Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nem akarjuk a gyereket

Ludmillabp
Létrehozva: 2016. október 19. 16:45

A férjemnek viszonya volt egy nőcskével. Nem tartott túl sokáig.  Fűt fát ígért és úgy döntöttem megbocsátok neki. Főleg mivel van három kicsi gyerekünk. Erre a csaj benyögte hogy csinált tesztet és olyan hat hetes terhes lehet. A férjem határozottan megmondta neki hogy vetesse el, mert semmiféle felelősséget nem vállal azért a kölyökért. És hogy csak úgy szülje meg ha egyedül vállalja, mert neki három gyereke van, sem több sem kevesebb. 


A lotyó viszont fenyegetőzik hogy majd a tartásdíjat fizethetjük. 


Mit csináljunk? Gondolom abortuszra nem kötelezhetjük de tehet a férjem írásban lemondó nyilatkozatot? Semmiféle formában nem kell nekünk az a gyerek. Nem szeretnénk azt sem, ha a családunk és a barátaink tudnának erről a kis malőrről. 

  1. 2016. október 21. 09:0651.

    Ezért a kis malőrért -ahogy te nevezed- annak nagykorúságáig (vagy ha felsőoktatásban tanul még egy kicsivel tovább) felelősséggel tartozik a férjed. Akár tetszik ez nektek, akár nem. Lemondani le lehet egy gyerekről, ez azonban a tartási, gondoskodási felelősség alól nem mentesíti. Ha meg kétséges az apaság; kérjetek apasági vizsgálatot. Amúgy meg csak szólok; amennyiben lemond a gyerekről, egyben elismeri az apaságot is.


    Különvélemény: Szégyellje magát a férjed. Ha nem akart gyereket, miért nem húzott gumit mikor nem bírt a vérével? És szégyelld magad te is. Három gyerek anyja vagy. Neked lehet, mert egy "erkölcsös kapcsolat(???)" gyümölcsei. A férjed volt szarember, mégis a másik nő gyerekét utálod már borsónyi korában és szerinted megszületnie sem kellene. A másik nő sem csak úgy, magától lett terhes. Tevőleges és aktív szerepe van benne ennek az arany embernek.... Hányinger.


    És nem, nem voltam, nem vagyok a másik nő helyzetében.

  2. Torolt_felhasznalo_286997
    Torolt_felhasznalo_286997
    2016. október 21. 00:4850.

    Nekem ugy tűnik, hogy te sokkalta nagyobb malőr vagy mint a ferjed új gyereke.

  3. 2016. október 20. 23:0049.

    Az ano nem lotyo.


    A ferjed nyilatkozhat egeszen nyugodtan irasban. Nem szamit. Kar a tintaert. Hogy mar az o gyereke nem az o gyereke. A gyerek attol meg az ove. Es a zurad fizetni fog, mint egy pengos malac. Ha a zurad nem is latogatja a gyereket, legalabb lesz neki egy troger apja. Csak megnezi, miert fizet annyi even keresztul? Hogy a rokonok meg a haverok mit szolnak? Hat azt szoljak, hogy lett egy negyedik, hazassagon kivul szuletett gyereke a zuradnak. Azt szoljak, ami van. Az is lehet, hogy a 4. gyerek visz majd egy pohar vizet a zuradnak, ha oreg lesz es magara hagyatott.

  4. 2016. október 20. 22:5348.

    A te ferjed gyereke nem kolyok.


    Ha tetszik, ha nem, mostmar nem 3, hanem tenyleg tobb gyereke van az uradnak. Talan tud az ujjan szamolni? Csak az egyik keze kell hozza.

  5. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. október 20. 17:5047.

    Akkor is megússza , ha a DNS vizsgálat kizárja az apaságot . A tartásdíj nem a nőnek megy , hanem a születendő gyermek ellátását szolgálja . Ő nem tehet róla, hogy szülei felelőtlenek,  különösen  az apa.

    idézet:
    szizsuzsóka (43)
    2016-10-20 10:43:34

    az most miért téma?


    arról nem volt szó, hogy több pasi dugta a nőt


    persze a gyereké


    csak a nő arra költi amire akarja

    előzmény:
    szizsuzsóka (43)
    2016-10-20  10:43
  6. 2016. október 20. 13:5846.

