Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Dr Markert turbó diéta

Krisztimam
Létrehozva: 2005. Április 20. 19:58
Elkezdtünk a férjemmel egy fogyókúrát. Ez a dr Markert turbó diétája. Egy TurboSlim nevű fehérjeturmixot kell inni, sok folyadék és vitamin, no kaja. Ez egy léböjtkúra kiegészítve a fehérjeturmixal. Szeretnék beszélgetni róla, tapasztalatokra vagyok kiváncsi, van -e olyan aki csinálta, mik a tapasztalatok. Mennyit fogyott, visszajött -e, hogy bírta. Mi 5 napja csináljuk és meglepően jól bírom. Azt hittem rosszabb lesz.
  1. 2006. június 30. 13:381576.

    Sziasztok! 

    Jelentem 68kiló vagyok hát megyeget ez csak lassan. 1 kilók 3 naponként ez nem olyan szörnyű még 3 kg és leelőzöm a barátnőmet  úgy is annyira ki van a 66 kilójától  hogy az már szinte elviselhetetlen. Jövőhéten eltünök nyaralni ,remélem nem zabálok,majd megpróbálom habár a helyi specialitásoknak soha nemtudtam ellenálni. Na majd meglátom. Addig is kitartás:toba 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2006. június 28. 10:171575.

    Na hali! 

    Megjött a menszeszem,és nagyjából pár napra felfüggesztettem a diétát,de most megint teljes erőbedobással csinálom.Most 69kg vagyok a 75-höz képest 1 hónap alatt ez jó vagy rossz?Szerintem közepes nem?Jövőhéten megyünk nyaralni,hát nádszál karcsú az nem leszek,de még 1 hét alatt szeretnék leadni pár kilót.Viszont ami eddig lement az nemjött vissza.A legrosszabb pontom a hasam.Na majd meglátjuk.Addig is kitartás mindenkinek. 

    előzmény:
    petykó2004 (1569)
    2006-06-21  07:07
  3. Torolt_felhasznalo_128229
    Torolt_felhasznalo_128229
    2006. június 27. 09:271574.
    Azoknak akik előtte is diétáztak, van egy javasolt előkészítő szakasz. Nem ismerem pontosan a lényegét, nem volt rá szükségem.
    De érdemes lenne utána járnod, hátha megspórolod a felesleges erőfeszítéseket.
    Üdv:
    Citroen
    előzmény:
    H.Saci (1571)
    2006-06-24  21:27
  4. Torolt_felhasznalo_128229
    Torolt_felhasznalo_128229
    2006. június 27. 09:231573.
    Kedves Holdacska!
    Ezek szerint Te már nem telihold vagy
    Ugye nem mondod komolyan hogy nagyobb durranást vártál? Két hét alatt akartál nádszál karcsúra fogyni? Több táplálkozási szakértő dől bele most a kardjába, ha elolvassa, hogy elégedetlen vagy a 4,2kg/hét eredménnyel.
    Ők ugyanis heti 1-1,5kg-ot ígérnek. És ha figyelembe veszed, hogy ennél a diétánál "csak" zsír fogy és nem izom, sztem rekordlistás történet.
    A Verebes a Norbi-féle diétával 2 hónap alatt adott le 7kg-ot.
    És hivatalból fittnessbe is járt...

    Én mindenesetre gratulálok! Az eredményedhez
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_357461 (1572)
    2006-06-26  08:14
  5. Torolt_felhasznalo_357461
    Torolt_felhasznalo_357461
    2006. június 26. 08:141572.

     Szia Saci és mindenki! 

    Nekem tegnap telt le az első hét és 4.2 kg-t fogytam.Ez tudom,h. más diétknál jól hangzik,de nekem itt kicsit kevésnek tűnik.Igazából azért,mert mind a 3 ismerősöm akik megcsinálták ezt a diétát sokkal kevesebb túlsúllyal rendelkeztek ,mint én (kb 20 kg minus) és ők 5 nap alatt fogytak 6kg - 6kg - 4,5 kg-t.Tudom,h. nem rossz eredmény,de én nagyobb durranást vártam.Még egy hét vissza van,kiváncsi leszek. 

    előzmény:
    H.Saci (1571)
    2006-06-24  21:27
  6. 2006. június 24. 21:271571.

