Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tökéletes társkereső oldal

kovacsa91
Létrehozva: 2012. augusztus 29. 21:43
Több kérdést is feltettem már ebben a témában, de nem sikerült megtalálni a tökéletes társkereső oldalt. Milyen lenne szerintetek az ideális társkereső portál? Mit várnátok el tőle?
  1. 2020. Április 11. 06:5233.

    A httрs://bе2.hu oldalt szeretném ajánlani, szerintem ez a legjobb most Magyarországon. Itt találtam meg a párom akivel 3 éve együtt vagyunk.

  2. 2019. június 13. 21:4332.

    Szerintem tökéletes társkereső kifejezetten nincs, inkább csak arra lehet törekedni, hogy a saját igényeknek megfelelőt megtalálja az ember. Pl van olyan ismerősöm, akinek bejön, hogy 3 órát adatlap kitöltéssel töltsön és maximálisan leszűrje helyette a társkereső hogy kik az ideálisak számára, akkor pl az Elittárs egy jó választás.


     


    Én pl jobban szeretem az egyszerűbb, gyorsan használható oldalakat. Pl ilyen a https://cupydo.hu ahol viszonylag kevés dolgot kell csak felvinni a társkereső profilba, és utána már lehet is ismerkedni. De persze az opciót meghagyják, hogy akár részletesebben tölts ki, és mindenki normális képpel van fent, így könnyebb választani is.


     


    Ami még fontos az a normális ár. Pl a Badoo elrugaszkodott áraitól kivagyok... Elhiszem én hogy külföldi gyökerű oldal, és akkor magasabbra árazzák magukat, csak hát sajnos a mi béreinket senki nem emeli hozzájuk :D Úgyhogy a korrekt árazást szeretem. Szóval számomra ezek a fontosak pl. 


     

  3. 2018. március 31. 19:1431.

    Többe is benéztem,de mivel Somogy megyei vagyok,úgy tapasztaltam nagyon sok a tőlem nagyon tŕvoli társkereső...

  4. 2018. március 31. 19:1230.

    Sziasztok! Nekem is épp aktuŕlis,jň ez a topic. Az Elittársra regiztem,de eddig nem sok sikerrel,bŕr még csak kb egy hňnapja vagyok fent...

  5. 2018. március 29. 13:2629.

    Sziasztok!


    Nekem a yourdate.hu vált be. Kölcsönös jelölés után indul a csevegés ami nagyon jó, csak ajánlani tudom.


    Puszi! :)

  6. 2018. február 20. 20:0728.

    Sziasztok,


    próbáljátok ki a https://www.partkeresek.hu ingyenes társkereső oldalt, nem tesznek közzé semmilyen személyes adatot az interneten. Nem csak a regisztráció ingyenes, nincs rejtett költség, minden szolgáltatást használhatsz. 100%-ban biztonságos és bizalmas, ellenőrzött adatlapok és képek.

    Üdv


      Zsola

  7. 2017. július 4. 23:0427.

    Sziasztok!


    Az igazi társkereső oldal... Jó kérdés :) Szerintem olyan, ahol komoly kapcsolatot kereső tagok vannak és az oda nem illő felhasználókat azonnal kitiltják. Én nem hiszem, hogy fizetnék egy társkereső oldal használatáért szóval legyen ingyenesis. :)) Esetleg a www.elsotalalkozas.hu társkereső oldalt ismeritek? Nemrég találtam, nekem most innen van egy szép kapcsolatom is éppen... na pusza mindenkinek :)


     

Címlap

top