Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Megcsal a feleségem

megcsalva
Létrehozva: 2017. december 7. 19:45

Kb két hónapja gyanús lett a feleségem aki egy "hol voltál" kérdésre úgy válaszolt hogy "nem mondom meg", ekkor még azt hittem hogy semmi komoly és nem is foglalkoztam vele, de a kocsijába maradt egy papír ami kellett aznap és -mivel a telefonja ki volt kapcsolva- utána mentem oda ahol mondta hogy van. Ez egy mélygarázs, de nem volt ott az autója. Legközelebb amikor mondta hogy elmegy oda akkor már szándékosan mentem arra, persze telefon kikapcsolva, kocsi meg sehol. Majd rá egy hétre mint benyögte hogy elmegy "szaunázni", de feltűnt hogy szauna előtt nagyon kicsinosította magát, ami kissé feltűnt. Ekkor hirtelen felindulásból betettem egy mobilt nyomkövető üzemmódba a kocsijába és hangfelvételre állítottam. A kocsi egy hegy tetején egy turistaháznál állt meg és ott állt kb 2 órát. A telefon felvette hogy egy volt osztálytársával van-aki szintén házas és ő volt ez első barátja több mint harminc éve- és azt is hogy ágyneműt is vitt magával. Még poénkodtak is, hogy milyen könnyű lenne lebukni, csak elég lenne megnézni, hogy ott van-e a kocsi a mélygarázsban.


28 éve vagyunk házasok, szerintem csak kalandot keresett. Itthon -szerintem- mindene megvan, megbecsülés, évente 3-4 külföldi nyaralás, szex, pénz,  gyerekek, családi légkör, nincs semmilyen káros szenvedélyem, látszólag most is nagyon szeret. Nyilván apró veszekedések voltak, de sohasem voltam tettleges, legfeljebb a hangomat emeltem fel, de ezt is csak kb félévente legutoljára nem is tudom mikor, de több mint egy éve. Érdekesség hogy október végén nyaralni voltunk egy földközi tengeri szigeten és -látszólag- nagyon dúlt a szerelem köztünk. Most is kérdezte hogy mikor megyünk legközelebb ketten, gyerekek nélkül. 


Már belengette hogy hamarosan megint "szaunázni megy". Általában szerdánként van "szauna nap"


Én szeretném ha abbahagynák ezt a kapcsolatot, és meg tudnék neki bocsátani. Nagyon szeretem így ennyi idő után is. Mostanában felpörgettem a szexet is napi szintűre (előtte heti 2X-3X volt 28 év után is) Szerintetek hogy kellene hozzákezdeni a kapcsolat rendbetételéhez. Ehhez le kellene buktatnom a feleségemet? Ha igen hogyan tegyem úgy hogy megmaradjon a méltósága? Nyilván gáz hogy kémkedtem utána, mivel előtte még a telefonjába sem néztem bele soha, de nyilván érthető, hogy erősen gyanús lett. Kikértem a híváslistáját is és összehasonlítottam a telefonjában tárolt adatokkal. Azok a hívások amikor a pasijával beszél hiányoznak a híváslistáról 95%-ban. Volt hogy napi 5X beszélt vele volt hogy több mint félórát, persze amikor nem voltam otthon.


Szóval a kérdésem hogyan tovább, ha folytatni szeretném vele? Várjak hátha elmúlik? Borítsam a bilit? MIT  TEGYEK? Felőröl a bizonytalanság.


 

  1. 2017. december 10. 23:20176.

    ""középkorú,jólszituált" emberek nem egy bulvár fórum közönségével szokták megoldatni a házassági problámáikat!"


    Persze hogy nem, de adhatnának ötleteket, amelyek esetleg használhatóak, ezzel szemben -szinte- mindenki áldozathibáztatós troll szöveget nyom. Mügén kívül senki, semmiféle értelmes hozzászólást nem írt csak engem, -jobb esetben férfiasságomat- fikázott.