    Meg meg azt sem tudom, ha testileg-lelkileg egyek vagytok, szoval azt meg ertem, hogy lelkileg hogy viteleztetek ki ezt a megcsalast, de hogy testileg? erre adjal nekem tanacsot. Az biztos, ha a 'zurade' a gyerek, akkor fizetni fog!!!! Jo kis emlekezteto.

  7. 2016. október 20. 13:2445.

    Hat nem tudom, egy 3 gyerekes nos pasi milyen megfontolasbol jar mas nohoz kufircolni. Azt sem tudom, egy no minek szul gyereket egy tobbgyermekes apatol. Az viszont teny, ha teny, hogy a gyermek utban van. Hogy ki az apa, az konnyen eldol. A gyereknek, mint mindenki masnak, 2 szuloje van. Aki ha tetszik, ha nem, koteles felnevelni ot. Ha nem szemelyes jelenlettel, akkor anyagiakkal. Ennyi. A tobbi maganvelemeny. Mindenki egye meg, amit fozott.

  8. 2016. október 20. 10:4944.

    Kedves Ludmillabp!


    Hogy beszelhetsz igy arrol a leendö gyerekröl? Ha te es a ferjed egy test egy lelek vagytok, ahogy irod, a te is resze vagy az egy testnek. akkor a gyerek a tied is.


    Amugy meg igenis szegyelld magad, nezz tükörbe, es probald meg igazsagosan szemlelni a helyzetet. A ferjed magcsalt es sz.rt az egy-test-egy-lelkere. Abbol lett a gyerek.


    Az atokkal meg vigyazz, nehogy a te gyerekeiddel legyen valami.


     

  9. 2016. október 20. 10:4343.

    Akkor is megússza , ha a DNS vizsgálat kizárja az apaságot . A tartásdíj nem a nőnek megy , hanem a születendő gyermek ellátását szolgálja . Ő nem tehet róla, hogy szülei felelőtlenek,  különösen  az apa.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (38)
    2016-10-20  06:43
  10. 2016. október 20. 10:2342.

    Remélem tudod, hogy az átok visszaszáll. Szégyelld magad! Lusta söpredék, tartásdíjból akar megélni? Te nem a férjed fizetéséből élsz, nem attól lettél ilyen ideges??


    De, a férjednek gyereke az a zabigyerek. Nagyon is gyereke. Ha tetszik ez naccsádnak, ha nem.

    előzmény:
    Ludmillabp (12)
    2016-10-19  18:03
  11. 2016. október 20. 09:2341.

    en elhiszem a tortenetet mert kozeli ismeretsegben volt ugyanilyen csak ott 2 ev utan derult ki a dolog es a holgy munkatars volt.


    amugy szorol szora hasonlitott a feleseg atkozta a not a gyereket es vedte a ferjet. es naluk is az volt a fontos hogy a kulvilag meg a rokonok ne tudjak meg. ne hidd hogy ritka az ilyen tortenet. sokkal tobb a kifele elo ember mint gondolnank.


    Ja es meg valami a topicinditonak:


    nem attol felsz hogy ha netan a ferjed elmegy toletek akkor csak a fizetese bizonyos reszet kapod tartasdijkent es nem az egeszet , raadasul nem lesz veletek es mindenki megtudja? Ha annyira szereted akkor is be kellene latnod hogy nem csak a non mulott hogy ez a gyerek megfogant.


     

    előzmény:
    Tinúviel (33)
    2016-10-19  22:27
  12. 2016. október 20. 09:1340.

    Figyelj ide. en 40 eve hazas vagyok de ezt nem mondom hogy egy TEST ES EGY LELEK VAGYUNK.


     te pedig meg kevesbe mondhatod hiszen ha igy lenne akkor a ferjed nem csinal egy masik nonek gyereket. elhiszem hogy szereted es vedeni akarod de a ferjed gyartotta le a gyereket tehat nem vetlen hanem 50 % ban felelos a tortentekert, meg akkor is ha a no ugy akaszkodott ra.


    legalabb annyi esze lett volna hogy gumit hasznal. Igen a noknek megvan a joguk hogy abortuszra mennek vagy megtartjak a gyereket ebben a ferfiaknak meg hazassagon belul sincs donto ereju beleszolasa. Mert a test a noe es o rendelkezik vele. ez biologia es ezen nem valtoztat semmifele torveny se harag se indulat se tagadas.


