Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kérdezz az angyalokról!

adrijan
Létrehozva: 2011. december 15. 11:40
Kedves Fórumozók!

Mostani sztárfórumunkat elsősorban az ezoterikus témák iránt nyitott olvasóinknak ajánljuk, ugyanis

a fórum vendége Mayer Andrea, a Hollandiában élő, nemzetközi hírű angyalterapeuta, az Angyalhíd Spirituális Tanácsadó Szolgálat megalapítója, aki közvetlenül Doreen Virtue amerikai angyalterapeutától tanulta az angyalkommunikációt

időpont: hétfő, december 19-e, délután 1 óra.



Ha tehát bármi kérdésed van az őrangyaloddal, az arkangyalokkal és a tündérekkel kapcsolatban, akkor most felteheted.

Ha szeretnéd tudni, melyik angyaltól kérj segítséget a problémáid megoldásához, szintén itt az alkalom, hogy megkérdezd.

(Update: ma este a Sziddhártha közösségi házban, az Andrássy út 98.-ban este fél 8-től fél 10-ig személyesen is találkozhattok vendégünkkel.)
  1. 2011. december 19. 07:3526.

    Tiszteletem Andrea!

    Nagyon örülök, hogy ittvan és hogy lehetőség adódik kérdezni. Én egy kicsit zürzavaros életet élek. Mindig kérem az eangyalok segitségét és mindig is szoktak segiteni. De van egy dolog amiben konkrét választ nem kaptam de még megközelitőleg sem. Tudom i a helyes és mégis máshogyam cselekszem. Ezt miért teszem ????, sohasem tudok erre rá jönni. Ha felemelkedem. elég egy roszsz szó és vissza zuhanok. Elfolytott életet élek , egy olyan házasságban . ahol nemtudok ki bontakozni, ugy ahogyan azt én szeretném. Nos mit tegyek ? Éljek igy , vagy keressek egy másik életet??? Nemtudok dönteni. Az egészségem az egyre lejebb és lejebb romlik. és szerintem ez miatt. mert a lelekem fáj. Szeretem a férjam, de elpusztit, és hiába mondom hogy mit szeretnék neki az ugy nem jó.  Félek előbb utóbb rossz vége lesz. Köszönettel: Linuska

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2011. december 19. 07:1725.

    Drága Andrea!

     

       Köszönjük, hogy itt vagy és tolmácsolod felénk az Angyalok üzenetét, hisz ez nem véletlen!

      10 éve élek párkapcsolatban, de márciusban megjelent a nagy Ő, a lelkitársam egy családos férfi képében.  Már az első pillanattól kezdve vonzódtunk egymáshoz, mint a mágnes, megmagyarázhatatlan érzés. Eleinte küzdöttünk az érzéseink ellen a helyzetre tekintettel, de mégis közel kerültünk egymáshoz szeptemberben, eggyé vált a lelkünk is. Ő mégis most hátrált, a családjára (nem a feleségére) hivatkozva. Nem tudom elengedni, iszonyatosan fáj, de Ő annyira ész ember és elnyomja az érzéseit, képes rajtuk uralkodni, én szív emberként nem.

    Miért jelent meg Ő az életemben, és forgatta fel teljesen az érzelmeimet és így az életemet, ha most elutasít? Kérlek segíts, hogy a szíve hangját is meghallja és közeledjen felém! Köszönöm!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2011. december 19. 06:3924.

    Kedves Andrea!

     

    Régóta egészségügyi problémákkal küzdök.

    Kértem az angyalokat, hogy álmomban jelezzék mi a probléma, de előfordult, hogy azt álmodtam műtétre készültem, viszont a konkrét kérdésre egyértelmű választ nem kaptam.

    Miért?

     

    Köszönöm a választ! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. 2011. december 19. 06:2323.

    Kedves Andrea!

    Már eddig is az életem során sokat köszönhetek az angyaloknak és köszönök is, intuitiv módon sok mindent" közölnek  " velem és tesznek értem, mégis úgy érzem, hogy nem olyan élesek a jelek mint régen.

    Szeretném, ha "egyértelmübben" értelmezhetném, mit tehetek, hogy

    tisztább legyen a vonal.

     

    Köszönöm a válaszodat és szeretettel üdvözöllek    Judit 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  5. 2011. december 19. 05:1522.

    Kedves Andrea,

    Anyukam honapok ota betegeskedik de meg sajnos mindig nem sikerult a vegere jarnia, hogy mi okozza a betegseget. En kulfoldon elek, es habar minden nap beszelunk telefonon, nagyon bant, hogy nem lehetek mellette. Hogyan tudnam megkerni az angyalaimat, hogy segitsek anyukamat meggyogyulni? Koszonettel, Feherhollo

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  6. 2011. december 19. 04:4421.