    "Középkorú,jólszituált,felszarvazott(!) férjeknek van annyi fantáziájuk,hogy "miképp szerezzék vissza" a félre kufircoló feleségüket,ill. ilyen esetben mi a legjobb megoldás számukra." 


    jaja pont ezt mutatja a vállási, és "szerelemféltésből gyilkolt" statisztika :D Komolyan ennyire ostoba vagy?


    "Ha a kommentelők veszik a fáradtságot és mégis szóba állnak veled,az a minimum,hogy ezt megköszönöd nekik!"


    A konstruktív komemntelőnek megköszöntem, a TROLLok pedig azt kapják ami jár nekik.


    Remélem téged sem kell olvasnom többé.

    előzmény:
    Lédienn (174)
    2017-12-10  23:04
  2. 2017. december 10. 23:11175.

    "De nem lenne most előbbrevaló a saját romokban lévő házasságoddal foglalkozni, mintsem a pasiéval? "


    Arra is sort kerítek.


    Valóban nincs hozzá közöd, neked a saját feleségedhez van közöd, először talán őt kellene kérdőre vonnod."


    Onnantól hogy beleavatkozott az én dolgaimba onnantól van közöm, hiszen lyuktársak lettünk. Ez innentől már nem két ember dolga, hanem minimum 4 emberé. Sőt ennél még tovább mehetnék, de ez még mérlegelés tárgya lesz. Attól függ hogyan alakulnak a dolgok.

    előzmény:
    Babyface83 (172)
    2017-12-10  23:00
  3. 2017. december 10. 23:04174.

    Te tényleg nem vagy normális!


    "középkorú,jólszituált" emberek nem egy bulvár fórum közönségével szokták megoldatni a házassági problámáikat!


    Középkorú,jólszituált,felszarvazott(!) férjeknek van annyi fantáziájuk,hogy "miképp szerezzék vissza" a félre kufircoló feleségüket,ill. ilyen esetben mi a legjobb megoldás számukra. 


     


    Ha a kommentelők veszik a fáradtságot és mégis szóba állnak veled,az a minimum,hogy ezt megköszönöd nekik! Akkor is,ha nem értesz velük egyet.


    Ehelyett folyamatosan kritizálsz,provokálod,lehülyézed,cikized őket és nagyon primitív,prosztó "magyarázataid" és beszólásaid vannak.


    További jó szórakozást te szegény,beteg agyú,személyiségzavaros kisfiú!


     


     


     

    előzmény:
    megcsalva (160)
    2017-12-10  21:49
  4. Torolt_felhasznalo_151823
    Torolt_felhasznalo_151823
    2017. december 10. 23:04173.

    Te tenyleg elhiszed, hogy a jatszmaidtol helyreall barmi is a csaladodban?


     

    előzmény:
    megcsalva (171)
    2017-12-10  22:58
  5. 2017. december 10. 23:00172.

    De nem lenne most előbbrevaló a saját romokban lévő házasságoddal foglalkozni, mintsem a pasiéval? Valóban nincs hozzá közöd, neked a saját feleségedhez van közöd, először talán őt kellene kérdőre vonnod.

    előzmény:
    megcsalva (171)
    2017-12-10  22:58
  6. 2017. december 10. 22:58171.

    "Ha felrugod, a tied meg attol ugyanolyan szar marad."


    Ja és ugye azt nem kell mondanom, hogy nem én rúgom fel ;)  Azt már felrúgta a rég a pasi. Most csak a tények vállnak mindenki számára nyilvánvalónak. 


    Tudod a megcsalás már megtörtént. Nem a biliborogatás hozta el.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (169)
    2017-12-10  22:42
  7. 2017. december 10. 22:54170.

    "Semmi kozod a pasi hazassagahoz. Ha felrugod, a tied meg attol ugyanolyan szar marad."


    Te most komolyan mondod ezt? :D:D:D


    SEMMI KÖZÖM?


