Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lombik 5. túl!

Torolt_felhasznalo_398015
Torolt_felhasznalo_398015
Létrehozva: 2005. március 11. 18:45
Sziasztok!

Szeretném olyan embereket összegyűjteni, akik már az ötödik lombik programon vannak túl. Olyanoknak is nagyon örülnék, akiknek utána sikerült.
Sajnos mi már a 9 beültetésen vagyunk túl, sikertelenül. Meddig lehet ezt bírni, meddig érdemes tovább menni. Sikerülhet-e egyáltalán, szerintem egyre kevesebb esély van rá. Mindig minden jó csak éppen nem tapad meg a babó.
Remélem nem egyedül, vagyunk ilyen gondokkal. Igazából több fórumot is olvasgattam, de kevesen írnak ilyen problémával.
Általában 2-3 próbálkozásra a nagytöbbségnek sikerül.
Nagyon örülnék olyanoknak is akinek a sokadik próbálkozásra sikerült. Nagyon nagy reményt adna.

Válaszotokat előre is köszönöm: Bebora

  1. 2011. július 18. 15:016651.

    SZIASZTOK!

     

    Szeretném, ha valaki írna, akinek sajnos úgyanúgy nem sikerült az 5.-ik lombik sem, 40-en túl, és az orvosok is lemondtak róla, közben közölték, hogy összeférhetetlenség vagyis ellenanyag termelés miatt sohasem lehet spontán terhesség és a férjét is úgy "félrekezelték", hogy már spermium sincs. Hogy lehet ezt feldolgozni, hogy lehet tovább lépni, számomra már képtelenség...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2011. március 18. 13:126650.
    áGI Veled is mi van? Régen sokat olvastalak...Valami változás? A te történeted külön szomorú volt:(
    előzmény:
    tresoagnes (6647)
    2010-03-17  18:48
  3. 2011. március 18. 13:086649.

    Imádtam ezt a topikot régen!ha még van erre valaki írjon lécci!!!!

     

     

    rizike voltam

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  4. 2010. március 17. 22:266648.

    Sziasztok lányok!

     

    Hogy ne halódjon a topik, írok...

     

    Örülök, hogy megszólaltál te is tabtab, és már nemcsak olvasó üzemmódban vagy. írj máskor is, s hátha jönnek olyan lányok, asszonyok, akiknek szüksége lenne még bátorításra, biztatásra... 

     

    Nekem van egy 2 éves fagyilányom 2 iszem, és 1 lombik után. 

     

    Ági! Láttam a látnivalót, és a privid 1-2 szava elszomorított...

     

    Jó éjt nektek, pusza: ráma

    előzmény:
    tresoagnes (6647)
    2010-03-17  18:48
  5. 2010. március 17. 18:486647.

    Szia Tabtab!

     

    Teljesen igazad van.....

    előzmény:
    tabtab (6646)
    2010-03-17  12:18
  6. 2010. március 17. 12:186646.

    Sajnálom, hogy kihalt ez a topik. 

     

    1x2-szer tanácsot kértem,és itt útba igazítottak.

    Olvasó üzemmódban mindig itt voltam, kedvesek voltak a tagjai. Imádtam "velük együt" babát várni, szomorkodtam, ha valakinek nem sikerült.

     

    Pár év múlva talán már sajnálni fogják az ide írogatók, hogy megsértődtek egymásra. Mindenesetre én sajnálom, hogy vége.

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  7. 2010. március 13. 18:156645.

    Sziasztok!

     

     

    Húú nagy pörgés az nincs!!

    De hát én is csak most néztem be megint.

    Elen örülök, hogy jól vagytok, hol is tartasz most időben??

    Van már időpontom a dokihoz, férjem és a család is nógat...

    Voltam Tűű dokinál aki azt mondta, hogy tökéletes az eredményem, nem nagymamának készülök, még lehetek kismami stb. 

    Egyébként én mennék a másik topicra is, de hogy lehet?? Dolgozol Elen rendesen, nem pihensz, vagy mit ajánl a dokid???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_200311 (6644)
    2010-03-05  08:12
  8. Torolt_felhasznalo_200311
    Torolt_felhasznalo_200311
    2010. március 5. 08:126644.

    Szia Ági!

    Ne haragudj, elég elfoglalt vagyok, ritkán jövök a másikba is  ... dolgozom,  hazaérek már  be se kapcsolom a gépet, nincs sok mindenre időm és energiám, mert 9-kor fekszek le aludni ... 