    Torodj bele hogy ha a no megszuli a gyereket akkor a ferjednek a gyerekert fizetnie kell. mint mondtam nem kotelezo kapcsolatot tartani de fizetni fog met a birosag levonatja a fizetesebol a megitelt osszeget/

    előzmény:
    Ludmillabp (3)
    2016-10-19  17:13
  13. 2016. október 20. 09:0839.

    a gyerektartast sajnos fizetni kell a ferjednek ha a no ot jeloli meg apanak. lehet huzni az idot de ha csinalnak apasagi DNS vizsgalatot es o az apa akkor a fizetes elkerulhetetlen. a  kapcsolatot nem kell tartania a gyerekkel de se a nevet se a fizetest nem tagadhatja meg ha ove a gyerek.


    az egy dolog hogy te megbocsajtottal neki de a torveny nem igy gondolkozik. az ismeroseiteknek ha ti nem mondjatok nem fogjak tudni  viszont ha a no elmondja az ellen semmit nem lehet tenni.


    elobb kellett volna gondolkozni a ferjednek ezen. en azert nem lennek biztos a helyedben hogy ez a kis "malor" tobbet nem fordul elo. sot abban sem hogy ez volt az egyetlen a hazassagotok alatt csak a tobbinel esetleg nem bukott meg.


    Nem kivanom hogy igy legyen de azert ne legyel teljesen meggyozodve hogy minden amit iger az ugy is lesz.

  14. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. október 20. 06:4338.

    csak akkor ússza meg az urad és közvetve mindannyian, ha az a nő nem jelöli meg apának


    azt nyilatkozza az apa ismeretlen és a születő gyerek nagykorúságáig nem jut eszébe egy apasági per


     

  15. 2016. október 20. 06:1837.

    Megértem , szorongásodat, dühödet , indokolt. De ne arra szegény nőre haragudj, hanem arra , aki megcsalt , becsapott. Sajnos , a következményét az egész család megszenvedi, mert ha bebizonyosodik, hogy férjed az apa , felnőtt koráig fizetnetek kell . Nem a nő a lotyó, hanem férjed a csaló.

  16. 2016. október 20. 06:1136.

    Miert, az fontos, h igaz legyen egy tortenet, ami itt megvitatasra kerul? Nem az a lenyeg, h szorakoztasson?

    idézet:
    sanyinak (32)
    2016-10-19 22:16:35

    Szerintem a forum normalis emberek kozotti normalis beszelgetesre/vitatkozasra szolgal. Illetve szolgalt. Nem hiszem, hogy a szerkesztok pottyantanak a sorozatos , embereket sokkolo es lealjasito temat :a forum bena hangya , egy porszem , semmit sem nyom a latban : az ujsag  napi negyszazezer latogatoval buszkelkedhet   nelkulunk is. Szerintem egy unatkozo es a regi hangulatot visszasiro nick erolkodik. Mint mondta ugyintezo nick nehany napja : ide ma "kamposbroki" tema kell , mas tema mar nem porgeti a forumot. 


     

    előzmény:
    sanyinak (32)
    2016-10-19  22:16
  17. 2016. október 20. 05:4435.

    Lehet,h igazatok van,es kamu,de en hihetonek talalom a sztorit...


    Az meg hogy csunyan beszel,es ir,istenem van ilyen...lehet h duheben,lehet h alapjaraton...es a lemondast o ugy erthette,hogy nem valallja, nem veszi a nevére, az apa,kapcsolatot se akar vele tartani.


    Csak pontosan nem tudta magat kifejezni.


    En egy egyszeru ,ketsegbeesett,duhos,megalazott ember kerdeset olvastam,de lehett hogy tevedek

    előzmény:
    Tinúviel (31)
    2016-10-19  21:15
  18. 2016. október 20. 04:4134.

    Az nlc megrendelésére, akár újságírójuk, akár külsősük által kiszenvedett topikoknál legalább arra vigyáznotok kellene, hogy ne mindig vadonatúj hozzászóló indítson ilyen, és pontban ugyanilyen agyament, teljesen hülye topikokat. 


    Lassanként kifogytok az új topikok, új TI-nak felvehető nickek lehetőségéből...

  19. 2016. október 19. 22:2733.

    Nem tudom, milyen értelmi szint kell ahhoz, hogy valakit ez szórakoztasson...

    előzmény:
    sanyinak (32)
    2016-10-19  22:16
  20. 2016. október 19. 22:1632.

