Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyiklub 2012

Torolt_felhasznalo_449277
Torolt_felhasznalo_449277
Létrehozva: 2011. december 29. 10:45

Sziasztok!

 

Vártam, vártam, hogy valaki indítson egy lassan hagyományosnak számító újévtől fogyni-témájú topikot, de úgy látszik, magamnak kell... :-)))

 

Szóval.....

 

Új év, fogadalmak, nagy újrakezdések.

 

Szeretnék leadni pár kilót, és egyben életmódot váltani. Tavalyelőtt már sikeresen megszabadultam a feleslegemtől, de aztán szép lassan visszakúszott. Most újra megpróbálnám, de egyedül nagyon nehéz.

Várom ide mindazokat, akik szintén hasonló cipőben járnak. Jó lenne egymást bátorítani, hogy ne adjuk fel idő előtt a küzdelmet.

 

Van kedve valakinek velem tartani? :-)

  1. 2012. március 26. 19:031001.

    Amindenit, nem semmi, legalább volt ott valaki, aki segített.

     

    Aszta, ennyi kardiótol én nem is találok haza, nagyon ügyes vagy.

     

    Én lenyomtam 3 km-t futva. Gyúrtam böcsülettel. Aztán most itt vagyok otthon és vacsizok: grillezett padlizsán. Mostanában rákattantam, olyan fini.

     

    A futás nem megy jól, nagyon be vagyok rozsdásodva, de nem érdekel. Egyszer csak lesz jobb :)

    előzmény:
    csipkebogyo87 (999)
    2012-03-26  17:10
  2. Torolt_felhasznalo_687122
    Torolt_felhasznalo_687122
    2012. március 26. 17:241000.

    Akkor nem semmi délutánod volt 

     

    előzmény:
    csipkebogyo87 (999)
    2012-03-26  17:10
  3. 2012. március 26. 17:10999.

    Fúú de jó végre pörgés van :D:D

     

    Dinnyécske nagyon szép a gyűrű!!

     

    Pipacsvirágocska, na látod, így kell ezt csinálni, én is folyton húzom magammal a tornás cuccot :D

     

    Ma kardió napom volt, 30 perc futás, HIIT, utána 15 p ellipszis, 15 p taposás.

     

    Slusszpoén: edzés végén bepakolom a cuccom, elmegyek zuhanyozni, visszamegyek egy szál semmiben a szekrényhez, hát nem nyílik a lakat. Mondom na mi legyen, nemjó nemjó. Volt egy csaj, tök rendes volt, kiszaladt a recepcióra, hogy adjanak pótkulcsot, így nem nekem kellett kimászni majdnem pucéran :D Hát próbálom a pótkulcsot, az se nyitja... akkor a csajszi vissza a recire, hogy akkor jöjjön be a recis csaj csinálni valamit. Na akkor ő is megpróbálta mindkét kulcsot, persze nem nyílt, és a vége az lett, hogy az egyik izomagy a teremből levágta a lakatomat a szekrényről, és kiszabadultak a cuccaim....... 

     

    Szóval szép kis meccs volt ez a mai :) 

    előzmény:
    pipacsvirágocska (998)
    2012-03-26  15:53
  4. 2012. március 26. 15:53998.

    No drágáim, szedem a cókmókom és megyek gyúrni :) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_687122 (997)
    2012-03-26  12:27
  5. Torolt_felhasznalo_687122
    Torolt_felhasznalo_687122
    2012. március 26. 12:27997.
    Nekem is így kéne legyőznöm a kifogásokat! Jól csinálod
    előzmény:
    pipacsvirágocska (995)
    2012-03-26  09:26
  6. 2012. március 26. 09:27996.
    Szia pepicica, a búza sokaknak nem tesz jót, érdekes különben, hoy mint végtelenül egészséges élelmiszer tartják számon, mely a táplálkozásunk alappillére. Ha kitapasztaltad, hogy nem tesz jót, jobb kihagyni. 
    előzmény:
    pepicica (994)
    2012-03-26  08:22
  7. 2012. március 26. 09:26995.