    De van, aki velem kibaszik, az viselje a következményeket, főleg ha annyira sötét hogy lebukik. Ne gondolja már -és te sem- hogy következmények nélkül lehet félrekúrni, felborítani egy -két- család életét. Akció-Reakció. 


    Az én életem meg nem ugyanolyan szar, mert legszebb öröm a káröröm, ugyanis nincs benne irigység 


    Tudod ebben a verzióban már ennyi is feldobná egy-két napomat. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (169)
    2017-12-10  22:42
  8. Torolt_felhasznalo_151823
    Torolt_felhasznalo_151823
    2017. december 10. 22:42169.

    Semmi kozod a pasi hazassagahoz. Ha felrugod, a tied meg attol ugyanolyan szar marad.

    előzmény:
    megcsalva (168)
    2017-12-10  22:39
  9. 2017. december 10. 22:39168.

    "Velemenyem szerint az ostoba az, aki ugy gondolja, hogy  masnak alatevessel, jatszmazassal, bosszuval, aknamunkaval visszaszerzi a feleseget es a csaladi elet ismet booodog lesz.


    Ha csak egy kis bizsergés és szex egy másik emberrel volt a cél akkor az megvolt és ennyiben is maradhat minden. Ha meg ennél több akkor mint írtam úgyis mindegy, ott már nem lesz boooodogság.


    Viszont az én lelkivilágomnak jót tenne ha a megcsalós faszt kidobná a felesége a házukból (mert a pasinak semmi köze a házhoz amiben lakik)  Az ember már csak ilyen. Szemet szemért ahogy a bibliában is meg vagyon írva. Ráadásul a pasi feleségének is felnyitnám ezzel a szemét, mert megérdemli :) Vagy nem? HA meg tényleg rossz a házasságuk akkor tessék kilépni belőle, úgy tisztességes, viszont ha nem akkor ne kúrogasson félre mert benne van a pakliban ez is.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (164)
    2017-12-10  22:13
  10. Torolt_felhasznalo_151823
    Torolt_felhasznalo_151823
    2017. december 10. 22:33167.

    Pedig Babyface kifejezettn jot irt, foleg az utolso bekezdesben. Az a konstruktiv hozzaallas nem a te dedos irok-egy kamuemailt-fele 'megoldasod'. 

    előzmény:
    megcsalva (166)
    2017-12-10  22:25
  11. 2017. december 10. 22:25166.

    Szerencsére te egy nagyon jó ember vagy én meg ilyen gyerekes butácska kis fasz a feleségemmel együtt. Nem is értem miért olvasod ezt a bugyuta szart, főleg minek ugatsz bele, mikor a te erkölcsi érettséged Krisztus urunkénál is magasabb szinten van ;)


    Még szerencse hogy simán Ctrl+W-vel be tudod zárni ezt az ablakot és magad mögött hagyhatod a butácska emberek ostoba elmélkedéseit. 


    Kérlek tedd meg!


    Neked is ez volt az utolsó válaszom akárcsak a másik trollnak akinek a fárasztó rosszindulattól csöpögő hozzászólásait simán tudom ignorálni, akárcsak a tiédet. Nem etetlek téged sem.

    előzmény:
    Babyface83 (165)
    2017-12-10  22:16
  12. 2017. december 10. 22:16165.

    Aham, képzeld elsőre is értettem, nem volt olyan bonyolult :) És mindezek tükrében írtam, hogy eléggé sok problémát és kérdést felvet, ha te le akarod kurvázni a szeretett feleségedet, (még ha más nevében is) hogy elérd a célod.


    Ha igaz ez a történet, akkor rettenetesen gyerekes és komolytalan ember lehetsz, tényleg, nem rosszindulatból írom, butácska, túlfűtött kamaszoktól, esetleg izomagyú  huszonévesektől lehet ilyen szövegeket hallani. Mondjuk a feleséged sem különb a farokkitárgyalásos dolgaival meg ezzel az egésszel, úgyhogy végül is lehet, hogy összeilletek.


