Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyasztó tapasz

Angel_24
Létrehozva: 2004. július 6. 15:25
Barátnőm ajánlotta a "Trim 24 seven" fogyasztó tapaszt. Ő fogyott tőle 7 kilót. Már 2 hete használom és 3 kiló minusznál járok!!! Csökkent az éhségérzetem, jobban érzem magam. Elkezdtem kocogni, odafigyelek a helyes táplálkozásra, és folyamatosan viselem a tapaszt is. Nekem bevállt.
A www.sunimex oldalon lehet megvenni.
  1. 2004. október 15. 14:1226.
    Sziasztok!

    Egyetértek avval, aki azt mondta, hogy az első hozzászólás reklám. . . szerintem is. Vagy legalábbis figyelem felkeltés!
    Aki azt irja, hogy szimplán le lehet fogyni, csak ugy hogy kevesebbet eszel, az téved. Egyáltalán nem bűn ha vki mankóhoz nyúl. Nézzétek meg a Kaszás Gézát!!! Ő meg leolvasztja magáról a zsírt! Akkor miért lenne baj, ha az ember lánya tapaszozik. :)
    Én direkt ilyen fórumot kerestem, ahol elmondják a tapaszról a tapasztalatokat.
    Én 2 napja használom, elötte már lefogytam 10 kilót a 90 napos diétával. Utánna még 3-at , torna + alacsony kalória diétával. De azóta semmi, ezért gondoltam, hogy keresek vmit ami segíthetne. Remélem meg is találtam!
    Nekem csak az volt a furcsa, hogy nem néz ki úgy mintha lenne is rajta vmi. . . de én teljesen laikus vagyok ebben. Az fog csak meggyőzni, ha újra elkezdek fogyni, és sikerül még kb 7-8 kilót fogynom. :)
    Szivesen olvasnék még tapasztalatokat a tapaszról!:)))

    Judit
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_313307
    Torolt_felhasznalo_313307
    2004. szeptember 28. 21:2125.
    sziasztok!arról szeretnék érdeklődni, hogy ezt a tapaszt lehet e a gyógyszertárakban is beszerezni, vagy meg kell rendelni?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2004. szeptember 17. 14:0124.
    helló mindenkinek.

    Had osszam meg egy tapasztalatomat ezzel a tapasszal kapcsolatban.
    Én hét hónapja szültem meg a második babámat, egy gyönyörű kislányt!! A baj csak az volt, hogy ahogy az első szülés után is, ismét ott sorakozott rajtam kb. 14 kiló, amit már első alkalommal is csak nagy küzdelem után tudtam leadni.
    Úgy voltam vele, hogy mivel én képtelen vagyok kizárólag salátákon meg gyógyteákon élni, valamilyen segítségért folyamodom. ( a zsírleszívástól viszont félek)
    Egy barátnőm ajánlotta ekkor ezt a tapaszt, mondván, nála látványos eredményt hozott.

    Mivel az ember hisz a barátnőinek, én is vettem tapaszt, és kb. három hónap használat után szinte teljesen vissza nyertem korábbi súlyomat, úgyhogy nagyon boldog vagyok!

    Azt azért elmondanám, hogy a három hónap alatt kerültem a zsíros vacsorákat, meg nagyon sok gyümölcsöt ettem, és persze a napi 2-2és fél liter folyadék bevitelre ügyeltem.
    Mindez persze nem volt kínszenvedés, hiszen a nem-vacsorázást könnyen meg lehet szokni, a gyümölcsöket pedig szeretem.
    Szóval, a barátnőmnek és nekem bevált a tapasz. Remélem a szkeptikusoknak segíthettem a levelemmel.

    Üdvözlettel: egy boldog anyuka
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2004. július 28. 15:3223.
    Szia Damb! Valóban nem tanít meg táplálkozni a tapasz, de ha 30 nap alatt odafigyelsz arra, hogy mit is fogyasztassz, akkor utána már nem is fogod úgy kívánni a korábbi ételeket, amitől meghíztál. Nem? Szerintem ez a tapasz egy plusz mankó! Ha pedig elkezdessz mozogni, akkor pedig szinten tudod tartani az elért súlyt.
    Sok sikert mindenkinek. Üdv.
    előzmény:
    Damb (22)
     
  5. 2004. július 28. 11:4222.
    Sziasztok!

