Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Babaváró Barátnők

roxxan
Létrehozva: 2005. augusztus 22. 10:36

Sziasztok!

Remélem, mindenki csatlakozik, és ott folytatjuk, ahol abbahagytuk: a babavárásnál! 

  1. 2010. január 21. 17:2719201.

    Sziasztok!

    Üdv mindenkinek! Szia Roxyyyyyyyyyy? jól emlékszem a nevedre :)  :)  :)  :)  ( na jó, tudom ez szemétség volt. Hát persze ,hogy tudjuk ki vagy,és sokszor emlegettünk is.)

    Örülök,hogy itt vagy megint ,és akkor tessék azt a fogadalmat be is tartani !  :)

    Küldesz egy képet a babákról ? Tudod én foglalkozom a kreatív dolgokkal !

     

    Cucó, szerintem ha szabi alatt mindenki egészséges lenne , akkor hiányérzete lenne mindnkinek. Talán Te vezetnél az élen! :)

     

    Mi is kicsit taknyosak vagunk. Ma voltunk a bögyörölógián,és túl vagyunk a dolgon. Egy tüneményes dokinő volt,és nem vette észre a gyerek a dolgot ( ezt igy is értsétek!) így nem is sírt!

     

    A farsang 12.-én lesz az oviban. Mi sütőtük- ök leszünk .

     

    Részben már volt, de nagyon jó kiegészitőket kaptam hozzá,és ez a kölyöknek is tetszik...........

     

    Na most bocsi, de épp hiszti van, talán később jövök ! 

     

     .

    előzmény:
    roxxan (19200)
    2010-01-20  14:36
  2. 2010. január 20. 14:3619200.

    Sziasztok Lányok!

     

    Nem tudok smiley-t beszúrni...:-(

     

    Na mindegy, csak el akartam büszkélkedni, hogy Levi ma már szinte el sem akart jönni az oviból, és minden óvónéni csak dicséi, hogy milyen jó kisfiú. (1 év még tuti nem ezt mondták volna...:-))

    Viszont utálom azt a rendszert, hogy aki GYES-en van tesóval annak el KELL hoznia a nagyobbat ebéd után. :-( Teljesen szétesett a jó kis napirendünk, mert Vendus 12-kor elalszik fölfelé menet az oviba, s mire hazaérünk fél1-re már fel is ébred... Persze 1-kor, amikor Levike fekszik képtelenség visszaaltatni, de van, hogy egész délután is... Vendus pedig napi 2-3 órát biztosan aludt, eddig...:-( Persze az óvónéik széttárják a kezüket, hogy hát értsem meg alig van hely lefektetni azokat is, akiknek dolgoznak a szülei... Na persze, de majd ha visszamegyek én is, akkor már lesz hely biztosan...

    Egyébként, képzeljétek, hívtak a régi helyemre - valószínűeg 6 órában... Kíváncsi vagyok, mert a nagyfőnökkel ég nem beszéltem meg semmi biztosat... Persze jó lenne tanítani,ha már elvégeztem a sulit, de arra egyelőre nem sok esélyt látok, munka meg kell...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2010. január 19. 13:0719199.

    Sziasztok Lányok!

     

    Pironkodva, de jöhetek még...?

    Újévi fogadamaim egyike Ti vagytok, hiszen olyan jó kis csapat voltunk...

    Sok-sok-sok-sok dolog történt. Most egy kicsit felszabadultam, mert délelőttönként már csak 1 örödögfiókám van itthon, Levi kezd beszokni az oviba - ma már sírás nélkül ment be.

    És töredelmes bevallom, hogy kicsit hűtlenkedtem is indexes topikon, mert szeptember óta babagyártásban vagyok...:-) Nem olyan.............., amire gondoltok..........:-), ezek játékbabák, de ez a hobbi veszélyes szenvedéllyé válik az első baba elkészítése után. Nem lehet leállni vele....:-) És ebből legalább akárhány lehet az embernek!:-)

    Levike nagyon aranyos, dvarias kisfiú lett - kinőtte a nagyhisztis korszakot és mindenki csak dícséri azóta - nagyon büszkék vagyunk rá, VEnduska meg egy kis kékszemű szőke, göndör kisangyal bőrébe bújt hisztizsák lett így 19 hónaposan...:-) De mostmár tudom, hogy elmúlik egyszer, csak ki kell várni!:-)

     

    Puszi mindenkinek!

