Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Candida és terhesség

Torolt_felhasznalo_787450
Torolt_felhasznalo_787450
Létrehozva: 2005. október 21. 08:10

Sziasztok!

1,5 éve babát szeretnék, 8 hónap után sikerült is, de elvetéltem. A vetélés óta 6 kilót fogytam, depressziós vagyok, és hullik a hajam... stb.

Az orvosok bélrendszeri Candidát állapítottak meg (szerencsére még nem terjedt át az intim részekre, legalábbis tünete még nincs). Én ettől nagyon megijedtem, főleg azért, mert végre most próbálkozhattunk újra a babagyártással, és csak ezután derült ki a candida.

Most attól félek, hogy ha terhes vagyok, árthat-e a babának ez a fertőzés.

Olyan hozzászólásokat várok, akik candida fertőzés alatt voltak terhesek. Mivel lehet kezelni terhesség alatt? Árt-e valamit a magzatnak? Mit mondtak nektek az orvosok?

  1. 2019. június 30. 00:0127.

    Nekem volt gombás fertőzésem a várandósság alatt, de a hüvelyben, szóval más eset. Akkor az mondta az orvos, hogy ez nem gond, kenegessem canestennel. 

Címlap

top