    Kedves Andrea!

     

    Meg tudná írni azt, hogy melyik arkangyalhoz fordulhatok segítségért (és mi az üzenete jelenleg számomra)?  Van olyan dolog amit az őrangyalom szeretne tudatni velem? Még annyit kérdeznék, hogy a (meditáción túl) miképpen lehet javítani a kommunikáción?

     

    Köszönöm válaszát!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  7. 2011. december 19. 02:4220.
    Kedves Andrea!
    Egyre inkább érdekel az a világ, amit nem látunk mégis létezik, ezért örülök, hogy lehetőség van Öntől kérdezni.Rengeteg ezoterikus és szellemekkel foglalkozó oldalt olvastam végig, és azt tudom, hogy a szellemek nem mondhatnak meg bizonyos dolgokat (pl az őrangyalom nevét), ez az angyaloknál is így van?Mások angyalai válaszolhatnak az én kérdésemre, ha nem rólam van szó hanem arról a személyről, akinek az angyalával kommunikálok?Hogyan kommunikálhatnék napi szinten az angyalaimmal? :)
    Köszönöm előre is a válaszát.Kellemes karácsonyt és boldog új évet kívánok! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  8. 2011. december 18. 23:3019.

    Kedves Andrea!

     

    Nagyon sokszor kértem az angyalok segitségét, volt amikor tudom hogy segitettek, de nagyon sokszor hiába próbálkozom, főleg anyagi dolgok terén, - munka - terén mivel a férjemnek ilyenkor télen nincs munkája, 

    nagyon nagy szükség lenne a segitségükre, nem értem hogy miért nem sikerül ! Mit csinálok rosszul. 

    Kérem hogy segitsen !

    Nagyon boldog ünnepeket kivánok! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_761718
    Torolt_felhasznalo_761718
    2011. december 18. 23:1918.

    Kedves Andrea!

     

     

    Tunderek miben kulonboznek az angyaloktol?

    Honnan tudom meg hogy jo vagy rossz tunderrel talakoztam? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_761718
    Torolt_felhasznalo_761718
    2011. december 18. 23:1717.

    Kedves Andrea!

     

    Mibol ismerem fel az orangyalomat es mibol az arkangyalomat? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_761718
    Torolt_felhasznalo_761718
    2011. december 18. 23:1616.

    Kedves Andrea!

     

     

    En sokszor idozavarban vagyok. Melyik angyaltol kellene segitseget kernem . Celszerubb ferfi vagy talan jobban tennem ha no angyalt kernek? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_761718
    Torolt_felhasznalo_761718
    2011. december 18. 22:2815.

    Kedves Andrea!

     

     

    En hol tanulhatnek angyalkomunikaciot?

     

    Fefi vagy noi angyalokkal kulonbozo modon kell vagy lehet kommunikalni:

    Ki melyikre alkalmas? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_299177
    Torolt_felhasznalo_299177
    2011. december 16. 21:1314.

    Kedves Andrea!

    Én örök kételkedő vagyok, pedig nagyon szeretném hinni, hogy léteznek.

    Hogyan bizonyosodhatnék meg?

     

    Továbbá: hogyan/mitől lesz valaki angyalterapeuta?

    Pl. Ön?

    Mikor, milyen hatásra döntött úgy, hogy ebből fog megélni?

    Vagy ez csak hobbi és van egyéb foglalatossága is?

    Bocsánat a sok kérdésért, és köszönöm, ha válaszol. T. Dóri

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-12-15  11:40
  14. Torolt_felhasznalo_492870
    Torolt_felhasznalo_492870
    2011. december 16. 20:2313.

    Kedves Andrea.

    Én is szeretnék segitséget kérni, vagy legalábbis tanácsot.

    Már egy fél éve én is szinte betegségből -betegségbe megyek. 

    Ami a legjobban bánt,hogy igy nem tudok a gyerekeimen segiteni.

    Tudom egy kicsit tul vállaltam magamat, de ugy érzem,hogy ezzel mindenki igy van.

    Sokat kérdezem,hogy mit vétettem, vagy hol és mit rontottam el.

    Kérlek segits!! 

    Csak egészséget kérek semmi mást.Hogy ismét olyan legyek mint ezelőtt egy fél évvel , tele energiával és derüvel.

    Köszönöm.

     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-12-15  11:40
  15. 2011. december 16. 19:5412.

    Kedves Andrea!

     

    Nekem ez az ősz nem túl jól sikerült,az egészségem folyamatosan vacakol.