    Gratulálok csipkebogyo, nagyon ügyes vagy, inspiráló eredmény :)

     

    Dinnyécske: nagyon tetszik a gyűrű, ízléses, egyszerű, elegáns, ilyet én is tudnék viselni...

     

    óraátállás, nem is tudom, érdekes módon nem fáj.

    Mostanában azt vettem észre magamon, hogy mormota vagyok, napi 10 órákat alszom és haldoklom. Ennek viszont vége, fel kell ráznom magam.

     

    A sporttal meg tartozom egy vallomással, rengeteg kifogásom van, miért nem sportolok. Van ugyan egy kedvenc konditermem, amit ismerek és jártam oda nemkeveset, de ezzel fújtam le mindig a klelkiismeretem:

    1) sok időt elvesz

    2) munka után hazamegyek és már nincs kedvem

    3) dundi vagyok, nem akarok égni

    4) volt egy régi barátnőm, akivel  oda jártunk,d e nagoyn cs=unyán lett vége a barátságunknak, és mindig van bennem egy félsz, hogy összefutunk és semmi kedvem egy napot ezzel elrontani. Tudom, butaság, de aki ismeri a csajt, az tanúsítáhatja, hogy az utálatos nézésétől elhervadnak a virágok.

     

    Na most végre sikeült minden kifogásomra találni megoldást

     

    1) ha munka után megyek egyből, akkor nem vesz el sok időt

    2) nem megyek haza munka után, nem ott fogok összepakolni

    3) nálam dundibb lányok is járnak oda

    4) a csaj legalább fél hatig dolgozik, akkor én már régen letudom az edzést, ha munka után megyek.

     

    Na, kifogások legyőzve:)  

    előzmény:
    pepicica (994)
    2012-03-26  08:22
  8. 2012. március 26. 08:22994.

    Sziasztok!

     

    Ha mar emlegetitek a regieket gondoltam bekoszonok. Szoktalak titeket olvasni, gratula a kitartasotokhoz. Nalam semmi kulonos, mult csutortokon meretkeztem 65,6 kg vagyok. Meg 3-4 kg-t kell leadnom a tobbi mar bonusz lesz. Egy kicsit elhanyagoltam a tornat, vagyis csak 3-4-szer megyek hetente edzoterembe, de van ket klassz yoga DVD-m azokat is bevetettem. Meg ugye az edessegfalas is megmaradt.  Ugy tervezem hogy a hajraban majd 2 hetig nem eszek egyaltalan buzabol keszult etelt, mert ugy vettem eszre hogy felpuffaszt.Most csak arra vigyazok hogy naponta csak 1 etkezeskor legyen buzas kaja.(kenyer vagy reggelizo pehely, na meg edesseg, bar abbol is tudok glutenmenteset sutni) Tovabbi sikereket es lelkesedest mindenkinek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_687122
    Torolt_felhasznalo_687122
    2012. március 26. 08:03993.
    Nem sikerült a képet még sem, próba még egyszer...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_687122 (992)
    2012-03-26  08:01
  10. Torolt_felhasznalo_687122
    Torolt_felhasznalo_687122
    2012. március 26. 08:01992.

    Sziasztok!

     

    Ismét hétfő! Reggel, amikor csipogott a telefonom, az az érzés fogott el, hogy jajj, még hétvége van, csak biztos elfelejtettem kikapcsolni az ébresztőt...hát sajnos nem.

    Titeket nem zavar meg az óraátállítás? Nekem mindig kell pár nap, amíg megszokom.

     

    Csipkebogyo, nagyon ügyes vagy, gratulálok a sok fogyásodhoz! Minden elismerésem A gyűrűtök is nagyon-nagyon szép.

    Én is tettem fel egy képet, én ehhez hasonlót szeretnék :)

     

    Pipacsviragocska, minden elismerésem a korán kelésért. Bár én szerencsésnek mondhatom magam, fél 8-fél 4-ig dolgozom. Ki tudja meddig...

