Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Daganat-CODtea Használt???

VIK
VIK
Létrehozva: 2011. július 7. 12:50

Mindenkit üdvözlök a topicomban!

 

Évek óta gyötör a lelkiismeret, én/mi rontottunk-e el valamit... Édesanyukám volt beteg, s azt hittük a COD "tea" és Prof. Dávid Tamás módszere segíteni fog. Nem sikerült :'( ... Még most is nehezen tudok erről írni, de a napokban láttam egy cikket erről, ami mélységesen felkavart:  http://kecskescsabi.wordpress.com/2011/01/29/bukkszentke resztrol-gyuri-bacsi-a-fuves-ember-es-dr-david-tamas-profess zor-a-magyarok-hazabol-ill-lebenybol-uzeni-tisztelettel/  

A kérésem az lenne, hogy akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata, legyen szíves írja meg! Nem ellenkampányt indítok és nem mocskolódni akarok, de tényleg kíváncsi vagyok, vajon hány ember gyógyult meg tőle, ki hogyan tudta a professzor előírásait teljesíteni? 

 

Előre is köszönöm mindenkinek, aki hajlandó írni a sikerről vagy kudarcról és a betegeknek gyógyulást kívánok!

  1. 2021. május 25. 17:1956.

    100, hogy genetika az egész. Van egy ismerősöm, 100 felé jár, egész életében cukrot süteménnyel evett ebédre/vacsorára, mégsem volt sosem rákos. Ja és sosem sportolt. (Sétálni mondjuk nagyon szeretett, hetente 2-3 x sétált 1-2 órát is.) Mellette azonban kövér volt. Dohány/alkohol egyáltalán nem volt, azt nem szerette. És a zsíros húsokat utálta csak, de mindig megette a húst is, csak a zsíros részt lepöckölte róla. Fehér lisztet fehér liszttel evett, ha nem láttam volna a felét - másik felében nem is éltem :) - el sem hiszem. Egy másik ismerősöm meg 12 éve HER2-es, és sajnálta a pénzt költeni Avemarra, Culevitre és ilyenekre - a COD TEÁt sem ismeri , a flavint sem , mert utána sem nézett - még sincsen semmi baja és életerős, egészséges. Akár hiszed, akár nem, hetente 2x2 liter minimum a jégkrém adagja és mellette sütemények/csokik tömkelege. Én nem mernék annyit megennei, az szent! Mániája viszont a sport és a munka. Sokat kerékpározik és sétál. Na, szóval ez szerintem meg csak genetika kérdése. Szerintem azonban nem szabad feladni a gyógyszereket sosem. Valamiben hinni kell. 

  2. 2020. február 28. 10:2355.

    Azért ha valaki azt gondolja, hogy vesz egy teát és attól meggyógyul a rákból, azzal nagyon nagy a gond. A COD tea csak segít a rák elleni küzdelemben, egyrészt  a magas rosttartalma miatt, másrészt azért, mert minden egyes adaghoz 2 citrom kell.


    De ez még nem elég. Amikor én rákos lettem, 3 hetem azzal telt, hogy elolvastam mindent a rákról, amit találtam. Ezután elkezdtem kiszűrni a fals információkat és maradt az, hogy kell a tea, mert kell a rost. Teljes étrendváltás kell, nulla cukor, nulla liszt, nulla olajban sült bármi, tejtermékből csak élőflórás, tehát marad a kaukázusi kefír és a görög joghurt és semmi más, tehát sem vaj, sem sajt, sem semmi ilyen, nulla alkohol, gyümölcsök minimális mértékben, nulla kóla, vagy cukros üdítő, húsok csak bio és az is minimális, helyette viszont nagy rosttartalmú ill. erjesztett ételek, pl. káposzta minden formában a kéntartalma miatt, rengeteg zöldség, de minden nagyon rövid ideig párolva, vagy nyersen (ez betegségfüggő, mert pl. vastagbél ráknál nem lehet nyers semmi).


    Ehhez jöttek az étrendkiegészítők: Avemár és Kombucha (nem gyári


    Emellé rengeteg alvás és sport. Nem! Nem elég, hogy mászkálunk és dolgozunk eleget. Célirányos sport, pl. gimnasztika, amit utáltam, mert én dinamikus sportokat szeretek, de a lényege, hogy a bélrendszert és az érrendszert megmozgassa, tehát hajolgatások, felülések, fekvőtámaszok, guggolások, stb.


    Ezen kívül kell egy cél, ami az embert életben tartja, arra hajtja, hogy akarjon élni. Enélkül nem megy. Én elkezdtem kajakozni, búvárkodni, lovagolni és még egy csomó mindent.


