Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kérdezz az angyalokról!

adrijan
Létrehozva: 2011. december 15. 11:40
Kedves Fórumozók!

Mostani sztárfórumunkat elsősorban az ezoterikus témák iránt nyitott olvasóinknak ajánljuk, ugyanis

a fórum vendége Mayer Andrea, a Hollandiában élő, nemzetközi hírű angyalterapeuta, az Angyalhíd Spirituális Tanácsadó Szolgálat megalapítója, aki közvetlenül Doreen Virtue amerikai angyalterapeutától tanulta az angyalkommunikációt

időpont: hétfő, december 19-e, délután 1 óra.



Ha tehát bármi kérdésed van az őrangyaloddal, az arkangyalokkal és a tündérekkel kapcsolatban, akkor most felteheted.

Ha szeretnéd tudni, melyik angyaltól kérj segítséget a problémáid megoldásához, szintén itt az alkalom, hogy megkérdezd.

(Update: ma este a Sziddhártha közösségi házban, az Andrássy út 98.-ban este fél 8-től fél 10-ig személyesen is találkozhattok vendégünkkel.)
  1. 2011. december 19. 12:1676.

    Kedves Andrea,

     

    nagyon örülök, hogy pont ma van lehetőség a Te és az Angyalok segítségére, válaszára. Van egy kapcsolatom, aminek 2 felvonásban nagyjából 1,5 éve lett vége. Azóta volt is kapcsolatom ,de valahogy mindig az ő dolgait keresem, vagy épp hiányolom másokban. Sokszor eszembe jut, viszont amikor vele voltam, akkor az nem volt megfelelő. Lehet, hogy valami újra, másra vágytam, de végülis ami volt kapcsolatom utána lelkileg nem volt kielégítő. És mit adnak a "véletlenek" pont ma írt egy üzenetet, pedig megfogadta, hogy soha nem keres többé, hogy találkozzunk. Mit üzennek az Angyalok? Valójában nem nagyon találom magam, sem munka terén, sem a szerelmi életemben, sem előrelépés terén. Remélem segítenek az Angyalok valami útírányt mutatni. 

    Születési adatom: 1985.02.04.

     

    Köszönettel:

    Leda 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2011. december 19. 12:1275.

    Kedves Andrea!

     

    Szeretném megtudni mi várható a 6 éve tartó párkapcsolatomban, és milyen lesz az egészségi állapotom a jövőre nézve?

    Születési dátumom: 1986.02.28

     

    Várom válaszát!

    Üdvözlettel:

     

    Nagy Viktória 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2011. december 19. 12:1174.

    -Szeretném megkérdezni, hogy mire számíthatok a testvéremmel kapcsolatban? 

    -Miért nem segítenek az angyalok?

    -Mikor lesz jobb, számomra az élet? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. 2011. december 19. 12:0573.

    Kedves Andrea,

     

    Azt szeretném megtudni, mit üzen az Őrangyalom azzal kapcsolatban, hogy a héten szeretnék színt vallani valakinek. Elmondani őszintén az érzéseimet -hisz mikor tegyük, ha nem karácsonykor - valamint egyúttal megszakítani is a kapcsolatot, hisz sejtem, hogy nem én vagyok neki az igazi, mégha úgy érzem, hogy nekem Ő, akkor is. De talán így, ha én lépek ki ebből a zavaros kapcsolatból, akkor talán nem fog annyira fájni tovább.

     

    Illetve munkaügyben szeretnék tanácsot kérni, hogy hogyan alakul az életem ezzel kapcsolatosan és hogy mit tehetek azért, hogy jó munkahelyem legyen.


    Mély hálával és köszönettel,

    vaadri

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  5. 2011. december 19. 12:0272.

    Kedves Andrea!