    Jól vagyunk, köszönöm az érdeklődést, jövő héten megyek dokihoz.

     

    Mész végül dokihoz? Mikor? Sztem ne foglalkozz a melóval, mehetsz akár

    fogászatra is nem?  Mindig meg kell indokolni a szabit?

     

    Megyek is, mert dolgozom, és a főnökömnek hasfájása van :-))

     

    Gyere odaátra, ha van kedved 

     

    ui: nagyon örülök, h lenyugodtak a kedélyek

    ui2: Mindenkinek   szép napot!!!!

     

    előzmény:
    tresoagnes (6642)
    2010-03-04  17:19
  9. 2010. március 4. 20:266643.

    Szia Ági mostanába én is csak olvasgatós szinten vagyok ha van időm és energiám. Sokat vagyunk kint és szépítgetjük a kertet és az udvart.

    Van már időpontod dokihoz??? Férjecske mit mond???

    Elen  /remélem nem haragszik meg/  jól vannak amint olvastam, biztos jön majd!

    Pocmak szurkolok neketek+++++++++++!

    előzmény:
    tresoagnes (6642)
    2010-03-04  17:19
  10. 2010. március 4. 17:196642.

    Sziasztok!

     

    Örülök Pocmak, hogy nem lett semmi gond és meg volt a beülti!!

    Szerintem ez jónak számít, reméljük, hogy tényleg szívósak és kapaszkodnak nagyon. 

    Lányok már senki nem áll szóba velem(lünk)?

    Elen tényleg annyira szeretném tudni, hogy minden rendben van e Veletek?

     

    előzmény:
    pocmak (6640)
    2010-03-02  15:34
  11. 2010. március 3. 08:326641.
    akkor most megy a szurkoläs,sok szerencset.
    előzmény:
    pocmak (6640)
    2010-03-02  15:34
  12. 2010. március 2. 15:346640.

    Köszi, végülis nem lett semmi gond, megvolt a beültetés, teszt jövő pénteken. Három nagyon picurkát, de remélem, szívós kis lurkókat kaptam vissza. Két hatsejtes és egy hétsejtes jutott most nekünk.

     

     

    előzmény:
    bbogus (6639)
    2010-02-28  20:46
  13. 2010. február 28. 20:466639.
    Nekem is leszivas utan volt verzes,vagyis barnäzäs.De ha verzes lett volna,nem lett volna beulti.Egyszer lätta Uh-n,hogy van valami folyadek bennem,leszällitot a mutoaztalrol,es setälnom kellett,amig nem tavozik.
    előzmény:
    pocmak (6638)
    2010-02-28  14:58
  14. 2010. február 28. 14:586638.

    Holnap lesz beülti, ha lesz.

     

    Már csökkent a vérzés, inkább barnázás volt,, e nagyobb mennyiségű. már alábbhagyott. reménykedek...

    előzmény:
    tresoagnes (6637)
    2010-02-28  13:23
  15. 2010. február 28. 13:236637.

    Szia Pocmak!

     

     

    Bocs, csak most olvastam bele, hát nem hiszem, hogy jó dolog ha ennyire vérzel!! Én 10 lombikon vagyok túl, de csak az első illetve néha a 2. napon véreztem a leszívás után és az is csak ilyen pecsételés szinten.  El sem tudom képzelni mi lehet, nem akarlak megijeszteni, de beszélj az orvosoddal! Nekem a petefészkem fájt inkább, mintha még mindig szurkálták volna tűvel, de már hasi fájdalmam nem volt. Mikor lesz a beülti?  Nagyon drukkolok, hogy ne legyen baj!! Írd meg légyszi, hogy mi volt?!

    előzmény:
    pocmak (6636)
    2010-02-28  08:40
  16. 2010. február 28. 08:406636.

    Sziasztok!

     

    Lehetne egy kérdésem hozzátok így idegenül? tapasztaltabbak véleményére lenne szükségem és remélem, olvassa valaki segélykérésem.

    A második lombikprogramunk zajlik éppen és pénteken volt a leszívás. Az elsőnél is eléggé véreztem utána, de egyre kevésbé. Most viszont első nap szinte nem is, második napra jobban és harmadik napra mégjobban, azaz mára. kcsit ijesztő, hogy ahelyett, hogy csökkenne, még inkább fokozódik. Tekinthető ez normálisnak? meg ez valahogy több hasi fájdalommal is járt, bár több petét is szívtak le, csak sajnos nem voltak túl jó minőségűek.

