Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Molett alkalmi

gisvo
Létrehozva: 2006. március 6. 14:57

Sziasztok!

Második esküvőmre készülök, a méretem 52-54-es. Szeretnék egy nagyon szép (lehetőleg királykék) alkalmi ruhát, de sok helyen még mindig úgy néznek rám mint egy ufóra. Ulla Popkenben, C&A-ban és hasonló molett butikokban igazán alkami dolog nincsen. Ruhakölcsönzőkben pedig van, de majd mindenhol fehér, azt meg nem szeretnék. Varrónőnél is voltam, az igazán szép anyagok (taft,hernyóselyem) métere 4.980 Ft, tehát egy ruha egy kabáttal 30.000 anyagárral indul. Ez azért kicsit sok...

Ha valaki tud helyet, ahol van ilyesmi, kérem írja meg. Köszönöm.

 

  1. BAI
    BAI
    2010. január 10. 12:2753.

    6XL-ig található ruha Kik Textil diszkontban.

    www.kik-textilien.com/hu 

    előzmény:
    gisvo (1)
    2006-03-06  14:57
  2. Torolt_felhasznalo_140751
    Torolt_felhasznalo_140751
    2009. október 27. 08:2952.

    Szia!

    Talán még érdekel, én a VI. ker. Szondi u.-ban az M-TREND-be szoktam vásárolni, nagyon szuper, egyedi cuccok vannak, minden méretben.Akár 58-as alkalmi nadrág, és hozzá felső is van., sőt csini rucik,és hozzá kabátok is!

    előzmény:
    gisvo (1)
    2006-03-06  14:57

Címlap

top