Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szédülés 2 hónapja

Dawnton
Létrehozva: 2020. február 17. 08:28

Sziasztok


Segítséget szeretnék kérni. Már sok orvosnál voltam, mégis két hónapja folyamatosan rossz közérzettel és szédüléssel küzdök. Minden eredményem negatív. Voltam már szemészésznél, neurológusnál természetgyógyásznál, kineziologusnál, voltak mindenféle belgyógyászati mérések: EKG, vérnyomás, vércukor, labor és mindenhol azt állapítják meg hogy semmi baj. Mégis rosszul vagyok, a napjaim nagy részét tönkreteszi.

  1. 2020. március 6. 10:4427.

    Do check our tributes, our satisfied clients who rush to us for this best assistance. We bargain in men/women dresses, men/women watches, men/women skin, and hair care, etc. There's a substitute zone for kids, automotive, devices and gems with up to 80% OFF. So what you are keeping it together for? Visit us now.


    Cheapnotic

Címlap

top