    És fogadom: ezentúl minden nap belépek (ha gép közelben leszek)! Becsszó!:-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2010. január 19. 11:5519198.
      

    Szia Ildi!

     

    Mi épp szabin vagyunk, a tavalyin, erre a hétre kaptam meg. Remek szabi, Kobi és én is totál taknyosan nyögünk itthon, Mondjuk tegnap volt a legrosszabb, akkor fel sem keltem, mert olyan volt a fejem, mintha egy görögdinnye lenne és nagyon fájt és a zsepit sem tudtam elengedni, csóri Kobi reggel még nem nézett ki olyan rosszul, elvittem az oviba, de délután Botond úgy hozta haza, hogy taknya-nyála egybe... Botond mondta, hogy scfupa csillogó szemű, piroskás arcú,  bágyadt gyerek üldögélt.

     

    A sztrájk azért volt szar, mert észben jártak a járművek, nálunk is üzembe állított egy alvállalkozó néhány buszt, ami ritkán járt, szóló busz és  a 123-as és 99 jár nálunk és ez most csak a 123-as helyett járt, képzelheted, hogy utaztunk. Viszont amiett a mellóba be lehetett jutni, legalább ha semmi nem járt volna, akkor tiszta sor lett volna.... :-)

     

     Szóval, most ígyen vagyunk

     

    Kitartás, már kifelé megyünk a télből, mégha nem is látszik.

     

    Apropó, mi lesz Bencus a farsangon?

    Kobi droid akar lenni.,. :-)))

     

    Puszi

    előzmény:
    ildi0317 (19197)
    2010-01-12  08:08
  5. 2010. január 12. 08:0819197.

    Szia Cucó!

     

    Hogy tudtok közlekedni a napokba? Sokat gondoltam erre,hogy hol az idő, hol a BKV, de az idei év elég nehezen indul

    Kobinak sok sikert a pályamódosításhoz! :) Tuti,hogy a végén valami jó dolognál köt majd ki. Benci, Réz A. után szabadon ( rajz)-film esztétának készül tuti, mert a rajzfilm mindig megy bármit is csinál ( aminek annyira nem örülök).És amikor azt hiszem,hogy nem is figyeli, akkor elkezd folytatni egy mondatot, v. épp felnevet.............

     

    Olyan nehéz vissza szokni az ünnepek után. Már ott kezdődik a böki,hogy reggel fek kell kelni, aztán délután ill. este 6 -kor-7-kor már regadna le a szemem. Közbe azt számolgatom, mikor mehetnék el 2-3 napra még, noha még a tavalyi szabimból is van:)  , szörnyű:)

     

    Hát így éldegélünk épp Aprajafalván :)

    előzmény:
    Cucó (19196)
    2010-01-05  17:57
  6. 2010. január 5. 17:5719196.

    Sziasztok Csajok!

     

    Röstellem, most én tűntem el, de rendesen. Nem volt különösebb okom rá, csak herótom lett a számítógépekből :-))).

     

    Boldog új évet kívánok Mindenkinek! Remélem, megint összejön a kis csapatunk.

     

    Ducky!

     

    Nagy szeretettel gratulálok a kis pocaklakódhoz. Most hányadik hétben jártok? Nagyon örülök, hogy összejött, kívánok Nektek jó egészséget.

     

    Mi jól vagyunk, hál Istenek betegségek elkerültek bennünket Koppkopp...

    A karácsony jól telt, csak nagyon  gyorsan, amúgy m eg melóztam, melózok, semmi különös.  Azon kívül, hogy Kobi olybá tánik megint pályát módosított, már nem paleontológusnak készül, hanem mozdonytervezőnek, mert belezúgott a Chuggington mesébe és most olyan mozdonyokat szeretne gyártani. Mondtam, a gyerekek bizonyára szívesen utaznának olyan vonattal :-)))

     

    Most röptébe ennyi, most meglesem az emiljeimet is.

     

    Puszi

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. december 31. 20:3819195.
    Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok !Ildi
    előzmény:
    duckylion (19194)
    2009-12-31  16:01
  8. 2009. december 31. 16:0119194.
    B.U.É.K. mindenkinek, teljesüljön mindenki összes vágya az új évben!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_877201
    Torolt_felhasznalo_877201
    2009. december 23. 22:1319193.

