Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Exxel közös lakás!

Álomarcú
Létrehozva: 2011. október 30. 04:47

Sziasztok !

 

 

 

Kérném a véleményeteket erről a témáról!

 

 

A történet a következő,az ex férj elköltözött,a közös lakásban maradtam a gyerekeimmel,Ő ki,be járkál amikor ő akar.Nem vitt el még mindent.

 

Mostanában rájöttem amióta nélküle élek sokkal jobb nyugodtam vagyok,redezettebb.

A gond csak az hogy váratlanul jön,amikor ő akar bejelentés nélkül,ez idegesit,mert tegyük föl nem szeretném ha látná a magán életemet.

Nem kívánok vele egy levegőt szívni sem!

 

Segítsetek mit tegyek?

 

Köszönöm!Visszanézek!

  1. Torolt_felhasznalo_483454
    Torolt_felhasznalo_483454
    2011. október 31. 09:00202.

    de még sincs redjén hogy mig élek ki,be járkáljon az életemben,azt gondolom megmondom neki hogy este 6 és 7 között

     

    Az rendjén van, hogy nem fizeted ki? Az rendjén van, hogy nem a teljes tulajdonodban akarsz kedvedre élni?

     

    Az rendjén van, hogy a voltnak az 50% tulajdonába idegen pasit akarsz vinni?

    Ajándékozza neked talán az rendben volna?

    előzmény:
    Álomarcú (22)
    2011-10-30  08:59

Címlap

top