    Szia!

    Sajnos Nekem a 2 két letelt és összesen csak 3 kg-t tudtam fogyni. Nagyon elvagyok keseredve, sokkal többet reméltem ettől a módszertől  (főleg az ára miatt is és kb 15kg feleslegem van)

    Nem tudom mit tegyek! Tej helyet már vízzel iszom, és minden előírtat betartottam. Igaz már előtte is diétáztam, ezért gondolom hogy a nagyon lassú anyagcserém lehet az oka.

    Szerintetek folytassam tovább a diétát?

    Üdv: Saci

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_357461 (1570)
    2006-06-23  22:33
  7. Torolt_felhasznalo_357461
    Torolt_felhasznalo_357461
    2006. június 23. 22:331570.

    Sziasztok,kicsit el vagyok keseredve   ezért nagyon örülök,h. Rátok találtam.Remélem tudtok nekem segíteni.Eléggé lelassult a fogyásom,mondhatni csak fogyogatok, azt olvastam ilyenkor emelni kell a vitamin adagot.NA DE MENNYI AZ ALAP ADAG?Az idealbodynál azt mondták szedjek napi kettöt,a dobozra 1 van írva,Valahol 4et olvastam,a kolleganőm pedig 3X2-öt szedett,tehát 6 db-ot naponta.

    Amúgy hihetetlen jónak tartom ezt a diétát,nem vagyok éhes,nem vagyok ingerült,nem szédülök.Semmi tünet ami az eddigi több 100   fogyokúrámnál mindig jelentkezett.Ráadásul én is az a fajta vagyok aki szeret enni,ezért nehéz megálljt parancsolni magamnak,itt pedig nincs kec-mec...  Segítségeteket előre is köszönöm 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2006. június 21. 07:071569.
    Sziasztok, én is próbálom újra kezdeni. Még mindig azzal a visszajött 5-6 kg-mal küzdök! Hozzáteszem, én 2 pofára zabáltam, tehát azért jöhetett vissza!! Tegnap példul bevágtam majdnem egy teljes doboz jégkrémet..és nem azt a kicsi fajtát! A keserűsó gondolatától kiráz a hideg, tehát rámentem egy kis forte szűzteára. Most, hogy meleg van, szerintem könnyebb betartani, mert a folyadékot jobban kívánja az ember, a kaját viszont kevésbé. Toba! szerintem írj az idealbodysoknak, olyan még nem volt, hogy vki ne fogyott volna semmit!
    előzmény:
    toba (1567)
    2006-06-20  20:25
  9. Torolt_felhasznalo_426758
    Torolt_felhasznalo_426758
    2006. június 20. 22:041568.
    Sziasztok!

    Egy év után újra itt. :-( Ennek most nem miattatok nem örülök (bár látom rendesen kicserélődtek a fórumosok - biztos nekik nem jött vissza), hanem azért, mert megint ehhez a diétához kellett folyamodnom. Most van a második nap, de ahogy olvasgatom a régebbi hozzászólásaimat az tűnik ki, mintha tavaly jobban bírtam volna. Szép lenne a régi sikereket megismételni és megtartani az eredményeket. Ez még a jövő titka. Egyenlőre két heti adagot vettem, aztán max majd, ha jövőhét pénteken úgy látom, hogy van lelkierőm meg persze pénzem a harmadik hétre, akkor belevágok. De remélem inkább addig lemegy minden fölösleg. Februárban 70kg-ot nyomtam, hát borzalmas látványt produkáltam, most 63-65 között mozgok. Csináltam 3 hónapig a GI diétát, majd megállt a fogyás 5 kg után. Küzködtem hetekig, de csak nem ment leljebb, a lelkesedésem meg olyannyira alábbhagyott, hogy elég sokat "bűnöztem". De nem nagyon jött vissza. Aztán jött a "menjünk el ruhákat vásárolni" effektus - néha nem ártana többször beiktatnom és rájönnék az alaktalanságomra - amiből majdnem sírógörcs lett, de hogy pszichésen nagy nyomot hagyott bennem az tuti. Rögvest belevágtam a Level diétába, hátha az hatásosabb lesz. Indult is le hétközben a kiló, de valahogy hétvégente - mivel nem ettem egész héten rendes és főleg meleg kaját - valahogy mindig sikerült visszaszednem a hétközben leadottakat. Így örlődtem 63 és 65 kg között. Aztán múlt héten ezt is meguntam. Se nem eszek rendesen, se nem mennek le a kilók, és még felesleg is van rajtam. Tehát elhatároztam, hogy megpróbálom ezt. Szóval olyan 65-ről indultam hétfőn. Ehhez tartozik 163 cm. Ami önmagában nem olyan szörnyű arány, csak az a baj, hogy a háj rajtam öléggé aránytalanul van elosztva. Édes kis körtécskeként. Majd igyekszem beszámolni, meg várom a lelkesítéseket. :-) Tavaly nagyon megviselt a kaja hiánya és elég rossz idegállapotban voltam. Ráadásul most nyakamon egy info, egy módszertani szigorlat és egy pénzügy vizsga. Gondolhatjátok, hogy nem vagyok nyugodt.