    Az stimmel, hogy ez a tapasz egy mankó olyan mint a fogyipor, vagy akupunktúra, De mi van akkor ha már nem használod?Szerintem táplálkozni nem tanit meg. A gyors fogyás nem zsirból történik, hanem izomvesztés jön létre. Talán érkezik egy másik tapsz haladó fogyizóknak amit a szájra kell felragasztni?
    Szerintem ez olyan fölös. pénzkidobás, de ez csak az én véleményem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2004. július 28. 10:4721.
    Kedves Eindor!
    Nem vagyok szakember, de a rendszeres testmozgás mindenképpen segít a fogyásban. A napi 5 km biciklizés szerintem tök jó kiegészítője a fogyasztó tapasznak. A megfelelő táplálkozás is nagyon fontos a rendszeres sport mellett.
    Szia!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_869826
    Torolt_felhasznalo_869826
    2004. július 9. 11:0320.
    Naponta 5 km-t biciklizek. Ez elég a tapasz mellé, vagy más mozgás is szükséges?
    előzmény:
    zenúbia (18)
     
  8. Torolt_felhasznalo_497858
    Torolt_felhasznalo_497858
    2004. július 7. 15:2019.
    Meggyőztél, ma megnézem a gyógyertárban, és ha nincs, akkor megrendelem. Köszi.
    előzmény:
    zenúbia (18)
     
  9. 2004. július 7. 15:1818.
    Én is bizonytalan voltam az elején, mert annyi mindent kipróbáltam már- és semmi nem segített, úgyhogy épp jókor jött ez a tapasz!! Tök jó érzés érezni a változást. Ha meg még tornázol is mellé, még jobb-csak feszesebb lesz a tested.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_497858 (17)
     
  10. Torolt_felhasznalo_497858
    Torolt_felhasznalo_497858
    2004. július 7. 15:0917.
    Ez nagyon-nagyon jól hangzik. Én is imádok enni! Talán épp azért vagyok egy kicsit bizonytalan mert ennyire jól hangzik. Csak felrakom és fogyogatok. 1 hónapja elkezdtem rendszeresen tornázni, de egyenlőre a változás csak annyi, hogy a csípőmből lement két cm. De a kilók száma +2. Remélem, hogy az izmosodás miatt, mert eddig semmi más változást nem vettem észre magamon. Szóval jó lenne valami ilyesmivel kiegészíteni, hogy hatékonyabban és főleg gyorsabban menjen a dolog.
    előzmény:
    zenúbia (16)
     
  11. 2004. július 7. 15:0016.
    Szia Nyunyi.

    Én is vidéki vagyok:)
    Nekem egy héten belül megjött, úgyhogy hál isten nem kellett túl sokat várni.
    Nem nagyon diétáztam, mert imádok enni, úgyhogy tényleg csak a szénhidrát bevitelt csökkentettem( á lá Dr. Atkinson)- koplalni nem szabad!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_497858 (15)
     
  12. Torolt_felhasznalo_497858
    Torolt_felhasznalo_497858
    2004. július 7. 14:4615.
    És mennyi idő alatt érkezett meg? Egyébként te Pesti vagy, mert én vidékre rendelném meg. De meg fogom nézni ma a gyógyszertárban is. Erősen diétáztál mellette?
    előzmény:
    zenúbia (14)
     
  13. 2004. július 7. 14:4014.
    Én a honlapról rendeltem, de azóta már gyógyszertárakban is láttam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_454354
    Torolt_felhasznalo_454354
    2004. július 7. 13:5613.
    Megkerestem a honlapot. Ezt írja:

    "Név: FOGYASZTÓ TAPASZ - 30 NAPRA, 24 ÓRÁS HATÁSSAL
    Leírás: Fogyasztó tapasz, mely kifejti hatását alvás közben is és elősegíti a kalóriaszegény diétát.
    Ár (Ft): 3 500 Ft
    Ár (€): 13, 21 €

