Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Placido Domingo rajongók

Hóanyó
Létrehozva: 2005. július 3. 13:34

Kedves Ancsám!
Neked nyitottam ezt a topicot,a közelgő Névnapod alkalmából!
Kedves idelátogatók!Egy nagyon jó barátomnak szeretnék örömöt szerezni azok álltal,akik szintén szeretik a komolyzenét:))
Hamarosan lesz a nagy koncert és még előtte,cserélhettek eszmét,és kötődhet a zene kapcsán uj ismeretség ,barátság!
Érezzétek Magatokat nagyon jól ezen a felejhettlen,szivet-lelket gyönyörködtető esten!
  1. 2009. március 26. 03:3410801.
    Igen, jol emlekszel! Nehany eve egyszer hallottam amikor egy interjuban Domingo emlitette, meg visszavonulasa elott szeretne eljatszani a Simone Boccanegra bariton cimszerepet. Szoval mar regota keszulodhet!....Az egesz musor nagyon jonak igerkezik, majd kapkodhatjuk a fejunket. Sosem hittem, hogy latni fogom majd Zefirelli arannyal futtatott ezusttell szalajtatott Aidajat es Turandotjat! Hogy oszinte legyek nekem jobban tetszenek a kevesbe latvanyos eloadasok, mikor a hangsuly az enekeseken, az "erzelmeken" a a teljesitmenyukon van- nem a technikai bravurokon, tobbmazsas szinpadkepen. Ilyen volt az Anyegin...a Pillangokisasszony...Lammermoori is. Sevillai borbely is szellemesen egyszeru volt , ha nem is teljesseggel "csupasz" szinpadkep.Az Alvajaroban is orultem, hogy nem egy alpesi falucskat kellett nezni a hatterben...dirndliket az eloterben...! De sokan eppen EZT a valtozatot nehezmenyezik. Nem lehet mindnekit boldogga tenni!!...Kar, hogy a Sevillait nem lattad-akkor meg nem ert el hazaig a "forro drot". Juan Diego Florez akkor is kidalolta a lelket- nagyon tud furdeni a tapsorkanban!!!!........................Jovunk am hamarost, holnap este csomagolnom kell. Jovo het kozepen erunk haza- aztan rendszeresen "elballagunk" majd a varos legjobb lacikonyhajaba...a Vamhaz koruton!!...............................
    előzmény:
    moty (10799)
    2009-03-25  20:42
  2. 2009. március 26. 02:4810800.

    Kedves Ancsa !

     

    Sajnos a prágai út nem koncertes volt, csak olyan általános kirándulás, Freistadt Cesky-Krumlov, Budejovice, Prága, Telc, Zwettl, 3 napban, mondjuk nagyon szép a prágai nemzeti színház, biztos jó lehet ott meghallgatni valamit...

    De nagyon jó volt...

    Közeleg a péntek Bánk Bán az Operában:

    Kováts Kolos !!!!!!

    Molnár András

    Pánczél Andrea......

    Szerintem megint szerencsém van a szereposztással.....

    Szombaton meg sokadszor is megnézem a Fantomot a Madáchban... A Fonyó Barbarával még úgy sem láttam.....

     

    minden jót !

    gyuri.

    előzmény:
    Tsancsa (10787)
    2009-03-19  19:54
  3. 2009. március 25. 20:4210799.

    Szia! Azt hittem már Te sem vagy "net-közelben"................

     

    Csak azért írok, mert nagyon egyetértek a kritikáddal, tök hasonló a véleményem. Egyébként tetszett nekem is a modernizálás megoldása, jó ötlet volt.

     

    Egy barátnőmmel voltam, aki nem is szereti az operát, csak kíváncsivá tettem, ahogy lelkendeztem, hogy milyen fantasztikus, hogy hol mindenhol nézzük-hallgatjuk egyszerre, meg a kulisszák mögött bolyongunk a szünetben. Végig izgultam, hogy talán "szenved", de nem, tetszett neki. Tényleg kellemes zene. S ő még ott tartott, hogy meglepetés volt a jóképű tenor és a 40 kg-os , széphangú, lelkes Dessay.

     

    Gyúrok 2010. február 6-ra ( ha jól emlékszem a fontos dátumra) !!!

     

    előzmény:
    MPiggy (10798)
    2009-03-25  18:56
  4. 2009. március 25. 18:5610798.

    Nagyon szep eloadas volt az Alvajaro- a zene gyonyoru. A tortenet is kedves. nekem tetszett a "modernizalasa" sokan kritizaltak.

     

    Juan Diego Florez kitett magaert-ket kezzel szorta a magas C-ket, a mosolyait, majd osszeomlott  szerelmi banataban (amit maganak koszonhetett)

     

    Megint csak azt mondom- ha nehany centivel magasabb lenne a fiu..........................!

     

    Natalie Dessay nagyon jo volt, gyonyoruen enekelt...szivvel, lelekkel jatszott.

     

    A szunetben hallott interjuk ezuttal nem voltak kulonosebben nagyszeruek ( csak a ket foszereplovel es elegge osszacsapva) Masrol meg aztan szo sem esett ( spanyol tenorokrol pl)!! 

     

    Ma a szokottnal is tobbet gondolunk viszont  Rad.

     

     De ugy latszik a radiomusor szereksztoi is! Az eddigi telejsseggel unalmas hatterzenet most hirtelen talp ala valo pergo ritmusu zene valtotta fel....igen,

     

    A Ruszlan es Ludmilla nyitanya!

     

    Ezt neked kuldik (tudat alatt) erositeskeppen!!!

    előzmény:
    Tsancsa (10794)
    2009-03-21  12:13
  5. 2009. március 25. 18:4710797.

    A muveszek egyebkent is nagyon nehez palyajat roppant megnezhezitheti az allando bizonyitas, probalkozasok....atmeneti  kudarcok.

     

    Nagyon erosnek kell ahhoz a fiatal fanak lenni, hogy novekedjek, ervenyesuljon a sokfele "szel",  a terhek alatt!

     

    Chris foltehetoen tudta ezt elore, hiszen jol lathatta  apja  fennmaradasanak, elorejutasanak harcat, modjat, arat.

     

    Mi pedig, akik elso sorbol nezzuk palyakezdeset- egyutt drukkolunk!!