    Miert, az fontos, h igaz legyen egy tortenet, ami itt megvitatasra kerul? Nem az a lenyeg, h szorakoztasson?

    előzmény:
    Tinúviel (31)
    2016-10-19  21:15
  21. 2016. október 19. 21:1531.

    Emberek, miért válaszoltok neki? Egyértelmű, hogy ezt a kérdést valami unatkozó kiskamasz írta ki, szándékosan beszél ennyire csúnyán és ír ennyire provokálóan, pont azért, hogy nekiessen ötven ember. Mondjuk, legalább megpróbálhatná hihetően leírni a sztorit, és nem úgy, mintha felnőtt, 3 gyerekes nő létére ne lenne tisztában azzal, hogy nem lehet csak úgy lemondani egy gyerekről. Kamu az egész. 

  22. 2016. október 19. 20:4030.

    A férjed 4 gyermek életét tette tönkre. nagyon sajnálom a gyerekeket. hány évesek? és írod, hogy "végig azt hazudta" a szerető, hogy gyógyszert szed. milyen végig? viszonyuk volt, vagy csak egyszeri alkalom? ha viszonyuk volt, már rég rossz a házasságotok. ha egyszeri, akkor meg egy balfasz. szegény gyerekek..

  23. 2016. október 19. 20:2229.

    "És végig azt hazudta a férjemnek hogy gyógyszert szed." Ja,mert te ott voltál,hallottad.Mocskos egy szád van,csak sajnálni tudom a három gyermekedet.Szerintem foglalkozz a férjeddel,aztán most,hogy a hölgyet így leírtad,következzen ő.Így igazságos.


    A család "megnyomorításában" a férjed volt az egyik.


    Ja és a hölgy lehet,hogy jobb anya lesz,mint te.Csak a szádat mosatnád ki,még mindig a hatása alatt vagyok,ahogy mocskolódsz.

    előzmény:
    Ludmillabp (12)
    2016-10-19  18:03
  24. 2016. október 19. 20:1728.

    Először is a fórumnyitónak annyit:Szégyelljed magadat,ahogy ezt a történetet itt lehoztad.Undorító vagy te is,meg a férjed is!


    1.kölyök:Ő is egy ugyanolyan kisgyerek lesz,mint a te három gyereked,csak ez a pici nem benned fogant,hanem abban a hölgyben,akivel a férjed biztosan nagyon jól érezte magát akkor és ott.Neve is lesz,na mit szólsz ehhez?


    2.vetesse el:Hát ehhez neked semmi közöd,a férjed sem dönthet a hölgy helyett,akkor kellett volna gondolkodnia,amikor jól érezte magát.


    3.tartásdíj:Bizony,fizet a férjed az élvezet után.Két ember gyermekéről van szó és abból az egyik a te férjed.


    4.lotyó:Miért lenne az?Miért nem a férjedet szidod,hm?


    5.abortuszra kötelezni:Te tényleg nem vagy normális,nem véletlenül csalt meg a férjed.


    6.külvilág:Ja igen,mit szólnak majd az emberek,ez a legnagyobb gondod.a külvilág felé minden szépnek-jónak látszódjon.Látszatemberek-a legundorítóbbak.Nem a kisbaba számít,az ő kis élete,jövője,hanem a külvilág.Hát mond el az igazat.


    A férjed megunt,egy mocsok volt,mert megcsalt,most hogy baj van,már visszakozik.És te még elhiszed azt,amiket ígér.Valahol mindketten azt kaptátok,amit érdemeltek.


    Én a születendő kisbabát sajnálom-bár reméljük,hogy majd lesz neki egy olyan apukája,aki szeretni fogja.És a három gyermeket,akiket viszont ti neveltek.Nem szeretném,ha ilyen szüleim lennének,mint ti!!!

  25. 2016. október 19. 19:3527.

    Ha a férjed elvenné feleségül azt a nőt, akkor nem lenne zabigyerek.


    Abban a nagy testi lelki házasságodban nem tűnt fel, hogy a férjed félrelép?


    Óh bocs, elfelejtettem hogy nem a férjed a gyerek apja, csak épp a nemi szervét mártogatta a nőbe. Lehet hogy a szentlélek szállta meg a hölgyet.


     

    előzmény:
    Ludmillabp (12)
    2016-10-19  18:03

Címlap

top