    Békés Boldog Karácsonyt Kívánok mindenkinek kis családom nevében!!

     

    Ducky!!

    Nektek külön kívánunk minden jót,egészséget és szerintem Nektek ennél nagyobb boldogságot nem is kívánhat senki és semmi,mint ami veletek történt!!!Nagyon Nagyon gratulálunk!!!!!

    Gondolom nem semmi lehetett!!!!De hajrááááá!!!!És várjuk továbbra is a híreket!!

     

    Remélem mindenkivel minden rendben és egészségesek vagytok!!!

    Bencusnak jobbulást,bár gondolom már minden rendben!!!

    Szép ünnepeket!!!!!!!!!!!!!!

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. december 23. 10:5019192.

    DUCKY! a KARÁCSONYI AJÁNDÉKODNAK SZÍVBŐL ÜRÜLÖK! Ezek után már csak formaság,hogy NAGYON BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKT KÍVÁNOK AZ EGÉSZ CSALÁDNAK!

    előzmény:
    duckylion (19191)
    2009-12-22  15:35
  11. 2009. december 22. 15:3519191.

    Sziasztok,

     

    régen nem jártam már itt! Elnézéstekete érte! 

     

    Szeretnék mindenkinek nagyon boldog ünnepeket kívánni! 

     

    Bencusnak jobbulst, ha még nem heverte ki teljesen a himlőt!

     

    És mellékelek egy fotót, gondolom nem kell részleteznem mi/ki van rajta

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. december 22. 09:3019190.

    sZIASZTOK!

    nAGYON SAJNÁLOM,HOGY MÉG A KARÁCSONY ELŐTT SINCS ITT SENKI!

     

    kÍVÁNOK MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÜNNEPEKET!

    előzmény:
    ildi0317 (19189)
    2009-12-08  12:50
  13. 2009. december 8. 12:5019189.

    Azért annyira szép,hogy épp aki a "földön jár"szóval aki nem kocsival rohangál mindig beválalja más ördögfiókáit is. Erre  meg arra. ( hol "csak " edzés, vagy épp később jönnek a szülők stb. stb. )Szóval ez annyira ritka,és szép, pláne így,hogy nincs kocsi , ami persze időbe sem kevés.....................

     

    Nálunk a nagyobbik fiamnál volt egy nagy szerelem az oviba.........:) első naptól -------az utolsóig tartott. ( aztán Ő egy másik iskolába ment , a nagy városok átka)

     

    Végre, vége a Mikulás mizériának nálunk is...............Azért még tegnap is próbálkozott Benci, de mondtam,hogy az "ilyen" csak 1 napos akció az évben, a következő majd jövőre lesz. Azért a nagyoktól megkapta a"hosszúúúúúúúúúúú, kicsikocsit" amire annyira vágyott.Azért már az idén igazi részese volt a "mesének" a cipő pucolással,és készülődéssel együtt , hiába már "nadfiú" :)!

     

    Én meg csak töröm a fejem,hogy mindent hogy kivitelezzek karácsonykor,hogy időbe is jó legyen. Mostmeg,hogy Pocok himlős sehova sem mentem már 1 hete. Ami azt is jelenti,hogy 1 héttel megint kevesebb időm van. Se ajándékok,se más alapanyag.

    Tegnap azért aranyos volt, mert mikor mentem haza vettem egy puha, "bújós", meleg , aranyos Micimackót ( Most mindig a "nulasz mese megy otthon , napi több órába is.)

    Aztán este puhatoloztam ,amikor este már feküdtünk,hogy mit is szólna, ha a fenyőfa alatt egy szép   mackó lenne. ??? Ő csak nemes egyszerűséggel annyit válszolt :NÚL :)  ! Mongtam ,hogy mackó !  :)

    előzmény:
    Cucó (19188)
    2009-12-07  17:22
  14. 2009. december 7. 17:2219188.

    Szia!