    Olyan kis gyerekes tudok lenni. Akárhányszor találok egy olyan állást, amire illik a tapasztalatom, a végzettségem, szóval azt mondom, hogy megfelelnék rá, annyira rábírok kattanni. Nézegetem a telefonomat, hogy na, nem hívtak? Ilyenkor már csak azon izgulok, hogy legalább hívjanak be interjúra, mert érdekes módon stresszhelyzetbe, annyira pörög az agyam, határozott vagyok, és "jól el tudom adni magam". Persze nem úgy értem, hogy amúgy egy málészájú szerencsétlen nőszemély vagyok, de olyankor tényleg nagyon jól tudok teljesíteni :) Remélem hamarosan találok valami jó állást :)

     

    Bár még van vissza két hét a 6 hétből, de szeretnék már a héten egy kicsit tornázgatni, mert kezdek nagyon bepunnyadni, és már rosszul érzem magam. Fogyni nem fogytam, hízni nem híztam, de most már bele kéne húznom, hogy egy picit tartsam a tempót :)

     

    Szép napot

    előzmény:
    csipkebogyo87 (990)
    2012-03-26  07:15
  11. 2012. március 26. 07:15990.

    Sziasztok Lányok!

     

    72,3 kg :) :) az azt jelenti hogy -1,5kg az elmúlt héten :) (és majdnem 22 összesen :P )

    HAPPY :)

     

    Szeretném ha húsvétra 6-ossal kezdődne :) Nagy családi kaja lesz, és szeretném bezsebelni a dícséreteket :D:D 

    Szép hetet mindenkinek  

    előzmény:
    csipkebogyo87 (989)
    2012-03-25  21:10
  12. 2012. március 26. 07:15990.

    Jó reggelt csajok,

     

    förszt déj of máj nyú lájf :)

     

    Mától reggel fél hét-hétre járok dolgozni, hogy három és fél nyégy között leléphessek. Így ugyanis elkerülöm az edzőtermi tumultust és nem este 8ra érek haza. És hoztam magammal reggelit és ebédet is, hogy ne csábuljak már el semmire. Mérlegelés: nem fogytam, de nem is híztam :)

     

    csipkebogyo: igazából már el is felejtettem, mondjuk engem is meglepett, hogy én, racionális értelmes lány féltékenykedjek, de ezek szerint túl jó véleménnyel vagyok magamról. Elmagyaráztam neki, felfogta, nem hiszem, hogy maradandó károsodást jelentene bármelyikünknek is. 

     

    Jaj, olyan jó volt hajnalban felkelni, ráeszmélni, hogy még nem kell kelni és hozzábújni, azért örülök, hogy rendeződtek a dolgaink és most minden olyan kellemes és jó.

     

    Kitartást a mai naphoz mindenkinek! 

    előzmény:
    csipkebogyo87 (989)
    2012-03-25  21:10
  13. 2012. március 25. 21:10989.

    Sziasztok!

     

    Pipacsvirágocska, szerintem az ilyesmit tisztázni kell. Ezek a tüskék, szurkálódások nem tesznek jót a kapcsolatnak. A férfiak nem értik ezt, és másképp látják mint a nők. És annyi nem elég nekik, hogy megfordítod a dolgot és példát mondasz. Inkább mondd meg neki, hogy téged ez bánt, és ha féltékeny vagy, annak örüljön, mert az azért van, mert szereted.

     

    Nálunk ilyen gond mondjuk nincs, sosem adott okot a párom féltékenységre, meg amúgy sem vagyok féltékeny fajta. Mi minden máson szoktunk vitatkozni...

     

    Voltam ma spinningen, és annyira jóóóóóó volt :D Rég voltam már, és most megint rájöttem, hogy mennyire szeretem :)

    Előtte 15 percet tapostam is, 52 emelet Höh :) Így megvolt az egy óra kardió :)

     

    Holnap reggel mérlegelés, kíváncsi leszek... 

    előzmény:
    pipacsvirágocska (988)
    2012-03-24  22:10
  14. 2012. március 24. 22:10988.