    Kell még egy társ. Nyilván a család, de sok rákost elhagyott a férje/felesége azért, mert beteg lett, sőt, volt akit a gyerekei is, mert rákosként sokkal ingerültebb volt és a félelmeit a családtagjain vezette le. Tehát ha nem a családtagok, akkor legyen egy kis állata. Mindegy mi. Kutya, cica, hörcsög, patkány, egér, tücsök, méhecske, pillangó, bármi, amiről gondoskodhat, amivel foglalkozhat. A legjobb a cica, mert az bújós, kedves.


    Elmúlt 16 év azóta, hogy diagnosztizálták a rákot, azóta nem tért vissza. 


    Aki volt rákos, tudja, hogy gyógyult rákos nincs, csak tünetmentes. Lehet, hogy életem végéig, de mint látható, legalább 15 évet kaptam. 


    És természetesen végigcsináltam azt amit az orvosom mondott, mert az is kellett hozzá, hogy ne a magam feje után menjek, hiszen nem vagyok orvos, nem értek hozzá én csak hozzátenni tudok.


    Hogy mi okozta végül a tünetmentességet? Lehet, hogy elegendő lett volna az orvosi kezelés. De sokan meghaltak körülöttem és én élek annak ellenére, hogy a legrosszabb ráktípusok közül az egyik volt az enyém: érbetöréses, Grade III-as, tehát gyorsan terjedő, és HER 2 pozitív.


    Aki pedig azt mondja, hogy a COD tea kamu, az nem tudja mit jelent egy ilyen betegség és nem tudja mit ad a tea, de tény, hogy önmagában nem elég.


    És hogy nem kamu az amit leírtam, ellenőrizhető: dr. Regász Mária ügyvéd, 1137 Budapest, Szent István krt. 12. I. 5. 30-381-8350

  3. 2011. szeptember 2. 15:3754.

    most azt kellene mondanom, ne gyötörjön, nem a te hibad.

     

    nem mondhatom. aki ezekben a szarokban hisz es ezeket hasznalja orvos helyett vagy az orvos tudta nelkül, raadasul eletveszelyes helyzetben, az egy idiota. aki ugyanerre masokat ravesz, az... 

     

     egyaltalan hogy jutott eszetekbe?! meg az sem bizonyitott, hogy nem art az a tea...

     

     

    mondok mas peldat:

    x ember jön hozzam depresszios panaszokkal, amire ezt-azt szednek, termeszetesen csak ugy. es x esetböl x esetben (!!) derül ki, hogy a csak ugy hol es mit artott szervileg es hormonalisan - es raadasul mennyire veti vissza a gyogyulast igazi gyogyszerrel es/vagy teralpiaval. 

     

     

     

     

    egyetlen dologgal nyugtathatod magad: anyukad döntött ugy, hogy issza. felnött, felelössegteljes döntes volt. az öve. következmenyekkel együtt. (es meg az is lehet, hogy nem is akart tovabb elni...)

     

     

    ami törtent, mar nem megvaltoztathato. de annyit tanulj az esetböl, hogy SOHA SEMMILYEN kuruzslasnak ne tedd ki a környezetedben elöket vagy önmagadat orvosi javaslat nelkül. meg kiegesziteskent sem!!! csak es kizarolag, ha az orvvos egyetert vele.

    es remelem, erted, hogy itt most nemcsak erröl a tearol, hanem valamennyi "csodaszerröl" beszelek...

     

     

     javaslom egy lelkesz felkereseset, itt esz-ervek nem segitenek, mert nincsenek... 

    előzmény:
    VIK (1)
    2011-07-07  12:50
  4. 2011. szeptember 2. 12:2553.

    A leírtak alapján már én sem hiszek benne, nekem amúgy eddig  is sántított a dolog. De ezt senkinek a családból el nem mondom, mert pletykás banda és ha eljutna az apósom fülébe, ki tudja, hogyan reagálna. Vagy ő is elhinné, hogy enélkül is pont itt tartana, vagy összeomlana, hogy a csodaszer mégsem csodaszer és oda lenne a hite. Ez a kegyes hazugság... ha a hite ennyit segít neki, akkor legyen. Nem teszem kockára.

     

    Sajnálom, hogy nálatok teljesen bebizonyosodott, hogy nem ér semmit. És köszi szépen a jókívánságokat.

    előzmény:
    VIK (52)
    2011-09-01  10:17
  5. VIK
    VIK
    2011. szeptember 1. 10:1752.
    Én már sajnos nem hiszek a COD-ban... Minden betegnek, Apósodnak is teljes felépülést, gyógyulást kívánok!
    előzmény:
    bettere (51)
    2011-08-09  08:39

Címlap

top