     

     

    te nagyon optimista-pozitiv-gondolkodasu feleseg es anya lehetsz Erika! Nelkuled a fiuk sem jutnanak messzire!!!

    előzmény:
    alchri (10795)
    2009-03-24  23:26
  6. 2009. március 25. 16:5410796.

    Szia Erika!

     

    Itt csöndben "leskelődöm", és nagy örömömre a leveledet találtam.

    Tudod, többen nincsenek net-közelben, hogy diszkréten fogalmazzak...............

    Martin Smolkától még nem hallottam semmit 

    előzmény:
    alchri (10795)
    2009-03-24  23:26
  7. 2009. március 24. 23:2610795.

    Kedves Domingo Rajongók, drága Ancsa!

     

    Remélem ezzel a pár másodperces részlettel kicsit visszahozlak Benneteket a topikra . Placido elöadja a müsorban, hogy milyen is a Zarzuela .

     

    Ma átmásoltam a komplett müsort, illetve csak a Domingós részt. A férjemék koncert felvételével és a még régebbi Domingos tv felvétellel együtt postázom hamarosan..... Mea culpa.....

     

    Chrinek nem sikerült az ösztöndíj, az biztos, hogy nem az éneklésen múlott, a többit majd mailben megírom ezzel kapcsolatban.

     

    Viszont ma elöénekelt egy karmesternél, aki szerzödtette különbözö koncertekre, többek között Szilveszterre is.

     

    Ismeritek Martin Smolkát ? Cseh, kortárs zeneszerzö.

     

    Fantasztikus müveket komponált már az SWR kórusnak, a legújabbat szombaton hallottam, az ösbemutatón, fergeteges siker volt, alig várom a cd-jüket!

     

    Millió puszi!!!!!

     

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Tsancsa (10794)
    2009-03-21  12:13
  8. 2009. március 21. 12:1310794.

    Szia Katóka!

     

     

     

     

    Mindazoknak, akik otthon töltik a ma estét;

     

     

     

     

                                                   ma, szombaton
                                                - március 21-én! -
                                              a BARTÓK RÁDIÓBAN

     

     

     

    Bellini: Az alvajáró - Kétfelvonásos opera MR3 - 2009-03-21 - 18.00

    Kapcsoljuk New Yorkot, a Metropolitan Operaházat

     ne feledjétek a szünetben hátha ..... lesz riport pld. egy végtelenül szimmmmmpatikus spanyol tenorral is .... :o))))) amit legalább hallhatnánk :o)))

     

     

     

     

                                                  ma este a MEZZO-tv

     

     

     

    Wagner: Siegfrid Mezzo - 2009-03-21 - 20.00

    A stuttgarti opera elôadása. Km.: Luana DeVol, Albert Bonnema,, Wolfgang Schöne, Wolfgang Probst, Jon Fredric West, Esa Ruuttunen, Angela Denoke, Robert Gambill

     

     

     

     

    Ha tudok, még nézelődök, hátha a hétvégére esetleg akad még érdekes hallgatni-látnivaló !

     

     

    ha valaha is, most jelent megint nagyon sokat, hogy

     

     

     

    LONG LIVE MAESTRO DOMINGO!  - HASTALA LUEGO PLACIDO DOMINGO!!!

     

     

    előzmény:
    MPiggy (10793)
    2009-03-21  11:55
  9. 2009. március 21. 11:5510793.
    Gondolok rad delutan az Alvajarot nezve! Meglasd, minden rendben lesz- kapcsolj ki egy kicsit....rad fer a pihenes is. ha hagynak.....!
    előzmény:
    Tsancsa (10792)
    2009-03-21  10:36
  10. 2009. március 21. 10:3610792.

    Jelen pillanatban csak azt mondhatom -vidám vagyok fenemód!-, hogy akkor reménykedjünk a "minden rendben lesz!" megvalósulásában ketten!

    A hely ismert, a bizalmam változatlan -nincs más választásom-, a többiben pedig én is csak reménykedem .... de viszem Domingot és J. Bellt ..... legalább hangban .... tudom akkor már lesznek békés, nyugodt perceim is!

     

     

     

     

    VÁRLAK, SZÁMOLOK ..... március 21 >>>>>>>> április 1. atya-világ még mennyi idő! pedig most kéne a nyugodtságod, jaj de nagyon kéne!!!

     Ancsa

    előzmény:
    MPiggy (10791)
    2009-03-20  15:44
  11. 2009. március 20. 15:4410791.

    Huncutpanka aranyfotoi. Ezekbol sosincs eleg! Mostanaban mi szuken vagyunk ellatva, Kisherceg okegyelemessege visszautasitja a kozremukodest! Azaz tiltakozva hatat fordit a kameranak!

     

    Talan majd elmulik ez az idoszak-addig is nezzuk a regieket!!

     

    Mult 7vegen az ejszaka kozepen kenytelen voltam neki elmeselni Pottyos Panni dackorszakanak tortenetet- ugyanis ez a kisdacos nem es nem akart "visszaaludni" hajnali negykor, mert hogy mar reggel van...

     

    ( ha emlekszel, Pannit  nagyanyja Kovacs bacsihoz, az ezeremsterhez  viszi el egy nap amikor a kislany valasza mindnere hatarozott "NEM".  Ott aztan az oreg nem sokat torodik a morcos gyerekkel, , nem gyozkodi, nem noszogatja, hagyja, hogy a szoba kozepen acsorgjon fel delelott " akarsz leulni" nem! ..etc).

     Mignem delben a melegedo paprikaskrumpli illata megteszi a hataszt...arra a kerdesere "kersz-e belole? az ehes gyerek  valasza .....iiigen....)

     

    No ez a tanmese megtette hatasat, az en ki szallovendegem hosszan elgondolkodott...majd egyenletesen szuszogni kezdett.

     

    Remelem csak nehany napot leszel tavol, igyekszel vissza-  es minden rendben lesz!

    előzmény:
    Tsancsa (10790)
    2009-03-20  11:01
  12. 2009. március 20. 11:0110790.
    Az előző hsz mellé tett fotó a mai FŐ! elfoglaltságomat kívánta jelezni :o))))
    előzmény:
    MPiggy (10788)
    2009-03-19  23:30
  13. 2009. március 20. 10:5710789.

    Szia Kata!

    Az emailt tegnap este, mielőtt itt megtaláltam a hsz-det, akkor írtam. Persze otthon nem láthattad, mert a másik címedre írtam.