     

     1987. 11. 14-én születtem. Két kérdéssel fordulnék Önhöz. Az első: Idén szeptemberben keztdem el a tanári mesterképzést. Mindig is gyerekekkel szerettem volna foglalkozni, de egyre jobban félek, hogy nem leszek jó tanár, nem lesz elegendő a tudásom;hogy fogok kiállni egy osztály elé és helyt állni?Nem adom föl,de nagyon örülnék egy kis útmutatásnak a jövőre vonatkozóan. A második pedig párkapcsolatomra vonatkozik, hogy Őt szánták-e nekem az Égiek?

     

    Előre is köszönöm a segítséget és további szép napot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  6. 2011. december 19. 12:0071.
    KEDVES ANDREA!SZERETNÉM MEGKÉRDEZNI AZ ANGYALOKAT,MIÉRT NINCS PÁRKAPCSOLATOM,VAGY LESZ-E.?MIT KELL TENNI,HOGY LEGYEN UNOKÁM?KÖSZÖNÖM.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  7. 2011. december 19. 11:5870.

    Szeretnék én is kommunikálni az angyalokkal.-nagyon kezdő vagyok mindíg csak kérek és természetesen megköszönöm ha segítenek.

     

    Hogy képzeljem el az angyalok küllemét?

     

    Köszönöm:)

    Üdvözlettel.Andi

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-12-15  11:40
  8. 2011. december 19. 11:4969.

    Szia Andrea. A nevem Agota es 1980 december 31-en szulettem, megszeretnem kerdezni ,hogy mi az en vedoangyalom neve .Edesanyam nagy beteg 2 eve rakos es szeretnem az anygalok valaszt adnanak hogy miert van ez igy es hogy gyogyitsak merg mert bennik bizok. Eleg sok szenvedes jut nekem es nem tudom miert kapom ezt en es a csaladom.

    Koszonom elore is a valaszat 

    Tisztelettel

    Agota 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  9. 2011. december 19. 11:4868.

    Szia Andrea. A nevem Agota es 1980 december 31-en szulettem, megszeretnem kerdezni ,hogy mi az en vedoangyalom neve .Edesanyam nagy beteg 2 eve rakos es szeretnem az anygalok valaszt adnanak hogy miert van ez igy es hogy gyogyitsak merg mert bennik bizok. Eleg sok szenvedes jut nekem es nem tudom miert kapom ezt en es a csaladom.

    Koszonom elore is a valaszat 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  10. 2011. december 19. 11:4567.

    Kedves Andrea!

     

    Két kérdésem lenne:

     

    1. Megmarad a munkahelyem vagy keresek másikat a jövő évben? 

    2. Megtudjuk e csináltatni a lakást és jövő tavasszal költözni?

     

    Köszönettel ágota (1973 02 10)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  11. 2011. december 19. 11:3866.

    Kedves Andrea!

     

    Mit tanácsol nekem az őrangyalom párkapcsolati téren?

     

    Köszönettel:(86.06.28)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  12. 2011. december 19. 11:3765.

    Kedves Andrea!

     

    Azt szeretném kérdezni, hogy a szerelem és a karrierem területén mit üzen számomra az őrangyalom? Milyen változást hoz számomra a 2012-es év, mit tegyek, hogy ezen a két területen végre pozitív irányba forduljanak az események? (szül.: 1988.10.21. 19:45 Mór)

    Előre is köszönöm a választ! :)   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_910170
    Torolt_felhasznalo_910170
    2011. december 19. 11:3164.

    Kedves Andrea!

    Sok segítséget kapok az angyaloktól amiért nagyon hálás vagyok, tudom és hiszem, hogy segítenek, ezért szerencsésnek érzem magam, de mostanában nem úgy alakul az életem ahogy szeretném, több a megoldandó és nehéz feladatom , mit kellene tennem? Min változtassak? Várom tanácsaidat!

    Nagyon köszönöm Agica 1972.10.05.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  14. 2011. december 19. 11:3063.

    Kedves Andrea!