     

    Hát, Kobira is rájött a nagy cipőpucolás, persze mikor? Este, fürdés után, amikor már pizsamában volt. Elkezdte hurcolni a mocskos csizmáját, nagy nehezen lebeszéltem róla, mondtam, kivételesen így is pakol bele a Miku. :-)))

     

    Ma már ügyeletben volt Kobi, amikor érkeztem, mert az óvó néni vagy nem volt délután, vagy előbb elment, az ügyeletes néni kérdezte, hogy ma csak egy gyereket viszek? Merthogy mostanában folyton ovi van nálam, hol a Lackó havert hozom és viszem edzésre is, hol a Mónit... Mondtam, ma csak egyet, a sajátot és egyenesen haza megyünk. Ahogy kitettük a lábunkat az ovibókl, hívotzt Moni anyukája, mentem vissza, Anikó néni úgy nevetett. :-))

     

    Megyek, mert ezek kezdenek nagyon belendülni.

     

    Egyébként Kobi na miért nyafizott, amikor érte mentem? Hogy még egy kicsit, meg hogy ugye megvárjuk az Esztit? Már az estét sem bírják ki egymás nélkül :-)) Jöttek Esazti szülei is hamar, anyukájával összemosolyogtunk, Eszterné,l sincs márról szó otthon, mint Ádám így, Ádám úgy... Szóval dúl a szerele ezerrel. Kobi aoda is adta  akis táskát, amit csinált, Eszti nagyon boldog volt, mondta ő is készít valamit Kobinak.

     

    Na, szétcsapok ezek között az ördögfiókák között.

     

    Pusza

    előzmény:
    ildi0317 (19187)
    2009-12-07  09:00
  15. 2009. december 7. 09:0019187.

    Szia!

    Nálunk is járt a Miku. Természetes,hogy előtte nagy munkába volt Benci. ( Mindenki cipőjét takarította, Tettem fel képeket az iwiw. -re Nagy munkába volt..........).

    Nálunk is hasonló a helyzett a csokikkal :).Én sem szeretem ez a dolgot,és tegnap este már amikor azt hittem,hogy a dolgot nem is lehet fokozni...............................Kapott még a nagyoktól + 1 Mézeskalács házat ( persze tele csokival :() Azt már nem is tudtam ,hogy dugjam el...........................

    Erre reggel láttom Benci cipőjébe ott egy nagyobb ( fekete, hossszú ) kocsi, amit napok óta mondogat :) Valamelyik nagy volt a "tettes". Pedig kopott előtte is.................:)

    Férfiak! Istenem milyen hamar kibujik a szög a zsákból ..............:)

     

    Szombaton megsütöttem a "Felkete rózsát".Hát , Én módosítanék a recepjén kicsit,

    előzmény:
    Cucó (19186)
    2009-12-06  15:46
  16. 2009. december 6. 15:4619186.

    Szia!

     

    Mielőbbi jobbulást Bencusnak!

    Még szerencse, hogy kevés a pötty, így talán nem vakarja el. Kobit beoltattam ellene, abból a megfontolásból, hogy ekcémás és ha az viszket, azt is nehezen viseli, a barit ha elkaparja, akkor ott marad a helye. Nekem is van egy a homlokomon, ami kipukkant mert a tesóm hozzám vágott egy párnát.

     

    Már annyi csokimikulásunk van, hogy csuda, pedig még  ma is kap a szomszéd kisbarátjáéknál, meg a nagyszülk és a keresztanyja még nem is voltak. Mi csak három kicsit vettünk, mert minden évben úgy járunk, hogy még hűsvétkor is csokimikulások esnek ki a hűtőből, de ha egyet sem vennénk, akkor is túltkínálat lenne belőlük. A baj inkább az, hogy sok a gagyi minőségű, amit néhány hónapig kerülgetünk, majd a kukában landolnak, mert még sütibe se jók.

     Én most inkább egy kreativ készletet vettem Kobinak, még októberben, színes papírlapok, ragasztható és fűzhető gyöngyök és különböző cikkcakk ollók. Kobak már készített is - persze némi segítséggel - egy kis fenyőzöld papírtáskát, amik kidíszíttett gyöngyökkel a szerelmének, aki már nem a mónika, hanem egy Eszter nevű kislány. Egy nagyon helyes kis vöröshajú lányka. Már egy ideje emlegeti Kobi, hogy így az Eszti, meg úgy az Eszti, de csak néhány napja árulta el, hoghy már őbelé szerelmes...