    Sziasztok lányok,

     

    ójé, gyűrűtéma, úgy beszállnék, de nekem nem kérték meg a kezem. Ebben a pillanatban meg szívem szerint tányérok röpködnének, nem lánykérés. Az én drága bogaram ugyanis olyan fél évvel azelőtt, hogy velem összegabalyodott, összeszűrte a levet egy kolléganőjével. Nagyon édi csaj kül=onben, ismerem is, jóban vagyunk, mondhatni barátnők, tényleg áldott jó lélek. Na az én emberem nem akart vele összejönni, nem jöttek össze, a lány szerette volna különben. Fátylat rá, jártunk ¨közös csapatban ki röpizni, soha nem zavart a lány. Arca nagyon helyes, jó nagy cicijei vannak, alakja olyasforma mint nekem, de nagyon szép csaj, mert tiszta mosoly mindig a pofija. Na nem húzom tovább, lerövidítem: ma délutánra foglaltunk szaunát. Nekem meg valahogy nem jutott eszmbe, hoyg ez hülyeség, mert nekem megvan éppen és a fene megy be úgy szaunázni. Mondtam a páromnak, hogy bocs, de nem megyek, de menjen nyugodtan nélkülem, én meg addig kondizok. Hogy ok. A konditerem előtt taliztunk, átadtam a szaunás cuccait, én mentem gyúrni. Aztán 7kor a féotéren tali, planetárium. Ülök a padon, mosoly az arcomon, erre befordul az utcába és ott van melette a kollegina. Nézek, le sem esett, mert azt hittem, ő is jön velünk t=obbünkkel planetáriumba. Elköszön, felszáll a villamosra, elmegy. Na akkor esett le: mondom ti együtt voltatok? aha, mert ugrott volna a jegyem és akkor megkérdezte őt, van-e kedve. ültem, mosoly. Erre megkérdezi csipkelődve: féltékeny vagy, csak nem? Mondom á, dehogy, de ne lepődj meg, ha kollégát hívok el helyetted szaunázni és remélem, nem zavar, ha pucéran lát és az meg pláne nem, ha pl egy exemet hívom el. Aztán leesett neki, mert tudom, hogy a csaj tényleg nem mozdulna rá, van barátja, meg tényleg nem az a fajta, de akkor is, basszus. Velem nagyobb cicijű aranyos kolléganőkkel ne járjon már pucérkodni.

     

    Ja, lefutottam 3 km-t és gyúrtam vazze mint állat :)

     

    A családi béke meg szent, csak még az orra alá fogom egyszer-kétszer törni...

    előzmény:
    csipkebogyo87 (987)
    2012-03-24  19:05
  15. 2012. március 24. 19:05987.

    Dinnyécske, hoztam egy képet a gyűrűnkről, majdnem ugyanilyen mint a képen :) A fényes felületekkel egyébként egy baj van, az idő nyoma bizony meglátszik rajta... hiába vigyáz az ember csak összekarcolódik...

     

    No, voltam futni én is, HIIT volt a program, és már az elején sem voltam jól, az utolsó 10 percben nagyon görcsölt a hasam, és éppen lefutottam a 30 percemet, és szaladnom kellett.... elkapott a hasmars :S:S:S Utána már nem is volt kedvem visszamenni, pedig eredetileg még akartam taposni is.

     

    Helyette beültem az infraszaunába ha már így alakult...

     

    Utána még elmentem tescoba bevásárolni, vettem a diétához 0,1%os tejet, meg 0,2%os túrót :)

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_687122 (986)
    2012-03-24  17:09
  16. Torolt_felhasznalo_687122
    Torolt_felhasznalo_687122
    2012. március 24. 17:09986.

    Sziasztok!

     

    Csipkebogyo, nekem is tetszenek a kövesek, de én olyat szeretnék, amiben nincsen. Nekem az egyszerűbbek tetszenek, olyat választottam, ami domború, és középpen van két csík.