     

     

     

    Itt is alakul de nagyon lassan az időjárás, bár most ezt se nagyon tudom, inkább van türelmem figyelni.

    Hétfőn voltam bent a városban, hazafelé -hulla állapotban- vánszorogva, egy kis felüdülést jelentett, hogy már itt előttünk is látni kinyílt ibolyát a partoldalban .... persze ez mindjárt azzal is párosult, hogy Borsó kutyámból MÁR!! kullancsot szedtünk .... gyorsan kell szerezni a kutyákat védő nyakörvet.

    Ez már a visszavonhatatlan jele a tavasznak, no meg hát esténként az időjárás előrejelzést -vidításnak- a kullancs-térképpel fejezik be .... milyen kár, hogy ettől én kifejezetten ideges leszek.

     

     

     

    Ami a kétszer egy hét múlva ..... várom, tervezem, készülök ..... remélem már gondtalanabbul mint most.

     

     

     

     

    Ma délután megtudom mikortől leszek távol!

    Ancsa 

    előzmény:
    MPiggy (10788)
    2009-03-19  23:30
  14. 2009. március 19. 23:3010788.
    En megvagyok, sehova se mentem-hol az az emil-majd utana nezek!!Kozben itt is lassan-lassan-lassan tavaszodik, olvad a kasas ho csepereszget a badog eresz mar. De meg "megbizhatatlan" a javulas. Sok minden nem tortent, de ropke 1 het mulva utra kelunk, aztan egy masik 7 elteltevel a kozeledben leszunk. nem akarmi!!!Majd akkor irok, holnap "odabentrol".
    előzmény:
    Tsancsa (10786)
    2009-03-19  19:52
  15. 2009. március 19. 19:5410787.

    Szia Gyuri!

     

    Ráhangolódás??? de jó is az!

     

    és mit fogsz megnézni-hallgatni Prágában? figyelj árgus szemekkel a Benackova névre .... mááá hogy ne legyek naggyon elfogult :o))

     

     

    Kellemes szép napokat Neked, sok élménnyel és zenével:
    Ancsa

    előzmény:
    gyuribacsi68 (10785)
    2009-03-19  19:14
  16. 2009. március 19. 19:5210786.

    Szia!

     

    Kerestelek, nem találtalak .... írtam emilt!

    Ancsa

    előzmény:
    MPiggy (10784)
    2009-03-19  15:43
  17. 2009. március 19. 19:1410785.

    Prágába mentem

    most hallgattam Smetana Moldváját ráhangolódásnak...üdv

     

    Gyuri.

    előzmény:
    Tsancsa (10782)
    2009-03-15  21:25
  18. 2009. március 19. 15:4310784.
    Most EN kerdezem amit te szoktal...HOL VAGY????
    előzmény:
    Tsancsa (10782)
    2009-03-15  21:25
  19. 2009. március 17. 16:3310783.
    Met- gála vasárnap : Angela Gheorghiuval
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. március 15. 21:2510782.

    IGen, valóban nagyon mélyen hívő lélek. Van az egyik Adriana Lecouvre-videó, ahol a színpadra jutását kíséri a kamera .... ott is látni, ahogy mielőtt az öltöző ajtaján kilép és utána mikor kilépne a színpadra, keresztet vett ....

    azt az életrajzi könyvéből tudom, hogy Ő mindig nagyon mélyen, komolyan veszi, hogy fellépés előtt -ha jól emlékszem- Szt. Ceciliához imádkozik? azt hiszem Ő az énekesek? védőszentje.

     

     

     

     

    Sajnálom,hogy még mindig nem tudsz odahaza zenét hallgatni, pedig ez aztán egészen biztos hogy tetszene.

    No de még két hét és talán sikerül "orvosolni" a problémát, mert ha jól emlékszem, akkor pld. autóban viszont tudsz CD-t hallgatni ugye? vagy a dolgozós-gépeden tudsz CD-t hallgatni? válaszolj légyszíííííí !!!!!

     

     

     

     

    Bár most Kristóf nem dolgozik odabent, rossz beidegződésként ma -az előzetes hírek alapján- folyamatosan figyeljük a híradókat .... eddig viszonylagos nyugalomról beszélnek .... reménykedjünk, hogy így is marad .... kicsit meglepő, de jóleső meglepetéssel néztem, hogy a délelőtti Kossuth téri ünnepnél, maguk az ott lévők, szóltak rá, próbálták csitítani az ordenáré bekiabálót .... persze aztán egyenruhás segítség kellett, de már magában az a tény, hogy akadtak -nem is kifejezetten fiatalok-, akik megmertek szólalni, hogy elég volt! hagyják abba, menjenek máshova!

    Jó lenne már, ha nem félni kellene az ünnepektől, hanem tényleg mindenki a maga emlékei, szokásai szerint békességben élhetne ezeken a napokon is!

     

     

     

    Nekem picike kosztosom volt délután és mitagadás, nagyon büszke vagyok rá, hogy az összes állatot és egyéb angyala-bangyalát felsorolva, de szépen bepakolta a müzlis-tálka sűrű csirke-karfiol-zöldséges levest és utána a szelet Kinder Pinquit ..... utána pedig mentek ma megint meglátogatni a Dédit .... akinek viszont a látogatás ideje alatt elmajszolta az összes sajtos-rágcsáját :o))) mert azt nagyon szereti ..... az a ..... nagyanyja adta először a kezébe, azóta tán egész nap enné ha tehetné :o))

    Te is csináltál ilyet?

    Ancsa 

    előzmény:
    MPiggy (10778)
    2009-03-15  21:06
  21. 2009. március 15. 21:1310781.

    Jajj de jó! nem mintha "elfogult" lennék :o))) de azért nagyon jól esik, hogy a lepcses szájúaknak nincs további csámcsogni, húhogni valójuk!

     

    Mi van Veled? minden oké?

    Ancsa

    előzmény:
    sangrila (10777)
    2009-03-15  17:37
  22. 2009. március 15. 21:1210780.

    Köszönjük!

     

     

    Látod milyen figyelmetlen vagyok ???? ne haragudj!

     

     

     

    Chrinek is nagyon szép, sikeres sok-sok éven át tartó névnapokat kívánok mindannyiunk nevében!

