Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Cica a lakásban!

momo1
Létrehozva: 2004. október 11. 12:00
Ezt a topikot azért indítottam, hogy meg tudjuk egymással beszélni a cicáinkban lelt örömünket, kedvenceink mindennapjait, betegségeit. Én imádom Őket! Van is egy cicám, akit Cicerónak neveztem el.:)

Nagyon eleven, borzasztó játékos, és igen: néha kegyetlen rossz! Hát mit tegyek, Ő mégiscsak egy öntörvényű macsek. De találtam egy neki megfelelő időtöltést. A lézerfényt imádja üldözni! A kedvencem ilyenkor a végkimerülésig elfárad. Ennek azért örülök, mert lakásban tartom, ami nem nagy mozgást tud biztosítani neki. Néha azt is követeli, hogy kergessem meg. Addig kiabál, amíg nem teljesítem a kérését. Felpúposodik és jön felém, de amint egyet lépek az irányába, elszalad. Ilyenkor tudom, hogy nincs mit tenni, hát jól megkergetem...:)

Ilyen az én Ciceróm, neki csak úgy szép a világ, ha körülötte forog!:)

És a Te cicád?
  1. 2014. február 21. 21:56174303.

    Helló,

    Ezek az én tapasztalataim: műtét után általában még bódult állapotban van a macska, de 1-2 óra múlva elkezd ébredezni és kábán próbál ide-oda menni. Ilyenkor mindenképpen kell rá vigyázni, hogy nehogy valami baleset történjen, mert nagyon esetlen. Aztán megint visszaalszik, és másnapra általában már jobb állapotban ébred, eszik, stb. Bár biztosan fáj a heg ilyenkor még, azért próbálják ugyanazokat a dolgokat csinálni, mint előtte, például az enyémek ugráltak is le-föl, amit nem kellett volna nekik, de nem hallgatnak az emberre. Szóval szerintem a műtét utáni éjszaka húzós, utána gyorsan gyógyulnak a kis szőrösök. Szorítok Csirkének! :)

     

     

    előzmény:
    Csirkenők (174302)
    2014-02-19  08:43
  2. 2014. február 19. 08:43174302.

    Sziasztok!

     

    Pár napja ivaréretté vált a lány cicám, jövő héten viszem dokihoz műtétre. Kicsit aggódom a műtét utáni napok miatt. Nektek milyen tapasztalataitok vannak/voltak ezzel kapcsolatban?

     

    A mácskámat Csirkének hívják, a lenti linken találhattok róla bejegyzéseket a blogomon. Általában segít kreatívkodni, olyan kis lüke.  

1 2 3 4 5

Címlap

top