Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Apró kedveskedések?

Ferenc87
Létrehozva: 2015. július 9. 17:43

Sziasztok!


Arra vagyok kíváncsi, mivel kedveskedett eddig a párotok a kapcsolatotok során? Apró figyelmességekre, meglepetésekre gondolok. Tetszik nekem egy lány, udvarlok neki és igyekszem minél több aranyos, nem túlzó ötlettel előállni.


Ilyesmikre gondolok, mint hogy sütöttem neki egyik randira süteményt és piknikre hívtam. Vagy megvártam munka után aminek nagyon örült, mert még senki nem csinált ilyet előttem. Három borítékot nyújtottam felé, amelyekben 3-féle program volt; amelyiket húzta, arra mentünk. Kedves szavakkal írt Post it-ek elrejtése a lakásban. Kirándulás nagyon szép helyeken. Kistigris simogatás.


 


Ehhez hasonlóakat keresek. Ötleteket, emlékeket, történeteket szívesen fogadok :)

Címlap

top