Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Te hol, kinél szültél?

Kiskata
Létrehozva: 2002. május 12. 18:12
Sziasztok, barátnőm kisbabát vár, de nincs megelégedve a dokijával. Szeretnénk találni neki egy jó szülész-nőgyógyászt. Felmerült a MÁV-kórház, sok jót hallottam róla, de én nem ismerek ott orvost. (Esetleg másik kórház is szóba jöhet. ) Kérlek titeket írjátok meg ha ismertek egy rendes, lelkiismeretes dokit. Köszi: Kata
  1. 2002. október 9. 11:0951.
    Szia billala!
    Én a második babámat várom és a Béres Dr-hoz járok. Szerintem nagyon rendes. Az első kisfiam is nála szültem, akkor nem ő volt a választott orvosom, ügyeletes volt éppen, de akkor is meg voltam vele elégedve. A Szőlő u-ban van rendelője, szerdán du-án rendel. Időpontot mobilon tudsz kérni tőle:06-30-9624-703
    A terhesgondozóban is szerdán van, 13-14 óráig
    előzmény:
    billala (48)
     
  2. Torolt_felhasznalo_733532
    Torolt_felhasznalo_733532
    2002. október 9. 10:2850.
    Sziasztok!

    Van valakinek élménye a Bajcsy Zsilinszky kórházról?
    Az orvosom Dr. László Ádám, viszont szülésznőn még csak gondolkodom, és az újszülött osztályos tapasztalatok is érdekelnének.
    Rita
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2002. október 9. 10:0549.
    Szia billala!

    Egy barátnőm évek óta járt a Pálffy doktorhoz és aztán nála is szült. Csak a legjobbakat hallottam róla. Magánrendelője a Flórián tér közelében, a Szentendrei úton van.

    M.
    előzmény:
    billala (48)
     
  4. 2002. október 9. 09:3648.
    Sziasztok!
    Tud valaki segíteni? Keresek S. O. S. egy megbízható orvost, aki a bp. -i Margit Kórházban vezet szüléseket. (12 hetes vagyok és szeretnék orvost váltani. )
    Köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2002. október 7. 15:4947.
    Sziasztok!

    Csatlakoznék az előttem szólóhoz. . .
    Én is Boros Juditot "néztem ki magamnak".
    Ha valakinek van infoja róla, kérem, küldje el! (úgyis, mint magánrendelése van-e, hol, milyen telefonszámon. . . )

    tanita
    előzmény:
    glédisz (46)
     
  6. 2002. október 7. 10:4546.
    Sziasztok!

    Én Boros Judit doktornőről szeretnék többet megtudni. Ha van valakinek tapasztalata, legyen szíves ossza meg velem?! Érdekelne a doktornő elérhetősége is.

    Előre is köszönöm.
    előzmény:
    Maminka (45)
     
  7. 2002. október 7. 09:3945.
    Szia alisz!

    Igen a Péterfys Rácz dokira gondoltam és köszi az infót.
    M.
    előzmény:
    alisz (42)
     
  8. 2002. október 5. 12:3144.
    sziasztok!Tud valaki olyan debreceni szülészorvost, aki alternatív szülést levezetne szülőszobán, gátvédelemmel?Köszönöm előre is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2002. október 5. 12:3043.
    sziasztok!tud valaki olyan debreceni szülészorvost, aki alternatív szülést levezetne szülőszobán, gátvédelemmel?Ha igen, megköszönném a segítséget. Nagyon szépen köszönöm.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2002. október 4. 21:1142.
    Sziasztok!

    Maminka, a Péterfys Rácz dokira gondolsz? Ugyan nem nála szültem, de ő volt az ügyeletes, amikor szülni mentünk, ő vizsgált meg, és ő adta be az EDÁ-t. Végig röhögtetett, jó fej doki nagyon. A sógornőm viszont nála szülte a második gyereket, meg volt vele elégedve.

    alisz
    előzmény:
    Maminka (40)
     
  11. 2002. október 4. 14:0641.
    Szia Tanita, Ginevra, Simu!
    Én is csatlakozom hozzátok: a Budai Honvédban fogok szülni, igaz még egy kicsit odébb van, április 20-ra vagyok kiírva. Az orvosom Dr. Hunka Rezső. Nekem is volt "szerencsém" tapasztalatot szerezni, a hétvégét sajnos benn töltöttem, de szerencsére nincs semmi probléma (a hétfői uh-ra kellet várni).
    Hát nem volt egy leányálom, de melyik kórház az???
    Ahogy láttam a babát a hozzátartozók csak egy üveg ajtón keresztül nézhetik meg, szemben más kórházakkal, ahol pl. bárki bemehet utcai ruhában még a kórterembe is és megfoghatja a picit. Nem tudom melyik a jobb???
    Egyébként nincs sok infóm, ha nektek van osszátok meg velem!!!

    Még annyi, hogy a kórtermek egy része - vagy mind? - az utcára néz és nagyon behallatszik az utcai forgalom, nem nagyon tudtam aludni. Pozitív, hogy nem igazán kell betartani a látogatási időt, a kiírás szerint vasárnap délig van látogatás, a férjem este 8-kor ment el és nem ő volt az utolsó.