     

     

     

    Mi egyébként a nyárit -az enyém előtti napon- tartjuk, mert ez a mostani időszak tele van születésnapokkal ..... kész gazdasági csőd :o))

     

     

    Ancsa

    előzmény:
    alchri (10776)
    2009-03-15  17:36
  23. 2009. március 15. 21:0610779.
    Milyen nagy hatassal lehetett ra az a ket talalkozas a papaval annak idejen ( ugye annyi??) Foltehetoen vallasahoz hu katolikus egyebkent is; szuletese, csaladi hattere , neveltetese miatt. Nagyon szepek lehetnek a CD-k csak a kullemukbol itelve is. Holnap tudom meghallgatni a zenet, odabent- ha meg nem panaszkodtam volna el, meg a zuj klaviaturaval SEM tudok semmifele hangot hallani- ferjemnek mar nem is szoltam , nem akarom bosszantani. Egyebkent az ujjaknak, csukolknak ragyogo kis darab, szinte leheletnyit kell hozzaerni a billentyukhoz, nagyon ekzre esik- a megfelelo gombok vannak rajta- es MEGIS kuka!..... Megyek a csaladot vacsoraltatni, ma konnyure fogtam (nem kalorikat tekintve csak egyebkent) toltott csirke zoldsegekkel! (AZtan a konyha-nappali takaritasa tovabb fog tartani mint maga az etkezes, az biztos) Remelem nalatok is, mindenki masnal is csendes tavaszi, kulturaltan megemlekezo hetvege volt....
    előzmény:
    Tsancsa (10774)
    2009-03-15  16:40
  24. 2009. március 15. 21:0610778.
    Milyen nagy hatassal lehetett ra az a ket talalkozas a papaval annak idejen ( ugye annyi??) Foltehetoen vallasahoz hu katolikus egyebkent is; szuletese, csaladi hattere , neveltetese miatt. Nagyon szepek lehetnek a CD-k csak a kullemukbol itelve is. Holnap tudom meghallgatni a zenet, odabent- ha meg nem panaszkodtam volna el, meg a zuj klaviaturaval SEM tudok semmifele hangot hallani- ferjemnek mar nem is szoltam , nem akarom bosszantani. Egyebkent az ujjaknak, csukolknak ragyogo kis darab, szinte leheletnyit kell hozzaerni a billentyukhoz, nagyon ekzre esik- a megfelelo gombok vannak rajta- es MEGIS kuka!..... Megyek a csaladot vacsoraltatni, ma konnyure fogtam (nem kalorikat tekintve csak egyebkent) toltott csirke zoldsegekkel! (AZtan a konyha-nappali takaritasa tovabb fog tartani mint maga az etkezes, az biztos) Remelem nalatok is, mindenki masnal is csendes tavaszi, kulturaltan megemlekezo hetvege volt....
    előzmény:
    Tsancsa (10774)
    2009-03-15  16:40
  25. 2009. március 15. 17:3710777.

    Igen, erről van szó. Képeket nem láttam, így jó,hogy  küldted ezeket.

    A jó hír az,hogy a második előadásra összeszedte magát, és bebizonyította,hogy el tudja énekelni még mindig jól a szerepet.

    előzmény:
    Tsancsa (10775)
    2009-03-15  16:43
  26. 2009. március 15. 17:3610776.
    Boldog névnapot Kristófodnak !
    előzmény:
    Tsancsa (10775)
    2009-03-15  16:43
  27. 2009. március 15. 16:4310775.

    Judit!

     

    Ezt a berlini Parsifalt fikázták annyira? nem találtál azóta sem valami hírt erről?

    Holnap úton, kedden itthon vagyok! ha esetleg ....

    Ancsa 

    előzmény:
    sangrila (10720)
    2009-03-10  14:28
  28. 2009. március 15. 16:4010774.

    Szép vasárnapot Mindenkinek!

     

     

     

     

    A mai napon jelent meg a MAGYAR sajtóban a hír, hogy

     

     

     

     

     "II. János Pál pápa költeményeire írt zenét Plácido Domingo, a világhírű operaénekes és fia, az ifjabb Plácido Domingo. A más kiváló énekesek által is tolmácsolt dalokat tartalmazó CD a héten jelent meg Amore Infinito (Végtelen szeretet) címen.... "

     

     

     

     

    a teljes cikket megtaláljátok a www.gportal.hu/komolyzenekedvelok portálon a CD-borító fotójával>>>>>>>>

     

     

     

    a cikket -bár a Cd-t már hallgatjuk, ismerjük- azért merem ajánlani mindazoknak akik eddig még keveset tudtak készítésének történetéről, mert ebben Placido Domingo részletesen elmondja, hogy született az ötlet, hogy kapott II.János Páltól hozzájárulást verseinek megzenésítéséhez ..... és Placi jövőbeni terveiről ....

     

     

     

    Nekem most ez a CD-favoritja :o)   -   meg ez :o)   - no meg ez is :o)

     

     

     

     

    Elfogult vagyok Domingoval, ez nem lep meg senkit ugye, mindegyik CD-jét, filmjét, szerepét szeretem!!!!!!! de ez a CD-je különösen szép! kell hogy minden fanatikus Domingo rajongónál ott legyen!
    Ancsa

    előzmény:
    MPiggy (10771)
    2009-03-14  13:37
  29. 2009. március 14. 14:4210773.

    Katinka!

     

    Dehogy értettelek félre! semmi olyat nem írtál, ami miatt félre érthettelek volna.

    Amit Streisand életéről bemásoltam, csak azért tettem, mert én kedvelem, de méginkább azért, mert Bradányi sok életrajzi regényt írt és tudom, hogy vagyunk páran akik kedvelik az életrajzi könyveket.

     

     

     

    Nehogy már megbántódj! tudod abban mélységesen egyetértünk, hogy mindenkinek vannak kedvencei és így van akinek bár szép a hangja, vagy kíváló hebegűs, de nem szimpi, ezért aztán nem is igazán akarja elérni.

    Gondolok itt konkrétan például a magam gusztija után Pavarottira. Ma is állítom, hogy a hangja meseszép, tiszta, csengő ..... de színészként ..... no comment! Pavarottinál szebben a Nessun dormát még szívem-csücsöke sem tudja énekelni .... KONCERTTEREMBEN!!!!! de ha már színpad, akkor Domingo a befutó, mert Ő a szép hang mellett csodálatosan, hitelesen alakítja a hős szerelmes férfit is .... stb.stb.

    Avagy Anna Netrebko ... szép hang, női szemmel is mutatós .... mégis van benne valami hmmm hogy is mondjam szépen .... léhaságot sugalló mozgás? amitől én inkább kihagyom .....