    A mikulsáverseny után kérdezztem, ki a legügyesebb, hát az Eszti. és azt Eszti nagyon szép, sőt nagyon okos is. Egyébként tényleg nagyon helyes.

     

    Megyek, mindjárt megyünk szomszédolni, mikulásozni a változatosság kedvéért.

     

    Puszi 

     

    előzmény:
    ildi0317 (19185)
    2009-12-05  09:11
  17. 2009. december 5. 09:1119185.

    Szia Cucó!

     

    Végül a bárányok jöttek el :), himlő! Csak mivel volt 2 hete antibotikum ( Penicillin) gondolom gyengített a vírus erőségén,így nem olyan sok kiütés van.

    Jól viseli Benci, csak a Mikulást sajnálja :(

    A "fekete rózsa" recepjét a netről szedtem le,és nem egy bonyolúlt süti,2 lap , meg 4 tekercs amit együtt kell kisütni,és a lapok közzé krém megy!

    Fácán leves nagyon fini, csak a fácán nagyon száraz, ezért ha leves után sütöd szalonna kell közzé!

    Az öteletedből kiindulva nálunk marha pöri lesz 2. napon ( szintén boros), meg sztapacska........................

    Ne félj ha a pöri ott marad , akkor fagyaszd le, semmi baja sem lesz! Nálunk is van kész vaddisznó pörkölt kb. 2 hónapja a hütőbe.........Majd szükös napokon , ha nincs idő főzni, csak kivenni,és melegiteni.........................óóóóóóóóóóóó milyen jó is az  :)))

    Ez a festék máz sem rossz .........................Nálunk is lesz mézes hamarosan, és Benci is fog segíteni tuti, mert imádja!  :)

    Hát ennyi hirtelen a karácsonyi készülődésről.

    előzmény:
    Cucó (19184)
    2009-12-03  18:06
  18. 2009. december 3. 18:0619184.

    Szia Ildi!

     

    Ne aggódj, nekem is zaza napjaim vannak, mostanában, meló utánra mindig beleféresztek valami karácsonyi programot a napomba, tegnapelőtt összedobtuk Kobival a mézeskalácstésztát, az én kincsem keverte a tésztába a fűszereket, meg a sütőport, tegnap én kinyújtottam, ő kiszaggatta, én megsütöttem és ő elkezdte a kidíszítést. Olyan jópofa cukormáz szettet vettem a Tescoban, van benne négy tubus vékny csőrrel és négy féle színű cukormáz van bennük, amikkel a vékony csőr segítségével nagyon szépen lehet rajzolni.

    Ma takarítás után dekorálgattam a lakást, felaggattam csillárra, ablak elé mindenféle kari díszt, meg vettem az Ikeában világítós füzért is, amit az ablakra lehet tapasztani tapadókorongokkal, de én ezt nem tettem, mert nagyon párás-vizes reggelre az ablak, úgyis lekéredzkedne, hanem felfűztem azt is a karnisra a fenyőgirland köré.

     

    Kobakéknak tegnap volt mikulsáverseny a Csiliben (művház Erzsébeten), a kerület összes ovijából jöttek csapatok és különböző versenyszámok voltak, ügyességi vetélkedők, amire már hetek óta gyakorolnak. Több számban is győztek, nagyon ügyesek voltak, nagyon élvezte Kobak.

     

    Nálunk holnap lesz a miku az oviban, remélem, nálunk nem lesz betegség. Sajnálom Bencust, ez a ronda bari tényleg várhatott volna még egy napot, ha már mindenáron ki akart jönni! Egyébként tényleg bari végül?

     

    Jobbulást a kis drágának.

     

    Erről a fekete rózsáról írhatnál bővebben is.

    Nálunk mg vörösboros szarvaspörkölt lesz a véndögöknek karácsonykor, tegnap hozta az imerősünk a négy kilós szarvascomb tömböt, sajnos fagyott, úgyhogy egyszerre el kell készítenem, majd a készet lefagyasztom, négy kilónyit egy hadsereg sem eszik meg, pláne, ha senki nem jön karácsonykor, merthogy ezt még nem tudjuk. Meg kaptunk, ill vettünk ily módon egy fácánt is, úgyhogy fácánleves is lesz. Szenteste napjára még mindig halacskát tervezek, csak hát ugye melózom még 23-án is...