    Ha van tapasztalatotok írjatok (a jót is és a rosszat is).

    Évi
    előzmény:
    tanita76 (39)
     
  12. 2002. szeptember 26. 11:2140.
    Sziasztok!

    szeretnék információkat kapni Dr. Rácz Tiborról. Köszönöm.

    M.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2002. szeptember 18. 12:2839.
    Szia ginevra! Végre találtam valaki(ke)t, akik a Budai Honvédban fognak szülni. . . Hát, tényleg nem egy "gyerekgyár" ez a kórház.
    Amúgy 7 hetesen feküdtem bent 5 napig, némi tapasztalatom így már van a kórházról.
    Szívesen megosztom veletek, és én is szívesen vennék minden infot, tapasztalatot.
    Ja, én 2003. március elejére vagyok kiírva és az orvosom Dr. Vértes.
    az e-mail címem: anitatot@hotmail. com
    Írjatok!
    Tanita
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_733633 (38)
     
  14. 2002. szeptember 15. 13:5438.
    Szia Simu!
    En sem beszeltem meg senkivel, aki itt szult, de az orvosom azt mondta, hogy itt nincs is sok szules, es ugyan nincsenek egy agyas szuloszobak, csak egy harom agyas, nagyon ritka, hogy egyszerre ketten is szulnenek. A csecsemos reszleget pedig kimondottan dicserte. Te mikorra varod a babat? En december elejen szulok majd Bardoczy doktornal.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_421856 (32)
     
  15. Torolt_felhasznalo_559496
    Torolt_felhasznalo_559496
    2002. szeptember 2. 19:1837.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2002. augusztus 27. 19:5436.
    Sziasztok! Én a Kútvölgyiben szültem, Mészáros doktornál, és maximálisan elégedett vagyok. Minden segítséget megkaptam, és annak ellenére, hogy nem tudtam fizetni az orvosnak, ugyanolyan kedves volt mindenki, mint a fizető "betegekkel".
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2002. augusztus 27. 13:4835.
    Sziasztok! Ha valaki tud valami közelebbit a Schöpf-Mérei Ágost Kórház szülészetéről, a "fizetős" emeleti szobákról, megköszönném, ha írna. Én már kétszer szültem a MÁV Kórházban, dr. Várady Zoltánnál, és nagyon elégedett voltam. De mivel én ragaszkodom az orvosomhoz, ezért kell átmennem szülni a Schöphibe, mert ő már csak ott vezet szüléseket. Üdv.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2002. augusztus 26. 14:0834.
    Sziasztok! és a Szabolcs utcában fogok szülni dr. Kanizsai Beátánál. Ha van valakinek tapasztalata szívesen venném. Köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2002. augusztus 26. 11:4433.
    Sziasztok. Szegeden keresek olyan szülész-nőgyógyászt akivel elégedettek vagytok. Én még csak most tervezem a babavárást. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2002. június 28. 09:5232.
    Sziasztok! Van valaki, aki a Budai Honvédban szült és meg is osztaná velem tapasztalatait? Senkit nem találtam eddig még ilyet, ennyire ritka szülőhely volna?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2002. június 28. 00:2331.
    en Szekesfehervaron szultem 96-ban dr. Szoke Katalinnal. . . meg voltam elegedve a noverekkel, a szulesznokkel is. Kulon orom volt a baba-mama szoba.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2002. május 29. 12:0530.
    ReaGirl! Kecskeméten nekem is egy Bencsik András nevű doki volt az orvosom, vagy öt éve. Az lehet, hogy ez ugyanaz az orvos, csak most Pesten van?
    előzmény:
    ReaGirl (3)
     
  23. Torolt_felhasznalo_671962
    Torolt_felhasznalo_671962
    2002. május 29. 00:2329.
    Szia adr*!Jé még valaki Varga doktornál!én 92-ben találkoztam vele harmadszor, az "édeske "stimmel, de akkor még alig fogadott el pénzt. . . Kezelt engem a terhespatológián, mint veszélyeztetett terhest, szerintem nagytudásu orvos. Akkoriban még mindenki szerette. Neki köszönhetem, hogy 42 évesen probléma nélkül , végül is időre született a legkisebb fiam is. Az igazsághoz tartozik, hogy sokat segitett szülés után is, bármilyen problémával mehettem hozzá. De hát változnak az idők. . . ha mégis pénzéhes lett, szomorú. . .
    előzmény:
    adr*** (20)
     
  24. 2002. május 28. 23:4328.
    Gyerekeimet a Szent Margit Kórházban szültem /22 ill. 3 hónapja/, mindkét alkalommal Sztanyik László dr. "volt a segítségünkre" /lásd: NL-szülész-nőgyógyász szakértő/. Szívből ajánlom mindenkinek! A Szülészeti Osztállyal maradéktalanul elégedett voltam, ugyanezt az Újszülött Osztályról-mint anya és mint orvos-sajnos már kevésbé mondhatom el. Mindezzel együtt mégis javaslom ezt a szülészetet!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2002. május 28. 22:5327.
    Sziasztok, én a Nyírő Kórházban szültem, Szakonyi Tibornál és nagyon-nagyon elégedett voltam. Csak ajánlani tudom.
    előzmény:
    Kiskata (1)
     

Címlap

top