    Villazon, akinek szép a hangja, tán tényleg lehet utód???? de amikor énekel a mimikája elviszi a figyelmemet arról amit énekel ..... jó kukacos vagyok mi??? bocsi!

     

     

     

    Igen az alvajárót szeretném meghallgatni, vagy ha nem is sikerül az egészet -egyedül-, akkor legalább kicsikét.

     

     

     

     

                               MA ESTE RUSALKA LESZ!!! ugye emlékeztek????

     

     

     

     

                                                               BARTÓK RÁDIÓ 

     

     

     

    Dvorák: Ruszalka - Háromfelvonásos opera MR3 - 2009-03-14 - 18.00

    Kapcsoljuk New Yorkot, a Metropolitan Operaházat

     

    előzmény:
    MPiggy (10771)
    2009-03-14  13:37
  30. 2009. március 14. 14:2910772.

    A felvételt előre is köszönjük! emilke száll Feléd!

     

     

     

     

     

    Nézzétek csak! most fedeztem fel, hogy itt megy az ária közben a spanyol? szöveg???? láttátok már? 

    Naaa! ez is Rigoletto .... szép dallam, szép pasi .... de szöveg itt már nincs ....

     

     

     

    Erika!

     Na ezeket a fotókat nézd meg!!! és ezzel a fickóval álltunk szemtől-szemben ..... óóóóóóóóó csak még egyszer ....

    előzmény:
    alchri (10770)
    2009-03-14  13:34
  31. 2009. március 14. 13:3710771.
    Ancsa, felretertesz! En Streisand maganeleterol az egvilagon semmit sem tudok- MUVESZI allurjeirol kicsit, de nem sokat. Tudod, van aki szimpatikus nekunk mint ember- van aki nem. DE ez muveszi megitelesuket nem szabad, hogy befolyasolja. ...Latom beirtad az Alvajaro programjat, igen ez lesz kovetkezo szombaton. Allitolag gyonyoru zene! Most futok, szombat van...tennivalok varnak!
    előzmény:
    Tsancsa (10764)
    2009-03-14  08:38
  32. 2009. március 14. 13:3410770.

    Ancsa, nekem itt nincsen Mezzo.... Wolfgang Schöne / március 21. Siegfried/  tényleg szép ember Schöne= szép. Gyerekeim rengetegszer énekeltek vele a Jancsi és Juliska c. operában, ö énekelte az apát. A mai napig sokszor látom, Chri fellépését is hallotta a föiskolában december 16.-án, kérdés, hogy tudja-e, hogy ez a majdnem 2 méteres fiatalember a gyerekkórusban énekelt vele egy színpadon anno 6-8 évesen.

     

    Mindjárt keresem az adókat ahol esetleg hallhatnátok ezt a tegnapi, gyönyörü koncertet a rádiózenekarral.

     

    Ha nem sikerül, semmi gond, kolléga felvette dvd-re, kértem töle egy pár kópiát.

     

    Wolfgang Schönéröl nem találtam jobb képet, sajnos. Most hófehér haja van és tényleg nagyon szép férfi.

     

    Egyébként nem volt gond tegnap fényképezni, a 3. sorban ültünk. Csináltam többet is a Sir-röl, de sok homályos lett.

     

    Kedves Alvótársnöm, priviben írom, hogy mikor jelentkezem Nálad!

    előzmény:
    Tsancsa (10766)
    2009-03-14  12:46
  33. 2009. március 14. 13:0910769.

    Szuszóka!

     

     

     

    dobjál mer meg egy emaillel, hogy én! miket ígértem, mikkel lógok Neked. Most már talán csak összejön annyi időm, hogy pótoljam, összerakjam és fel is adjam ...... ég a képem a be nem tartott ígéreteimtől.

     

     

     

    Várlak, ha időd és lehetőséged engedi, szívesen csicseregnék Veled picinykét :o))

    Ancsa

    előzmény:
    alchri (10765)
    2009-03-14  09:24
  34. 2009. március 14. 13:0110768.

    És hogy a tavasz első napja még szebb lehessen:

     

     

     

     

                                                      a MEZZO-TV ugyanezen a napon

     

     

     

     

                                              Wagner: Siegfrid                                                Mezzo - 2009-03-21 - 20.00

     

     

                                                      A stuttgarti opera elôadása.

     

     

     

     

    Km.: Luana DeVol, Albert Bonnema,, Wolfgang Schöne, Wolfgang Probst, Jon Fredric West, Esa Ruuttunen, Angela Denoke, Robert Gambill

     

     

     

    Erika!

    lehet, ha nem is egymás mellett ülve, földrajzilag távol, de hallgathatnánk, nézhetnénk megint ugyanazt az előadást ..... naaa jóóóóóó!!!! Siegfridet nem AZ!!!!! a legszebb hang énekli, de legalább együtt ismét!

     

    előzmény:
    alchri (10765)
    2009-03-14  09:24
  35. 2009. március 14. 12:5610767.

    Azért mindig van egy kis"egérút" nézzétek csak!

     

     

     

    aki nem tud eljutni a MűPa-ba az élőközvetítés vetítésére, annak sem kell teljesen lemondania a jóról-szépről;

     

     

     

     

                                                       BARTÓK RÁDIÓ - BUDAPEST

     

     

     

     

                Bellini: Az alvajáró - Kétfelvonásos opera                                       MR3 - 2009-03-21 - 18.00

                        Kapcsoljuk New Yorkot, a Metropolitan Operaházat

     

     

     

     

    a MET-honlapjáról a szereplők: 

     Saturday, March 21, 2009, 1:00 pm

    Pidň; Dessay, Flórez, Pertusi

    előzmény:
    MPiggy (10763)
    2009-03-14  00:40
  36. 2009. március 14. 12:4610766.

    Erikaaaaa!

    Csak nem fotóztál a hangversenyteremben?? :o))

     

     

     

    Hátha ügyes nem is, de nagyon-nagyra értékelem, hogy véletlenül rábukkantam a www.tv24.hu-ra. Ott ugyanis -regisztrálás után persze!- saját magadnak összetudod állítani a gusztusod szerinti rádió-tv-csatornák sorrendjét.

    Igaz ezt megteheted a port.hu-n is, DE!!!!! tv24.hu-n ha rákattint az ember egy adott műsor címére, akkor a RÉSZLETES PROGRAMOT, SZEREPLŐKET .... is kiadja.