    Hogy "konstruktívat" is írjak, nekem nem lenne gyomrom ezt így folytatni és úgy csinálni, mintha mi sem történt volna, szart kavarni, fenyegetőzni szintén nem, én leülnék vele és őszintén kitálalnék, hogy mindent tudok, és megkérdezném, hogy ő hogy képzeli el a jövőt. A válasza függvényében pedig megpróbálnék megoldást találni. De mondom ez én vagyok, abból indultam ki, hogy két értelmes felnőtt emberről van szó, akik képesek érdemben kommunikálni és valóban a megoldás a céljuk, nem pedig a gőz kiengedése, vagy épp az önfényezés. Én el nem tudom képzelni hogy a kondizás vagy a házfelújítás megoldhat egy ilyen problémát, de mondom csak magamból tudok kiindulni.

    előzmény:
    megcsalva (159)
    2017-12-10  21:44
  13. Torolt_felhasznalo_151823
    Torolt_felhasznalo_151823
    2017. december 10. 22:13164.

    Velemenyem szerint az ostoba az, aki ugy gondolja, hogy  masnak alatevessel, jatszmazassal, bosszuval, aknamunkaval visszaszerzi a feleseget es a csaladi elet ismet booodog lesz. Ha mar igy leostobazzuk egymast...


    De a te eleted, csinalj, amit akarsz es lehetoleg ne kerd szamon huszadik senkiktol hogy miert nem eleg konstruktivak a te szaros kis megcsalos sztorid megoldasaban.

    előzmény:
    megcsalva (163)
    2017-12-10  22:05
  14. 2017. december 10. 22:05163.

    "Debakker, TE nem tudod lerazni a harmadikat, a feleseged donthet ugy, hogy szakit vele, HA akar."


    De bakker te ennyire ostoba vagy?


    Van két házasember, ez a feleségem meg a pasija. Ha írok a pasinak egy emailt, hogy tudok mindent de úgy fogalmazom, mintha a feleségének egy jó barátja lennék, és azt szeretném hogy az exnek a felesége ne sérüljön lelkileg az Ö férje megcsalása miatt. Tehát felszólítom a pasit (akivel kavar a feleségem), hogy vagy abbagyja a kavarást a feleségemmel -akit nyílván ribancoznom kell a kellő hatás érdekében mivel én az pasi feleségének pártfogójának adom ki magam- vagy pedig megtudja a felesége hogy félrekúr a férje. Meg nyilván azt is megírom, hogy ha meg nem adja fel a kapcsolatot akkor a barátnőjének -aki a feleségem- férjének -azaz nekem- is kitállalok. Tehát mindkét házasságban borul a bili. 


    Ez véleményem szerint elég motiváció arra ha csak az az eset áll fent hogy "kúrogatunk semmi különös"


    Ha pedig már előrehaladottabb a kapcsolat akkor úgyis megette a fene, nem kár érte.


    Így érthető?


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (143)
    2017-12-10  18:33
  15. Torolt_felhasznalo_151823
    Torolt_felhasznalo_151823
    2017. december 10. 21:52162.

    De tok mas vallakozni es megint mas szerelmesnek lenni/jokat kefelni.....a ketto minimalisan sem kompatibilis.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (158)
    2017-12-10  20:57
  16. Torolt_felhasznalo_151823
    Torolt_felhasznalo_151823
    2017. december 10. 21:49161.

    En leirtam.

    előzmény:
    megcsalva (160)
    2017-12-10  21:49
  17. 2017. december 10. 21:49160.

    Jajjaj, nem ilyen egy konstruktív hozzászólás. Mint írtam ilyenre nem vagyok kiváncsi. Egy konstruktiv hozzászólás azt is megmondja hogy mi a gond. Ezt itt nem látom. Azt is ide kéne írni hogy mi szolgálja akkor az áhított célt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (155)
    2017-12-10  20:05
  18. 2017. december 10. 21:44159.