     

    Ha majd időd engedi, gyere, legalább mi ketten tartsunk össze, hátha még a többiek is visszatalálnak...

     

    Pusza

    előzmény:
    ildi0317 (19183)
    2009-12-03  09:29
  19. 2009. december 3. 09:2919183.

    Szia Cucó!

    Bocsi hülye napjaim vannak.

    Szomorú vagyok, mert ma reggel volt a Mikulás az oviba,és tegnap Bencinek kiütései lettek a délután folyamán így nem volt ott. ( Lehet,hogy bárányhimlő , de nem tipusos) Csórikám pedig annyira várta a Mikulást az oviba.....................Legalább 1 napot várhattak volna azok a pötyik :)))  Mondjuk most beszéltem telefonon ,és nem akkora a baj, mert csak annyit mondott,hogy vigyek"kettő kocit,egy piroszat,és egy fekete hosszút".........................:)

    A Legón gondolkoztam én is karácsonyra, de Benci ennek nem örül annyira mint pl. egy távirányitós kocsinak ( persze attól lesz még a fa alatt építő kocka is. )

    Viszont alakul a karácsonyi menüm. Tegnap ajánlottak egy sütit is ( Fekete rózsa , nézd meg), hát igaz ,hogy 23.-án dolkozom, de azt valahogy összefogom hozni :)))

    előzmény:
    Cucó (19181)
    2009-11-30  16:14
  20. 2009. december 3. 09:2919182.

    Szia Cucó!

    Bocsi hülye napjaim vannak.

    Szomorú vagyok, mert ma reggel volt a Mikulás az oviba,és tegnap Bencinek kiütései lettek a délután folyamán így nem volt ott. ( Lehet,hogy bárányhimlő , de nem tipusos) Csórikám pedig annyira várta a Mikulást az oviba.....................Legalább 1 napot várhattak volna azok a pötyik :)))  Mondjuk most beszéltem telefonon ,és nem akkora a baj, mert csak annyit mondott,hogy vigyek"kettő kocit,egy piroszat,és egy fekete hosszút".........................:)

    A Legón gondolkoztam én is karácsonyra, de Benci ennek nem örül annyira mint pl. egy távirányitós kocsinak ( persze attól lesz még a fa alatt építő kocka is. )

    Viszont alakul a karácsonyi menüm. Tegnap ajánlottak egy sütit is ( Fekete rózsa , nézd meg), hát igaz ,hogy 23.-án dolkozom, de azt valahogy összefogom hozni :)))

    előzmény:
    Cucó (19181)
    2009-11-30  16:14
  21. 2009. november 30. 16:1419181.

    Szia Ildi!

     

    Én itt vagyok, most értem haza, mert melódia után még elfutottam a Legó áruházba, a neten rendeltem Kobinak egy vad lények nevűt, amiből három szörnyet, egy pókot, egy skorpiót, meg egy mérges kígyót lehet kirakni és nagyon vágyik rá, de normál üzletben nem kapható. Még jó, hogy van a net és van webáruház. Elkocogtam érte, mert nincs túl messze a melóhelyemtől és így megspóroltam a kiszállítás ktsg-ét, ami egy ezres és maga a legó 2.690,-, úgyhogy aránytalan lenne. Karácsonyra lesz ez.

    Fú, látom, Te is hasonló cipőben jársz, mint én, hát Kobin kívül még nálunk sincs senkinek ajándék, és még ötletem sem nagyon van.  A szabi alatt azt majd valahogy megoldjuk, de a kaja beszerzés és főzés mikor és hogyan lesz, azt még egyáltalán nem tudom, hiszen ahogy Te is, én is dolgozom 23-án is kettőig, utána meg már mit kasz, a piac lesfosztva, szerintem még a nagy áruházak is... Úgyhogy kéyntelen leszek előbb venni halat és fagyasztani, pedig jobb szerettem volna a frissen hazahozottból. A másnapokra remélhetőleg ebből a részből nem lesz gondom, mert Botond egy munkatársnője tud szerezni és elvben szerez is addigra szarvashúst, úgyhogy vörösboros szarvaspörkölt lesz azoknak, akiknek kedvük szottyanna esetleg meglátogatni bennünket. Merthogy mi most nem vagyunk hajlandóak azt a két pihenőnapot a kutyagolással tölteni...