    Legyetek jók, kitartást, utána meg megtartást.

    Üdv:
    Dithke
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2006. június 20. 20:251567.

    Petykó!!!!!!!

    MOST SIKÍTOK_VISÍTOK NEKED!!!!!!!!!!
    HOGYAN TOVÁBB?????????????????????????????????????

                   

    előzmény:
    petykó2004 (1558)
    2006-06-07  22:16
  11. 2006. június 20. 20:221566.
    Hali!Ugye nem komoly hogy 10 éve szenvedsz /diétázol/? Legalább van eredménye?Ja a másik én nemakarok 10 évig diétázni max6 hónap. Aztán vagy sikerül vagy nem.De én nem szenvedek sokáig az tuti nem olyan családból származom. Apu 115 kiló anyu meg 90 körül.Tehát még csodálkozom hogy csak 75-ig szoktam felmenni ez volt a max. Viszont az öcsém az meg egy gebe,olyan mint egy anorexiás,de nem az mert állandóan zabál és nem is látszik rajta,bezzeg én ránézek a kajára és 2 kilót hízok.Bátyám meg sportember,még most is állandóan fut reggel,meg este 10-10 kilómétert.Nálla érthető hogy tartja magát.Tiszta szégyen csak én vagyok dagadt.Ráadásul mind a két sógornőm olyan mint egy manöken. Ha valami családi összejövetel van anyuék már félek hazamenni.Állandóan csak azt halgatom hogy hogy nézek ki,miért nem adok magamra stb.Bátyám állandóan a sporttal jön hogy többet mozogjak meg ilyenek. Hát én mozgok de azért a 3 GYEREK MELLETT LEHET NEM ÚGY MINT ŐK. Most nyáron is találkozunk anyuék tuti összefutunk .Addig legalább kellene fogynom még pár kilót. Egyébként én ebbe a kenyeres valamibe nem hiszek.Szerintem 10000-ből 1 nek sikerül így lefogyni. Na jól kipanaszkodtam magam. Bocsi csak nagyon nyomott itt belül. 
    előzmény:
    alchri (1563)
    2006-06-16  19:16
  12. 2006. június 20. 20:041565.
    Hali!A csokibarna az túlzás ugyanis még most is sajog a vállam,pedig eltelt 2 nap .Tuti mostmár hogy lehámlok .Na de mindegy.Még mindíg 70kiló.Kiborító legalább mennék 1 kilóval 70 alá,de nem véletlenül sem. Írjatok már valami biztatót mert minden reményem elszállt. SOS valaki most mit csináljak?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_725117 (1564)
    2006-06-17  12:32
  13. Torolt_felhasznalo_725117
    Torolt_felhasznalo_725117
    2006. június 17. 12:321564.
    Szia! Hát akkor van 1-2 közös vonás bennünk. És nem csak a személyes adatok, hanem a fogyi terén is. Nekem is az első pár nap szenzációs volt, az 1. hét végére nagyjából elégedett voltam, de a 2. hét fogyásilag kritikus volt. Viszont tényleg látszott rajtam, szóval lehet neked is inkább centiben, mint kilóban mutatkozik. Szóval fel a fejjel, meglátod lesz eredménye! Ha pedig a napozás kárpótol, akkor ne késlekedj, irány a "nyugágy"! Összekötöd a kellemest a hasznossal. Fogysz és mellette csoki barna leszel.
    előzmény:
    toba (1562)
    2006-06-16  16:15
  14. 2006. június 16. 19:161563.