    Baj az, ha még a beültetés napján is vérzek? ugye tuti biztos, hogy ez a vérzés nem származhat méhből, holott a fájdalom inkább oda koncentrálódik már és nem a petefészkekhez?

    Más is tapasztalt ilyet? normális jelenség vagy okozhat gondot? 

     

    Örülnék, ha tudnátok időt szakítani a válaszra és nagyon köszönöm előre is!

     

    Szép napot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  17. 2010. február 26. 12:306635.
    Koszi a valaszokat lanyok, aranyosak vagytok. Kozben utana olvastam a neten eznnek a ketfele protokollnak, es tenyleg nem irnak kulonbseget. Azt irjak egyenileg dontik el, melyket alkalmazzak. Hat remelem, hogy mar ebbe a rovidbe beletudunk vagni es nem jon semmi sem kozbe.....meg ilyenkor is nezik a vert meg a hormonokat? Vagy csak egyszeruen elindulunk majd?
    előzmény:
    Angel37 (6634)
    2010-02-26  10:52
  18. 2010. február 26. 10:526634.

    szia Aemit!

     

    short fogigátlóval lenne?

    az kissé lórúgásszerű, de ugye kevesebbet szúrsz.

    azt mondjuk nem értem, miért ne lehetne long...

    szt nincs különbség eredményességet tekintve.

     

    volt több short, és egy long nekem.

    a longnál maga stimus rész (ez előző ciklusos Suprefactot leszámítva) is hosszabb volt kb egy héttel, lassabban nőttek a tüszők, és akkor volt a legkevesebb petém (12, ennél szokott több is lenni). és ez volt a sikeres, de szt nem azért, mert long volt:)

     

    Ági, Bogus,

    látom, ti tartjátok frontot, drukkolok nektek, néha rátok nézek!:)

    előzmény:
    Aemit71 (6631)
    2010-02-25  09:12
  19. 2010. február 25. 10:146633.

    Szia Aemit sajnos én nem tudok válaszolni,hogy mi a különbség nekem 5 lombikom volt mind pövid p. Azt tudom ismertem mindkét protokollba résztvevő lányokat és volt mindkét részről siker.

    Vannak itt lányok akik jobban értenek ehhez talán jönnek és váaszt adnak a kérdésedre sok sikert kívánok!

    Janka

    előzmény:
    Aemit71 (6631)
    2010-02-25  09:12
  20. 2010. február 25. 10:096632.

    Ági tudom elkezdeni a legnehezebb de ha már benne van az ember akkor pörögnek az események csak tedd meg az első lépést. Ha annyira érdeklődnek mondd meg,hogy simán teljes kivizsgálásra kell menned és kész. Tudom szar ez a magyarázkodás de ha ilyen kíváncsiak akkor hamar meg öregszenek .

    Tegnap nálunk nagyon jó idő volt az udvaron voltunk Manóval kertészkedtünk növényekek rendezgettük.

    előzmény:
    tresoagnes (6630)
    2010-02-24  20:30
  21. 2010. február 25. 09:126631.

    Sziasztok Lanyok!

     

    Van itt valaki nagyon okos, aki tud valamit a hosszu meg a rovid protokollrol? Azt tudom, hogy a hosszu a 21 ik napon indul, a rovid meg a 3 ikon. Nekem nem lehet a hosszu, mert nem voltak jo a hormoneredmenyek, de azzal akart a doki indulni. Most, hogy nem jo az eredmeny indulunk a roviddel. Szerintetek "eredmenyesseg" szempontjabol van kulonbseg a ketto kozott? 

    Es hormon adagolas szempontjabol? 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_398015 (1)
    2005-03-11  18:45
  22. 2010. február 24. 20:306630.

    Sziasztok!

     

     

    Hát, Bbogus nem semmi lehetett amit véghez vittél gyerekkel és kutyával egyszerre, ügyes vagy! Én lehet, hogy bepánikoltam volna!

    A mai nap szép esős idő volt, legalább is mi felénk. 

    Janka, Te is inkább az ötös lottó nyereményének lennél a boldog tulajdonosa! 

    Engem is nyaggat a párom, hogy menjek már nézessem meg magam a nőgyogyival, hogy nem jött e vissza a méhpolipom vagy más nyavalyám. Jaj de nehéz elindulni és megint magyarázkodni, hogy hová megyek...

    mert azért csak megkérdezik, hogy kell "most" szabira mennem???  Fáradt már a szemem annyit néztem ma a képernyőt, így most befejezem, bár nincs is kivel "csevegnem"!!!

