Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Babaváró Barátnők

roxxan
Létrehozva: 2005. augusztus 22. 10:36

Sziasztok!

Remélem, mindenki csatlakozik, és ott folytatjuk, ahol abbahagytuk: a babavárásnál! 

  1. 2021. Április 5. 12:1919280.

    Nem tudom, hogy látja-e még valaki ezt a topikot, de barátommal éppen próbálkozunk
    Viszont gondolkoztunk rajta, hogy előre felvegyük a babaváró hitelt. Ilyet lehet? Nem találtam róla bővebb infót

  2. 2010. december 30. 09:5219279.
    Hát nagy mozgás nincs ! B.U.É.K. !
    előzmény:
    ildi0317 (19278)
    2010-12-17  08:12
  3. 2010. december 17. 08:1219278.

    Sziasztok!

    Csak sajnálni tudom,hogy lassan csak vége az több éves pelytyunak :) Úgy Őszintén , nagyon hiányzik a társaság összes tagja!

     

    BOLDOG ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK! Ildi

    előzmény:
    Cucó (19277)
    2010-08-19  17:32
  4. 2010. augusztus 19. 17:3219277.

    Kedves Gabi!

     

    Nagyon röstellem, hogy egy hónapos késéssel, de annál nagyon szeretettel kívánunk sok boldogságot, a kicsi Katának, a szülinek és a nővérkéjének is. Hogy vagytok így négyesben? Könnyen szültél? Aliz mit szól a hugihoz?

     

    Látom Csajok, nem csak én vagyok lusta.

     

    Mentségemre legyen szólva, hogy a nyaralás előtti héten pont, jól eltörtéema csuklómat, úgyhogy gipszben nem ment volna túl könnyedén a gépelés. Persze azóta már levették és tök rendben is van már, szóval, írhattam volna, csak lusta dög vagyok, s mint tudjátok, meló után már nemigen van érkezésem monitort nézni. Na, meg amikorra végzek az itthoni teendőimmel, már valamelyik pasas tutira itt kotol a gép előtt. :-)

     

    Roxy!

     

    Már meg is kezdted a munkát? Nem 1-jétől? És a Manók? Nálatok nyáron is van bölcsi? Hogy viselik a kisfiúk azt, h anya dolgozóba jár?

     

    Ildi!

    Nálatok mi a helyzet, hogy telik a nyár? Azon kívül, hogy nem bírod a meleget.... :-)))

     

    Puszka

     

    előzmény:
    duckylion (19276)
    2010-07-21  22:56

Címlap

top