    Sziasztok

    Megkukkoltam a bemeket, sorry .

    Irigykedem a sikereiteken . Nekem nem megy a kezdés, már annyit csináltam az elmúlt 10 évben ezt a diétát , hogy undorodom a gondolatától is.

    Tegnap a tévében mutattak egy csajt, aki most modelkedik, 160 kilóról fogyott le 60-ra. Az elsö 3 hónapban állitólag csak száraz kenyeret és vizet vett magához.

    Ti ezt elhiszitek? Sajnos nem hallottam, hogy mennyit fogyott le azalatt az idö alatt, de a nagyját állitólag. Aztán most 1000 kalórián él és állitólag még fogyogat.

    További sikereket Nektek   !

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2006. június 16. 16:151562.
    Na hali! Köszi megnéztelek,és mit veszek észre?!te is 73-as vagy meg én is.Ráadásul a lányom is 12 éves meg a tied is .Csak úgy feltünt.Na de a fogyi  .Stagnálok 70 se fel se le semmi.Pedig a héten nem is volt semmire időm mert rohangáltam meg ilyesmi,már teljesen rákészültem hogy tuti fogytam erre semmi. Elvagyok keseredve teljesen.Kifeküdtem a napra hátha leizzadok 1 kilót de izzadni izadtam csak vizet és kb 10 dekát .Viszont szépen leégtem. Hát ez is valami.NA valami biztatót írhatnátok mert kezdek lekókadni. Sziasztok  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_725117 (1561)
    2006-06-13  07:50
  16. Torolt_felhasznalo_725117
    Torolt_felhasznalo_725117
    2006. június 13. 07:501561.
    Sziasztok!

    Látom vannak új fogyizók! Sok sikert! Nekem inkább az arcomon látták a fogyást, de én is észrevettem a ruháimon. Utána jól összeszűkült a gyomrom, alig tudtam enni. Viszont most már nem így állok sajnos. Minden nap elhatározom, hogy nincs vacsi, helyette port iszok, aztán mégsem tartom, pedig vissza kéne állni. Viszont jelenleg tanulok, és hát sajnos üres gyomorral nem megy. Mindenesetre majd mindenképen folytatom, mert nem volt vészes kibírni és nekem ízlett is a por. Az én 12 éves lányom is kóstolgatni szeretné.

    A bem. oldalamról a jelszavas védést levettem, bár igaz tőlem személy szerint senki se kérte, de így fair.

    Kitartást! Le a kilókkal!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2006. június 11. 19:521560.
    Sziasztok!


    Csatlakozom hozzátok, nagyon bízom a módszerben. Megvettem a Megaslimet, dr Theiss antioxidánst, keserűsót. Tegnap szombaton elkezdtem és komolyan mondom (írom), hogy már most sokkal jobban érzem magam fizikailag mint korábban. Szerintem az antioxidáns segít a közérzetemben. Éhes nem vagyok most úgy érzem, hogy nem lesz probléma vele. De erről majd napok elteltével beszámolok.
    Felmerülő kérdéseim:
    Sajnos a könyvet nem sikerül beszereznem de minden fellelhető fórumot elolvastam ezzel kapcsolatban ill. a fehérjeenzim csomaghoz is tartozik kevéske leírás. Tehát van olyan dolog amit feltétlen tudnom kellene a sikeres fogyókúrához amely csak a könyvben van benne? Kérem akinek megvan a könyv és olvasta írjon nekem erről. (Elég sokba került az eddigi beszerzés, kár lenne érte)
    Második kérdésem: Szerintetek nagy problémát jelentene ha a napi adagomat nem 3 hanem csak 2 részletben innám meg rendszeresen? (munkahelyi adottságok miatt)