    Jó éjt!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  23. 2010. február 24. 09:286629.

    Szia ÁGI!

     

    Nagyon is jó ötletnek tartom az inszemet ha tényleg átjárható a petevezetéked és apácskának is jók az eredményei akkor nincs mit gondolkozni ezen!! Hát mi is csináltuk az inszemeket csak a 4.-után könyörögtem ki egy vizsgálatot ezt is maszekba /laparoszkóposat/ és kiderűl mindkét vezetőm elzáródott csak egyiket tudták átlökni az se 100%-os. Ja és az is kiderült növesztettem még egy myomát úgyhogy 2db boldog tulajdonosa vagyok amik szépen növögetnek. Ezzel csak azt akartam kibökni ,igen kell ,hogy mi is erőltessünk egy-két vizsgálatot inkább legyen  felesleges mint egy késői diagnózis!!!!!!!!

    Bogus erre a dologra kérdezz rá biztos össze tudják neked is hangolni a középidővel bár ezt én sem értettem soha, vagy van valami más megoldás de ezt mondd el mindenképp!!!

     

    előzmény:
    tresoagnes (6627)
    2010-02-22  18:55
  24. 2010. február 23. 08:056628.
    Hat,igen,Lätom,mär csak mi 2-en vagyunk.Most en is eltunök pär napra,megyunk Svaajcba,es ott nehezkes gephez jutni.Neha azert bekukkantok,de irni nem igen tudok.Igen,en is ugy lätom,abszolut megbiznak bennem.Egyedul vagyunk a bebivel,vagyis van most itthon meg 2 hulye kutya is.Az egyik epilepszias,honapok ota nem volt rohama erre este bealakitott.Gyerek ordit mert ehes,kutyanak rohama,ami 1,5 orat tartott.Ilyenkor ott kell mellette ulni,injekciot adni neki,kupokat,stb.Szoval aki tegnap latott volna,nem irigyelt volna.Gyereket gyorsan betettem a babakocsiba,kitamasztottam a tapszeret,es labbal lökdöstem,Kar,hogy nem lattak.Most tok faradt vagyok,de az vigasztal,hogy 9 nap,es megyek haza.Otthon jol kialszom magam.En is agyoalok valamin,de igyekszem utanajärni.Nekem lombik alatt,mindig osszevissza vannak a hormonjaim,vegig verezgetek,stb.Mi lenne,ha egy sajät,normal ciklusban szivnäk le az 1 petemet,es akkor is raknak vissza.Lehet hulyeseg,de miert ne?Most ezen jar az agyam.Amugy sincs sok petem,max.3-4 Akkor meg minek a sok szuri?
    előzmény:
    tresoagnes (6627)
    2010-02-22  18:55
  25. 2010. február 22. 18:556627.

    Szia Bbogus és Mindenki!

     

    Na úgy látom csak mi fogunk levelezni. Nagyon megbízhatnak benned, ha csak úgy ott hagynak babával, lakással stb. vagy esetleg van otthon valaki más? Érdekes lehet egy babócával aki sajnos még sem a tiéd!! Hát ezen a fránya hétfőn is túl vagyunk, nagyon utálom a hétfő reggeli felkeléseket.  Hát tényleg nem az orvosok javasolják sok esetben a vizsgálatokat (mint ahogyan ezt már megbeszéltük máskor is) hanem szegény páciens olvas utána és próbál okoskodni!! Én is gondolkodom még egy inszemen is, mert elvileg átjárható a petevezetékem a párom eredménye sem rossz, bár az utolsó eredményét nem tudom, mert nem mutatták meg. Szal nem tudom mi lenne a doki véleménye erről, de lehet, hogy azt mondja, hogy badarság lenne, na mindegy megfogom kérdezni, mert azért anyagilag sem mindegy és van pár példa, hogy lombik után inszemmel sikerült (igaz Nelly??)Ezen agyalok egy pár napja, mert kellene már előre lépni valamit, mert az idő vészesen halad, nekem meg fogy. Felétek milyen az idő, én már a tavaszra készültem, erre jobban fáztam mint bármikor, reggel hó esett?!

    előzmény:
    bbogus (6626)
    2010-02-21  18:09

Címlap

top