     

    Most megyek, mert Kobak mellett még a Lackó haverját is én hozom el az oviból, mert anyuka suliban van.

     

    Pusza

    előzmény:
    ildi0317 (19180)
    2009-11-30  14:25
  22. 2009. november 30. 14:2519180.

    Hahó!

     

    Sehol nem tartok! 15-19 között szintén szabin vagyok, de össsz 17 napom van,és így is maradok a seggemen ,és jövök,és osztom a véleményed......................Mivel 23-án is dolgozom, csak tervezni tudok,hogy mi legyen a menű. Ajándék ,meg Pocoknak egy építőkocka..............Még kocsikat  kéne venni ( mert kocsi nélkül nem karácsony a nap  :))) ) Másnak meg semmi...............

    Sajnálom a lányokat,hogy nem szólnak a dolgokhoz, pedig tuti,hogy olvassák a leveleket................................Hány éve is járunk ide? Épp a napokba gondoltam rá,hogy együtt sírtunk,és együtt drukkoltunk, és nevettünk több évig......................Sajnálom.................

    Na hirtelen ennyi. Mi még nem sütünk mézest csak valamikor karányony előtt. na majd gyere............................

    előzmény:
    Cucó (19179)
    2009-11-26  10:16
  23. 2009. november 26. 10:1619179.

    Szia Ildi!

     

    Hát, lehet, hogy psiviben kell folytatnunk a beszélgetést, mert úgy tűnik, senki nem kíváncsi már a tipicunkra :-(((

     

    Pedig, Matti, tényleg örültem, amikor újra bejelentkeztél... Na, midegy, ez van...

     

    És Ildi, Ti hogy vagytok?

     

    Mi jól, én ma szabin, nem azért mert akartam, hanem mert kiadtak három napot erre a hétre. Egyébként meg mérges vagyok, mert a fentmaradó 10 napomat nem kapom meg decemberben, - pedig már év elején beírtam a szabi tervbe, ahogy kell, szorgosan, én voltam az első, hogy a karácsony előtti és a két ünnep közötti időszakra szabi kell, mert ovi nincs, ill. a ünnep előtt van, de ügyelet, szerintem senki nem lesz Kobin kívül... -, erre csak ötöt adtak azt is 15-19-között, kari előtt még meló közvetlenül (nem tudom még egyáltalán hogy veszünk friss hozzávalókatz a kajához, délután már a piacon nincs semmi), két ünnep közt és  szilveszter és újév napja meló... Szóval jól kicsesztek velem... De az ember még legyen boldog, hogy van munkája,... Csak elszomorít, hogy az mbernek még az ünneplést is a hülye munkához kell igazítania, nem a család az első, hanem a munka... Fúúúj!

     

    Na, pá, megyek palacsintát sütni, kipóbálok egy új receptet, drukkolj, hogy sikerüljön, mert palacsintában nem vagyok valami ügyes.

     

    Aztán elmegyek adventi koszorút szerezni, hétvégén meg mézeskalácsot sütünk Kobakkal.

     

    Hogy álltok a karácsonyi előkészületekkel?

     

    Puszi

    előzmény:
    ildi0317 (19178)
    2009-11-23  09:36
  24. 2009. november 23. 09:3619178.

    Sziasztok!

     

     

    Szóval azóta se volt senki? Csak mindenki olvas, vagy már azt sem??????  :((  Ennyi volt?? :(

     

    Matt,i légyszi, már duzziztál eleget , és írj 3 sort hogy vannak a gyerekek, beszéltek már, ház, építkezés, költözés, nagyok stb stb. ??????????????????????

    Többiek???

     

    előzmény:
    Cucó (19177)
    2009-11-05  19:03
  25. 2009. november 5. 19:0319177.

    Hát, valóban tök szar, hogy már senki nem maradt itt rajtunk kívül... Nem tudom, hol lehetnek a többiek és miért nem írnak egyáltalán... Vajon olvasnak egyáltalán?....

    Na, de ez van, reménykedjünk, hogy még jönnek majd és Matti sem bántódott meg nagyon...

     

    Kitartás!

     

     

    előzmény:
    ildi0317 (19176)
    2009-11-05  11:29

Címlap

top