    Kitartást mindenkinek, üdv: Saci
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2006. június 8. 11:411559.
    Hali! Ma 70 kiló vagyok nem durva ez vagy csak pár napig tart ez a gyors fogyás?Félreértés ne essék örülök én neki csak fura. Ezenkívül nemmerek elmenni itthonról mert állandóan a wc-n ülnék,meg ülök is. Csak meg ne álljon mert akkor elkezdek kiábrándulni.Te Petykó ne aggódj ha megállok a lejtőn akkor úgyis visítok neked!!! Amúgyan a mérlegen kívül még semmin nem veszem észre azt az 5 kilót.Mondjuk szabadidőruhába,meg a párom pólójába elég nehéz is lenne.Még terveim szerint 17 kilótól kellene megszabadulnom és teljesen oké lennék. Ja a férjem kitalálta ha lefogyok a csípőmre tetováltat valami Hórusz szemét vagy mi a bánatot. Na erre befizetek. Majd megyek a 3 gyercsivel a tetkó meg a csípőmön gyönyörű. Na mára ennyi holnap is jövök majd meglátom mikor kezdődik a stagnálás.Gondolom mostmár 1-2 nap múlva nállam is bekövetkezik.Addig is puszika. 
    előzmény:
    petykó2004 (1558)
    2006-06-07  22:16
  19. 2006. június 7. 22:161558.

    Szia toba!

    üdv újra a csapatban. Az első napokban a keserűsó nagyon megteszi a hatását, azért ez a nagy súlyvesztés..DE..megindultál a lejtőn, csak tudj megállni:-)

    A jelszavas bemekhez meg annyit, hogy baromian gusztustalannak találom, hogy az nézegeti a bememet, aki utána még kérésre sem ad jelszót..ez van..megszoktam, mindenkinel lelke legyen rá..

    előzmény:
    toba (1557)
    2006-06-07  13:54
  20. 2006. június 7. 13:541557.

     

                   Nos áprilisban voltam itt,de most sűrűbben jövök megint.Mindenknek jelszó kell a bemlapjához ez nem ér.Légyszi légyszi küldjétek már el a jelszavatokat mondjuk csak azért mert engem mindenki megnézett én meg petykón kívül azthiszem senkit.Köszike.          

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2006. június 7. 13:351556.

    Hali csajok régik,és újak! 

    Hát elég régen jártam itt,de a múltkor mikor elkezdtem anyumat bevitték másnap a kórházba,és minden a nyakamba szakadt,így fogyi berekesztve .Most minden oké,és tegnap elkezdtem megint hát én nem tudom de létezik hogy 3 kiló lemegy 2 nap alatt?75voltam ma meg 72 vagyok. Szóval ettől teljesen beizgultam,és ha a fene fenét eszik végigcsinálom .Igaz ez a víz valami hülye ízű de nem baj engem már az sem érdekel csak fogyjak .Képzeljétek a barátnőm lefogyott 8 kilót és azóta elvan magától ájulva,na és akkor mi van majd én is lefogyok.Igaz a 3 gyerekem kikészít mert mind kóstolgatni akarja.Főleg a nagyobbik lányom 12-éves gondolhatjátok óóó. Nos nállam ez van Petykó te hol jársz ez ügyben?Mindjárt visszaolvasok addig míg nemvoltam.Kitartás valaki nekem is üzenhetné már ezt.De elszánt vagyok.Puszi nektek. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_725117
    Torolt_felhasznalo_725117
    2006. május 29. 21:271555.
    Két hét után szomorú lettem a mérleg láttán. Csupán 4 kg mínusz. Pegi pénteken 5-nél tartottam és azt hittem elérem a 6-ot. Hát nem. Egyenlőre laza kajálás és reggel-este por. Meglátjuk így miként halad.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2006. május 23. 08:411554.
    Nagyon ügyes vagy! Én most várom a poromat és megint belevágok. Még van rajtam minimum 15 kg...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_725117 (1553)
    2006-05-22  09:45
  24. Torolt_felhasznalo_725117
    Torolt_felhasznalo_725117
    2006. május 22. 09:451553.
    Az első hét eredménye:-3,5 kg. Elég jól bírom, bár a hétvégén volt 1-2 nehéz pillanatom a sütés-főzés során, de megálltam. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_725117
    Torolt_felhasznalo_725117
    2006. május 17. 10:001552.
    Az első két nap eredménye -2kg .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top