    Először fogfájás, húzás,fülfájás,nőgy.műtét,most a derekammal van baj már egy hónapja így a munám is veszélyben van.Vajon miért történik mindez és melyik angyaltól kérhetnék segítséget? Előre is köszönöm a választ!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  16. 2011. december 16. 17:2611.
    Érdekel az angyaltéma,sokszor érzem,hogy valaki van melettem és szeretném megismerni,több könyvet olvastam ebben a témában,mikor a kártyavetéshez érek befagyok-nem tudom folytatni a könyvet.Kérlek ajálj valamit,hogy tudnák közelebbi kapcsolatba kerülni angyalommal. Köszönöm,Kati Szlovákiából
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  17. 2011. december 16. 17:0210.

    Kedves Andrea!

     

     

    Én úgy érzem, ennem támogatnak az Angyalok, nagyon sok esetben segítettek, mindig meg is köszöntem. Szoktam nekik gyertyát gyújtani és persze picit meditálni, vagy hangosan vagy csak gondolatban elmondani kérésemet. Viszont van egy problémám, amihez lehet kicsit másként kellene kérnem. A kisebbik fiammal vannak gondok, röviden annyit hogy nagyon letévedt a helyes útról, és nagyon szeretném viszaterelni. Ehhez úgy érzem egy egész Angyali-hadseregre szükségem lenne, ilyenkor mire figyeljek? Melyik Angyalkát kérjem? 

     

    Köszönettel, szerettel!!!!

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-12-15  11:40
  18. 2011. december 16. 16:189.

    Kedves Andrea!

    Szeretném megtudni az Őrangyalom nevét.Előre is köszönöm:

    Margit

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  19. Hab
    Hab
    2011. december 16. 10:598.
    Kedves Andrea!4 év küzdelem 6 sikertelen lombik után sincs gyermekem.Mindennap imádkozom Istenhez az Angyalok segítségét is kértem de a segítség nem jön.Elképzelhető hogy Isten nem adja meg nekem?Ezt szánta sorsomúl.Hiába kérek segítséget az Angyaloktól sajnos még egyszersem kaptam.Mit tehetnék még?Köszönöm!Üdvözlettel!
    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-12-15  11:40
  20. 2011. december 16. 08:267.

    Kedves Andrea!

     

    Sokszor, sokféleképpen kértem már az angyalok segítségét... Hiszem, hogy léteznek, de úgy érzem, engem elkerülnek.

    Mit csinálok rosszul? 

    Köszönöm!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_165532
    Torolt_felhasznalo_165532
    2011. december 15. 18:446.

    Mivel egy angyal hozta Neki anno a hírt , meg tudná-e kérdezni a kollégájától , hogy mit gondol erről a hírről : 

     

     

     

    Szűz Mária terhességi tesztjével sokkol a templom ť
    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-12-15  11:40
  22. 2011. december 15. 16:385.

    Kedves Andrea!

     

    Nekem párkapcsolati problémáim vannak, és egyszerűen nem tudok dűlőre jutni. Sokszor jönnek megérzések a semmiből, mintha valaki próbálná egyengetni az utamat. A legfőbb problémám a bizalmatlanság. Nem tudok 100 %-osan megbízni a páromban.  Nem tudom melyik a helyes irány. Amikor minden rendben, jönnek a rossz megérzések, hoy esetleg megcsal. Amikor meg problémázom, akkor jönnek a jó megérzések, amik arra sarkallnak, hogy adjak még egy esélyt. Mintha valaki próbálna segíteni, de van egy másik, aki visszatart. Remélem érthetően leírtam a dolgokat. :) Melyik angyaltól kérjek tanácsot?

    Előre is köszönöm

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-12-15  11:40
  23. 2011. december 15. 15:074.

    Kedves Andrea!

     

    Különböző változások történtek az utóbbi időben az életemben, jó és rossz egyaránt, gazdasági és szerelmi téren is. Hogyan tudnék tanácsot kérni, mi a helyes és helytelen? Van ennek egy technikája? A jövőmről is megtudhatok valamit esetleg?

     

    Hovawartfun

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-12-15  11:40
  24. 2011. december 15. 12:403.

    Kedves Andrea!

    Ez az évem nagyon rossz volt, sok rossz, negatív dolog történt velem. Már régóta foglalkoztat a gondolat és hiszek is benne, hogy az angyaloktól kérek segítséget! De nem tudom ezt milyen módon tehetném meg? Tudna nekem segíteni, tanácsot adni?

    Köszönettel: Andrea

    Kellemes Ünnepeket kívánok!

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-12-15  11:40
  25. 2011. december 15. 11:572.

    Hiszek az angyalokban, tudom hogy itt vannak köztünk, de nem tudom ki az az angyal, aki segítséget tud adni a kérdéseimre. Pedig most rám férne.

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-12-15  11:40

Címlap

top