    Bejelentkezés után megvásárolhatja ezt a terméket!
    A Trim 24seven fogyasztó tapasz, egy folyamatos étvágytalanító szer, amely természetes fucus vesiculosus kivonatot bocsát ki egy a testre helyezett tapaszon keresztül.
    Egy-egy Trim 24seven tapasz teljes 24 órán keresztül hat, ami azzal az előnnyel is jár, hogy hatást fejt ki az alvás ideje alatt is.
    Keleten évszázadok óta használják a guarana-t a többletzsír leolvasztására, 5-HTP-t az élelmiszerbevitel csökkentésének segítésére, lecitint a zsír leépítésére, koleszterolt a testsúly elosztására, a L-carnitine pedig fontos szerepet játszik a zsírsavak anyagcseréjében.
    A cink, pyruvate, yerba mate, lenmagolaj és cink citrát keverékével ez az egyedi tapasz elősegíti a kalóriaszegény diétát. "

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_497858
    Torolt_felhasznalo_497858
    2004. július 7. 13:3212.
    szia, nekem is kb. 5-6 kilót kellene fogynom, és ez nagyon jól hangzik. Te hol szerezted be? a honlapról, vagy valahol vetted?
    előzmény:
    zenúbia (11)
     
  16. 2004. július 7. 13:0511.
    Én egy hónapja használom, eddig négy kiló mínusz. + kevesebb szénhidrát! Ez a tempó elég jó- ha így haladok, őszre elérem a versnysúlyom:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2004. július 7. 08:5810.
    Reklám a sunimexnek. Elég átlátszó!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_482242
    Torolt_felhasznalo_482242
    2004. július 6. 22:419.
    áá mióta hólyagos moszat van a bőrömön karcsú vagyok mint a nádszál :-))) ( ez a fő hatóanyag) egyébknét baromi drágán láttap valami olyan tapaszt ami a hasadról tünteti el a zsírt.
    előzmény:
    Annam (8)
     
  19. 2004. július 6. 17:338.
    Szia!

    2 hét alatt a 3 kg nagyon sok! Megterheli a szívet, és a keringést is! Heti 0, 5 kg a normális, ezt tapasz nélkül is el lehet érni. Heti 3x 1-2 óra séta, vagy 2-3 alkalommal úszás, aerobic stb. + helyes táplálkozás= nincs jojo effektus :o))

    üdv
    előzmény:
    Angel_24 (1)
     
  20. Torolt_felhasznalo_354914
    Torolt_felhasznalo_354914
    2004. július 6. 16:577.
    He, nem illik am ilyeneket irni! Meg hogy a mozgastol meg a helyes taplalkozastol. . . dehogy! Csak is a meregdraga tapasztol. . . .

    Mondjuk aki ezt beveszi es megveszi, az meg is erdemli :-)))
    előzmény:
    Pocak31 (6)
     
  21. 2004. július 6. 16:276.
    Én már megpróbáltam azt az oldalt, de semmi nem jön be. . . pedig olvastam erről a kütyüről és nagyon érdekelne hogyan működik és mennyibe kerül. Mit stimulál. Tudod esetleg?

    Angel_24: a 3 kiló nem a tapsztól ment le. A mozgástól.
    előzmény:
    Aprómajom (4)
     
  22. Torolt_felhasznalo_497858
    Torolt_felhasznalo_497858
    2004. július 6. 15:565.
    Szia!
    Boltban is megvásárolható, vagy csak megrendelhető? Mennyi idő alatt érkezik meg? Utánvétellel jön?
    előzmény:
    Angel_24 (1)
     
  23. 2004. július 6. 15:514.

    Angel_24 (1)2004-07-06 14:02
    Ajánlom mindenkinek a Vielle intim stimulátort. Sokat hallottam már róla barátnőimtől, sőt már használtam is. Nagyon érdekes, és egyben izgalmas kis eszköz. . . :))))
    Ja, a www. sunimex. hu oldalon lehet megnézni

    Csak nem érdekelt avgy ezen az odalon? :D
    előzmény:
    Angel_24 (1)
     
  24. 2004. július 6. 15:483.
    Hol lehet beszerezni, mennyibe kerül? Hogyan hat? Nagyon érdekelne a dolog, még nem hallottam róla.
    előzmény:
    Angel_24 (1)
     
  25. 2004. július 6. 15:482.
    Hol lehet beszerezni, mennyibe kerül? Hogyan hat? Nagyon érdekelne a dolog, még nem hallottam róla.
    előzmény:
    Angel_24 (1)
     

Címlap

top