    Lehet, hogy ciki, de mivel sajnos nem állunk úgy anyagilag, és most nagyon drága az arany, úgy döntöttünk, hogy a páromé ezüst lesz, az enyém fehérarany, legalábbis egyelőre így gondoljuk. Ő azt mondta, hogy nem akar megbántani, de nem fogja hordani, mert nem szereti az ékszereket. Egyébként még órája sincs, pedig szerintem annyira szép tud lenni egy szép óra, egy szép férfi kézen. Azt mondta inkább magára tetováltatja :) Én mindenképpen hordani fogom 

     

    Hú, nagyon aktívak vagytok :) Szuper! Már én is várom, hogy mozoghassak...Nem tudom azért van-e, mert csak sétáltam mostanába, vagy mástól, de ha egy picivel gyorsabban megyek elkezd szúrni nem a szívem, hanem úgy a mellkasom középpen...De nem úgy mint amikor télen hideg van, és nyitott szájjal liheg az ember :) Biztos túl elpunnyadtam :(

     

     

    Pihenjetek, sportoljatok, élvezzétek a jó időt!!!!

     

    Szép napot  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  17. 2012. március 24. 14:28985.

    Kiültünk ebédelni a párommal, hát isteni volt! Napsütés, szuper kaja és végtelenül aranyos pincér, aki utánakérdezett, hogy nincs-e liszt vagy keményítő a kajában. És találkoztam egy lánnyal a konditeremből, aki elég sokat jár, csak én mostanában eléggé elmaradoztam, és megbeszéltük, hogy járhatok velük, így most már csapattag vagyok, jéééé :)

     

    A hazugságokkal kapcsolatban... hát igen, ismerjük a céget. De az a baj ám, hogy ha úgy teszem fel a kérdést, hogy a szememben csillog a könyörület utáni sóvárgás, hogy mondj már nekem valami szépet, akkor a másiknak nincs szive azt mondani, hogy nem szivecském, löttyedt vagy és szarul nézel ki, hátulról ötven évesnek nézel ki és bottal sem piszkálnálak meg :)

     

    Na összepakoltam az edzőcuccom :)

     

     

     

    előzmény:
    csipkebogyo87 (984)
    2012-03-24  10:14
  18. 2012. március 24. 10:14984.

    Meghallgattam a rádióbeszélgetést. Érdemes volt! Sok mindenben igaza van a csávónak. 

     

    Amikor arról beszélt hogy mindenki hazudik, a párod, a barátnők, még saját magadnak is hazudsz, akkor Dr. House jutott eszembe. És basszus igaza van. Nekem egyedül anyukám merte a szemembe mondani az igazságot. Csak az a baj, hogy míg az ember saját maga nem jön rá, addig mondhat akárki akármit, nem fog számítani. Legalábbis én elég önfejű vagyok... de mostmár jó úton járok, és bár lehet még mindig hazudok magamnak azzal kapcsolatban mennyi is az annyi, de majd ha elértem a 2. kitűzött célom, akkor át fogom ismét gondolni, és ha még mindig úgy látom van miből fogyni, lesz 3. cél is.

     

    Abban is igaza van, hogy mentálisan megerősödik az ember. Ezt én is észrevettem magamon. Mindig is nagyon tudtam mit akarok, és ha valamit igazán akartam akkor megtettem érte mindent, de ez most méginkább igaz. És elhiszem hogy meg tudom csinálni, és nem csak a fogyást, sokminden mást is. És szerintem ez nagyon fontos. Olvastam egy cikket nemrégiben, és ott is azt írták, hogy amíg a hiedelmeidet nem győzöd le, addig nem fogsz tenni érte, és nem lesz eredménye sem, ami megerősít a hiedelmedben-> ördögi kör. Egyszóval akarni kell, nagyon. 

     

    Akartam még valamit írni ezzel kapcsolatban, de sajna elfelejtettem :D ha eszembe jut megírom :D 

    előzmény:
    pipacsvirágocska (982)
    2012-03-24  08:34
  19. 2012. március 24. 09:28983.

    Sziasztok!

     

    Pipacsvirágocska, teljesen egyetértek, jó lenne ha visszajönnének a többiek... pl. a topikindítónk törölte magát :S:S:S

     

    Köszönöm a gratulációt, és aug 25. lesz a nagy nap nekünk :) Egyre jobban várom már :)

     

    Én is dolgozom ma, de csak 3-ig, utána a kedvesem elvisz ebédelni, utána edzőterem, és lehet a szaunába én is beülök, feltéve ha nem lesz tele szombat tiszteletére....