     

     

     

     

    Mahlert nem találok hétfőn a Bartókon -nálunk más rádiónál nem is keresem!- viszont most újra megláttam, hogy

     

     

     

     

                                       a MEZZO-tv műsorában

     

     

     

    Richard Strauss: A Rózsalovag. Opera Mezzo - 2009-03-16 - 10.00

    Opera. Km.: Anne Schwanewilms, Kurt Rydl, Hans-Joachim Ketelsen, Anke Vondung és a drezdai Sächsische Statskapelle zenekar Fabio Luisi vezényletével

     

     

     

    nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de én szeretném már egyszer meghallgatni, nekem A Rózsalovag címe valahogy Pavarotti nevével fonódott össze, ha jól emlékszem anno, ez volt az az opera, ahol azokat a sokat emlegetett magas C-ket énekelte .... ha már nem is Pavarotti hangján, de még tán éppen ezért is .... kiváncsi lennék.

    Keresek még ismétlést, habár a Mezzon a de.10 órás az utsó ismétlés .... hétfőn nem leszek itthon :-((

     

     

     

     

    Nííííízem az szememmel, de jövő hét tele van Donizettivel, Ő lesz a hét zeneszerzője a Bartókon. 

    Azért ha valakinek van ideje és kedve meghallgatná szívesen, megteheti, mejnek el a www.gportal.hu/komolyzenekedvelok portálra. Ott a BAL oldalon lent megtalálja az Internetes rádiók c. modult. Külön Európa, USA és egyéb világrészek címmel .....

     

     

     

    Erika! ha szépen megkérünk a fentiekhez segítségül megírnád a rádió-adó pontos nevét? akkor az internetes rádiók között biztosan megtalálható lenne!

     

    Köszi: Ancsa

     

    előzmény:
    alchri (10765)
    2009-03-14  09:24
  37. 2009. március 14. 09:2410765.

    Sziasztok, szép napos reggelt Ancsám!

     

    Tegnap este többek között ezt is hallottuk, ezzel a gyönyörüséggel köszöntelek Benneteket!

     

    G.MAHLER; ADAGIATTO

     

    Visconti, Halál Velencében c. filmjéböl is ismert.

     

    Gyönyörüen játszik a rádiózenekar, ma repülnek el egy hosszú turnéra, London,Bécs, Thessaloniki, Athen, Berlin.

     

    Tegnap adta végülis a tv, de egy kolléga felvette.

     

    Isteni helyen ültem, Sir Norrington arcát jól láttam, élmény nézni ahogyan dirigál.

     

    Ancsa,  Te olyan ügyes vagy ebben! Állitólag nagyon sok európai országban adják hétfön ezt a koncertet, esetleg utána tudsz nézni, hogy otthon is hallható lesz-e.

     

    Majd én is nyomozok ez ügyben.

     

    Kellemes szombatot kívánok Nektek!

    előzmény:
    Tsancsa (10764)
    2009-03-14  08:38
  38. 2009. március 14. 08:3810764.

    Jó reggelt a most éppen szép napos szombaton!

     

     

     

     

    Szia KisKató!

    Igen ez számomra is meglepő felfedezés volt, bár az is a történelmi hűséghez tartozik, hogy soha nem fektettem különösebb erőfeszítést, hogy utánanézzek. Piaf élete itt van sok-sok éve, talán még Judy Garland élete érdekelt volna, de bevallom M.Monroe életét ismerve -más által írt élete-, nekem nem volt túlzottan lelkesítő olvasmány amin, és ahogy élte az életét és lett a sorsa az ami.

     

     

     

     

    Kétségtelen tény, hogy elismerem nagy lehet a nyomás rajtuk, nehéz lehet a hirtelen jött "sok jóbarát" akik körül zsongják, aztán ki tudja mennyi az igazi, őszinte? van-e egyáltalán ilyen? mennyire tud kikanyarítani magának egy részt az életéből, amit magánemberként őrizhet? Ezek mind olyan dolgok, amiket ma már tudjuk, hogy lényegében az adott hírességen múlik, hogy mennyit enged.

     

     

     

     

    Bár én nem ismerem pld. az amerikai ilyen irányú sajtót-médiát, de az itthoni "sztárok" között akadnak azért ma már jócskán, akik megtudják találni és tartani azt a határt, amikor a magánéletüket nem engedik cincálni.

    Tehát van ennek is módja, aminek persze a részleteit mi, a totális kívülállók nem ismerhetünk.

     

     

     

    Száz szónak is egy a vége! én ma is arra szavazok, hogy -nem önfényezés!- mégis engem egy művésznek az életéből az érdekel amit nekem nyújt! hangjával, tehetségével, tudásával ..... és a magánemberként élt napjai, gondja, problémái nem rám tartoznak, semmi közöm hozzá!!!!

    Ahogy elvárom, hogy az én gondjaimon se csámcsogjon senki, visszafelé is tiszteletben tartom és tudatában vagyok annak, hogy Ők is emberek, akiknek számlákat kell fizetni, akiknek netán zöldséget kell vásárolni és sk. praclijukkal pucolni ..... és természetesen nekik is lehetnek megoldandó családi problémáik .... de ez nem a közönségre tartozik!!!

     

     

     

    Hát ezután a korai "hegyi beszéd" után most elvonulok valami reggelit gyártani, aztán kicsit hímzek tovább anyám ruhadarabjaira, utána kispárna-varrásba bonyolódnék -drukkoljatok!- és mára még kötést is terveztem, jubiláló barátságunk aprópójából (40. év!) barátosnémat meglepném egy sapka-sál összeállítással :o))

     

     

     

    Reményeim szerint tán mindezek közben -leszámítva a varrógép zakatolás idejét- talán sikerül valami nekem tetsző HANGOT hallgatnom!