     

    Én 1982.11.11-én születtem. Olvastam már angyalos könyveket. Jártam parapszichológusnál, aki azt mondta fényküldött vagyok, és majd kapom a jeleket amint nem ijedek meg tőlük. És segítek majd az embereknek átvészelni ezt a nehéz időszakot. De nem történik semmi, még magamon sem tudok segíteni. Munkanélküli  vagyok, egy rossz kapcsolatban, és az egész életem tele volt tragédiákkal, amik mind nyomot hagytak rajtam. Érzem, hogy teljesen más vagyok mint a többi ember, de inkább negatív értelemben. Valahogy nem érzem szükségét hogy közösségek tagja legyek, valahogy elvagyok egyedül. Semmi különleges képességem nincs, látom a cikázó energiákat ha az égre nézek, de ezt ahogy utána olvastam, nagyon sokan látják. Köszönöm, ha válaszolsz!

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-12-15  11:40
  15. 2011. december 19. 11:2662.

    Kedves Andrea !

     

    1979.09.10.-én 15óra 12 perckor születtem.Mikor teljesedik ki a "látásom"?Mikortól indítanak neki az angyalok a nekem szánt útnak?Eddig úgy érzem teljesen be vagyok határolva.Csak számomra nem megfelelő helyen kapok munkát. Az igazin még csak lehetőséget se kapok.

    Köszönöm a választ.

    Üdvözlettel:Alexis

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  16. 2011. december 19. 11:1261.
    Kedves Andrea!
    Barbarának hívnak, egy ideje próbálok kapcsolatba lépni az angyalokkal, de nem érzem sajnos a változást, egy helyben topog az életem és nem tudom, hogy miért történik mindez. Pozitívan állok a dolgokhoz, de mégsem történik semmi. Szeretném megtudni, hogy ki az én védőangyalom és szeretném megkérdezni tőle, hogy mikor történik végre valami pozitív változás az életembe?
    Köszönettel és Szeretettel: Barbara (1971.01.20)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  17. 2011. december 19. 10:4160.

    Andrea!

     

     

    On is mas is kerdezhet az en orangyalomtol vagy csak en ? 

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-12-15  11:40
  18. 2011. december 19. 10:4059.

    Andrea kedves!

     

     

    Mi az angyalkommunikacio tulajdonkeppe?

     

    Itt latom hogy szuletesi eveket adnak meg parkapcsolatokra kerdeznek. Ezek nem a josok teruletei? Angyalkommunikator is ezt vegzi? 

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-12-15  11:40
  19. 2011. december 19. 10:4058.

    Kedves Andrea!

     

    Azután érdeklődöm, hogy jól érzem-e, hogy vannak gyógyítói képességeim? Sikerül-e meggyógyítanom a családommal való kapcsolatomat? Gyerekkoromtól úgy érzem, mintha kívülálló lennék a családomtól. Szeretném elkezdeni a saját életemet, elköltözni, de úgy érzem, amíg nem rendezem a viszonyomat velük, addig nem fog sikerülni. Ugye gyökerek nélkül nem lehet repülni. 

     

    Köszönöm a választ!

     

    Betti 1985.10.26.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  20. 2011. december 19. 10:3757.

    Kedves Andrea!

    Szeretném megtudni, hogy ki az Őrangyalom (1970.03.29.) és hogyan kérhetek tőle segítséget. Választ keresek arra, hogy mivel érdemeltem ki azt a sok rosszat, amit az utóbbi években kaptam és mikor lesz jobb.

    Köszönettel: Szilvia

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  21. 2011. december 19. 10:2556.

    Kedves Andrea!

     

    1989.11.25-én születtem 9.10 perckor Mátészalkán.Arra lennék kíváncsi ,hogyan kommunikálhatok az őrangyalommal és hogyan tudhatom meg mi a neve?Illetve szeretném még megtudni ,hogy a 2012es év nagyjából hogyan alakul.Köszönöm segítséged

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  22. MUK
    MUK
    2011. december 19. 10:2555.