    Gondoltam elmegyek ma spinningre, olyan rég voltam már, de persze szombat délután nincs a teremben egy darab óra se  bezzeg vasárnap délután 4 is van... hogy van ez kérem?! Elég bosszantó...

     

    Szép napot nektek  

    előzmény:
    pipacsvirágocska (982)
    2012-03-24  08:34
  20. 2012. március 24. 08:34982.

    Jó reggelt lányok,

     

    egy kis motiváció:

     

    http://lifetilt.blog.hu/2012/03/23/jazzy_r adio_beszelgetes

     

    nekem nagyon tetszett, érdekes dolgok ezek.

     

    Az jutott eszembe, hogy hogy elmaradoztak az emberkék, de remélem, visszatérnek még, és ehhez jó lenne, hogy aki most megteheti, az maradjon fenn, hogy ha majd benéznek a régiek is, adjon nekik motivációt. Olyan jó kis csapat ez, tessék szépen visszajönni :)

     

    Gyönyörűen süt a nap, nekünk nincs munkaszombat, de be kell mennem pár órára.

     

    mai program: munka, edzőterem, szauna, planetárium :)

     

    csipkebogyo: hú, lemaradtam vagy csak elkerülte a figyelmemet? te is férjhez mégy? szívből gratulálok! kitűztétek az esküvő napját már?

     

    Na megyek összekapom magam...még ágyban fekszem.

    előzmény:
    csipkebogyo87 (981)
    2012-03-23  15:38
  21. 2012. március 23. 15:38981.

    Sziasztok!

     

    No megjöttem a zh-ból meg az edzésből is. A zh-t meglátjuk, jobban ment mint reméltem, de azért kérdéses hogy ennek a tanárnak ez elég-e, szóval majd eldől.

     

    Súlyzós edzésem volt ma, nagyon elfáradtam, majdnem 2 órát voltam ott, 25 perc ellipszissel fejeztem be. 

     

    Most meg bejöttem meloba, itt leszek 10ig. Pfuj. És épp a diétás ebédemet költöm, ami ránézésre kevésnek tűnt ennek ellenére alig alig bírom megenni... nahát.... :)

     

    És még 2 étkezésem van hátra...

     

    No majd legyűröm valahogy :)

     

    Én is legszívesebben mennék ki a tavaszba, kiskutyámmal sétálni :)

     

    Ja visszatérve a gyűrű témára, nekünk nagyon szépet választott a párom, elégedett vagyok vele, szívesen viselem :) Lehet ha ott lettem volna köveset választok, de így is nagyon tetszik :)

     Alig várom az esküvőt :D

     

    Ti dolgoztok holnap? Nem lesz hétvégém megint :(

    előzmény:
    pipacsvirágocska (980)
    2012-03-23  13:59
  22. 2012. március 23. 13:59980.

    Lányok, olyan szuper idő van, itt a tavasz, bizony :)

    Ha minden igaz, vasárnap megyünk túrázni egy jó nagyot. 

     

    Ebédre csirkecsomb és párolt zöldségek voltak, azért elkapott a hév némi édességre, de megmaradtam egy dia túrókrémnél (90 kcal/doboz), meg pár korty zero kólánál. 

     

    Valamiért most úgy érzem, végre megy a fogyás és hog ymenni is fog. 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_687122
    Torolt_felhasznalo_687122
    2012. március 23. 07:33979.

    Sziasztok!

     

    Csipkebogyo, egyetértek azzal, hogy mindenki úgy csinálja, ahogy ő jónak látja, és amilyen lehetőségei vannak. Én megmondom őszintén tudtam, hogy nem olcsó az arany, de majdnem dobtam egy hátast, amikor kiderült mennyi lenne kettőnknek. Én mondtam is a páromnak, hogy ha lehetne, inkább akkor a karikagyűrűnk legyen szép, ne legyen eljegyzésigyűrű. Majd egyszer meglephet egy szép gyűrűvel, ha megtehetjük, egy évfordulón vagy bármi :) De a karikagyűrűt, azért karikagyűrű, azt hordani fogjuk egész életünkben.

    Már csak a családot kell meggyőzni, hogy úgy csinálunk majd mindent, ahogy nekünk jó, ahogy mi elképzeljük.