    Ancsa

    előzmény:
    MPiggy (10763)
    2009-03-14  00:40
  39. 2009. március 14. 00:4010763.
    Long live Barbra!!Mint tudod, en nem tartozom a rajongoi taboraba, bar szep hangjat elismerem, de sokmindent nem szeretek ami vele kapcsolatos....szineszi tehetseget meg csipobol ketsegbe vonom...lattam nehany egyeb filmjet...! Dehat nelkulem is nagy sztar...mi tagadas!!........... Azt mondod Bradanyi ENNYI hiressegnek megirta az eletrajzat??? Nem akarmi!!............!! Ha filmbeli kettojuk kozul valasztani kellene, bevallom...., Robert Redfordot mindig kedveltem. Nekem tetszett "fius" es lezser kulleme, laza es termszetese jateka. Noha szineszi tehetsegenek skalaja NEM tul szeles palyan mozog! Kesobb egeszen jo filmrendezo lett belole es egy politikailag aktiv, valtozasokra, masokra figyelo ember, aktivista, -es meg mindig intelligens. Tan 10 eve mar, hogy Utah allamban ( ahol el, a hegyek kozott volgyek kozott) filmfesztivalt rendez olyan muveknek amiknek keves koze van a hivatalos, hollywoodos vonalhoz, a nagy studiokhoz es sok-sok penzhez ( Sundance filmfesztival" ) Sundance a varoska neve, jelentese Naptanc.......Mindez persze itt "csizma az asztalon"..csak ugy eszembe jutott!!
    előzmény:
    Tsancsa (10761)
    2009-03-13  19:28
  40. 2009. március 13. 22:0610762.

    Legalább bóklászásra jók a tv-ben z akció- és egyéb piff-puff filmek :o)) addig szabad a pálya a gépnél :o))

     

     

     

     

    http://uk.ask.com/video?ch=vid&l=dis&o=41439048&pg=1&q=placido%20domingo&qsrc=167&qid=A0A11E7E8110B19D4D905381611E2B78&siteid=41439048&pstart=9&page=2 

     

     

     

     

     http://abcnews.go.com/Video/playerIndex?id=2691954

     

     

     

     

    a következőnél hányadik másodpercnél látsz ismerős őszes-sármos buksit? :o))

     http://news.bbc.co.uk/1/hi/world/middle_east/7 668547.stm

     

     

     

     

    http://blip.tv/file/105373

    előzmény:
    moty (10722)
    2009-03-10  18:22
  41. 2009. március 13. 19:2810761.

    Szia Kata!

    Köszi :o))) én meg nem látok ki az elfogultságom mögül, eszembe nem jutott utána keresni. Számomra ez a felvétel duplán kedves. Domingo fotói ugye már eleve szivet simogató, Streisand hangja meg igen kedvelt a füleimnek .... bár bevallom én a hisztis, kiszámíthatatlan rigolyái ellenére -ezeket én nem érzékelem :o)- is kedvelem színészként is, szeretem a filmjeit, még szivesebben hallgatom a hangját  és olvastam és őrzöm itt az életrajzi regényét.

     

     

     

     

    Tudtátok, hogy Streisandnak magyar nyelven két életrajzi regénye is elérhető? hogy egyik legnagyobb rajongója Bradányi Iván -igen! a táncdalszövegek írója- két regényt is írt Streisand életéről? hogy követte az életét?

     

     

    Ha nem unjátok idemásolom Bradányi ajánlását a "Hullámok hercegnője" c. második könyvből;

     

    a könyv első ajánlása: 

    Mátrai Zsuzsának, akitől azt tanultam, hogy Streisandot nem szabad szeretni, - Őt imádni kell !

     

    A hátoldalon:

    Amikor 1989-ben könyvet írtam Barbra Streisandról, "a színésznőről, aki énekel is", a művésznő élete korántsem volt lezárva. Majdnem két évtized telt el azóta, s hősnőmmel sok minden történt ezalatt. Lehet, hogy én vagyok az egyetlen magyar, aki Streisandot színpadon, éelőben is láthatta. 1964 tavaszán a NY-i Broadway-n, a Wintergarden színházban végignézhettem a "Fanny Girl" egyk előadását. Ez a zenés játék volt Barbra első lehetősége arra, hogy kimeríthetetlen tehetségének teljes skáláját bemutathassa. Az élmény nem fakult bennem. Ha Streisandról van szó, mindenevő vagyok: gyűjtöm filmjeit, a hanghordzóit. Számtalan dalát fordítottam le magyarra. Aztán az idő múlásával úgy éreztem, be kell számolnom arról, hogy tudomásom szerint mi minden történt kedvecemmel az első könyvem megírása óta. Egyes, általam már megírt eseményeket más megvilágításba helyeztem, másképp értelmeztem. Kósza hírek keringtek arról, hogy Streisand rákos, hogy Jason AIDS-ben haldoklik. Nem adtam hitelt a pletykáknak, s az idő engem igazolt, Streisand, az elpusztíthatatlan ma is él, ma is aktyv, a fia sem halt meg. A "Hullámok Hercegnője" ügyes szörfösnek bizonyult, már ezért is megérdemli, hogy a szívünkbe zárjuk őt."

     

     

     

    Azt már csak mellékesként említem, hogy nekem ugyan eddig a könyvig Bradányi a magyar tánczenéhez kapcsolódott, mióta itt a könyv olvasom benne, hogy hány világhírnek az életét írta (fordította?) magyarul. Frank Sinatra, Grace Kelly, R.Burton-E.Taylor, P.Newman, A.Hepburn, Fred Astair, Errol Flynn, J.Dean, R.Redford, Callas és Onassis, Doris Day, Gershwin, Depardieu, Piaf, J.Kern(?) Fellini, M.Monroe és Capote I.Berlin(?) Picasso, J.Garland, Cole Porter, R.Rodgers, M.Dietrich....

    Azért van közöttük pár amit szívesen mondanék magaménak :o))) 

    előzmény:
    MPiggy (10760)
    2009-03-13  18:17
  42. 2009. március 13. 18:1710760.

    Erdekes gondolat volt a filmslagert es a kepsort osszevagni- aki keszitette nyilvan ugyanolyan komoly rajongo- mint egyesek...nem akarok ujjal muotgatni!!

    Az oszulo halanteku operaenekes meg ma is is szivtipro,............ mosolya a regi...intelligens vonasai mit sem valtoztak!

     

    A slager a nagysikeru filmbol valo- cime : THE WAY WE WERE, azaz

     

     

    " UGYANUGY AHOGY  VALAMIKOR REGEN VOLTUNK"

     

    A hetvenes evek nagysikere volt, bar az eredeti  tortenet iroja duhodten tiltakozott a vegeredmenyt latvan...igazi Hollywood-i szentimentalis, banatos drama lett belole.