    "Lekurvázni az állítólag hőn szeretett feleségedet?"


    legyen már egy kis szövegértési képességed "kurva" így idézőjelben, ez annyit jelent hogy azt írnám a exének, azért hogy ne legyen gyanús hogy én írom az emailt. ÉRTEM?

    előzmény:
    Babyface83 (157)
    2017-12-10  20:24
  19. 2017. december 10. 20:57158.

    Nem tudom, sosem voltam még házas 28 évig (sem), csak abból indulok ki, hogy ha már van családom, akkor inkább a férjemmel vállalkoznék közösen, mint kvázi idegenekkel.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (156)
    2017-12-10  20:09
  20. 2017. december 10. 20:24157.

    Lekurvázni az állítólag hőn szeretett feleségedet? Mások nevében fenyegetőzni, kavarni? És mindettől azt remélni, hogy a párod zokogva borul a karodba és minden rendbejön? Ja, életképes 14 éves tesztoszterontúltengéses agyatlan kamaszoknál. Ja bocs, náluk sem.

    előzmény:
    megcsalva (149)
    2017-12-10  19:01
  21. Torolt_felhasznalo_151823
    Torolt_felhasznalo_151823
    2017. december 10. 20:09156.

    ....a,it kb pont lexarna es rohanna randira, amint csak lehet.


    Ha egy ember szerelmes, vagy csak elvezi az ujdonsagot es jokat szexel, akkor aztan kinalhatsz neki hazfelujitasos hobbit....annyira ovodas szint, hogy 'talalj neki elfoglaltsagot', meg kondizzatok egyutt, ez mar regesregen nem az a fazis!


    Itt egyet lehet csinalni: kivarni, es egy adott pillanatban lepni valamerre.  Minden mas dedos kis hulyeseg, amivel max az indulatokat lehet levezetni vagy szart kavarni, de valoban elorevinni az ugyet nem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (153)
    2017-12-10  19:52
  22. Torolt_felhasznalo_151823
    Torolt_felhasznalo_151823
    2017. december 10. 20:05155.

    En nagyon nem biztatnam effelere a topikinditot....azon kivul, hogy csak magat alazza egy ilyen huzassal, nem az ahitott celt szolgalja vele, nagyon nem. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (151)
    2017-12-10  19:17
  23. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. december 10. 20:01154.

    Sok sok szaunázást, parkolóházas látogatást és hegytetős   turistaházas eseményeket  kívánok ennek az okos kis asszonkának. Felmérte a helyzetet, meglátta a lehetőséget - mindkét kandisznónál -  és ki is használja.


    Többet egycsapásra : anyagilag is jól van eleresztve otthonról az "edzésekre" , a másik   is cőre töltve várja, tiszta öröm az élet.Ott is hozzájön ez meg az.........


    Amikor hazamegy a háziúr meg előrefúrt kútba ereszti a vedret boldogan.


     


     

  24. 2017. december 10. 19:52153.

    Jó, mondjuk az elején elég gázos egy házfelújítás, nyilván nőként nem túl szerencsés mesteremberekkel tárgyalni. De pl. a dizájn részéhez hozzászólhatna, elkezdhetné tervezni a konyhaberendezést pl. vagy akár egy kondiszobát... a lényeg, hogy legyen mivel bíbelődnie...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (152)
    2017-12-10  19:20
  25. 2017. december 10. 19:20152.

    De miért nem segít neked? Kérdezd meg, hogy van-e kedve segíteni, mondhatnád, hogy úgy érzed, ez most húzós meló lesz, és csinálhatnátok együtt... Az a lényeg, hogy együtt legyetek benne egy kalandban, hogy kihívás legyen számára, hogy egyenrangú legyen veled benne.

    előzmény:
    megcsalva (150)
    2017-12-10  19:09

Címlap

top