     

    Kitartás a fogyókúrához! És kalappal a zh-hoz :) Majd írd meg, hogy sikerült!

     

    Szép napot!

    előzmény:
    csipkebogyo87 (977)
    2012-03-23  06:53
  24. 2012. március 23. 07:33978.

    Jó reggelt lányok :)

     

    Elkezdtem az új időbeosztásom, igyekszem korábban járni munkába, hogy korábban elmehessek, nálunk ilyet lehet, úgyhogy ki kéne használni, ha már itt a jóidő.

     

    üdv ShyAngel, sok sikert és kitartást neked!

     

    dinnyécske: az a fontos, hogy szeretitek egymást és össze akartok házasodni, aztán hogy betartotok-é valamit, amit az ország egyik felében így szokás, a másik felében meg úgy, és nektek meg nem fontos, az már olyan de olyan mindegy. Azokat a hagyományokat őrizzétek meg, melyek elséosorban nektek fontosak, vagy úgy érzitek, szeretnétek megfelelni ezeknek. Ettől nem lesz értéktelenebb vagy kevésbé mesébe illő a lánykérés.

     

    csipkebogyo: szorítok neked! A zh-hoz és az új diétádhoz is.

     

    Én is mérlegeltem a helyzetem. Arra jutottam, hogy olyasmit kell követnem, amit tudok is, és ami megfelel. Amiben nem lesz annyi erőszak, így valszeg a kudarc is kevesebb lesz.

    Reggelire nagyon bevált a gyümölcsturmix, egyszerű elkészíteni, laktat és nem macera beszerezni.

     

    Ebédre mindig vinnem kell kaját, mese nincs. Most rákattantam a levesekre. Nálunk képtelenség normális kaját enni, köret-husi variáción kívül nem sokminden van, a leveseket is általában lisztezik. Nem mellesleg nem a legolcsóbb.  

    Vacsi nekem kell. Tudom, 6 után ne egyen az ember. De nekem kell. Párom is eszik, szeretek vele leülni és szépen megvacsizni. Igyekezni fogok sovány husit, felvágottat, zöldségeket enni, desszertnek pedig gyümi vagy gyümifagyi. És kövezzenek meg, de fél pohár vörösbornak bele kell férnie.

     

    Tegnap ez tökéletesen ment. Vacsim: grillezett padlizsán és cukkini, lazac, diós-joghurtos szósz, nasi: ananász.

     

    Rájöttem valamire: én így is jól akarom magam érezni. Akkor is, ha minden porcikám gömbölyödik. Nem akarom ostorozni magam, mert az eddig nem vált be.

     

    És történt valami jó is tegnap: az éves elszámolás szerint visszakapok 70 000 Ft-ot, ami most marhára jól jön. Kicsit szűkösebben lettem volna e hónapban, de akkor megvehetem az alapanyagot a dolgozósarkam kialakításához.  

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_487983 (975)
    2012-03-22  15:27
  25. 2012. március 23. 06:53977.

    Sziasztok!

     

    Dinnyécske, szerintem manapság már nincs olyan hogy "így szokták". Minden pár úgy csinálja, ahogy kettejüknek jó, illetve, hogy mennyi pénz áll rendelkezésre. Nálunk a párom választotta a karikagyűrűt, és azzal kérte meg a kezemet, nekem nem volt külön lánykérős gyűrűm. Barátoknál lánykérős gyűrűvel kérte meg, és együtt vették a karikát. Másik barátoknál a pasi vett egyszerű karikát, és az esküvő előtt közösen választanak majd másik karikát, amivel házasodni fognak....

     

    Ahány pár annyi variáció van manapság!

     

    Szurkoljatok nekem ma, 10től zh-t írok, és ma van az új diétám első napja. Kíváncsi vagyok, hogy hogy fogom bírni :) Megyek ma edzeni is végre, jól kifárasztom magam, hátha bírok majd aludni... 3 napja rosszul alszom, és legkésőbb fél 5kor ébredek. Biztos az ideg miatt, meg hiányzik a sport....

     

    No, szép napot nektek! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_687122 (976)
    2012-03-22  20:46

Címlap

top