kiakasztásképpen írom, de az elmúlt pár évben sok velem egykorú halt meg, volt aki váratlanul volt aki saját elhatározásából...Akad aki nem élte meg a 20 évet sem. Ha innen nézzük mennyi tragédia van tulajdonképp egy ajándék megöregedni, valaki mellett aki szeret hát úgy meg pláne...:) és ha szeret valaki miért kell kés alá feküdni? Remélhetőleg épp úgy szeret amilyen vagyok.


    Szerintem nagyon elkeserítő ha valaki ennyire azonosítja magát a testével. Ezen a Sandrán sincs semmi természetes, egész fiatalkora óta plasztikáztat. Melyik filmje kiemelkedő egyébként amiben érdemes megnézni? Én ilyet se tudok, de lehet ez az én tudatlanságom. Nem akarok óriási közhelyeket puffogtatni, de az öregség is lehet szép. Vagy inkább úgy mondom lehet valakinek idősödő vagy akár csúnyácska arca is, de az ember, a személyiség a lélek az széppé teheti. Mit számít a lárva arc a kisimult ráncok? Nem csoda, hogy Robin Williams is elmenekült ebből a világból...ez a dolog a nyugaton már igencsak elharapódzott, bizony sok téren nem kérnék a világukból...nagyon felszínesek és ez a ps őrület is kezd az agyamra menni. A moziplakátokat vagy akár a magyar újságokat meglehet nézni . Hogy néznek ki a címlapon az emberek? Mindenkinek ugyanolyan egyen arca van. Szerintem nagyon röhejes ha egy 50-60 éves színészt 15 évesre retusálnak. Nemrég pl a Hernádi Judit Nők Lapján megjelent címlapfotója vitte a prímet. Köze nem volt a valósághoz.

    előzmény:
    Jenny_0216 (35632)
    2015-02-23  15:25
  19. 2015. február 23. 16:3135633.

    Plasztika bizonyos helyzetekben, határokon belül lehet szép és elsősorban ha a célszemély önbizalma ettől jobb lesz, akkor igazából ebbe semmi rossz nincs. Míg ez valakinek a testi-lelki egészségére szolgál, addig támogatom. Ha viszont minden évben valami igazítanivalót talál magán, ezt kicsit feljebb, ezt kicsit beljebb módon, akkor az már komoly lelki vívódásra utalhat.  Elméletben én is átgondolom mi nézhetne ki másképp rajtam, de aztán a fájdalom, a rizikó hogy sikerül...nem ér ennyit (nekem), meg valamiért így kaptuk a testet, ahogy...így kéne tökéletesnek lennie legalább önmagunk számára. De ez már megint más téma hogy miért is nem így van...

    előzmény:
    Jenny_0216 (35632)
    2015-02-23  15:25
  20. 2015. február 23. 15:2535632.

    Szép napot!


    Hű, egész csinos és jó színésznők lettek felsorolva. :) A többségükre bizony én is szívesen rákopognék, de pl. Sarah Shahi bár valóban nem rossz, érte mégsem szomorkodnék, ha nemet mondana. Van egy csúcs színésznő, aki se nem fiatal, se nem szép, mégis, a habitusáért, a tehetségéért és lelkéért az elsők közé sorolnám. Ő Whoopi Goldberg. Szerintem ő emberileg és színészileg is zseniális. Akárcsak Meryl Streep, Susan Sarandon, Demi Moore, Sigourney Weaver és még sorolhatnám. Férfi színészek közül pedig az elsőszámú kedvencek: Robert de Niro, Al Pacino, Denzel Whasington, Nicolas Cage, John Travolta, Leonardo diCaprio, John Malkovich, Edward Norton, Matt Damon, Ben Affleck, Jack Nicholson, stb. Tőlük még egyikőjüktől sem láttam rossz filmet. Vígjátékban, drámában, thrillerben egyaránt nagyon alakítottak. Csak azt sajnálom, hogy a trendi, az önigazolás, az elvárás és még ki tudja, mi minden miatt zsinórban barmolják szét az arcukat a plasztikai műtétekkel. Képtelenek elfogadni az öregedést, örökké fiatalok akarnak maradni. Sandra Bullock pl. most pont úgy néz ki a plasztikázásnak köszönhetően mint egy olcsó, műanyag tömegbaba. :( Elveszítette a természetes szépségét, akárcsak Goldie Hawn. 