     

    Streisand akkoriban tobb filmet is forgatott, altalaban volt politikai tartalmuk is- igy ebben o a baloldali, harcos, meg-nem hajlo aktivistat jatszotta, mig a jokepu es lezser Robert Redford....hm...jokepu volt, es lezser...es nem kotelezte el magat az igaz es a fontos mellett. 

     

    A tortenet tobb evtizeden at jatszodik- az egykori diakszerelem megszakad ( okokat lasd fenn) aztan megis osszehazasodnak- de az sem tartos.

     

    A film vegen hangzik el ez a bizonyos slager- ekkor valnak el ismet, foltehetoen utoljara utjaik- es a regi kedves szep emlekeket idezi melankolikusan...szomoruan...fulbemaszoan. 

     

    A filmre mar senki sem emlekszik, - de Streisand dala egyelore meg ismert, kedvelt!!

     

    En egyebkent sosem lattam- mindez a Wikipedia tudomanya!!

    előzmény:
    Tsancsa (10753)
    2009-03-13  14:33
  43. 2009. március 13. 15:1510759.

    :o)))

     

    Bocsi! éppen most "áztattam" meg a klaviatúrát a tavalyi nyár legszebbik emlékének egyik felvételével (Wien, wien..)

    Oké, remélem némileg rendeződnek most már a dolgaim és magamat is összetudom annyira szedni, hogy legalább hébe-korba utazóképes legyek.

    Mert az utóbbi hónapokban emiatt szorultam be a szobába .... itt őrzöm a Lammermoori-jegyemet is :-((( a Dvorzsák-maratonról is lemaradtam .... 

     

     

     

     

    Jó lenne hallani a hangodat Szuszikám!

    előzmény:
    alchri (10758)
    2009-03-13  15:03
  44. 2009. március 13. 15:0310758.

    Drága Ancsa, tudom és érzem!

    Közben törölték, jó ez így.

     

    A tegnapi koncertet a vártnál elöbb adják a tv-ben, komplett felveszem és aztán a többivel együtt mindhármotoknak, Neked, Jutkának és Juditnak postázom, de egy címre, a Tiédre.

     

    Ti úgyis találkoztok valamikor.

     

    Puszi Mindenkinek!

     

     

    előzmény:
    Tsancsa (10754)
    2009-03-13  14:41
  45. 2009. március 13. 15:0010757.
    bocs! lejárt a "magányos" időm, persze hogy az előbbi hsz-ben a francia picolino79 VETTE LE!! a saját videóit! .... sajna!
    előzmény:
    Tsancsa (10756)
    2009-03-13  14:53
  46. 2009. március 13. 14:5310756.
    Azokat a csúcs-szuper összeállításokat levettem a picolino-nevű francia csaj, de ezeket is egy francia Domingo-rajongó rakta fel .... lehet ugyanaz? akkor vajon visszarakja azokat a frankókat is?????
    előzmény:
    sangrila (10720)
    2009-03-10  14:28
  47. 2009. március 13. 14:4710755.

    Jajj!! ez már a vég!!!!

    előzmény:
    moty (10722)
    2009-03-10  18:22
  48. 2009. március 13. 14:4110754.

    Erika drága!

     

    Rajtad és szűk, baráti körünk tagjain kívül SENKIT!!!! érted? SENKIT !! nem látok!!!

    Az pedig, hogy Te idetartozol egyértelmű és olyan biztos, minthogy a föld körbe-körbe jár .... és ezen senki emberfia nem változtathat ..... se szép szóval, se másképpen!

     

     

     

    Tehát gond egy szál sem, gyere, mesélj, maradj, írj ..... és csak ez számít!!! ÉRTED?

    előzmény:
    alchri (10752)
    2009-03-13  11:36
  49. 2009. március 13. 14:3310753.

    Sziasztok!

    Ma már itthon és talán némileg nyugodtabban .... ?

     

     

     

    Főzés közben zenét hallgattam, eszembe jutottál! dehát nekem a konyha a "munkahelyem", így aztán maradt a rádió amíg bírtam. Ma valahogy nem voltunk összhangban a műsorszerkesztővel, Bizet még igen, de utána valami számomra tök ismeretlen és kifejezetten idegesítő klamfacírozás kezdődött .... pedig a jó szándék megvolt bennem, hogy végre egy kis csendes zenehallgatás .... ha már fakanállal is kell vezényelnem :o))

     

     

     

     

    Köszi a tippet varródoboz-ügyben, de azt hiszem én előttem a "puskaporomat" a vasalóval ilyen téren. Azt talán méginkább uuuuuutálom, ezért a gyerekeim -az ismert szakmájuk miatt- igen hamar beletanultak a vasalás művészetébe .... sajnos anyjuk türelme 2-3 "figyelj! megmutatom hogy kell"-re volt elég.

     

     

     

    Holnap Rusalka a BARTÓK RÁDIÓBAN!!!!!!!

     

     

     

     

    Most még kicsit tán sikerül, de zenét, ZENÉT !!!!!! szeretnék hallgatni!! tudod olyan nem tervezett, hanem ami megfogja a fülem .... amitől lehet hátradőlve bambulni ....

     

     

     

    Ugye még emlékszel, Nadír románca miért áll szorosan a Maravilla mögött a szívemben????? soha nem felejtem el azt a keservesen szép, borzongató érzést, amikor ez felcsendült NEKEM!! a föld másik feléről! és hát lehet ennél szebb még?

     

     

     

    BUMMM !!! nemigazán tudom Streisand mit mond szószerint, dehogy a hang+dallam ..... csak és kizárólag szép és jó lehet Domingora nézve ..... mennyire igaza van!
    Hát persze hogy ŐŐŐŐŐ a legjobb "kapcsolóm!" tegnap, ma, holnap és mindig :o))))

    Jöttök?

    előzmény:
    MPiggy (10750)
    2009-03-12  00:26
  50. 2009. március 13. 11:3610752.

    Sziasztok kedves Domingósok!

     

    Úgy látszik ez engem mindenhova követ, nagyon szerethet, bocsánat, hogy miattam megjelenik itt is.....

     

    Tegnap gyönyörü volt a koncert, ma megint meghallgatom. Tegnap tv felvétel volt, feleveszem Nektek ha adják, mert érdemes meghallgatni, nézni. Sir Norrington 75 éves és egy gálakoncert volt.

     

    Az utána tervezett fogadás elmaradt a tragikus események miatt.

     

    Ma pedig rádióra veszik fel.

     

    Kellemes napot Mindenkinek!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top