    Kedves Andrea,

     

    Nekem az a problémám, hogy lassan 2 éve elég negatív hatások érik a családomat, és nem értem, hogy ezek a dolgok miért történnek. 2 éve a férjem cége kihelyezte őt külföldre, és pont akkor vele tudtunk menni, mert én gyesen voltam, de utána hajöttünk, neki maradni kellett, és fél évet ingázósan tölöttünk. A szüleimnél édesapám elvesztette a munkahelyét, majd elég gyorsan talált másikat, de közben a 2 nagyszülő is meghalt hosszabb-rövidebb betegeskedés után. Édesanyám is elvesztette az egyik ügyfelét, szintén megviselte - itt is úgymond kifúrták őt, majd az ő anyukája is hosszú betegség után meghalt. Gondoltam, hogy akkor ennek a sorozatnak akkor vége. De idén ősszel a férjemet kirúgták, úgyhogy úgy érzem, hogy nem volt értelme a külföldi kiküldetést végigszenvedni, majd amikor hazajött, akkor is vidéken dolgozott, úgyhogy akkor is sokkt volt távol, emiatt rám szakadt a gyereknevelés, a ház ügyei, és mellette dolgozom is. Ami viszont nagyon jó, hogy közben teherbe estem, és most várjuk a második babánkat február végére/március elejére, viszont a férjem annyira maga alatt van a kirúgás miatt, hogy nekem minden nap erőt kell belé öntenem. (közben apósomat is elbocsátották) Az a problémám, hogy lassan 2 éve nem csinálok mást, mint próbálok hellyt állni, és közben lelkileg támogatni a szüleimet, meg közben a  férjemet, azt hiszem most ebbe belefáradtam. Én úgy gondolom, hogy nagyon pozitv szemléletű vagyok, és sok barátom is emiatt fordul hozzám, hogy lelket öntsek belém, meg látom, hogy amikor a férjemmel beszélek, akkor egészen máshogy érzi magát utána, de azt gondolom, hogy most magáért kell tennie, neki kell feljődnie, neki kell magát újraépítenie, mert én helyette ezt nem tudom és nem is fogom megtenni. Tanácsot szeretnék kérni, hogy mikor fordulnak jobbra a dolgok, hogyan jön rendbe a férjem lelki világa, én már annyira várom, hogy újra felfelé induljunk, minden erőmmel ezen vagyok, de most nehéz és elfáradtam.

     

    Segítségedet előre is köszönöm!!!

    Viki (1977.12.20.)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  23. 2011. december 19. 10:2154.

    Kedves Andrea!

    Nem érzem jól magam a bőrömben,olyan mintha hullámvasúton ülnék.Életem minden területén jelen van.Hoz-e pozitív változást a2012-es év?Szoktam kérni az angyalok segítségét is.Hogy tudnék hatékony segítséget kérni Tőlük?Fontos-e név szerint szólítani őket,lényeges-e tudni pontosan az Őrangyalunk nevét?/pontosan nem tudom a nevét/

    Válaszod köszönöm.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  24. 2011. december 19. 10:2053.

    Kedves Andrea!

    1975.02.05. 07:30-kor születtem , ezt lehagytam, köszönöm.

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-12-15  11:40
  25. 2011. december 19. 10:1952.

    Kedves Andrea!

     Az előttem szólókhoz hasonlóan én is a magánéletemmel és az anyagiakkal kapcsolatban szeretnék segítséget kérni az Angyaloktól. Azt szeretném tudni, hogy Ők mit gondolnak rólam, hogy a gyerekvállalással kapcsolatban mit üzennének nekem, és hogy anyagiakban mire számíthatok. Köszönöm a válaszokat Neked és Nekik is! Dorottya 

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-12-15  11:40

Címlap

top