    Ti plasztikáznátok az arcotokat csak azért, hogy fiatalabbnak tűnjetek? Persze, nem most, hanem mondjuk majd 50-60 évesen...

  21. 2015. február 23. 09:0935631.

    Sziasztok!


    Végre útkereső is itt van:) Hű tök jó neveket soroltatok, bár azért had tegyem még a felsorolásba az örök első kedvencem Sarah Mitchelle Gellar-t  sokan mondják hogy nem egy nagy színésznő, de nekem ő a minden.:) Na nem vagyok megrögzött rajongó típus, de az hogy egy pasi mellett tudott maradni, nem lóg mindig új botránnyal a címlapokon, szeretettel neveli a két gyerekét, akiket nem sűrűn ráz le dadusra. Szóval ezek valahogy mind szimpatikusak benne.:) Ja és nem tudok róla hogy agyon lenne plasztikázva. De dekoratív nő még Eliza Dushku is (Őrangyal, babaház stb) . Ó hát igen, egyik sem leszbikus sajnos. Bocsánat de férfit nem tudok sorolni.:/

    előzmény:
    1útkereső (35630)
    2015-02-22  23:02
  22. 2015. február 22. 23:0235630.

    Szia Merlot!


    Kicsit későn reagáltam, mire mindenki aludni indult, tért.


    Meryl Streep szerintem fantasztikus színésznő. Kevés hozzá hasonló van, még Barbara Streisandot is mondanám, neki még a zenéi is nagyon tetszenek.


    Nem tudok sokat a Szürkeségről, csak a bemutatókba néztem bele, meg cikkekbe beleolvasgattam, de rögtön láttam, hogy nem az én világom. Sajnos a tapasztalataim viszont azt mutatják, hogy bizony ez a fene nagy valóság. Inkább nézem meg 100-szor a Suttogót, vagy az Angyalok Városát. Eddig színésznőkről írtunk, de akkor itt van 1-2 jó színész, legalábbis szerintem: Nicolas Cage, Brad Pitt, Robin Williams. Nagyon sajnálom, hogy ő erre a döntésre jutott, és itt hagyott minket.


    Na persze azért a nők mindig előnyt élveznek. :-)


    Jó éjt mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_660938 (35629)
    2015-02-22  22:06
  23. Torolt_felhasznalo_660938
    Torolt_felhasznalo_660938
    2015. február 22. 22:0635629.

    Szia!


    Jó hogy megjöttél azt hittem aludni tért mindenki...


    Sarah Shahi az L word üdvöskéje. Hát valóban nem egy nagy tehetség inkább a külseje ami dominál. Bár nem nekem, nem az esetem. Meryl Streep jó hogy említed én kihagytam pedig ragyogó jelenség. Örülök, hogy téged sem vonz a Szürkeség. 

    előzmény:
    1útkereső (35628)
    2015-02-22  21:59
  24. 2015. február 22. 21:5935628.

    Sziasztok!


    Az Adél élete nekem nagy csalódás volt. Vontatott, lagymatag és a szexjelenet bizony szerintem is férfiagy szüleménye. A történet is..., bár talán van abban valami, hogy a mai világot tükrözi sajnos.


    A Carolt olvastam, az már sokkal jobban tetszett. Kíváncsi leszek a filmre. A Nimfot, meg a Szürkeséget nem láttam, de valahogy nem is vágyom rá, hogy megnézzem.


    Elizabeth Mitchell 10 pont, Sandra Bullock 10 pont, és még 1-2 nálam 10 pontos hölgyemény: Wendy Crewson, Sarah Shahi ( na ő nem mindig feltétlenül a színészi alakításai miatt), Meg Ryan, Michelle Pfeiffer (ő olyan igazi klasszikus, természetes szépségnek tűnik) és színészként a csúcs Meryl Streep.

  25. Torolt_felhasznalo_660938
    Torolt_felhasznalo_660938
    2015. február 22. 21:4335627.

    Az nem jó mert akkor az eredeti jelenet hangjai is eltűnnek..

    előzmény:
    Jenny_0216 (35625)
    2015-02-22  21:38

Címlap

top