Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mi a véleményetek a Yoni ?

masszazsviktor
Létrehozva: 2019. július 19. 07:53

Sziasztok! 


Masszőr vagyok! Különböző masszázs technikákkal és fizioterápiás tevékenységekkel foglalkozom! 


Mind e mellett tanultam s néha néha van is rá igény a Yoni masszázsra! 


Le szeretném szögezni, hogy én nem szex masszázsként fordulok ehez a tevékenységhez, illetve a vendégem fel. 


Minden esetben az lenne a pszichésen a legjobb ha a hölgy (pár) kinek gondjai vannak, tantra masszázs oktatáson vennének részt. Vagy külön külön mennének el egy oldással egybe kötött Lingam, Yoni masszázsra! 


Mert, hogy a masszázs során a szex csakra oldásra kerül és a szexuális blokkok így felszabadulhatnak. Téves szemlélet, hogy egy ilyen masszázs során orgazmusnak kel lennie! Nem törvényszerű, de járhat vele az is! 



Várom véleményeteket!  

  1. 2020. Április 19. 08:1327.

    Fiatal Nő vagyok. Sosem éltem meg az orgazmust, féltem a testiségtől, tele voltam gátlásokkal.


    Életem legfelszabadítóbb élményét köszönhetem ennek a masszőrnek


    https://yonimasszazs.wordpress.com/


    Szeretettel ajánlom:)


     

Címlap

top